کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
17 روز دیگه ان شاله all curent
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-03-24 ساعت 18:45)ninimi نوشته:  سلام
امیدوارم که ویزاتون رو یکضرب بگیرید
یه سوال: این حواله ها رو به بلیط میدن؟ یا به ویزا؟ و اینکه می تونم بپرسم چقدر بوده؟
موفق باشید

باید هردوش همزمان باشه یعنی هم بلیط هم ویزا. ولی بعضی از کشورها مثل ترکیه که ویزا نمیخواد بلیط رو نشون بدید کافیه.
مبلغشم 300 تا هست.
در ضمن باید فیش واریز عوارض خروج از کشورم ارائه بدید.
2013AS28** --- Single --- Ankara --- Current:8th Nov 12 --- Interview:2nd Jan 13 --- Clearance:7th Feb 13 --- Entry:20th Sep 13 Washington D.C --- SS Card: 3rd Oct 13 --- Raleigh,NC

(2013-03-24 ساعت 19:15)shivarahbari نوشته:  سلام دوستان
کسی هست که این روزها از تهران بیاد آنکارا؟ داروی مادرم رو ایران جا گذاشتیم
سلام
ما 28 مارچ از تهران به آنکارا پرواز داریم. اگر کمکی از دستمان برمیاد در خدمتیم.
موفق باشید
***2013AS5 /تعداد4/آنکارا/30می پایان انتظار/مقصد:تگزاس/چیزی رو که دوست داری بدست بیار و الا مجبوری چیزی رو که بدست آوردی دوست داشته باشی
(2013-03-24 ساعت 20:28)پدی نوشته:  17 روز دیگه ان شاله all curent

به نظر من زوده برای ALL
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، hamedhamed ، rezagh ، پدی ، Tomas ، kasrafo ، tajhizgaran ، bagheri.274 ، soruosh
(2013-03-25 ساعت 01:35)bayat_r نوشته:  

به نظر من زوده برای ALL

نه تورو خدا آقاي بيات، به پسرخالتون بگين ما گناه داريم،ديگه اين هزارتاي آخرو نچرزوننWink
پارسال يا سال قبلش،مگه ماه جون آخرين سري نبود؟؟!!
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: bayat_r ، rezagh ، hamedhamed ، Tomas ، kasrafo ، bagheri.274 ، nina22 ، mehdi110
(2013-03-25 ساعت 01:41)گل نهال نوشته:  

به نظر من زوده برای ALL

نه تورو خدا آقاي بيات، به پسرخالتون بگين ما گناه داريم،ديگه اين هزارتاي آخرو نچرزوننWink

گل نهال جونم
حداقل 2750 نفر دیگه موندن که خیلی بعیده که یکجا اعلام بشه وگرنه من حرفی ندارم به پسرخاله میگم..Big Grin

(2013-03-25 ساعت 01:46)bayat_r نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 01:35)bayat_r نوشته:  به نظر من زوده برای ALL

گل نهال جونم
حداقل 2750 نفر دیگه موندن که خیلی بعیده که یکجا اعلام بشه وگرنه من حرفی ندارم به پسرخاله میگم..Big Grin

آقاي بيات ، خب ١٣٢٥ تا كه ٢ماه بوده، اين ماه كه اضاف ميكنن ديگه،اگه ١٥٠٠تا هم اعلام كنن، ماه آخر١٢٥٠ تا ميمونه، مگه هميشه سري هاي آخر خيلي زيادتر از روال اعلام نميكردن؟؟!! سالهاي قبل all چه ماهي بوده؟؟ لطفاً پيغام منو به پسرخالتون برسونيد و بهشون بگيد كه زشته كه سري آخر خيلي زياد نباشهWink
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
(2013-03-25 ساعت 01:54)گل نهال نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 01:46)bayat_r نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 01:35)bayat_r نوشته:  به نظر من زوده برای ALL

گل نهال جونم

آقاي بيات ، خب ١٣٢٥ تا كه ٢ماه بوده، اين ماه كه اضاف ميكنن ديگه،اگه ١٥٠٠تا هم اعلام كنن، ماه آخر١٢٥٠ تا ميمونه، مگه هميشه سري هاي آخر خيلي زيادتر از روال اعلام نميكردن؟؟!! سالهاي قبل all چه ماهي بوده؟؟ لطفاً پيغام منو به پسرخالتون برسونيد و بهشون بگيد كه زشته كه سري آخر خيلي زياد نباشهWink
پارسال همه برای ماه ژوئن کارنت شدند انشالله که امسال هم همینطور باشه.یعنی 18 روز دیگه که اعلام میکنند همه 2750 نفر باقیمونده کارنت بشن.

تشکر کنندگان: rezagh ، hamedhamed ، گل نهال ، itsmasoud ، پدی ، Tomas ، kasrafo ، bagheri.274 ، soruosh ، mehdi110
(2013-03-25 ساعت 02:27)bayat_r نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 01:54)گل نهال نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 01:46)bayat_r نوشته:  گل نهال جونم
پارسال همه برای ماه ژوئن کارنت شدند انشالله که امسال هم همینطور باشه.یعنی 18 روز دیگه که اعلام میکنند همه 2750 نفر باقیمونده کارنت بشن.
ايشالا امسال هم مثل پارسال باشه و هممون تا١٨روز ديگه خوشحال بشيم،سفارش ما رو به پسرخاله بكنيد لطفاً.ممنون
تشکر کنندگان: hamedhamed ، پدی ، Tomas ، kasrafo ، bagheri.274 ، manila ، bayat_r ، mehdi110

به نظر من زوده برای ALL

درغیاب شما با پسر خاله هماهنگ شده.فرمودند شدنیه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013

اگر رفرنس ما آمار سال پیش باشه انشالله که حرف شما عملی خواهد شد .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: bagheri.274 ، hamedhamed ، گل نهال ، amairmonre ، NarcisJ ، Tomas ، پدی ، bayat_r ، soruosh ، mehdi110
(2013-03-25 ساعت 16:08)daad نوشته:  دوستا ن عزیز
لطف کنید به بنده بفرماایید که این چیزی که توو موارد لازم برای مصاحبه هست چیه؟
1. csc appointment conirmation and passport pickup receipt :
please bring the appointment confirmatoin and passport delivery receipt you printed out after you scheduled your appointment

آیا باسبورت اون کسی که توو آمریکاست و ادرسشو ما توو فرم ها نوشتیم لازمه برای بردن به مصاحبه؟ من همین 4 شنبه 27 مارچ مصاحبه دارم لطفن راهنماییم کنید

این تاپیک رو بخونید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
(2013-03-25 ساعت 16:57)shimoda نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 16:08)daad نوشته:  دوستا ن عزیز
لطف کنید به بنده بفرماایید که این چیزی که توو موارد لازم برای مصاحبه هست چیه؟
1. csc appointment conirmation and passport pickup receipt :
please bring the appointment confirmatoin and passport delivery receipt you printed out after you scheduled your appointment

آیا باسبورت اون کسی که توو آمریکاست و ادرسشو ما توو فرم ها نوشتیم لازمه برای بردن به مصاحبه؟ من همین 4 شنبه 27 مارچ مصاحبه دارم لطفن راهنماییم کنید

این تاپیک رو بخونید
نه بابا چی کار به پاسپورت دیگران داره
باید اینترنتی سایت CSC ثبت نام کنی و برگه ثبت نام پریت بگیری با خودت ببری
بعد اگر ویزا بهت بدن پاسپورتت می گیرن ویزا می زنن توش و شما می ری از همون ptt مربوطه که آدرسش رو قبلا دادی ویزا و پاکت همراهش رو می گیری
اگر ثبت نام نکردی این سایتش هست

لینک توضیح فارسی چگونگی ثبت نام هم در امضای من هست می تونی دانلود کنی اگر ایروان هستی البته لازم نیست.
موفق باشی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
درود بی پایان خدمت دوستان عزیز
برای هفته سوم April کسی از دوستان اینجا هست ابوظبی مصاحبه داشته باشه؟
خوشحال میشم اگه کسی پاسخ بده
تشکر کنندگان:
دوباره سلام خدمت همه دوستان
می خواستم ببینم واسه هفته دوم می آنکارا کسی هست ؟؟؟
لطفا پیام خصوصی بدید ممنون می شم Big Grin
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان