کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-03-23 ساعت 13:50)soheila_chem نوشته:  
(2013-03-23 ساعت 13:21)daad نوشته:  می بخشید من می خواستم ببرسم که آیا کسی تو مصاحبه رد شده و اگه رد شده به چه دلیل بوده کمکم کنید ترخدا! من چهارشنبه مصاحبه دارم

هول نکن دوست عزیز. رد شدن کیس تنها زمانی اتفاق میافته که شما اطلاعات خلاف حقیقت به کی سی سی بدین و روز مصاحبه افیسر متوجه بشه که دروغ گفتین یا قصد کلاه گذاشتن سر اونا رو داشتین. در غیر این صورت مشکلی نیست حتا اگه مدارکتون کامل نباشه نقص مدرک میخورین اما ردتون نمی کنن.
خونسرد باشین و یه کم تاپیک ها رو مطالعه کنین Smile

آیا کم گفتن هم باعث رد شدن می شود؟
تشکر کنندگان: گل نهال ، Tomas
(2013-03-29 ساعت 21:44)daad نوشته:  
(2013-03-23 ساعت 13:21)daad نوشته:  می بخشید من می خواستم ببرسم که آیا کسی تو مصاحبه رد شده و اگه رد شده به چه دلیل بوده کمکم کنید ترخدا! من چهارشنبه مصاحبه دارم

هول نکن دوست عزیز. رد شدن کیس تنها زمانی اتفاق میافته که شما اطلاعات خلاف حقیقت به کی سی سی بدین و روز مصاحبه افیسر متوجه بشه که دروغ گفتین یا قصد کلاه گذاشتن سر اونا رو داشتین. در غیر این صورت مشکلی نیست حتا اگه مدارکتون کامل نباشه نقص مدرک میخورین اما ردتون نمی کنن.

کلا شما مگه تا الان چه اطلاعاتی دادید نام نام خانوادگی نام پدر و مادر سطح تصحیلات تلفن و ادرس و شرکت ها و اداراتی که کار کردید بنظرم همه اینا فقط اطلاعات اولیه است و خیلی کمه شما دقیق بفرمائید چیو جا انداختید دوستان راهنمایی بفرمایند .
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: گل نهال ، itsmasoud ، Tomas ، niloofar khorshidsavar
(2013-03-26 ساعت 03:46)sadeghi897 نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 16:57)shimoda نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 16:08)daad نوشته:  دوستا ن عزیز
لطف کنید به بنده بفرماایید که این چیزی که توو موارد لازم برای مصاحبه هست چیه؟
1. csc appointment conirmation and passport pickup receipt :
please bring the appointment confirmatoin and passport delivery receipt you printed out after you scheduled your appointment

آیا باسبورت اون کسی که توو آمریکاست و ادرسشو ما توو فرم ها نوشتیم لازمه برای بردن به مصاحبه؟ من همین 4 شنبه 27 مارچ مصاحبه دارم لطفن راهنماییم کنید

این تاپیک رو بخونید
نه بابا چی کار به پاسپورت دیگران داره
باید اینترنتی سایت CSC ثبت نام کنی و برگه ثبت نام پریت بگیری با خودت ببری
بعد اگر ویزا بهت بدن پاسپورتت می گیرن ویزا می زنن توش و شما می ری از همون ptt مربوطه که آدرسش رو قبلا دادی ویزا و پاکت همراهش رو می گیری
اگر ثبت نام نکردی این سایتش هست

لینک توضیح فارسی چگونگی ثبت نام هم در امضای من هست می تونی دانلود کنی اگر ایروان هستی البته لازم نیست.
موفق باشی

آخه یه آقایی بود با خانومش و دخترش یروز که ما رفته بودیم در سفارت رو زودتر بیدا کنیم بعد لاتاری بود و یکضرب گرفته بود ولی میگف که اینو از ما خواستن بعد ما گفتیم از امریکا برامون فکس کردن گفتم شاید اگر که یکضرب می شدیم نیازمون می شد... واسه همین ما هم گفتیم فکس کردن. باسبورت به اضافه ی برگه ی برداخت مالیاتش.

(2013-03-29 ساعت 23:45)vmware نوشته:  

کلا شما مگه تا الان چه اطلاعاتی دادید نام نام خانوادگی نام پدر و مادر سطح تصحیلات تلفن و ادرس و شرکت ها و اداراتی که کار کردید بنظرم همه اینا فقط اطلاعات اولیه است و خیلی کمه شما دقیق بفرمائید چیو جا انداختید دوستان راهنمایی بفرمایند .

مثلن همه ی اموال و دارایی ها رو ترجمه نکردیم .. بلکه قسمتیش رو . یا یک سری چیزهای دگر.
میگم سی دی مدیکال رو میشه باز کرد دید؟
تشکر کنندگان:
(2013-03-30 ساعت 13:18)daad نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 03:46)sadeghi897 نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 16:57)shimoda نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 16:08)daad نوشته:  دوستا ن عزیز
لطف کنید به بنده بفرماایید که این چیزی که توو موارد لازم برای مصاحبه هست چیه؟
1. csc appointment conirmation and passport pickup receipt :
please bring the appointment confirmatoin and passport delivery receipt you printed out after you scheduled your appointment

آیا باسبورت اون کسی که توو آمریکاست و ادرسشو ما توو فرم ها نوشتیم لازمه برای بردن به مصاحبه؟ من همین 4 شنبه 27 مارچ مصاحبه دارم لطفن راهنماییم کنید

این تاپیک رو بخونید
نه بابا چی کار به پاسپورت دیگران داره
باید اینترنتی سایت CSC ثبت نام کنی و برگه ثبت نام پریت بگیری با خودت ببری
بعد اگر ویزا بهت بدن پاسپورتت می گیرن ویزا می زنن توش و شما می ری از همون ptt مربوطه که آدرسش رو قبلا دادی ویزا و پاکت همراهش رو می گیری
اگر ثبت نام نکردی این سایتش هست

لینک توضیح فارسی چگونگی ثبت نام هم در امضای من هست می تونی دانلود کنی اگر ایروان هستی البته لازم نیست.
موفق باشی

آخه یه آقایی بود با خانومش و دخترش یروز که ما رفته بودیم در سفارت رو زودتر بیدا کنیم بعد لاتاری بود و یکضرب گرفته بود ولی میگف که اینو از ما خواستن بعد ما گفتیم از آمریکا برامون فکس کردن گفتم شاید اگر که یکضرب می شدیم نیازمون می شد... واسه همین ما هم گفتیم فکس کردن. باسبورت به اضافه ی برگه ی برداخت مالیاتش.

(2013-03-29 ساعت 23:45)vmware نوشته:  

مثلن همه ی اموال و دارایی ها رو ترجمه نکردیم .. بلکه قسمتیش رو . یا یک سری چیزهای دگر.
میگم سی دی مدیکال رو میشه باز کرد دید؟
با سلام دوست گرامی
ما یکی از رد شدگان امسال هستیم که به علت ثبت نام نکردن بچه دو سالمون در ثبت نام اولیه ما رو رد کردن و هیچ وکیلی و هیچ قانونی نتونست به ما کمک کنه . ما طی مدت ارسال فرمها تا زمان مصاحبه بارها و بارها به کی سی سی این موضوع رو اطلاع دادیم و اونها هم مرتب میگفتن مشکلی نیست و بچه به پرونده ما اضافه شده ولی توی سفارت به علت نقض اطلاعات ( ما روز اول گفته بودیم 2 نفر هستیم ولی روز مصاحبه با یه بچه 3 ساله رفتیم ) ما رو رد کردن و همه چیز خراب شد .

دوستان همراه مهاجرسرایی با سلام
لطفا اگر فرم ویزای ارمنستان رو دارین برام بفرستین . واسه خودم نیست برای یکی از بچه هاست که تازه میخواد بره مصاحبه
(2013-03-30 ساعت 17:49)hgbeigi نوشته:  دوستان یه سوال
من در فرم های اولیه که فرستادم محل کارم رو عسلویه و پتروشیمی جم نوشته بودم که حالا الان چند ماهه که پتروشیمی جم تحریم شده. من در یک شرکت پیمانکاری وابسته به پتروشیمی جم کار میکنم و کارم هم پروژه و کانستراکشنه و تقریبن ربطی به خود پتروشیمی نداره. حالا فکر میکنید با توجه به اینکه در مصاحبه مهمترین سوالاتشون در مورد کاره ممکنه که این قضیه باعث کنسل شدن کیس بشه و یا اینکه صلاحه کار برای اونا رو منکر بشیم چون آدرس دفتر مرکزی شرکت تهرانه اما من محل کارم عسلویه بوده و همونجا رو در فرم ها نوشتم؟
در ضمن من توی این هفته ازدواج کردم و از اونجایی که در فرم های جدید باید اسم خانمم رو هم اضافه کنم و همراه خودم ببرم آیا بهتر نیست که محل کارم رو عوض کنم؟
این قضیه باعث رد شدن کیس نمیشه دوست عزیز
شما تو فرم جدید اسم شغل جدیدتو بنویس و اسم اون شغل قبلی رو هم وارد کن ,تاریخ بزن که از کی تا کی کجا کار کردی ,توخود فرم نوشته شغلهایی که طی 10سال گذشته داشتی بنابراین شما تغییر شغل داشتی و اینو بنویس تو فرما,
شما که ازدواج کردی و زمان مصاحبه ات مشخص شده تو نامه دوم اسم همسرتون نیومده ؟
شما 10 روز دیگه مصاحبه داری ؟
تشکر کنندگان: گل نهال ، Saeedv13 ، Tomas ، hamedhamed ، farshadsh ، shiraz mamali
(2013-03-30 ساعت 19:01)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-03-30 ساعت 17:49)hgbeigi نوشته:  دوستان یه سوال
من در فرم های اولیه که فرستادم محل کارم رو عسلویه و پتروشیمی جم نوشته بودم که حالا الان چند ماهه که پتروشیمی جم تحریم شده. من در یک شرکت پیمانکاری وابسته به پتروشیمی جم کار میکنم و کارم هم پروژه و کانستراکشنه و تقریبن ربطی به خود پتروشیمی نداره. حالا فکر میکنید با توجه به اینکه در مصاحبه مهمترین سوالاتشون در مورد کاره ممکنه که این قضیه باعث کنسل شدن کیس بشه و یا اینکه صلاحه کار برای اونا رو منکر بشیم چون آدرس دفتر مرکزی شرکت تهرانه اما من محل کارم عسلویه بوده و همونجا رو در فرم ها نوشتم؟
در ضمن من توی این هفته ازدواج کردم و از اونجایی که در فرم های جدید باید اسم خانمم رو هم اضافه کنم و همراه خودم ببرم آیا بهتر نیست که محل کارم رو عوض کنم؟
این قضیه باعث رد شدن کیس نمیشه دوست عزیز
شما تو فرم جدید اسم شغل جدیدتو بنویس و اسم اون شغل قبلی رو هم وارد کن ,تاریخ بزن که از کی تا کی کجا کار کردی ,توخود فرم نوشته شغلهایی که طی 10سال گذشته داشتی بنابراین شما تغییر شغل داشتی و اینو بنویس تو فرما,
شما که ازدواج کردی و زمان مصاحبه ات مشخص شده تو نامه دوم اسم همسرتون نیومده ؟
شما 10 روز دیگه مصاحبه داری ؟

من تازه ازدواج کردم و تا الان هم چیزی براشون نفرستادم . طبیعیه که توی فرم های قبلی اسم همسرم نبوده . ایمیلی هم زدم که آیا باید فرم ها را برایشان ایمیل کنم یا با توجه به اینکه چند روز بیشتر تا مصاحبه ام نمانده فقط باید فرم های جدید . ترجمه ی سند ازواج را با خودم برم .هنوز منتظر جواب هستم
تشکر کنندگان: farshadsh
دوستان عزیز سلام

می‌خواستم بدونم ترجمهٔ ریز نمرات لیسانس رو هم باید با مدارک دیگه، ۱۵ روز قبل از مصاحبه واسه سفارت ارسال کنیم؟ یا باید با خودمون روز مصاحبه همراه داشته باشیم؟ یا اصلا نیاز به ریز نمرات لیسانس نیست...؟
ممنون
2013AS35xx ،رؤیت قبولی:21sep،ارسال : 10 ژانویه 2013،آنکارا ،تعداد: 2 ،مصاحبه: 24April ،دریافت ویزا : Jul 24
تشکر کنندگان: soruosh ، Tomas ، farshadsh
(2013-03-30 ساعت 20:23)sepehr_si نوشته:  دوستان عزیز سلام

می‌خواستم بدونم ترجمهٔ ریز نمرات لیسانس رو هم باید با مدارک دیگه، ۱۵ روز قبل از مصاحبه واسه سفارت ارسال کنیم؟ یا باید با خودمون روز مصاحبه همراه داشته باشیم؟ یا اصلا نیاز به ریز نمرات لیسانس نیست...؟
ممنون
ریز نمرات نیاز نیست.
گرچه به نظرم بهتره تمام ترجمه های مورد نیازتون رو یک بار با دقت بدین ترجمه ،این طور ی تخفیف هم می تونید بگیرید، البته نیاز به بردنش نیست.
اون چیزی که مهم هست. دیپلم ، پیش دانشگاهی ، آخرین مدرک تحصیلی
اینها اصل و ترجمش
ترجمه ها رو قبل می فرستی (یک سری هم برای احتیاط با خودت می بری عموما لازم نمی شه ) اصل مدارک هم با خودتون می برید
دی CoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
دوستان با داشتن مدرک پیش و لیسانس، مدرک دیپلم هم لازمه؟
2013AS5XXX 3Persons Abu Dhabi 127Days Houston: 09-29-2013
God...You Know What is better for us
تشکر کنندگان: farshadsh
(2013-03-31 ساعت 01:42)MEHDIREZAEI نوشته:  دوستان با داشتن مدرک پیش و لیسانس، مدرک دیپلم هم لازمه؟

نه دوست عزیز لازم نیست
ضمنا منظور از دیپلم هم همون مدرک پیش دانشگاهی هست
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، sayeh_m ، Tomas ، soruosh ، hamedhamed ، ابی هانی ، farhad1985 ، iman63ir ، farshadsh
(2013-03-31 ساعت 01:42)MEHDIREZAEI نوشته:  دوستان با داشتن مدرک پیش و لیسانس، مدرک دیپلم هم لازمه؟

ببنید دوست عزیز اون چیزی که تو pdf آنکارا اومده آخرین مدرک تحصیلی رو خواستن ولی شده که از بعضی بچه ها مدرک دیپلم و پیش و حتی ریزنمرات هم بخوان ، (البته من احتمال میدم ریز نمرات رو شاید از افرادی که قصد ادامه تحصیل دارن بخوان ) خلاصه پیشنهاد اینه که شما در صورت امکان تمام مدارک همراتون باشه که خدایی نکرده نقص مدرک نخورین، ایشالله که لازم نمیشه ولی شما همراتون باشه کاری نداره از مدرسه یا اموزش و پرورش ناحیه میشه گرفت ،
سلام به همه دوستان
می خواستم ببینم اینجا کسی هست هفته دوم می ابوظبی مصاحبه داشته باشه؟
تشکر کنندگان: NarcisJ ، Tomas
سلام ايا فرمي هست كه بايد پر بشه براي كساني كه كارنت شدن و بفرستيم با مداركمون يا نه فقط مدارك
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان:
(2013-03-31 ساعت 09:32)smpf نوشته:  سلام ايا فرمي هست كه بايد پر بشه براي كساني كه كارنت شدن و بفرستيم با مداركمون يا نه فقط مدارك
سلام
دوست عزیز بعد از اینکه کارنت شدید باید منتظر نامه ی مصاحبه باشید، اگه محل مصاحبه آنکارا بود ، یه فرمی هست به نام contact information sheet , این فرم انتهای pdf آنکارا وجود داره، و باید به تعداد افراد پر بشه و همراه مدارک فرستاده بشه، اگه محل مصاحبه جای دیگه ای بود نیازی به ارسال مدارک نیس و حتی فرمی هم که گفتم لازم نیس
و در ضمن اگه تو فرمهای dsp122 , ds230 اشتباهی داشتین حتماً اصلاح کنید و فرمهای اصلاح شده رو با خودتون روز مصاحبه ببرید
موفق باشید
بچه ها هفته آخر اپریل نبود
تشکر کنندگان: dana ، kouroshd

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان