کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-04-01 ساعت 20:58)lilac نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 20:24)Mehrdadordi نوشته:  سلام ، درود ..كسي از دوستان راهنمايي ميكنه كه تو pdf انكارا ..local mailing address va c/o Name رو جي بايد بنويسيم ؟ ممنون

باید آدرس جایی که میخواهید گرین کارت شما به اونجا پست بشه رو بنویسید و c/o name نام کسی که اونجا ساکن هست رو به عنوان گیرنده بنویسید

بي نهايت ممنونم دوستم ولي اخه تو همون فرم us address رو باز داده كه !!؟؟؟؟
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: Tomas ، mehdi110 ، lilac
(2013-04-01 ساعت 22:06)shim نوشته:  سلام دوستان،
راجع به مصاحبه یه سوال دارم. همسر من دکترای مکانیک داره و یه پیشنهاد برای برای پست دکترال از یه دانشگاه تو آمریکا. من خودم فوق لیسانس مکانیک دارم و الان در حال گرفتن فوق دوم در رشته‌های آنالیز بیزنس هستم. می‌خواستم بدونم که بهتر هست که برای مصاحبه همسرم بگه که میخواد در صنعت کار کنه یا بره دانشگاه. خودم هم میخوام فقط بگم توی بیزنس و اقتصاد می‌خوام کار کنم و حرفی‌ از مکانیک نزنم. شما فکر می‌کنید چی‌ بهتر هست

سلام دوست عزيز طبعا اگه كسي دكتري داره يك آكادميسين به حساب مياد و معمولا براي كار در صنعت آور كواليفاي خواهد بود. به نظر من بهتره كه اعلام كنن قصد گذروندن پست داك و اشتغال در دانشگاه يا موسسات پژوهشي دارند. در مورد خودتون هم اگر جربه كاري بيزينس در ايران داريد كه نظرتون به عقيده من كاملا صحيحه. موفق باشيد.
ساکن شمال ویرجینیا از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، shim ، amir82 ، itsmasoud ، Tomas ، mehdi110
امروز 12 امین روز فروردین ماه 1392 هجری شمسی و 1 امین روز آپریل سال 2013 میلادی مصادف با
335 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 231 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900)
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 201 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350)
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 171 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 144 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400)
پنجمیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 110 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300)
ششمین دوره کارنتی ها دقیقـاً 80 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 5200)
هفتمیــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 49 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 6525) که از امروز مصاحبشون شروع شده.
هشتمین دوره کارنتی ها دقیقـاً 20 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 7850) که حداقل 30 روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 11 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 9175Big Grin) که حداقل 61 روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 41 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 91 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه)

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 149 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 30 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی جهت ارائه به KCC و پیگیریهای مربوطه را ندارد Big Grin

بدینوسیله از همه عزیزان که قبول شدن اینجانب را تبریک گفتند سپاسگزاری می نمایم و سالی خوش برای همه آرزومندم

دبیر ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013(و سایر بستگان)

74&18- Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-04-01 ساعت 20:24)Mehrdadordi نوشته:  سلام ، درود ..كسي از دوستان راهنمايي ميكنه كه تو pdf انكارا ..local mailing address va c/o Name رو جي بايد بنويسيم ؟ ممنون

ادرس محل سکونتتون در ایران.
c/o Name برای مواقعی استفاده می شه که گیرنده اصلی نامه ساکن ادرس داده شده نباشه، جلوش باید اسم فردی که در ادرس داده شده سکونت داره رو بنویسید.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: Tomas ، hamedhamed ، reasonable
(2013-04-01 ساعت 19:14)MEHDIREZAEI نوشته:  دوستان هفته آینده ابوظبی کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟

ما هستیممممممممممممممممم
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: Tomas ، Judy Abbott 13 ، ابی هانی ، mehdi110 ، bayat_r
(2013-04-02 ساعت 11:46)hosseinh نوشته:  سلام خدمت همه دوستان عزیز و با تبریک سال نو خدمت همه شما عزیزان
من مدتی هست که عضو سایت مهاجرسرا شدم بعد از قبولی اما متاسفانه بدلیل شرایط خاص تقریبا هیچوقت توی این سایت نیامدم بدلیل خدمت سربازی ، مبچه ها من غیر از اون فرمهای اولیه که فرستادم و تایید شد هنوز هیچ کاری انجام ندادم و خیلی عقب هستم اصلا نمیدونم چه کاری باید انجام بدم فقط تنها کاری که کردم به سایت travel رفتم و دیدم برای می تا 7500 کارنت شده و صد در صد 26 فروردین شماره من هم کارنت میشه با توجه به کیسم دوستان لطفا من راهنمایی کنید که از الان به بعد باید چی کار کنم فرمهای اولیه رو فرستادم و تایید شدن و از واکسنها هم فقط دو سری از هپاتیت b رو تزریق کردم لطفا به من بگید چی کار کنم من کلی از جریان لاتاری عقب موندم؟ کارت پایان خدمتم تازه 2 روزه اومده

دوست عزیز.اگه امضات رو کامل کنی بهتر میشه راهمایی کرد.و اطلاع کاملی از خودت ندادی اما کارایی که به ذهن من میرسه...
1.سریع برو دنبال پاسپورتت
2.اگه تهرانی برو مرکز پاستور تجریش واکسنهاتو کامل کن
3.برای ترجمه مدارکت اقدام کن(البته نمیدونم وضعیت کیست چیه)
4.دنبال پول باش برای تمکن
5.بعد از نامه دوم و مشخص شدن محل مصاحبت باید تو سایت CSC هم ثبت نام کنی
موفق باشی Wink
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: saeid-ss ، Judy Abbott 13 ، hosseinh ، mehdi110 ، amir82 ، hamedhamed ، bayat_r ، immigrant2us ، Tomas
سلام به همگی
دوستان یه سر به تاپیک زیر بزنید اطلاعات مفیدی داخلش هست

http://mohajersara.com/thread-6285.html
تشکر کنندگان: ابی هانی ، Judy Abbott 13 ، soruosh ، mehdi110 ، immigrant2us ، hesam.inanloo ، Tomas
دوستان من هفته اول می مصاحبه دارم
اما نمیدونم چرا از حالا استرس گرفتم
البته من نگرفتمشا اون منو گرفته حالا ولمم نمیکنهSad
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، Judy Abbott 13 ، soruosh ، hosseinh ، mehdi110 ، amir82 ، hamedhamed ، bayat_r ، kasrafo ، usa lover ، lilac ، amairmonre ، rezagh ، NarcisJ ، Tomas
دوستان عزیز با سلام و تبریک سال نو
آیا کسی از دوستان که در آپریل و بتازگی کارنت شدن نامه دومش اومده ؟
من هم در همین دوره کارنت شدم ولی با گذشت بیش از 15 روز هنوز نامه دومم نیامده. البته من دیر متوجه قبولی شدم و مدارکم رو یکماه پیش فرستادم کی سی سی .و دوهفته بعد از ارسال مدارک کارنت شدم . ممکنه به همین خاطر دیر تر تامه دومم بیاد ؟
اگه کسی میدونه چطور باید پیگیری کرد لطفا کامنت بذاره .
با تشکر
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، Tomas
(2013-04-02 ساعت 12:40)سونیک نوشته:  دوستان عزیز با سلام و تبریک سال نو
آیا کسی از دوستان که در آپریل و بتازگی کارنت شدن نامه دومش اومده ؟
من هم در همین دوره کارنت شدم ولی با گذشت بیش از 15 روز هنوز نامه دومم نیامده. البته من دیر متوجه قبولی شدم و مدارکم رو یکماه پیش فرستادم کی سی سی .و دوهفته بعد از ارسال مدارک کارنت شدم . ممکنه به همین خاطر دیر تر تامه دومم بیاد ؟
اگه کسی میدونه چطور باید پیگیری کرد لطفا کامنت بذاره .
با تشکر
سلام دوست عزیز سال نو شما هم مبارک
بله دلیلش همینه چون حداقل 6 هفته زمان میبره تا پروندتونو بررسی کنن, شما مدام سایت رو چک کنید فکر کنم با کارنتی های جدید نامتون میرسه ,نگران نباشید چون مدارکتون رو دیر فرستادید نامه دومتون نیومده
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، amir82 ، kasrafo ، hamedhamed ، lilac ، سونیک ، itsmasoud ، Saeedv13 ، Tomas ، ابی هانی ، zina s ، soruosh
(2013-04-02 ساعت 12:36)ابی هانی نوشته:  دوستان من هفته اول می مصاحبه دارم
اما نمیدونم چرا از حالا استرس گرفتم
البته من نگرفتمشا اون منو گرفته حالا ولمم نمیکنهSad

سلام دوست عزیزم
اصلاً استرس نداشته باش، ما پس فردا مصاحبه داریم اینقدر بهمون خوش گذشته با دوستای جدیدی که اینجا پیدا کردیم که امروز اصلاً یادمون رفته بود مصاحبمون فرداست یا پس فرداست
چون تقریباً چیزی دست ما نیست کاملاً بیخیالیم و داریم چند صباحی به دور از جو سنگین حاکم بر فضای کشور خودمون جسم و ذهنمون رو بازسازی میکنیم یا به قول همشهری های گلم امروز کاهو ترشی و دامان طبیعت!!! تا 13 دمون بدر بشهTongue
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
منم همین مشکل رو دارم .اپریل کارنت شدم اما نامه ایمیلی برام نیومده فقط از تو سایت وقت مصاحبه رو دیدیم.برای دوستان دیگر ایمیل هم اومده؟میشه متنش رو بزارید؟
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
تشکر کنندگان: immigrant2us ، amairmonre ، Tomas
(2013-04-02 ساعت 11:46)hosseinh نوشته:  سلام خدمت همه دوستان عزیز و با تبریک سال نو خدمت همه شما عزیزان
من مدتی هست که عضو سایت مهاجرسرا شدم بعد از قبولی اما متاسفانه بدلیل شرایط خاص تقریبا هیچوقت توی این سایت نیامدم بدلیل خدمت سربازی ، مبچه ها من غیر از اون فرمهای اولیه که فرستادم و تایید شد هنوز هیچ کاری انجام ندادم و خیلی عقب هستم اصلا نمیدونم چه کاری باید انجام بدم فقط تنها کاری که کردم به سایت travel رفتم و دیدم برای می تا 7500 کارنت شده و صد در صد 26 فروردین شماره من هم کارنت میشه با توجه به کیسم دوستان لطفا من راهنمایی کنید که از الان به بعد باید چی کار کنم فرمهای اولیه رو فرستادم و تایید شدن و از واکسنها هم فقط دو سری از هپاتیت b رو تزریق کردم لطفا به من بگید چی کار کنم من کلی از جریان لاتاری عقب موندم؟ کارت پایان خدمتم تازه 2 روزه اومده

امضای من رو بخون مدارک مورد نیاز رو تکمیل کن و روند کارهایی که باید بکنی رو از فلوچارت پیدا کن
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-04-01 ساعت 22:56)Mehrdadordi نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 20:58)lilac نوشته:  

باید آدرس جایی که میخواهید گرین کارت شما به اونجا پست بشه رو بنویسید و c/o name نام کسی که اونجا ساکن هست رو به عنوان گیرنده بنویسید

بي نهايت ممنونم دوستم ولي اخه تو همون فرم us address رو باز داده كه !!؟؟؟؟

local mailing address که آدرس فعلی خودتون هست... اون قسمتی که c/o name و آدرس در امریکا رو ازتون خواسته باید آدرس جایی که میخواهید گرین کارت شما به اونجا پست بشه و نام کسی که اونجا ساکن هست رو بنویسید.
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، گل نهال ، rezagh ، Mehrdadordi ، hamedhamed ، Tomas ، ابی هانی ، zina s
ما امروز مصاحبه داشتیم خیلی راحت بود اصلا نگران نباشید فرم 9 سوالی شد و صورتی فقط سعی کنید از این سایت حداکثر استفاده را ببرید و مدارک را کامل تحویل بدید
سه نفر/آنکارا/اول اوریل/کلیرنس/نه سوالی/ستاره دارکلیرشدن در 26 جولای /کلیر خودم بعد از 168 روز نفس گیردر 17 سپتامبر/ ارواین کالیفرنیا/ورود 26 سبتامبر/دریافت گرین کارد 23 اکتبر
تشکر کنندگان: گل نهال ، Judy Abbott 13 ، itsmasoud ، mlo ، amairmonre ، farhad1985 ، amir82 ، rezagh ، iman63ir ، soruosh ، lilac ، kasrafo ، mehdi110 ، hamedhamed ، Tomas ، zina s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان