کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
هوووووووررررررررررااااااااااا
دوستان من ايميل نامه دوم را دريافت كردم Big Grin

ولــــــــــــــــــــــــــــي سايت هنوز آپديت نشده !!! آخه چراااااااااا؟؟؟؟؟ Sad
شماره کیس : 2013AS85XX ، قبولی : 1 می ، ارسال فرمها: جولای ، هزینه ها تاکنون : 8 م ، 3نفر ، مصاحبه : ابوظبی W2 June ، کلیرینس و نهایتاً 14 اگوست كلير
تشکر کنندگان: پدی ، گل نهال ، SHABAH51 ، nooshshahnar ، amir82 ، efah
آنکارایی ها اگه نامه دوم اومد اعلام بفرمایند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mehdi110 ، nooshshahnar
سلام به همگی
بچه ها من الان ایمیل از kcc دریافت کردم که نوشته بود :
You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.
ولی وقتی میرم هنوز همون اطلاعات قبلی توشه !!!! یعنی چی؟؟؟؟؟ در ضمن انکارا بوودم با کیس نامبر***8
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، far-dv2013
(2013-04-17 ساعت 17:31)masood182002 نوشته:  سلام دوستان.session time out چیه که جای نامه اول اومده؟برا خود بنده تا قبل نامه دوم فقط نامه اول بود برا یکی از دوستان که کیسش *** 9 هستش session time out اومده.منظورشون چیه؟

دوستان به جای نامه اول عبارت زیر اومده یعنی چی؟
session time out

یعنی اینقدر کند بوده یا طول کشیده که ارتباط شما با وب سرور کی سی سی تایم اوت شده. باید از اینترنت سریعتر استفاده کنید.
سلام و تبریک به کسایی که نامه دوم رو گرفتن.
من کانفرمیشن نامبرم رو گم کردم. الان ایمیل نامه دوم رو گرفتم.ولی سایت رو نمیتونم چک کنم تا ببینم کی و کجا مصاحبه دارم. اگه اینطوری فرض کنیم که همه کیس های یه سفارت با هم ایمیل نامه دوم رو میگیرن. امکانش هست دوستایی که الان ایمیل رو گرفتن به من بگن که کدوم سفارت افتادن؟
بلکه من بتونم سایت سفارت رو با کیس نامبرم( **AS83) چک کنم بیینم میتونم یه خاکی رو سرم بریزم یا نه Sad
تشکر کنندگان: پدی ، mehdi110 ، rouzbehdarvishi ، SHABAH51 ، payam62 ، nooshshahnar
(2013-04-17 ساعت 17:53)hodan نوشته:  سلام و تبریک به کسایی که نامه دوم رو گرفتن.
من کانفرمیشن نامبرم رو گم کردم. الان ایمیل نامه دوم رو گرفتم.ولی سایت رو نمیتونم چک کنم تا ببینم کی و کجا مصاحبه دارم. اگه اینطوری فرض کنیم که همه کیس های یه سفارت با هم ایمیل نامه دوم رو میگیرن. امکانش هست دوستایی که الان ایمیل رو گرفتن به من بگن که کدوم سفارت افتادن؟
بلکه من بتونم سایت سفارت رو با کیس نامبرم( **AS83) چک کنم بیینم میتونم یه خاکی رو سرم بریزم یا نه Sad

چون تا الان فقط نامه ایروان اومده ، ممکنه سفارت شما هم به ایروان تغییر پیدا کرده باشه .
ولی در شرایط شما بنظرم تمام سفارتها رو چک کن .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: Aida.s ، hodan ، rouzbehdarvishi ، SHABAH51 ، payam62 ، nooshshahnar
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

بله نامه دوم ما هم اومد ابوظبی نیمه دوم ژوئن
(2013-04-17 ساعت 17:53)hodan نوشته:  سلام و تبریک به کسایی که نامه دوم رو گرفتن.

اگه الان دریافت کردید، احتمالا ابوظبی هستین.
چون الان نامه ابوظبی ها هم اومد.
دیشب ایروانی ها اومده بود

(2013-04-17 ساعت 17:57)tajhizgaran نوشته:  

چون تا الان فقط نامه ایروان اومده ، ممکنه سفارت شما هم به ایروان تغییر پیدا کرده باشه .

نه دوست عزیز، گمراهشون نکنین
الان نامه ابوظبیه که اومده
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: پدی ، hodan ، امیر مهاجر ، rouzbehdarvishi ، SHABAH51 ، nooshshahnar ، efah
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نامه منم اومد، بگید کجا؟؟ آنکارااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

(2013-04-17 ساعت 17:48)پدی نوشته:  آنکارایی ها اگه نامه دوم اومد اعلام بفرمایند
واسه منم إيميل اومد، اما نمي تونم برم ببينمBig Grin كانفيرميشن نامبر تو تبلت خانممه، اونم رفته دانشكاه، به محض اينكه دريافت كردم خبر ميدم، در ضمن زمان نامه ساعت ٣:٠١ است.
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
نامه دوم چند نفر امروز اومده؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، nooshshahnar ، manila
پدی جان شما هم چک کن. حتما برای شما هم اومده دیگه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، SHABAH51 ، ابی هانی ، nooshshahnar
(2013-04-17 ساعت 18:00)گل نهال نوشته:  

اگه الان دریافت کردید، احتمالا ابوظبی هستین.
چون الان نامه ابوظبی ها هم اومد.
دیشب ایروانی ها اومده بود

(2013-04-17 ساعت 17:57)tajhizgaran نوشته:  

نه دوست عزیز، گمراهشون نکنین
الان نامه ابوظبیه که اومده

تا لحظه ای که من نوشتم هنوز کسی از دوستان بجز ایروان اعلام نکرده بودند .
در هر صورت هدف کمک بود نه گمراهی !!!!!!!!!!!
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، hodan ، mehdi110 ، امیر مهاجر ، efah
(2013-04-17 ساعت 18:02)Aida.s نوشته:  هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نامه منم اومد، بگید کجا؟؟ آنکارااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

مطمئنی؟؟؟ آخه الان نامه ابوظبی ها اومد
هنوز کسی آنکارا اعلام نکرده ها
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: mehdi110 ، SHABAH51 ، nooshshahnar ، tajhizgaran
سلام بر دوستان عزیز مهاجر سرایی .. نامه من هم اومد ....هفته اول ژوئن آنکارا ... فقط یه چیزی .. من مزدوج شدم ....ولی تو قسمت Beneficiaries زده none قضیه چیه ؟ کاری لازمه انجام بدم ؟
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: mehdi110 ، SHABAH51 ، ابی هانی ، payam62 ، roeentan ، nooshshahnar ، Saeedv13 ، tajhizgaran ، efah

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان