کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-04-17 ساعت 18:10)گل نهال نوشته:  
(2013-04-17 ساعت 18:02)Aida.s نوشته:  هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نامه منم اومد، بگید کجا؟؟ آنکارااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

مطمئنی؟؟؟ آخه الان نامه ابوظبی ها اومد
هنوز کسی آنکارا اعلام نکرده ها

خب حتما آیدا خانم اولیشه.
تشکر کنندگان: mehdi110 ، SHABAH51 ، ابی هانی ، Aida.s ، گل نهال ، nooshshahnar
استرس نگیرین .. نامه ها .. کلا اومده .. مال ما که آنکارا بود .. نوشتم
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: mehdi110 ، Aida.s ، SHABAH51 ، payam62 ، nooshshahnar ، far-dv2013 ، bayat_r
(2013-04-17 ساعت 18:02)Aida.s نوشته:  هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نامه منم اومد، بگید کجا؟؟ آنکارااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

خوب معلومه مطمئنم ، آخه واسه چی باید دروغ بگمSad

ناراحت میکنین آدمو

تشکر کنندگان: گل نهال ، SHABAH51 ، Given ، mehdi110 ، nooshshahnar
(2013-04-17 ساعت 18:21)Aida.s نوشته:  

خوب معلومه مطمئنم پدی جون ، آخه واسه چی باید دروغ بگمSad
ناراحت میکنین آدمو
معذرت ميخوام
آخه خواستم واسه دوستمون hodanنتيجه گيري بشه كه افتاده ابوظبي يا آنكارا
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: hodan ، SHABAH51 ، Given ، nooshshahnar
(2013-04-17 ساعت 18:24)گل نهال نوشته:  
(2013-04-17 ساعت 18:21)Aida.s نوشته:  

خوب معلومه مطمئنم پدی جون ، آخه واسه چی باید دروغ بگمSad
ناراحت میکنین آدمو
معذرت ميخوام
آخه خواستم واسه دوستمون hodanنتيجه گيري بشه كه افتاده ابوظبي يا آنكارا

Shy خواهش میکنم ، این چه حرفیه امیدوارم نامه ایشونم سریع بیاد، شاید چون شماره من 80XX زودتر اومده

تشکر کنندگان: hodan ، SHABAH51 ، mediise
وااااااااااای من افتادم ابوظبی, بد بخت شدم رفت حالا ویزا چجوری بگیرم؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنین از الان چیکارا باید بکنم؟؟؟؟؟ممنون
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، nooshshahnar ، far-dv2013 ، mehdi110 ، efah
من هم هفته دوم June ؛ابوظبی
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
(2013-04-17 ساعت 18:27)lvlatarsack نوشته:  وااااااااااای من افتادم ابوظبی, بد بخت شدم رفت حالا ویزا چجوری بگیرم؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنین از الان چیکارا باید بکنم؟؟؟؟؟ممنون

تهیه اقلام این فرم : لینک
کارت واکسن هم تکمیل کردید دیگه انشالا..
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، سمانه777 ، saeid-ss ، efah
دوستان نامه من هم اومد. از آنکارا به ابوظبی تغییر دادن، اواسط June.
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
تبریک بسیار به همه دوستان آنکارا و ابوظبی که امروز خبر خوبی گرفتند
دوستان ، لطفا این توصیه بنده را خیلی جدی بگیرید و آن اینکه : ""هرگز روزشماری نکنید برای رفتن به سفارت یا مهاجرت"" / این کار میتونه در مدت کوتاهی به شکلی فرسایشی روحیه شما را خراب کند...کسانی که تجربه سربازی دارند میدانند روزشماری برای پایان خدمت یعنی چه...از دیدگاه روانشناسی هم بهترین کار برای گذراندن دوران انتظار سرگرم شدن با اموری غیر از همان پدیده است... از امروز خود لذت ببرید فردا خود خواهد آمد Smile
همگـــــــــــی موفق و پیــــــــــروز باشیـــــــــــــد
2013AS81xx/Yerevan/3Person/Int:W1 June/Visa:Soon
جامانده از ویزا در آخر سپتامبـــــر
شبــه سفـــرنامه

زندگـــی را با بازیهای عجیب اش بپذیر Cool
F2a:5th November 2013  .....اپروو شده بعد از 18 ماه Tongue
نامه کامپلیت: 11 آگوست 2015
نامه مصاحبه: 2 فوریه 2016
وقت مصاحبه: اواخر مارچ 2016 آنکارا
سلام و تبریک و هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
برای همه ی دوستانی که امروز نامه ی دومشون اومده
به امید گرفتن ویزای یکضرب برای همگی
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
دوستان به همه تبریک میگم. برای من هم اومد. هفته دوم ابوظبی. من تمایل به آنکارا داشتم اما.............. به نظر شما خیلی تفاوت دارد؟ مزیت یا معایبی دارد؟ ممنون میشم کمک کنید
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، امیر مهاجر ، SHABAH51 ، far-dv2013 ، mehdi110 ، mlo ، Aida.s ، Saeedv13 ، soruosh ، efah
سلام بچه ها
هفته دوم جون ابوظبی
case number:2013AS000086xx
selection visited:May 15th
Forms sent:May 17th
People: 2
Current in: April
Interview: June,9th
Status: visa received
تبریک به همه دوستان به خاطر دریافت نامه دوم و تعیین محل مصاحبه همگی موفق باشید .
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

سلام به همگی و تبریک به همه دوستانی که نامه دومشان را گرفتند. ما هم بالاخره وارد این خان شدیم.Smile
مصاحبه ما ابوظبی و هفته دوم جون .
شماره کیس : 2013AS85XX ، قبولی : 1 می ، ارسال فرمها: جولای ، هزینه ها تاکنون : 8 م ، 3نفر ، مصاحبه : ابوظبی W2 June ، کلیرینس و نهایتاً 14 اگوست كلير

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان