کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-04-19 ساعت 23:11)mdna نوشته:  
(2013-04-19 ساعت 17:02)afhamid نوشته:  
(2013-04-19 ساعت 12:26)Aida.s نوشته:  
(2013-04-19 ساعت 00:07)afhamid نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 23:25)nikan_sh نوشته:  دوستان حالتون چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میبینم به سلامتی همه نامه هاشون رو گرفتن .. تبریک به همه .. .

باسلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بپرسم که ، آیا دوستانی هستند که تاریخ مصاحبه شون در ماه juneدر سفارت آنکارا روز یکشنبه تعیین شده باشه . و آیا روز یکشنبه سفارت تعطیل نیست .بخاطر این میپرسم چون وقتی میخوای از دکتر اونگان وقت بگیری وتاریخ مصاحبه رو انتخاب میکنی ، قبول نمیکنه و مینوسه که سفارت روز شنبه ویکشنبه تعطیل است . آیا لازمه به kcc ایمیل بزنم یا نه ؟

سلام دوست عزیز مصاحبه ما هم روز یکشنبه در ماه June هستو به نکته ی خوبی اشاره کردید ، اما خوب اگر تعطیل بود که زمان مصاحبه رو یکشنبه نمی گذاشتن
ممنون دوست عزیز ، خیالم راحت شد ، میخواستم از دوستان بپرسم ترجمه سند ازدواج و کپی صفحه های اونو ، 2 سری باید بفرستیم سفارت آنکارا. و در زمان مصاحبه 2 سری با خودمون ببریم؟
شماره کیس: 2013AS81xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن: April10 ، مصاحبه : هفته دوم June؛ تعداد افراد: 4 نفر
براي هر نفر يك سري بايد در پوشه مدارك هر شخص بگذاريد و بفرستيد در موقع مصاحبه اصل سند را با خود ببريد ما براي احتياط براي هر نفر يك سري كپي و ترجمه هم با خودمون برديم كه لازم نشد حالا گذاشتيم كه با خودمون ببريم امريكا احتمالا اونجا لازم بشه

سلام
با تشکر از راهنمایی صمیمانه شما ، میخواستم بپرسم مدارک مربوط به اسپانسر، نامه های اول ودوم ، پرینت csc ونامه های تمکن مالی و بانک ،باید در پوشه شخص برنذه فرستاده بشه یا پوشه جداگانه داشته باشه ؟
شماره کیس: 2013AS81xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن: April10 ، مصاحبه : هفته دوم June؛ تعداد افراد: 4 نفر
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh
وقتی تنهائیم،دنبال دوست میگردیم،پیدایش که کردیم،دنبال عیبهایش میگردیم،وقتی که از دستش دادیم،در تنهائی،دنبال خاطراتش میگردیم.
+++++
مراقب قلب ها باشیم،هیچ چیز آسان تر از قلب نمی شکند.
"ژان پل سارتر"
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
(2013-04-20 ساعت 15:07)parsush نوشته:  آقای دکتر پدی به مقصدهاتون هیوسون رو هم اضافه کنید ضرر نداره کهWink مصاحبه شما کجاست؟

با اجازه شما ابوظبی. مقاصدی که در امضام است واقعی استCoolCoolCoolCool
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: jazirehh ، amairmonre ، mehdi110 ، parsush ، امیر مهاجر ، farshadsh ، nooshshahnar ، payam62
(2013-04-19 ساعت 11:06)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 10:10)گل نهال نوشته:  من از اين تريبون اعلام ميكنم با اينكه هنوز كارنت نشدم، و سفارت انتخابيم بدليل ناآگاهي توي فرمهاي روز اول آنكارا زده بودم، اگر واسم تغيير بدن به ابوظبي يا ايروان واقعاً منو خوشحال كردن، راستش يه چند باري هم تصميم به تعويض سفارت كردم ولي گفتم اينم ميسپارم به اوستا كريم و من تو كارش فضولي نميكنم، الان با ديدن نامه هاي شما كلي ذوق كردم و اميدوار شدم كه ايشالا آنكارا نيفتيم، پس لطفاً دوستايي كه ابوظبي يا ايروان افتادن، خدا رو شكر كنند كه از هرجهت بهترن اين دو سفارت.
موفق باشيد

گل نهال جان. میبخشی فضولی میکنم.
ولی وقتی راهش هست، میتونی خودت درخواست بدی برای تغییر سفارت و بعد بسپاری به اوس کریم که هر چه صلاح بود اتفاق بیفته.
خداوند هم خودش گفته از تو حرکت، از من برکت. با یه حرکت کوچیک میتونی سفارت رو به اونی تغییر بدی که هم راضی تری و هم با عقل و استنتاجی که اوس کریم بهت داده تشخیص دادی که بهتره.
هنوز هم وقت داری. حالا دیگه خود دانی. Wink
من دقیقا موردی رو میشناسم که همه‌اش همینو میگفت و میگفت میسپارم دست خدا و تغییر سفارت نمیدم. حتی به بقیه هم همین توصیه رو میکردند که بسپار به خدا هر چی به صلاحته. اما دست آخر یواشکی سفارتشو تغییر داد و خیال خودشو راحت کرد. به هیچ کس هم نگفت. من یک روز قبل از اعلام کارنتی دوستی رو که به دلیل همین توصیه سفارتشو عوض نکرده بود و در کمال ناباوری دیده بود که توصیه کننده سفارتش رو تغییر داده، تشویق کردم برای ارسال ایمیل تغییر سفارت. همون شب فرستاد و درست قبل از اعلام کارنتیها (فردای ایمیل) جواب ایمیلش اومد و سفارتش با خیر و خوشی تغییر کرد.

اره حرف ايشون كاملا درسته، من به خاطر سفري كه الان توشيم و يكسري مسايل ديكه سرم خيلي شلوغ شد و با اينكه با امير هم مشورت كردم و تصميم به إرسال نامه داشتم ولي در اون فرصتي كه بايد ميفرستادم وقت نشد يا كمي شل كرفتم موضوع رو، الان در مقياس عقل خودم بدترين كزينه ممكن رخ داده، انكارا و ايروان بغل كوشمون بايد اين همه راهو بريم تا أبوظبي، كرماي هواش و ويزاش منو اذيت ميكنه واقعا، اكر هم كه كليرنس بخوريم رفتن دوباره، فكرشم اذيت كنندس واقعا
تشکر کنندگان: amairmonre ، گل نهال ، امیر مهاجر ، shaso ، byousefi_p ، farshadsh ، soruosh
نامه دوم من امدد کیس 8000 .لی متاسفانه یهو ابو طبی شدمممممSad((((
تو تاپیک مرتبط جویای عوض شدن به انکارا هستم

(2013-04-20 ساعت 19:47)mamad_msp نوشته:  نامه دوم من امدد کیس 8000 .لی متاسفانه یهو ابو طبی شدمممممSad((((
تو تاپیک مرتبط جویای عوض شدن به انکارا هستم

یه سری به تاپیک کلیرنس انکارا و مدیکال در انکارا بزن مطمئنم از اینکه افتادی ابوظبی خوشحال میشی .
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
(2013-04-19 ساعت 14:04)efah نوشته:  از این 41 نفر تنها 22 تای آنها (شماره های 1و2و3و6و7و9و10و11و13و14و18و19و21و22و26و27و28و31و32و35و37و41) در جدول افشین هستند و از طرفی بیست و یک نفر (ازجمله خودم) از آنهاییکه در جدول افشین هستند دریافت نامه دوم را خبر ندادند .

از 41 نفر اعلام شده 14 نفر ایروان ، 18 پرونده ابوظبی و 8 تای دیگه آنکارا هستند و far-du2013 هم سفارتشان را نگفته اند .

در زمانی که این پست را مینوشتم golnam هم دریافت نامه دوم برای آنکارا رو اعلام کردند ، پس در آمار بالا یکی به تعداد نفرات و پرونده های آنکارا افزوده میشود .

efah عزیز
ممنون از آماری که ارائه کردی. امیدوارم نامه شما هم هرچه زودتر به دستت برسد. (نکنه آمده و خبر ندادی)
سفارت من مطابق اعلام قبلی و همچنین امضام ابوظبی است.
یه خواهش داشتم ، حالا که اسامی کارنتی های این ماه را در آورده ای لطفاً لیستت را در اختیار دیگران هم قرار بده که دوستان راحتتر همسفران خود را پیدا بکنند. این کار را با اصلاح فایل افشین جان و یا هر شکلی که راحتتری میتوانی انجام دهی.
شماره کیس : 2013AS85XX ، قبولی : 1 می ، ارسال فرمها: جولای ، هزینه ها تاکنون : 8 م ، 3نفر ، مصاحبه : ابوظبی W2 June ، کلیرینس و نهایتاً 14 اگوست كلير
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، nooshshahnar ، sadfar ، farshadsh ، efah ، Aida.s ، SHABAH51 ، گل نهال ، amairmonre ، پدی
(2013-04-21 ساعت 06:52)far-dv2013 نوشته:  
(2013-04-19 ساعت 14:04)efah نوشته:  از این 41 نفر تنها 22 تای آنها (شماره های 1و2و3و6و7و9و10و11و13و14و18و19و21و22و26و27و28و31و32و35و37و41) در جدول افشین هستند و از طرفی بیست و یک نفر (ازجمله خودم) از آنهاییکه در جدول افشین هستند دریافت نامه دوم را خبر ندادند .

از 41 نفر اعلام شده 14 نفر ایروان ، 18 پرونده ابوظبی و 8 تای دیگه آنکارا هستند و far-du2013 هم سفارتشان را نگفته اند .

در زمانی که این پست را مینوشتم golnam هم دریافت نامه دوم برای آنکارا رو اعلام کردند ، پس در آمار بالا یکی به تعداد نفرات و پرونده های آنکارا افزوده میشود .

efah عزیز
ممنون از آماری که ارائه کردی. امیدوارم نامه شما هم هرچه زودتر به دستت برسد. (نکنه آمده و خبر ندادی)
یه خواهش داشتم ، حالا که اسامی کارنتی های این ماه را در آورده ای لطفاً لیستت را در اختیار دیگران هم قرار بده که دوستان راحتتر همسفران خود را پیدا بکنند. این کار را با اصلاح فایل افشین جان و یا هر شکلی که راحتتری میتوانی انجام دهی.

من هیچ جای امضا نداشتم . اما الان امضام رو درست کردم.

تشکر کنندگان: nooshshahnar ، farshadsh ، naarestan ، amairmonre
(2013-04-21 ساعت 06:52)far-dv2013 نوشته:  

efah عزیز

خوشحال میشم اگه بتونم کاری بکنم ، اصلاح جدول افشین برایم مقدور نیست و ازطرفی تعدادی از دوستان در این جدول نیستند ، کوشش خواهم کرد تا فردا فایلی درست کنم و پیوست کنم (بلد نیستم امضاء بسازم و لینک آنرا در امضایم بگذارم) اگه کسی تمایل نداره که اطلاعاتش ، که از پستهای خودشون هم درآورده شده ، در این فایل باشه ، تا امشب با پیام خصوصی خبر دهد .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: farshadsh ، naarestan ، shaso ، Aida.s ، far-dv2013 ، گل نهال ، nooshshahnar ، niko ، mehdi110
سلام دوستان عزیز.ممنون از راهنمایی های مفیدتون.همسر من برنده لاتاری هست و تاریخ و محل مصاحبه ما مشخص شده که ماه ژوئن و در انکارا هست.من این سوالو در قسمت سوالات مطرح شده توسط برندگان مطرح کردم و اینجا هم مطرح می کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
اگر همسر من حکم دادگاه در موردی داشته باشه مثلا در زمینه کاری و کارشون هم اداری باشه.آیا ما باید زمان مصاحبه در موردش صحبت کنیم و این چقدر می تونه در روند چک امنیتی بعدش تاثیر بگذاره .یکی از دوستان جواب داده بودند که ما حرفی در موردش نزنیم و چک امنیتی هم ربطی به این موضوع نداره می خواستم باز هم مطمئن بشم.

رشته ای بر گردنم افکنده دوست
می کشد هر جا که خاطرخواه اوست
تشکر کنندگان: amairmonre ، Aida.s ، farshadsh
(2013-04-21 ساعت 12:32)nyayesh نوشته:  سلام دوستان عزیز.ممنون از راهنمایی های مفیدتون.همسر من برنده لاتاری هست و تاریخ و محل مصاحبه ما مشخص شده که ماه ژوئن و در انکارا هست.من این سوالو در قسمت سوالات مطرح شده توسط برندگان مطرح کردم و اینجا هم مطرح می کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
اگر همسر من حکم دادگاه در موردی داشته باشه مثلا در زمینه کاری و کارشون هم اداری باشه.آیا ما باید زمان مصاحبه در موردش صحبت کنیم و این چقدر می تونه در روند چک امنیتی بعدش تاثیر بگذاره .یکی از دوستان جواب داده بودند که ما حرفی در موردش نزنیم و چک امنیتی هم ربطی به این موضوع نداره می خواستم باز هم مطمئن بشم.
داستان می شه بهتره که بی خیال این مورد بشید.Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: 3pideh ، efah ، amairmonre ، farshadsh ، nooshshahnar ، payam62
سلام به دوستان خوب مهاجرسرا از دوستاني كه كيس نامبرشون بين 7900و8100 هست و محل مصاحبشون هفته سوم جون در انكاراست اگه تمايل دارند كمي با هم مشورت كنيم درباره هتل ومدارك و مسائل ديگر اگه ممكنه با پيغام خصوصي شماره تلفن همراهتونو رو برام بفرستيد چون كلي اطلاعات ميخوام ممنون
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، Aida.s ، farshadsh ، mahnoosh22
سلام دوستان عزیز
سماره من برای ماه ژوئن کارنت شده به صفحه قبولیم هم که مراجعه کردم نامه قبلیم عوض شده و نامه ای واسم گذاشتن که شهر مصاحبه و تاریخ و ساعت مصاحبه ام رو نوشته من فقط واکسنهامو زدم یکی از دوستان میتونه کامل منو راهنمایی کنه چه مراحلی باید طی کنم؟
و حالا چند تا سوال
1- آیا زدن واکسن mmr و td و هپاتیت و انفولانزا کافیه؟ با اینها میشه کارت واکسن بین اللمللی گرفت؟
2-پاسپورت چند روزه میاد؟
3- مدارک مورد نیاز برای بردن به سفارت چیا هست؟ باید برای مدارک چی کار کنم؟
4- آیا مدارک رو باید 15 روز قبل هم به سفارت مورد نظر بفرستم؟
5- از الان باید در سیستم csc ثبت نام کنم با توجه به اینکه زمان مصاحبه ام تعیین شده؟
6- آیا غیر از موارد بالا کار دیگه ای هم هست که باید انجام بدم؟
لطفا دوستان منو راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2013-04-21 ساعت 12:48)sadeghi897 نوشته:  
(2013-04-21 ساعت 12:32)nyayesh نوشته:  سلام دوستان عزیز.ممنون از راهنمایی های مفیدتون.همسر من برنده لاتاری هست و تاریخ و محل مصاحبه ما مشخص شده که ماه ژوئن و در انکارا هست.من این سوالو در قسمت سوالات مطرح شده توسط برندگان مطرح کردم و اینجا هم مطرح می کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
داستان می شه بهتره که بی خیال این مورد بشید.Cool

بگفته وکیل مهاجرتی در ترکیه بهتر است همه موارد را تا قبل از آن تاریخ حل و فصل نمایید و مدرکی هم از دادگاه دال بر برطرف شدن آن همراه داشته باشید به همراه ترجمه اش ، در سفارت آنکارا کار کمی دشوارتر است ، به این سبب که در فایل راهنمای موجود در سایت سفارت آنکارا گزارش های دادگاه جزو مدارک خواسته شده است که باید 15 روز قبل با سرویسهای پستی به دستشان برسانید پس میباید سه هفته قبل از مصاحبه این مشکلات را برطرف کرده باشید و اگر این نوع مدارک را ارسال نکرده باشید و آنجا مورد سؤال قرار بگیرید و بخواهید آنها را نشان دهید شائبه پنهان کاری را تقویت کرده اید ، درصورتیکه در ابوظبی و ایروان میتوانید آمادگی این را داشته باشید تا اگر پرسشی ازاین بابت شد ، مدارکتان را نشان دهید . امیدوارم منظورم را رسانده باشم .
در پایان ، اگر مجبور به طرح موضوع شدید ، اشاره به تفاوت ماهوی پرونده های حقوقی و کیفری و اینکه موقعیت شغلی ، خصوصاً بنگاههای خصوصی ، درگیری های حقوقی را بویژه درشرایط پیچیده اقتصادی کنونی ، در پی خواهد داشت ، ممکن است به کارتان آید .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، meisam_sms ، niko ، nyayesh ، farshadsh
سلام دوستان عزیز
یه سوال داشتم
من مدارک پیش دانشگاهی و دیپلمم رو فقط ترجمشون رو دارم با مهر دادگستری یعنی برابر اصل
آیا اصل فارسیش هم لازمه ؟؟؟
اصلشون رو گم کردم و ندارمشون همونطور که میدونید مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی المثنی نداره
البته مدرک آخرم لیسانس هست که به انگلیسی هست اصلش
حالا به نظر شما باید چکار کرد ؟؟؟
ممنون از زحمتهای شما
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان