کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
از آنکارایی ها که تازه نامه دوم رو گرفتن کسی کیس نامبرش رو توی این لینک میبینه؟

لینک
تشکر کنندگان:
(2013-04-18 ساعت 20:17)hodan نوشته:  از آنکارایی ها که تازه نامه دوم رو گرفتن کسی کیس نامبرش رو توی این لینک میبینه؟

لینک

آخرین شماره پرونده ای که از آسیا در اون لیست میبینید و برای ماه ژوئن نوبت دهی کرده اند 5446 است و دلیلش هم اینه که آخرین تاریخ بروز آوری اون لیست 16 آوریل و پیش از ارسال نامه های دوم است ، باید چشم براه بروزآوری جدید باشید .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: hodan ، Given ، Judy Abbott 13 ، Aida.s
دوستان حالتون چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میبینم به سلامتی همه نامه هاشون رو گرفتن .. تبریک به همه .. .
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: Given ، Judy Abbott 13 ، shiraz mamali ، mehdi110 ، jazirehh ، naarestan ، nooshshahnar ، so_ar ، HAMID1371 ، Aida.s ، rose_2000
(2013-04-18 ساعت 23:25)nikan_sh نوشته:  دوستان حالتون چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باسلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بپرسم که ، آیا دوستانی هستند که تاریخ مصاحبه شون در ماه juneدر سفارت آنکارا روز یکشنبه تعیین شده باشه . و آیا روز یکشنبه سفارت تعطیل نیست .بخاطر این میپرسم چون وقتی میخوای از دکتر اونگان وقت بگیری وتاریخ مصاحبه رو انتخاب میکنی ، قبول نمیکنه و مینوسه که سفارت روز شنبه ویکشنبه تعطیل است . آیا لازمه به kcc ایمیل بزنم یا نه ؟
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، Given ، گل نهال
دوستان عزيزم ...
تبريك به همتون كه بالاخره نامه هاي دومتون اومد Smile
مباركتون باشه ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، naarestan ، ابی هانی ، efah ، amir82 ، nooshshahnar ، Given ، roeentan ، HAMID1371 ، parsush ، mehdi110
(2013-03-20 ساعت 12:28)ابی هانی نوشته:  دوستان گل منتظر
امیدوارم سال جدید رو با خوشی آغاز کنید و خوب تو تعطیلات استراحت کنید چون تو سال جدید خیلی کار دارینا
به امید سالی پر از آسایش وآرایش و بدون کمترین استرس و دغدغه در همه مراحل زندگیتون بالاخص مراحل مهاجرت

با سلام و بهترین شادباش ها
چند سوال داشتم
غیر از سند ملک چقدر پول در حساب بانکی باشد؟ آیا هرکدام از همسرها باید جداگانه پول زیاد داشته باشند؟
دکتر را در ابوظبی چطور انتخاب کردید؟
ما واکسن را تازه از فردا میخواهیم بزنیم حال آنکه وقت مصاحبه اول Juneاست. آیا باید وقت مصاحبه را عقب بیاندازیم؟
آیا با تور میروید ابوظبی؟چند روزه بگیریم؟

سپاس فراوان
شادکام و پیروز باشید
تشکر کنندگان: naarestan ، ابی هانی ، Aida.s
تبریک به همه دوستای گلم.مخصوصا امیر جان.رویین تن گل و دکتر عزیز(پدی)SmileSmileSmileSmile
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
(2013-04-18 ساعت 10:10)گل نهال نوشته:  من از اين تريبون اعلام ميكنم با اينكه هنوز كارنت نشدم، و سفارت انتخابيم بدليل ناآگاهي توي فرمهاي روز اول آنكارا زده بودم، اگر واسم تغيير بدن به ابوظبي يا ايروان واقعاً منو خوشحال كردن، راستش يه چند باري هم تصميم به تعويض سفارت كردم ولي گفتم اينم ميسپارم به اوستا كريم و من تو كارش فضولي نميكنم، الان با ديدن نامه هاي شما كلي ذوق كردم و اميدوار شدم كه ايشالا آنكارا نيفتيم، پس لطفاً دوستايي كه ابوظبي يا ايروان افتادن، خدا رو شكر كنند كه از هرجهت بهترن اين دو سفارت.
موفق باشيد

گل نهال جان. میبخشی فضولی میکنم.
ولی وقتی راهش هست، میتونی خودت درخواست بدی برای تغییر سفارت و بعد بسپاری به اوس کریم که هر چه صلاح بود اتفاق بیفته.
خداوند هم خودش گفته از تو حرکت، از من برکت. با یه حرکت کوچیک میتونی سفارت رو به اونی تغییر بدی که هم راضی تری و هم با عقل و استنتاجی که اوس کریم بهت داده تشخیص دادی که بهتره.
هنوز هم وقت داری. حالا دیگه خود دانی. Wink
من دقیقا موردی رو میشناسم که همه‌اش همینو میگفت و میگفت میسپارم دست خدا و تغییر سفارت نمیدم. حتی به بقیه هم همین توصیه رو میکردند که بسپار به خدا هر چی به صلاحته. اما دست آخر یواشکی سفارتشو تغییر داد و خیال خودشو راحت کرد. به هیچ کس هم نگفت. من یک روز قبل از اعلام کارنتی دوستی رو که به دلیل همین توصیه سفارتشو عوض نکرده بود و در کمال ناباوری دیده بود که توصیه کننده سفارتش رو تغییر داده، تشویق کردم برای ارسال ایمیل تغییر سفارت. همون شب فرستاد و درست قبل از اعلام کارنتیها (فردای ایمیل) جواب ایمیلش اومد و سفارتش با خیر و خوشی تغییر کرد.
(2013-04-19 ساعت 11:06)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 10:10)گل نهال نوشته:  من از اين تريبون اعلام ميكنم با اينكه هنوز كارنت نشدم، و سفارت انتخابيم بدليل ناآگاهي توي فرمهاي روز اول آنكارا زده بودم، اگر واسم تغيير بدن به ابوظبي يا ايروان واقعاً منو خوشحال كردن، راستش يه چند باري هم تصميم به تعويض سفارت كردم ولي گفتم اينم ميسپارم به اوستا كريم و من تو كارش فضولي نميكنم، الان با ديدن نامه هاي شما كلي ذوق كردم و اميدوار شدم كه ايشالا آنكارا نيفتيم، پس لطفاً دوستايي كه ابوظبي يا ايروان افتادن، خدا رو شكر كنند كه از هرجهت بهترن اين دو سفارت.
موفق باشيد

گل نهال جان. میبخشی فضولی میکنم.
ولی وقتی راهش هست، میتونی خودت درخواست بدی برای تغییر سفارت و بعد بسپاری به اوس کریم که هر چه صلاح بود اتفاق بیفته.
خداوند هم خودش گفته از تو حرکت، از من برکت. با یه حرکت کوچیک میتونی سفارت رو به اونی تغییر بدی که هم راضی تری و هم با عقل و استنتاجی که اوس کریم بهت داده تشخیص دادی که بهتره.
هنوز هم وقت داری. حالا دیگه خود دانی. Wink
من دقیقا موردی رو میشناسم که همه‌اش همینو میگفت و میگفت میسپارم دست خدا و تغییر سفارت نمیدم. حتی به بقیه هم همین توصیه رو میکردند که بسپار به خدا هر چی به صلاحته. اما دست آخر یواشکی سفارتشو تغییر داد و خیال خودشو راحت کرد. به هیچ کس هم نگفت. من یک روز قبل از اعلام کارنتی دوستی رو که به دلیل همین توصیه سفارتشو عوض نکرده بود و در کمال ناباوری دیده بود که توصیه کننده سفارتش رو تغییر داده، تشویق کردم برای ارسال ایمیل تغییر سفارت. همون شب فرستاد و درست قبل از اعلام کارنتیها (فردای ایمیل) جواب ایمیلش اومد و سفارتش با خیر و خوشی تغییر کرد.

من خودم شخصاً آنکارا رو ترجیح میدم به چند دلیل: اولین و مهمترین دلیلش هم تسلطم به زبان ترکی استانبولیست . شاید بتونم مقابل اونگان و واکسیناسیون و پولی که میگیره ، یه چند دلاری صرفه جویی کنم . دلیل دومش هم نزدیکی و راحتی عبور از مرز هستش . کلاً آنکارا واسه من در دسترس تره . امارات ویزا میخواد ، ارمنستان هم که زبانش مشکله واسم .
ولی خب ، به طور کلی راحت بودن خود شخص در اولویت هستش . امیدوارم هر جا که راحت هستین ، همونجا مصاحبه بشین . و برای خودم ، امیدوارم آنکارا
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: naarestan ، Aida.s ، nooshshahnar ، امیر مهاجر ، nika ، efah ، Saeedv13 ، amir82 ، shaso ، sadeghi897 ، roeentan ، niko ، گل نهال ، mehdi110
(2013-04-19 ساعت 00:07)afhamid نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 23:25)nikan_sh نوشته:  دوستان حالتون چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باسلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بپرسم که ، آیا دوستانی هستند که تاریخ مصاحبه شون در ماه juneدر سفارت آنکارا روز یکشنبه تعیین شده باشه . و آیا روز یکشنبه سفارت تعطیل نیست .بخاطر این میپرسم چون وقتی میخوای از دکتر اونگان وقت بگیری وتاریخ مصاحبه رو انتخاب میکنی ، قبول نمیکنه و مینوسه که سفارت روز شنبه ویکشنبه تعطیل است . آیا لازمه به kcc ایمیل بزنم یا نه ؟

سلام دوست عزیز مصاحبه ما هم روز یکشنبه در ماه June هستو به نکته ی خوبی اشاره کردید ، اما خوب اگر تعطیل بود که زمان مصاحبه رو یکشنبه نمی گذاشتن

تشکر کنندگان: nika
سلام
به همه دوستانی که کارنت شدن و نامه دوم را گرفتن صمیمانه تبریک می گویم.
انشا الله تا آخر راه موفق باشید
+++++++++++++++++
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: Aida.s ، امیر مهاجر ، nika ، shaso ، roeentan ، so_ar ، naarestan ، HAMID1371 ، mehdi110
(2013-04-19 ساعت 11:47)Aida.s نوشته:  دوستان اینقدر مصاحبه آنکارا بد و سخته که همتون مکان مصاحبتونو تغییر دادید؟؟؟
من وقتی پستهای شما رو میخونم استرس میگیرم

واقعا !! مگه انکارا چطوریهSad؟؟
[font=Arial]کیس نامبر **82رویت قبولی 17 اگوست . ارسال فرمها 25 اگوست 3 نفر انکارا مصاحبه 4 جون برگه صورتیShy تراول هیستوری 29 اگوست کلیرنس 18 سپتامبر ایشود 19 سپتامبرShy[/font]
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، nika ، Aida.s ، mehdi110 ، soruosh
مصاحبه در همه جا یکسانه
شرایط زیاد فرق نمیکنه
زیاد سخت نگیرین
آنکارا و ابوظبی و ایروان مثل هم هستن
هر چند این پذیرفتنی هستش که مدیکال آنکارا سختگیرانه تره، ابوظبی متوسطه و ایروان از همشون راحت تره
ولی مصاحبه اصلا فرقی نداره که کجا باشه
(2013-04-19 ساعت 11:47)Aida.s نوشته:  دوستان اینقدر مصاحبه آنکارا بد و سخته که همتون مکان مصاحبتونو تغییر دادید؟؟؟

نه آیدا جان. سفارت آنکارا اصلا بد نیست.
یه چیز سلیقه‌ایه. من چون دیدم گل نهال عزیز ایروان یا ابوظبی رو ترجیح میده پیشنهاد کردم که خودش درخواست تغییر رو بده و خودش خودشو خوشحال کنه.
تشکر کنندگان: pooya.n ، Aida.s ، Saeedv13 ، sadeghi897 ، morvarid1364 ، niko ، payam62 ، گل نهال ، Hedieh20 ، mehdi110 ، soruosh ، zina s ، آلیس-1980
(2013-04-19 ساعت 12:54)امیر مهاجر نوشته:  

نه آیدا جان. سفارت آنکارا اصلا بد نیست.
یه چیز سلیقه‌ایه. من چون دیدم گل نهال عزیز ایروان یا ابوظبی رو ترجیح میده پیشنهاد کردم که خودش درخواست تغییر رو بده و خودش خودشو خوشحال کنه.

آقا امیر واقعاً ممنون از راهنماییتون خیالم و راحت کردید، من همش فکر میکنم که انشالا مشکلی پیش نمیاد

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، shaso ، roeentan ، naarestan ، mehdi110

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان