کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
انتظار داره با من ....
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
امروز من رفتم برای چک کردن قبولی 2014 که نبود و یک بار دیگه که 2013 را چک کردم در کمال تعجب اسم انتخاب شده بود جالبه بدونید که حداقل 10 مرتبه در گذشته و در زمانهای مختلف چک کرده بودم که نبود حالا چه طور انتخاب شدم خودم هم همی دونم تاریخ نامه برای 1 می 2012 است و کیس نامبر آن 10000 متاسفانه الان کاملا گیج شده ام ونمی دونم که باید چه کار کنم البته فرم هار ا از سایت گرفته ام خواهش می کنم دوستان اگر تجربیاتی دارند دراختیارم بگذارند آیا برای من هنوز فرصت هست
شماره کیس ++2013as104 تعداد 4 نفر تاریخ رویت قبولی 1 می 2013
تاریخ ارسال مدارک 7 می مصاحبه هفته دوم آگوست ایروان تاریخ کلیر شدن 31 augتاریخ دریافت ویزا 9 سپتامبر تاریخ ورود به امریکا 8 فوریه 2014 ساکن سن دیه گو
(2013-05-07 ساعت 17:21)alireza2753 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان عزیز
امروز من رفتم برای چک کردن قبولی 2014 که نبود و یک بار دیگه که 2013 را چک کردم در کمال تعجب اسم انتخاب شده بود جالبه بدونید که حداقل 10 مرتبه در گذشته و در زمانهای مختلف چک کرده بودم که نبود حالا چه طور انتخاب شدم خودم هم همی دونم تاریخ نامه برای 1 می 2012 است و کیس نامبر آن 10000 متاسفانه الان کاملا گیج شده ام ونمی دونم که باید چه کار کنم البته فرم هار ا از سایت گرفته ام خواهش می کنم دوستان اگر تجربیاتی دارند دراختیارم بگذارند آیا برای من هنوز فرصت هست

تبریک می گم
فرم ها رو با دقت پر کنید و با ایمیل بفرستید تا سریعتر برسه
و واکسن هاتون رو هم شروع کنید بزنید
و منتظر باشید تا صفحه ی قبولیتون تغییر کنه و وقت مصاحبه بهتون بدن
پارسال هم این مساله برای تعدادی از دوستان پیش اومد و الان هم تو آمریکا هستند
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
به به به مباركه، اصلاً دير نشده، ما كه ٩٧٠٠هستيم هنوز كارنت هم نشديم، تا الان تا شماره **١٠٦ يافت شده واسه ٢٠١٣، اگه ممكنه عدد سوم كيس تان هم بگين كه بتونيم نتيجه گيري بهتري از ٢٠١٣ داشته باشيم، نتايج دور دوم كه ٢٢اكتبر اعلام شده بوده،شايد شما از اون تاريخ به بعدشو چك نكرده بوديد، بازم تبريك كه به موقع فهميديد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-05-07 ساعت 17:27)گل نهال نوشته:  
به به به مباركه، اصلاً دير نشده، ما كه ٩٧٠٠هستيم هنوز كارنت هم نشديم، تا الان تا شماره **١٠٦ يافت شده واسه ٢٠١٣، اگه ممكنه عدد سوم كيس تان هم بگين كه بتونيم نتيجه گيري بهتري از ٢٠١٣ داشته باشيم، نتايج دور دوم كه ٢٢اكتبر اعلام شده بوده،شايد شما از اون تاريخ به بعدشو چك نكرده بوديد، بازم تبريك كه به موقع فهميديد
شمارش 10400 است الان مشغول پرکردن فرم ها هستم بالای فرم تاریخ 1 می است
شماره کیس ++2013as104 تعداد 4 نفر تاریخ رویت قبولی 1 می 2013
تاریخ ارسال مدارک 7 می مصاحبه هفته دوم آگوست ایروان تاریخ کلیر شدن 31 augتاریخ دریافت ویزا 9 سپتامبر تاریخ ورود به امریکا 8 فوریه 2014 ساکن سن دیه گو
(2013-05-06 ساعت 20:36)efah نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 17:11)Betti نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 16:02)shiraz mamali نوشته:  دوستان از بچه های 2013 تا الان چند نفر ریجکت شدن؟کسی خبر داره چند نفر و به چه علتی؟
جز اون دوستمون که اسم فرزندشون رو ثبت نام نکرده بودن.

منم دوست دارم جوابه اینو بدونم، چی میشه ریجکت میشن؟

فکر نمیکنم جایی بشه این اطلاعاتو پیدا کرد .

دوستان من تاخالا تو تاپیکا نشنیدم کسی ریجکت شه.حتی موردی رو خوندم که 11 سال تخصیل داشته(نه12سال)ولی هنوز ریجکت نشده.ریجکت بیشتر مال کیس های دیگست نه لاتاری.اصئلا دروغ تو کارتون نباشه ریجکتی در کار نیست.Smile
تشکر کنندگان: mlo ، گل نهال ، 3pideh ، rezazaman ، payam62
(2013-05-04 ساعت 12:21)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 10:08)Sholehkhanoom نوشته:  سلام .یه سوال. من مدارک ترکیه رو با آرامکس فرستادم الان 10 روزه نمی دونم رسیده یا نه تو سایت هم کد رو میزنم نشون نمیده .اگه خدای نکرده پست اشتباه کنه و دیر برسه مشکلی پیش میاد ؟ من سر تاریخ مصاحبه برم ؟
شما با آرامکس تماس بگیرید و پیگیری کنید
شما سر وقت برید مصاحبه و یه سری از مدارکتون رو با خودتون حتما ببرید ، یادمه یکی اصلا نفرستاده بود مدارکش رو و روز مصاحبه مدارکش رو برده بود که آفیسر مدارک رو گرفته بود و یه روز بعد رو واسه مصاحبه تعیین کرده بود

مرسی جودی عزیز .آرامکس می گفت رسونده ولی تو سایتش خبری نبود آخر نامه دادم سفارت و جواب دادند که رسیده .
راستی یه چیزی بگم مهمه .اگه کسی از آرامکس استفاده کرد حواسش باشه که مدارکش رو برای سفارت کانادا نفرستند چون روتین آرامکس کاناداس و به خود من هم فرم اشتباهی رو دادند که خدا روشکر متوجه شدم .
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، گل نهال ، amir82 ، 3pideh ، farshadsh ، lilac ، payam62 ، soruosh
آقا من هم امروز مدارکم رو با پست TNT شعبه کرج فرستادم . لامصبا 93000 گرفتن .. آخه واسه چی ؟ اعصابم ناراحته ... LOL
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: گل نهال ، afshinghwink ، 3pideh ، farshadsh ، iman63ir ، lilac ، payam62 ، Hedieh20 ، soruosh
(2013-05-07 ساعت 16:29)nikan_sh نوشته:  انتظار داره با من ....

با ما بیشتر!!!!!!!
تشکر کنندگان: گل نهال ، 3pideh ، farshadsh ، payam62 ، r91 ، nikan_sh ، soruosh

توی این دو سه روز شما سومین نفرید که این رو میگید.دوستان شما جزء برندگان سری دوم هستید و باید در نوبت دوم سایت رو چک میکردید اما بقول دوستان چیز مهم نیست با دقت تمام فرمها رو پر کنید و بفرستید.و شاید نسبت به شماره های نزدیک به خودتون یک کم دیر تر برید مصاحبه همین. پس خیالتون راحت
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-05-07 ساعت 21:20)afshinghwink نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 16:29)nikan_sh نوشته:  انتظار داره با من ....

با ما بیشتر!!!!!!!
من هم هم دردم
شماره کیس:2013AS00008xxx
تاریخ رویت قبولی:2 may
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :4 نفر
ارسال فرمهای سری اول:24 may
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه ها:55000 پست آرامكس-180000 تعويض پاسپورتها-
تشکر کنندگان: naarestan ، payam62 ، farshadsh ، bagheri.274 ، nikan_sh ، soruosh ، oghs
سلام دوستان.من یک سوال داشتم خدماتتون.

من اصل آخرین مدراک تحصیلیم که لیسانس هست و دپلمم موجود هست اما متاسفانه پیش دانشگاهیم مفقود شده،اما کپیش هست که می‌تونم از دانشگاه برابر با اصل کنم و دارال ترجمه هم گفت اگر تائیدیه تحصیلی از آموزش پرورش بگیرم به علاوه ریز نمرات با کپی مدرک پیش دانشگاهیم برام ترجمه می‌کنه.حالا به نظرتون راه دیگهٔ هست برای ترجمهٔ پیش دانشگاهی.و در موارد مشابه راهکار خواستی‌ وجود داره که پیشنهاد می‌کنید،

با سپاس فراوان برای تک تک شما عزیزان.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، shani89 ، payam62 ، farshadsh ، oghs
دوستان یکی به من بگه یعنی چی، من تازه فهمیدم که می شه تو سایت CEAC وضعیت ویزا رو چک کرد، هرچی کیس نامبر رو با صفرها و بدون صفرها وارد می کنم پیغام می ده Your search did not return any data.
این یعنی چی، در حالیکه برای ما نامه مصاحبه آمد و خودم چک کرردم، چند تا هم مکاتبه با کی سی سی داشتم به استناد به کیس نامبر جوابم رو دادن، حالا این چیه دیگه؟
آگاهی از برنده شدن: می 2012
تاریخ مصاحبه: 24جون 2013
کیس نامبر: 2013AS88xx
سفارت ایروان
وضعیت: کلیرنسSad
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، oghs
(2013-05-08 ساعت 00:31)Sany58 نوشته:  دوستان یکی به من بگه یعنی چی، من تازه فهمیدم که می شه تو سایت CEAC وضعیت ویزا رو چک کرد، هرچی کیس نامبر رو با صفرها و بدون صفرها وارد می کنم پیغام می ده Your search did not return any data.
این یعنی چی، در حالیکه برای ما نامه مصاحبه آمد و خودم چک کرردم، چند تا هم مکاتبه با کی سی سی داشتم به استناد به کیس نامبر جوابم رو دادن، حالا این چیه دیگه؟

شما کدوم سفارت هستید؟
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، parastoo500 ، oghs
(2013-05-08 ساعت 00:59)mrr777 نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 00:31)Sany58 نوشته:  دوستان یکی به من بگه یعنی چی، من تازه فهمیدم که می شه تو سایت CEAC وضعیت ویزا رو چک کرد، هرچی کیس نامبر رو با صفرها و بدون صفرها وارد می کنم پیغام می ده Your search did not return any data.

شما کدوم سفارت هستید؟

ایروان
آگاهی از برنده شدن: می 2012
تاریخ مصاحبه: 24جون 2013
کیس نامبر: 2013AS88xx
سفارت ایروان
وضعیت: کلیرنسSad
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: farshadsh ، oghs

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان