کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
سلام
من هم بالاخره کانفرمیشن نامبر دار شدم خدا رو شکر. مصاحبه ام هم هفته آخر جون ؛ ابوظبی.
برای سو پیشینه من میدونم که کشوری که من زندگی میکنم سو پیشینه ای که میده فقط ۱ هفته ارزش داره. من وقنی مصاحبه دارم ۱۱ روز قبلش ایرانم. پس اون سو پیشینه دیگه ولید نیست موقع مصاحبه. سفارت به این موضوع اهمیت میده؟
یه سوال دیگه ... تا جایی که من فهمیدم برای کنسولگری ابوظبی نه احتیاج به وقت دکتر گرفتن هست نه فرستادن مدارک ۲ هفته قبل از مصاحبه. این درسته؟ پس چه کاری میمونه که ما انجام بدیم؟Big Grin
کیس نامبر: 2013AS83XX
کنسولگری: ابوظبی
مصاحبه: هفنه آخر June
تشکر کنندگان: mlo ، so_ar ، mehdi110 ، گل نهال ، efah ، farshadsh ، manila
(2013-05-01 ساعت 08:44)mona_gh نوشته:  سلام بچه ها خوب هستید؟
کسی هست که مصاحبش تو ایروان باشه؟
سلام
ما اامروز تو ایروان مصاحبه داشتیم، الحمدالله یکضرب زدیم تو گوشش.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
(2013-04-30 ساعت 03:08)smpf نوشته:  
(2013-04-30 ساعت 00:31)lonelyman نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 23:54)smpf نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 23:00)smpf نوشته:  سلام برای من چندروز پیش یه ایمیل اومده ازسفارت محل مصاحبه،وگفته چه مدارکی باید براشون ببریم روز مصاحبه ،تاکید کرده یه عدم سو پیشینه از پلیس انگلیس ببریم چون ۶ماه اونجا بودیم،برای کسی همچی چیزی اتفاق افتاده؟چکار باید کرد؟اگه بیخیال این سو پیشینه شیم چی میشه؟لطفا یه راهنمایی بکنید ممنون

دوست عزيز حتماً بايد عدم سو پيشينه رو بگيريد وگرنه روز مصاحبه نقص مدرك ميخوريد و بالاخره بايد اونو بگيريد و گرفتن سو پيشينه از كشورايي كه سفارتشون تعطيل شده به مراتب سختتره و بنظر مياد بهترين راه اينه كه سايت اداره مورد نظر رو تو اون كشور پيدا كنيد و درخواستتون رو براشون ايميل كنيد. Tongue موفق باشيد.

مرسی از راهنماییتون ولی اگه اینکار و هم بکنم ده پونزده روز طول میکشه و روز مصاحبه به دستم نخواهد رسید،اوضاع ما رو میبینین تورو خدا،چاره چیست؟

قاعدتاً شما بايد با مطالعه پستها خودتون زودتر به اين نتيجه ميرسيديد كه عدم سو پيشينه لازم داشتيد ولي بهرحال بنظرم شما سريعتر اقدام كنيد تا زودتر آماده بشه و زماني كه ميخوايد كلير بشيد نشكل نداشته باشيد، لطفاً زودتر اقدام كنيد و مطمئن باشيد مشكلي نيست.Tongue

الان سايت kccرو دوباره خوندم نوشته اگر يكسال درجايي به غيراز وطن بودين بايد سو پيشينه بديد درصورتي كه من شش ٦ماه انكليس بودم آيا ممكنه سفارت اشتباه كرده باشه چون ازمن خواسته از آذربايجان هم عدم .....بگيرم درصورتي كه اصلا اونجا نبودم.كمممممك
[/quote]

سلام دوست عزیز،

عدم سو پیشینه برای کشورهای که کمتر از 12 ماه بودید اجباری نیست. من 7 ماه در ترکیه زندگی کردم و روز مصاحبه آفیسر از من عدم سو پیشینه رو نخواست، فقط از کشورهایی که بیش از 12 ماه زندگی کردم عدم سو پیشینه رو خواست.
آفیسر از من عدم سو پیشینه ایران رو هم خواست من بهش گفتم که برای ما ایرانی ها عدم سو پیشینه از ایران اجباری نیست خیلی راحت پذیرفت با اینکه عدم سو پیشینه ایران رو داشتم از من نگرفت گفت که حق با من هست برای ایرانی ها اجباری نیست. نترس دوست من آفیسرها خیلی مهربون هستن هدفشون کمک کردن به ما هاست.

موفق باشی دوست عزیز
کیسنامبر: 2013AS52XX
تاریخ مصاحبه : 16 آپریل 2013 پاریس
تاریخ کلیر: 8 آگست 2013
مقصد: TX
تشکر کنندگان: smpf ، گل نهال ، payam62 ، farshadsh ، manila
(2013-04-30 ساعت 12:41)farshadsh نوشته:  
(2013-04-30 ساعت 01:46)fes نوشته:  سلام دوستان
من یه مشکل اساسی دارم و اون اینکه شماره کیس من اولش eu هست و این یعنی من اشتباهی به جای ایران اروپا رو زدم ..Sad
وقتی متوجه این موضوع شدم به kcc ایمل زدم و مشکل رو گفتم .البته فکنم نگفنم که اشتباهی چه کشوری رو زدم -و درستش ایران هست....
اونها به من جواب دادند که پرونده من به آنکارا فرستاده شده و تصمیمی گیری نهایی دست اونهاست.
من با توجه به چیزهایی که شنیدم و خوندم فکر کنم که اوضاعم خیلی خرابه..
یک ماه دیگه آنکارا وقت مصاحبه دارم .
به نظر شما من چه کنم؟
به آنکارار هم مشکل رو دو بار ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم.
امیدی هست که من پاشم برم برای مصاحبه؟
دوست خوبم
با امید موفقیت شما
omidparishan و mohanmohajer از کاربران محترم مهاجرسرا هم مسئله ی شما رو داشتن شاید از طریق پیغام خصوصی بتونید از راه حل های دوستان مطلع بشید

سلام دوست عزیز،

یک بار بهشون ایمیل زدی و بهت گفتن که روز مصاحبه بهت جواب نهایی رو میدن. برو برای مصاحبه و دیگه هم ایمیل نزن کار خودتو مشکل تر نکن...
خیلی ها هستن که میلیون ها تومان خرج کردن که بتونن برن آمریکا و ماندگار بشن بعد شما میگید که ارزش داره بریم مصاحبه!!!!!!!!!!!
دوست عزیز این شانس رو از دست نده برو مصاحبه حتی اگر همه هم بگن هیچ شانسی نداری...
از قدیم گفتن در نا امیدی بسی امید است...

با تشکر
کیسنامبر: 2013AS52XX
تاریخ مصاحبه : 16 آپریل 2013 پاریس
تاریخ کلیر: 8 آگست 2013
مقصد: TX
تشکر کنندگان: fes ، پدی ، manila
(2013-05-02 ساعت 03:39)hodan نوشته:  سلام
من هم بالاخره کانفرمیشن نامبر دار شدم خدا رو شکر. مصاحبه ام هم هفته آخر جون ؛ ابوظبی.
...
یه سوال دیگه ... تا جایی که من فهمیدم برای کنسولگری ابوظبی نه احتیاج به وقت دکتر گرفتن هست نه فرستادن مدارک ۲ هفته قبل از مصاحبه. این درسته؟ پس چه کاری میمونه که ما انجام بدیم؟Big Grin

بسلامتی
...
آماده سازی مدارک ، ترجمه ها و کپی ها
برنامه ریزی برای سفر (بلیط ، هتل ، ویزا)
و برنامه ریزی برای سفر به ینگه دنیاShy
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، niko ، hodan ، farshadsh ، manila ، soruosh
سلام دوستای گلم. من دیروز مصاحبه داشتم. گرفتم بالاخره ویزا قشنگه رو Smile به امید خبر خوش ویزای بقیه دوستان عزیز. برای همگی آرزوی موفقیت دارم... Smile
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

سلام كسي ميدونه مداركي كه بايد با خودمون به انكارا ببريم غير از اصل همه چيز (،كپي ها را چه جوري بايد بذاريم و ايا كپي همرا ترجمه باشه يا فقط كپي از مدارك اصلي و اگرهم جايي گذاشتن ممنون ميشم بگيد خودم بخونم به من ايميل زدن و اينجوري نوشتن
Original financial with two more sets of copies-A copyof all financial documents for all family members is requqred
يعني اگه ما سه نفرباشيم ٥سري كپي بگيريم؟
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان:
(2013-05-03 ساعت 23:41)smpf نوشته:  سلام كسي ميدونه مداركي كه بايد با خودمون به انكارا ببريم غير از اصل همه چيز (،كپي ها را چه جوري بايد بذاريم و ايا كپي همرا ترجمه باشه يا فقط كپي از مدارك اصلي و اگرهم جايي گذاشتن ممنون ميشم بگيد خودم بخونم به من ايميل زدن و اينجوري نوشتن
Original financial with two more sets of copies-A copyof allfinancialdocumentsfor all familimembers is requqred
شما هر دارالترجمه ای که مدارک بدین ترجمه ، کپی هم ضمیمه ترجمه ها می کنن پس مشکلی نیست. یک سری ترجمه مدارک و کپی پست می کنید ، یک سری هم ترجمه مدارک و کپیش برای احتیاط می برید ازتون نمی گیرن معمولا، اصل نیگاه می کنن پس می دن Cool
هر نفر دو سری کپی ، یا بهتر بگم دو سری ترجمه ، چون تمام ترجمه ها خودش کپی داره
فقط پاسپورت هاتون رو خودتون باید کپی بگیرید که صفحه اول هر نفر سه سری پاسپورت کپی بگیرید، اون یک سری اضافی هم جهت زمانی که ممکنه پاس هاتون بدین سفارت بخواهید هتل عوض کنیدCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: amir82 ، smpf ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، farshadsh ، parsush ، Aida.s ، manila ، afshinghwink
(2013-05-04 ساعت 01:48)sadeghi897 نوشته:  
(2013-05-03 ساعت 23:41)smpf نوشته:  سلام كسي ميدونه مداركي كه بايد با خودمون به انكارا ببريم غير از اصل همه چيز (،كپي ها را چه جوري بايد بذاريم و ايا كپي همرا ترجمه باشه يا فقط كپي از مدارك اصلي و اگرهم جايي گذاشتن ممنون ميشم بگيد خودم بخونم به من ايميل زدن و اينجوري نوشتن
Original financial with two more sets of copies-A copyof allfinancialdocumentsfor all family members is requqred
شما هر دارالترجمه ای که مدارک بدین ترجمه ، کپی هم ضمیمه ترجمه ها می کنن پس مشکلی نیست. یک سری ترجمه مدارک و کپی پست می کنید ، یک سری هم ترجمه مدارک و کپیش برای احتیاط می برید ازتون نمی گیرن معمولا، اصل نیگاه می کنن پس می دن Cool
هر نفر دو سری کپی ، یا بهتر بگم دو سری ترجمه ، چون تمام ترجمه ها خودش کپی داره
فقط پاسپورت هاتون رو خودتون باید کپی بگیرید که صفحه اول هر نفر سه سری پاسپورت کپی بگیرید، اون یک سری اضافی هم جهت زمانی که ممکنه پاس هاتون بدین سفارت بخواهید هتل عوض کنیدCool

مرسي ولي اين كه گفته ازمدارك اصلي كپي ميخواد يعني فك كنم ترجمه نميخواد ديگه
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان: naarestan ، Aida.s
سلام .یه سوال. من مدارک ترکیه رو با آرامکس فرستادم الان 10 روزه نمی دونم رسیده یا نه تو سایت هم کد رو میزنم نشون نمیده .اگه خدای نکرده پست اشتباه کنه و دیر برسه مشکلی پیش میاد ؟ من سر تاریخ مصاحبه برم ؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-04 ساعت 10:08)Sholehkhanoom نوشته:  سلام .یه سوال. من مدارک ترکیه رو با آرامکس فرستادم الان 10 روزه نمی دونم رسیده یا نه تو سایت هم کد رو میزنم نشون نمیده .اگه خدای نکرده پست اشتباه کنه و دیر برسه مشکلی پیش میاد ؟ من سر تاریخ مصاحبه برم ؟
شما با آرامکس تماس بگیرید و پیگیری کنید
شما سر وقت برید مصاحبه و یه سری از مدارکتون رو با خودتون حتما ببرید ، یادمه یکی اصلا نفرستاده بود مدارکش رو و روز مصاحبه مدارکش رو برده بود که آفیسر مدارک رو گرفته بود و یه روز بعد رو واسه مصاحبه تعیین کرده بود
سلام
من شماره کیسم 9*** و هنوز کارنت نشدم، دیروز مدارکمو فرستادم با ایمیل، می خوام بدونم کی زنگ بزنم ببینم ایمیلم رو گرفتن و همچنین از کی بدو ام دنباله کارام؟
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان:
(2013-05-05 ساعت 14:19)Betti نوشته:  سلام
من شماره کیسم 9*** و هنوز کارنت نشدم، دیروز مدارکمو فرستادم با ایمیل، می خوام بدونم کی زنگ بزنم ببینم ایمیلم رو گرفتن و همچنین از کی بدو ام دنباله کارام؟

يه هفته صبر كنيد، بعد سؤال كنيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh
اینقدر تاریخ مصاحبه ما را دیر دادند که با کارنتی های این ماه همراه خواهیم بود
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، usa lover ، گل نهال ، mrr777 ، soruosh ، nooshshahnar ، manila ، jazirehh
با سلام . من می خواستم یک نظر در خصوص مصاحبه بدم که شاید در روند کلیرنس تاثبر بذاره. البته شاید.
من وقتی برای مصاحبه می خواستم برم، از بچه های که ویزای یک ضرب گرفته بودن تحقیق کردم . در خصوص شغل همه می گفتن دقیقا همون چیزی را بگین که توی فرم اول - حالا یادم نیست فرم شمارش چی بود- را بگین. من هم دقیقا همونا رو آماده کردم و گفتم. یک نکته دیگه حتما جملاتی رو که می خواهین بگین از قبل آماده کنین و چندین بار قبل از زمان مصاحبه بگین که در زمانی که جلوی باجه میرین با توجه به فرصت کم تناقض گویی و حالت قاطی نداشته باشه که مامور را به شک بندازه. البته شاید اینها تاثیر نداشته باشه ولی به هر حال من هم تجربه خودم را گفتم
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان