کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
با اجازه بزرگترها من هم اسباب کشی کردم به اینجا.

تا ابد صبر تو ایوب غزل های من است
خلوت انس تو آشوب غزلهای من است
بام تو واژه محبوب غزلهای من است
بر زلیخای دلم چنگ زنم یوسف وار
تا که تصویر تو یعقوب غزلهای من است
بار معنایی هر عاطفه در شعر تویی
این همان خاصیت خوب غزلهای من است
می رسم باتو به یک همهمه در خلوت خویش
تا به آن شهر که مطلوب غزلهای من است
تو گل سر سبد باغ تمنای منی
چهره ات چهره ی محبوب غزلهای من است
گر چه از درد دل حوصله پر شد اما
تا ابد صبر تو ایوب غزلهای من است
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، mehdi110 ، oghs ، soruosh ، efah ، nooshshahnar
(2013-05-11 ساعت 11:21)soroshnia نوشته:  
(2013-05-11 ساعت 10:31)payam62 نوشته:  سلام علیکم .
از ساعاتی پیش و در پی اعلام سری جدید کارنتی ها ، منم به این تاپیک نقل مکان کردم . منتظر نامه دوم هستم ببینم کی میاد !
با تچکر

خوش اومدیShy

لینک سایتو می تونید بذارید؟Smile

(2013-05-11 ساعت 10:29)mona_gh نوشته:  
(2013-05-11 ساعت 10:12)mlo نوشته:  
(2013-05-11 ساعت 10:00)hosein.heidari نوشته:  سلام
بچه ها اومیدوارم حالتون خوب باشه.
سوالم اینه که من از دوم فروردین سال 92 تا الان منتظر جواب بعد از مصاحبه یا به اصطلاح ایرانی ها (اف بی چک) هستم به نظر شما چقدر دیگه زمان میبره؟؟؟؟

اصلا نميشه زمان دقيقي رو مشخص كرد و قانون مشخصي رو براش تعريف كرد. در هر حال اميدوارم زودتر كلير بشيد.

شما شرایطتون چی بوده که فکر می کنید تا الان طول کشیده

هنوز جا دارید شما، دوست من 5 ماه طول کشید اما بالاخره کلییر شد، توکل به خدا
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، oghs ، soruosh
(2013-05-09 ساعت 22:02)afhamid نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 14:33)r91 نوشته:  سلام
إنكارا اصل مدارك رو خيلي حساسن. شناسنامه و پايان خدمت و... عكس خانمها كه حجاب ندارن كوشهاشون حتما بيرون باشه.به تمكن بانك ملت هم الكي حساسن ميكن كاغذش اصل به نظر نميرسه!ولي نهايتا قبول كردن.
همكي موفق باشين.

(2013-05-08 ساعت 12:40)nasim نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 19:17)HOMAYON53 نوشته:  با سلام . من می خواستم یک نظر در خصوص مصاحبه بدم که شاید در روند کلیرنس تاثبر بذاره. البته شاید.
من وقتی برای مصاحبه می خواستم برم، از بچه های که ویزای یک ضرب گرفته بودن تحقیق کردم . در خصوص شغل همه می گفتن دقیقا همون چیزی را بگین که توی فرم اول - حالا یادم نیست فرم شمارش چی بود- را بگین. من هم دقیقا همونا رو آماده کردم و گفتم. یک نکته دیگه حتما جملاتی رو که می خواهین بگین از قبل آماده کنین و چندین بار قبل از زمان مصاحبه بگین که در زمانی که جلوی باجه میرین با توجه به فرصت کم تناقض گویی و حالت قاطی نداشته باشه که مامور را به شک بندازه. البته شاید اینها تاثیر نداشته باشه ولی به هر حال من هم تجربه خودم را گفتم

یه سوال داشتم چی می شه که رد می کنن ؟ این راسته که نصف برنده شدگان رد می شن؟

نه اصلا اينطور نيست.اصلا نكران نباشين.

باسلام خدمت دوستان عزیزم:

میخواستم بپرسم ، برای سفارت آنکارا ،باید اصل ترجمه ها رو بفرستیم یا میتونیم کپی اونها رو بفرستیم . باتشکر

2013AS81XX

بفرستین ؟ مگه نباید همراهتون موقع مصاحبه ببرین ؟
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: payam62 ، oghs ، soruosh
دوستان یکی میشه بگه باید از طریق CSC تعیین وقت مصاحبه بگیریم ؟ کی باید وقت بگیریم ؟ وقتی مطمئن شدیم فرم های اولیه به کنتاکی رسیده ؟من واقعا دارم گیج می شم
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: oghs
سلام،اون دو تا فرمی که اول فرستادیم رو، برای مصاحبه باید باز پر کنیم ببریم ؟من اصلش رو پست کردم ولی کپی نگرفتم ازش اون موقع.
تشکر کنندگان: oghs
(2013-05-11 ساعت 18:16)wITCH نوشته:  سلام،اون دو تا فرمی که اول فرستادیم رو، برای مصاحبه باید باز پر کنیم ببریم ؟من اصلش رو پست کردم ولی کپی نگرفتم ازش اون موقع.
نه دیگه نیازی نیست فقط اگر اشتباهی دارین میتونین اون فرم رو تصحیح کنید و همراهتون ببرید
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: گل نهال ، SHABAH51 ، payam62 ، soruosh ، farshadsh
با سلام خدمت همه دوستان عزیز امروز فرمها را با dhl فرستادم امیدوارم زود برسه و مشکلی نباشه جا داره از تمامی دوستان به خصوص گل نهال عزیز تشکر کنم به امید فردای های بهتر
شماره کیس ++2013as104 تعداد 4 نفر تاریخ رویت قبولی 1 می 2013
تاریخ ارسال مدارک 7 می مصاحبه هفته دوم آگوست ایروان تاریخ کلیر شدن 31 augتاریخ دریافت ویزا 9 سپتامبر تاریخ ورود به امریکا 8 فوریه 2014 ساکن سن دیه گو
تشکر کنندگان: ali.agha ، گل نهال ، oghs ، lonelyman ، byousefi_p ، SHABAH51 ، payam62 ، nooshshahnar ، farshadsh
امروز در دفتر مرکزی dhl تقریبا بیش از 10 نفر از برنده شده گان 2014 برای ارسال فرم ها شون اومده بودن از شماره های زیر 1000 تا 5000 بهشون سایت مهاجر سرا رو معرفی کردم و برخی از اطلاعاتی که از اینجا بدست اورده بودم بهشون انتقال دادم چه حس خوبیه کمک به دیگران
شماره کیس ++2013as104 تعداد 4 نفر تاریخ رویت قبولی 1 می 2013
تاریخ ارسال مدارک 7 می مصاحبه هفته دوم آگوست ایروان تاریخ کلیر شدن 31 augتاریخ دریافت ویزا 9 سپتامبر تاریخ ورود به امریکا 8 فوریه 2014 ساکن سن دیه گو
(2013-05-11 ساعت 20:44)alireza2753 نوشته:  امروز در دفتر مرکزی dhl تقریبا بیش از 10 نفر از برنده شده گان 2014 برای ارسال فرم ها شون اومده بودن از شماره های زیر 1000 تا 5000 بهشون سایت مهاجر سرا رو معرفی کردم و برخی از اطلاعاتی که از اینجا بدست اورده بودم بهشون انتقال دادم چه حس خوبیه کمک به دیگران

دوست من هدف از زندگی کمک به همدیگه ست اگه دقت کنی هیچ چیز تو این دنیا مال ما نیست حتی جسممون..اینارو دو سه روزی میدن ببینن رفتارمون با خودمون و دیگران چه جوریه پس تا می تونیم باید به همدیگه کمک کنیم هرچی رتبه و و ستاره بیشتر داشته باشیم خوشبخت تریم..!۱Wink
یادم نمیره، یک سال پیش بود، تازه برنده شده بودم تا 2-3 هفته پیش که موفق شدم، همین دوستان بودندکه مثل یک برادر و خواهر، بدون چشم داشت کمکم کردند. Wink
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
(2013-05-11 ساعت 19:36)usa lover نوشته:  
(2013-05-11 ساعت 18:16)wITCH نوشته:  سلام،اون دو تا فرمی که اول فرستادیم رو، برای مصاحبه باید باز پر کنیم ببریم ؟من اصلش رو پست کردم ولی کپی نگرفتم ازش اون موقع.
نه دیگه نیازی نیست فقط اگر اشتباهی دارین میتونین اون فرم رو تصحیح کنید و همراهتون ببرید

اگه هنگام پر کردن فرم اطلاعات درست وارد کرده باشید ، جای نگرانی نیست ، میتونید به فرمهای خالی نگاهی بیندازید تا بهتون کمک کنه و یادتون بیاد که چی نوشته بودین . همونطور که 'usa lover' گفتند تنها در صورتی که میدونید اشتباه پرکردید و یا تغییری بوجود آمده ( مانند تغییر آدرس و ... ) خبر دهید .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، jazirehh
من سوال دارم من کیسم **95 ، الان کارنت شدم اما هنوز نامه برام نیومده و تاریخ مصاحبم مشخص نشده، از کی شروع کنم ترجمه و واکسیناسیون؟
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، byousefi_p ، manila
SadSad
من بلیط می خوام
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، jazirehh ، mediise
(2013-05-12 ساعت 09:45)Betti نوشته:  من سوال دارم من کیسم **95 ، الان کارنت شدم اما هنوز نامه برام نیومده و تاریخ مصاحبم مشخص نشده، از کی شروع کنم ترجمه و واکسیناسیون؟

تبریک میگم. هر چه زود تر کار های واکسیناسیون را شروع کنید تا قبل از زمان مصاحبه کار واکسیناسون شماتکمیل شده باشد. کار های ترجمه را هم میتوانید شروع کنید که در آخر کار استرس نداشته باشید به خاطر کار هاتون
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، nooshshahnar ، گل نهال
(2013-05-12 ساعت 09:45)Betti نوشته:  من سوال دارم من کیسم **95 ، الان کارنت شدم اما هنوز نامه برام نیومده و تاریخ مصاحبم مشخص نشده، از کی شروع کنم ترجمه و واکسیناسیون؟

دوست خوبم
از همین الان مخصوصا چندتا واکسن هست که چند مرحله ایه وخیلی ازتون زمان می گیره
موفق باشید
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، Betti

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان