کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-05-11 ساعت 11:18)shiraz2013 نوشته:  با اجازه بزرگترها من هم اسباب کشی کردم به اینجا.

تا ابد صبر تو ایوب غزل های من است
خلوت انس تو آشوب غزلهای من است
بام تو واژه محبوب غزلهای من است
بر زلیخای دلم چنگ زنم یوسف وار
تا که تصویر تو یعقوب غزلهای من است
بار معنایی هر عاطفه در شعر تویی
این همان خاصیت خوب غزلهای من است
می رسم باتو به یک همهمه در خلوت خویش
تا به آن شهر که مطلوب غزلهای من است
تو گل سر سبد باغ تمنای منی
چهره ات چهره ی محبوب غزلهای من است
گر چه از درد دل حوصله پر شد اما
تا ابد صبر تو ایوب غزلهای من است

سلام دوست عزیز ظاهرا مصاحبه شما هم در ایروان هستش؟
شما مدارک ترجمه شده را قبل از رفتن برای آنها پست می کنید؟
تور خوبی می شناسید ؟ شما چه جوری تشریف می برید؟ که هم خوب باشه و هم به صرفه
واسه دکتر نوبت کی باید بگیریم؟
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، afshinghwink
(2013-05-12 ساعت 09:45)Betti نوشته:  من سوال دارم من کیسم **95 ، الان کارنت شدم اما هنوز نامه برام نیومده و تاریخ مصاحبم مشخص نشده، از کی شروع کنم ترجمه و واکسیناسیون؟
از همین لحظه

(2013-05-12 ساعت 10:05)nooshshahnar نوشته:  SadSad
من بلیط می خوام

فقط پرواز آسمان به ایروان میره. همه آژانسها هم دارند. منتظر کلاس 3 ماهه باش.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
(2013-05-12 ساعت 10:08)mehran_salavati نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 09:45)Betti نوشته:  من سوال دارم من کیسم **95 ، الان کارنت شدم اما هنوز نامه برام نیومده و تاریخ مصاحبم مشخص نشده، از کی شروع کنم ترجمه و واکسیناسیون؟

تبریک میگم. هر چه زود تر کار های واکسیناسیون را شروع کنید تا قبل از زمان مصاحبه کار واکسیناسون شماتکمیل شده باشد. کار های ترجمه را هم میتوانید شروع کنید که در آخر کار استرس نداشته باشید به خاطر کار هاتون

مرسی از راهنماییتون، میگم من که هنوز نامم نیومده، تازه یه هفته هم هست مدارکو ایمیل کردم
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، farshadsh
(2013-05-12 ساعت 13:16)Betti نوشته:  

تبریک میگم. هر چه زود تر کار های واکسیناسیون را شروع کنید تا قبل از زمان مصاحبه کار واکسیناسون شماتکمیل شده باشد. کار های ترجمه را هم میتوانید شروع کنید که در آخر کار استرس نداشته باشید به خاطر کار هاتون

مرسی از راهنماییتون، میگم من که هنوز نامم نیومده، تازه یه هفته هم هست مدارکو ایمیل کردم

واكسنها كه ميتونين بزنيد مرحله اولهاشو، مخصوصاً هپاتيت كه ٣ مرحله ايه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
من بلیط می خوام

پرواز اگه باز شد من اعلام میکنم بهتون
اگه در زمینه هتل یا آپارتمان کاری داشتید به من بگید .

بچه ها دوستان در زمینه تور پرواز - هتل آپارتمان - اگر کمکی داشتید من میتونم کمک کنم بهتون .
یعنی تلاشم رو میکنم . من هم مثل شما هستم . درک میکنیم همدیگر و . اصلا جنبه تبلیغات نداره Smile
اگه کاری از دستم بر بیاد خوشحال میشم .
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: payam62 ، oghs ، farshadsh ، soruosh ، sany_th
(2013-05-12 ساعت 13:36)nikan_sh نوشته:  
من بلیط می خوام

پرواز اگه باز شد من اعلام میکنم بهتون
اگه در زمینه هتل یا آپارتمان کاری داشتید به من بگید .

بچه ها دوستان در زمینه تور پرواز - هتل آپارتمان - اگر کمکی داشتید من میتونم کمک کنم بهتون .
یعنی تلاشم رو میکنم . من هم مثل شما هستم . درک میکنیم همدیگر و . اصلا جنبه تبلیغات نداره Smile
اگه کاری از دستم بر بیاد خوشحال میشم .
در زمان مقرر اطلاع رسانی کنید لطفا
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، oghs ، sadeghi897 ، alireza2753 ، پدی ، nooshshahnar ، shani89
(2013-05-12 ساعت 13:16)Betti نوشته:  

پیشنهاد میکنم با دکتر انیستیتو پاستور مشورت کنید ، ایشون با شناختی که از نیازمندیها و اخلاقیات دکترهای هر کشور داره به شما کمک میکنه ، برای نمونه به من که برای نوبت دوم MMR رفته بودم پیشنهاد کردن سه هفته مونده به مصاحبه م بزنم چونکه باید بین دو نوبت MMR مینیمم یک ماه فاصله باشه و به این ترتیب دکتر ابوظبی ، اونجا برای من تجویز نمیکنه (هزینه واکسیناسیونم کمتر میشه)
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، oghs ، farshadsh ، shani89
خواهش میکنم بچه های 2013 جواب بدن ... زیر آواری از استرسم الان
معمولا چند وقت قبل از مصاحبه بتون خبر میدن که فلان روز مصاحبه هستش ؟
من دانشجوام و میخام با قید وثیقه برم ، اما اجازه خروجم در یک بازه زمانی 20 روز (از فلان تاریخ تا فلان تاریخ) تعریف میشه ...
اگه تاریخ قرار مصاحبم رو از دو ماه قبلش ندونم نمیتونم زود پاسم رو بگیرم و ... دیگه بقیشو نمیخام بگم Sad
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: oghs ، payam62 ، farshadsh ، sadeghi897 ، alireza2753 ، پدی ، shani89
(2013-05-12 ساعت 15:16)mohammad19911991 نوشته:  خواهش میکنم بچه های 2013 جواب بدن ... زیر آواری از استرسم الان
من دانشجوام و میخام با قید وثیقه برم ، اما اجازه خروجم در یک بازه زمانی 20 روز (از فلان تاریخ تا فلان تاریخ) تعریف میشه ...
اگه تاریخ قرار مصاحبم رو از دو ماه قبلش ندونم نمیتونم زود پاسم رو بگیرم و ... دیگه بقیشو نمیخام بگم Sad

45 روز تا دو ماه ...
شما خودتون زحمت بکشین همون سایتی رو که قبولی رو چک کردین، دوباره چک کنین که نامه دوم رو اونجا براتون قرار می دن.
نگران نباشین اصلا Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
(2013-05-12 ساعت 15:28)jazirehh نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 15:16)mohammad19911991 نوشته:  خواهش میکنم بچه های 2013 جواب بدن ... زیر آواری از استرسم الان

45 روز تا دو ماه ...
شما خودتون زحمت بکشین همون سایتی رو که قبولی رو چک کردین، دوباره چک کنین که نامه دوم رو اونجا براتون قرار می دن.
نگران نباشین اصلا Smile

ممنون دوست عزیز ... اگه 45 روز باشه خیلی خوبه ... از قبل تاریخ بازه خروجم رو مشخص کنم و 3 هفته ای پاسم رو بگیرم Smile
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، farshadsh ، oghs ، mehdi110 ، alireza2753
شنیدم در معاینات پزشکی دندونها رو هم معاینه میکنن. من دو تا از دندونام نیاز به پر کردن داره این موارد که مشکلی پیش نمیاره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: گل نهال ، oghs ، farshadsh ، 3pideh ، iman63ir ، mehdi110 ، alireza2753
(2013-05-12 ساعت 22:40)davoudhsz نوشته:  شنیدم در معاینات پزشکی دندونها رو هم معاینه میکنن. من دو تا از دندونام نیاز به پر کردن داره این موارد که مشکلی پیش نمیاره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
می شه بگی از کجا و کی شنیدی انوخخخخخخخخخ؟
Big Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، shaso ، Given ، itsmasoud ، farshadsh ، jazirehh ، payam62 ، iman63ir ، mediise ، shimoda ، parsush ، mehdi110 ، lilac ، پدی ، ابی هانی ، nooshshahnar ، oghs
(2013-05-12 ساعت 22:40)davoudhsz نوشته:  شنیدم در معاینات پزشکی دندونها رو هم معاینه میکنن. من دو تا از دندونام نیاز به پر کردن داره این موارد که مشکلی پیش نمیاره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

چون در خاک آمر یکا هیچ کس نیست که دندونش خراب باشه پرونده شما رد میشه........تازه ناخنهاتون رو هم نگاه میکنند
.
.
.
.
.
.
.
.
بابا تو رو خدا از این سئوالها نپرسید...یعنی چی این سئوالها؟ ما هم روزی که برنده شدیم قبل از پرسیدن سئوال تحقیق میکردیم و چهارتا سایت وزارت خارجه یو اس و 2 تا سایت مهاجرتی میخوندیم و اگر جواب پیدا نمیشد میومدیم اینجا سئوال منطقی میپرسیدیم.
تو رو خدا استرس به هم ندید و یک کم مطالعه کنید
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
ارسال اولتون عجب سوالي پرسيدينBig Grin دوست عزيز فقط يه آزمايش خون و يه عكس از قفسه سينه و اگه لازم باشه واكسن هايي كه دكتر خودش تجويز ميكنه.همين.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، itsmasoud ، farshadsh ، payam62 ، 3pideh ، parsush ، mehdi110 ، lilac ، nooshshahnar ، soruosh ، oghs
(2013-05-13 ساعت 01:48)bayat_r نوشته:  
چون در خاک آمر یکا هیچ کس نیست که دندونش خراب باشه پرونده شما رد میشه........تازه ناخنهاتون رو هم نگاه میکنند
.
.
بابا تو رو خدا از این سئوالها نپرسید...یعنی چی این سئوالها؟ ما هم روزی که برنده شدیم قبل از پرسیدن سئوال تحقیق میکردیم و چهارتا سایت وزارت خارجه یو اس و 2 تا سایت مهاجرتی میخوندیم و اگر جواب پیدا نمیشد میومدیم اینجا سئوال منطقی میپرسیدیم.
تو رو خدا استرس به هم ندید و یک کم مطالعه کنید
بیات جان راستشو بگو. Cool
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، 3pideh ، iman63ir ، bagheri.274 ، mehdi110 ، nooshshahnar ، oghs

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان