کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-05-14 ساعت 10:53)manila نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 10:36)shani89 نوشته:  سلام بچه ها
هنوز نامه دوم من نیامده چیکار کنم به نظر شما
فرمها رو 10 روز پیش فرستادم و تمپلیتش برام اومد بعد از 3.5 روز ولی نامه دوم نیامده با توجه به کیس نامبرمون دارم نگران می شم 2013AS000080XX یکی منو راهنمایی کنه لطفا. Sad
دوست عزیز شما سایت لاتاری رو چک می کنید دیگه ؟ اونجا نامه تونو باید ببینید. یعنی کانفرمیشن نامبرتون و بقیه مشخصاتتونو میزنین و... بعد پایین پایین صفحه زمان مصاحبه میاد و اسم همراه. اگه این باشه کافیه دیگه همونو پرینت می گیرین به عنوان نامه دوم . آیا همین کارو می کنید؟ اگر این هم نیومده حتما به کی سی سی ایمیل یا تلفن بزنید! نگران نباشید حتما درست میشه.Wink

دوست عزیز ،میشه آدرسش رو بگذارید
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: farshadsh
(2013-05-14 ساعت 11:57)shani89 نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 10:53)manila نوشته:  
فرمها رو 10 روز پیش فرستادم و تمپلیتش برام اومد بعد از 3.5 روز ولی نامه دوم نیامده با توجه به کیس نامبرمون دارم نگران می شم 2013AS000080XX یکی منو راهنمایی کنه لطفا. Sad
دوست عزیز شما سایت لاتاری رو چک می کنید دیگه ؟ اونجا نامه تونو باید ببینید. یعنی کانفرمیشن نامبرتون و بقیه مشخصاتتونو میزنین و... بعد پایین پایین صفحه زمان مصاحبه میاد و اسم همراه. اگه این باشه کافیه دیگه همونو پرینت می گیرین به عنوان نامه دوم . آیا همین کارو می کنید؟ اگر این هم نیومده حتما به کی سی سی ایمیل یا تلفن بزنید! نگران نباشید حتما درست میشه.Wink

دوست عزیز ،میشه آدرسش رو بگذارید

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(u...Check.aspx

اینجا رو چک کن احتمالا اومده.
موفق باشی‌

(2013-05-14 ساعت 11:49)payam62 نوشته:  روز سوم از انتظار برای دیدن نامه دوم ....

ممکن از امروز نامه دوم بیاد؟ تا کیه صبر کنیم آخه خسته شدم.Big Grin
کیس نامبر: 2013AS000098xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: مادرید • کارنت: 10می • تاریخ مصاحبه : 9 جولای • مقصد: San Diego Wink
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh
سلام دوستان هرکی نیمه ی دوم june در ابوظبی مصاحبه داره اگه مایل باشه که با من خونه(اتاق یا سوییت) بگیره دوبی به من پیام خصوصی بده.من یه آشنا دارم که میخوام بسپارم برام اتاق بگیره چون اینجوری ارزون تر پام میفته.قبلا تجربه داشتم.و اگه روزه مصاحبه هم با من همزمان باشه دیگه لازم نیست پولی بپردازه واسه ترنسفر.
سپاااااااس
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، farshadsh ، efah

شما مصاحبتون کی هستش؟ کجا؟
10 روز پیش چه فرمهائی رو فرستادید؟
تشکر کنندگان: payam62
دوستان من یک سوال دارم ولی هیچ جایی که بهش مربوط باشه پیدا نکردم بنابراین اینجا مطرحش می کنم. من مدارک اولیه ام را با ایمیل ارسال کردم به همین دلیل الان که می خوام مدارکمو برای سفارت تو آنکارا بفرستم یه کم برام نامشخصه که؛1- آیا باید مدارک هر دونفرمونو باهم در یک پاکت بذارم یا جدا جدا. 2-یه جایی هم دیدم که برای ارسال مدارک اولیه نوشته بودن همه مدارک به هم منگنه بشه، یعنی برای این مرحله همین جوره؟ ممنون از پاسختون چه کنم از شما جوون تر ها باید کمک بخواهیم که مطالبو یادتون می مونه . Smile)
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: efah ، payam62 ، آلیس-1980
(2013-05-14 ساعت 14:41)manila نوشته:  دوستان من یک سوال دارم ولی هیچ جایی که بهش مربوط باشه پیدا نکردم بنابراین اینجا مطرحش می کنم. من مدارک اولیه ام را با ایمیل ارسال کردم به همین دلیل الان که می خوام مدارکمو برای سفارت تو آنکارا بفرستم یه کم برام نامشخصه که؛1- آیا باید مدارک هر دونفرمونو باهم در یک پاکت بذارم یا جدا جدا. 2-یه جایی هم دیدم که برای ارسال مدارک اولیه نوشته بودن همه مدارک به هم منگنه بشه، یعنی برای این مرحله همین جوره؟ ممنون از پاسختون چه کنم از شما جوون تر ها باید کمک بخواهیم که مطالبو یادتون می مونه . Smile)

مدارك اوليه اي كه به كي سي سي فرستاديد را نبايد بفرستيد به آنكارا مگه اينكه بخواهيد تغييراتي بديد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، oghs ، hushmandco ، tajhizgaran ، shim ، manila ، jazirehh
(2013-05-14 ساعت 11:09)manila نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 09:45)Betti نوشته:  من سوال دارم من کیسم **95 ، الان کارنت شدم اما هنوز نامه برام نیومده و تاریخ مصاحبم مشخص نشده، از کی شروع کنم ترجمه و واکسیناسیون؟
دوست عزیز تبریک میگم و امیدوارم همه مراحل را به خوبی و درستی طی کنید. فقط یک نکته؛شما جزء برندگان 2013 هستید یا 2014؟ اگه 2013 هستید که باید خیلی سریع بجنبید. البته نگران نباشید واکسن هاتونو شروع کنید همین امروز!!! چون تا واکسن بعدی یک ماه فاصله باید باشه. و همزمان ترجمه مدارکتونو خیلی سریع ردیف کنید. در ضمن امضاتونم در پایین صفحه بگذارین مثل همه ما که شماره کیس و هزینه ها و بقیه مشخصاتمونو گذاشتیم تا بهترین بتونیم شرایطتونو متوجه بشیم. موفق باشید!

من 2013 ام، من بلد نیستم خودمو مثله شما بکنم (یعنی امضامو)
کجا برم که امضا مو عوض کنم؟

(2013-05-12 ساعت 09:45)Betti نوشته:  من سوال دارم من کیسم **95 ، الان کارنت شدم اما هنوز نامه برام نیومده و تاریخ مصاحبم مشخص نشده، از کی شروع کنم ترجمه و واکسیناسیون؟
دوست عزیز تبریک میگم و امیدوارم همه مراحل را به خوبی و درستی طی کنید. فقط یک نکته؛شما جزء برندگان 2013 هستید یا 2014؟ اگه 2013 هستید که باید خیلی سریع بجنبید. البته نگران نباشید واکسن هاتونو شروع کنید همین امروز!!! چون تا واکسن بعدی یک ماه فاصله باید باشه. و همزمان ترجمه مدارکتونو خیلی سریع ردیف کنید. در ضمن امضاتونم در پایین صفحه بگذارین مثل همه ما که شماره کیس و هزینه ها و بقیه مشخصاتمونو گذاشتیم تا بهترین بتونیم شرایطتونو متوجه بشیم. موفق باشید!

من چک کردم اما هنوز همون نامه بارکدمهSad چرا با اینکه کارنت شدم هنوز نامم نیومده؟
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، farshadsh ، oghs ، tajhizgaran
(2013-05-14 ساعت 15:31)Betti نوشته:  من 2013 ام، من بلد نیستم خودمو مثله شما بکنم (یعنی امضامو)

كنترل پنل كاربر
تغيير امضا
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، oghs ، tajhizgaran ، soruosh ، manila
(2013-05-14 ساعت 15:39)گل نهال نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 15:31)Betti نوشته:  من 2013 ام، من بلد نیستم خودمو مثله شما بکنم (یعنی امضامو)

كنترل پنل كاربر
تغيير امضا

نداره که! تغییر همه چی داره جز امضاء

(2013-05-14 ساعت 15:46)Betti نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 15:39)گل نهال نوشته:  

كنترل پنل كاربر
تغيير امضا

نداره که! تغییر همه چی داره جز امضاء

شد شد
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، farshadsh ، oghs ، roeentan ، tajhizgaran ، soruosh ، manila
(2013-05-14 ساعت 15:46)Betti نوشته:  نداره که! تغییر همه چی داره جز امضاء

شد شد
[/quote]

http://mohajersara.com/usercp.php?action=editsig
اينم لينكش betti جان
تشکر کنندگان: Betti ، nikan_sh ، payam62 ، farshadsh ، oghs ، hushmandco ، tajhizgaran ، soruosh
کی دوست داره هم سفر باشیم-
1 پسر 27 ساله - سفر هوایی - گرفتن 1 آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر - (آپارتمان گرفتم ) شبی 45 $ -- هفته اول جون
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، farshadsh ، oghs ، roeentan ، tajhizgaran ، soruosh
(2013-05-14 ساعت 11:49)payam62 نوشته:  روز سوم از انتظار برای دیدن نامه دوم ....
دوست عزیز، حواست رو پرت کن به زندگی و بهش فکر نکن.Wink
واسه ماها که سری قبل از شما بودیم، ۱۱ اپریل کارنتی‌ها اومد و دقیقا ۱۷ اپریل، یعنی یک هفته بعد، توی سایت نامه‌های دوممون اومد. بعد از ۳-۴روز هم ایمیلش برامون اومد.
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: Ladan-m ، oghs ، گل نهال ، farshadsh ، payam62 ، efah ، tajhizgaran ، soruosh
(2013-05-14 ساعت 18:41)naarestan نوشته:  
دوست عزیز، حواست رو پرت کن به زندگی و بهش فکر نکن.Wink
واسه ماها که سری قبل از شما بودیم، ۱۱ اپریل کارنتی‌ها اومد و دقیقا ۱۷ اپریل، یعنی یک هفته بعد، توی سایت نامه‌های دوممون اومد. بعد از ۳-۴روز هم ایمیلش برامون اومد.

بابام همیشه می گفت: گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی....
والا دیگه از بس صبر کردیم دیگه حلوای ساخته شده رو باید بذاریم رو قبرمون....Big Grin
الان من چجوریم....Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: گل نهال ، پدی ، roeentan ، farshadsh ، Ladan-m ، usa lover ، payam62 ، tajhizgaran ، shaso ، naarestan ، Saeedv13 ، jazirehh
بابات درست میگفت.جز صبر چاره ای نیست
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، oghs ، گل نهال ، payam62 ، tajhizgaran ، soruosh ، Saeedv13 ، jazirehh
(2013-05-14 ساعت 15:31)Betti نوشته:  

من 2013 ام، من بلد نیستم خودمو مثله شما بکنم (یعنی امضامو)

من چک کردم اما هنوز همون نامه بارکدمهSad چرا با اینکه کارنت شدم هنوز نامم نیومده؟

(2013-05-14 ساعت 19:49)پدی نوشته:  بابات درست میگفت.جز صبر چاره ای نیست
پس پدی عزیز بیشتر صبر می کنم....Shy
دیده دریا کنم و صبر به صحرا فکنم...وندرین کار دل خویش به دریا فکنم
به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند....چنین عزیز نگینی به دست اهرمنی
به امید روزای خوب....
الان من چجوریم....Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، payam62 ، tajhizgaran ، پدی ، soruosh ، manila ، jazirehh ، mehdi110

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان