کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-05-15 ساعت 23:45)shim نوشته:  ما فردا مصاحبه داریم. برامون دعا کنین. s-:

(2013-05-14 ساعت 10:10)nirvana_kobin نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 10:02)fes نوشته:  سلام دوستان یک سوال:
اگر حساب بانکی من حساب ارزی باشه ایرادی داره؟
و اینکه ۲۰ هزار دلار کافی هست؟

نه ایرادی نداره
مبلغی که تو حساب شماست باید بیش از حد فقر در آمریکا باشه که
20 هزار تا هست

۲۰ هزارتا برای ۱ نفر هست یا ۲ نفر؟ ما ۲ نفر هستیم ۱۹۰۰۰ یورو داریم که حدوداً ۲۴۰۰۰ دلار، یعنی‌ کافی‌؟

یه نکته مهم که باید بگم اینه که ما در بروکسل مصاحبه داشتیم و کنسول حتا یک سوال راجع به مدارک مالی نپرسید ما حساب بانکی‌ داشتیم ۲ تا اسپانسر ولی‌ هیچکدوم لازم نشد. البته برگ آبی‌ هم گرفتیمWink
case:2013AS76x/مصاحبه May 16th/ تعداد 2نفر / برگه آبی / کنسولگری: بروکسل /تعداد آپدیت: خیلی / ویزا ۱۹ جولای
تشکر کنندگان: s.s.h ، امیر مهاجر ، payam62 ، oghs ، roeentan
سلام نامه دوم ما اومد ولی روز مصاحبه یکشنبه هست،سفارت روز تعطیل باز یا ممکن اشتباه شده باشه؟
تشکر کنندگان: payam62 ، امیر مهاجر ، usa lover ، oghs ، ایلیا8118
(2013-05-16 ساعت 23:55)sany_th نوشته:  سلام نامه دوم ما اومد ولی روز مصاحبه یکشنبه هست،سفارت روز تعطیل باز یا ممکن اشتباه شده باشه؟

ابوظبی 1شنبه ها بازه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: payam62 ، امیر مهاجر ، nina22 ، amir82 ، lilac ، oghs ، ایلیا8118 ، sany_th
(2013-05-16 ساعت 23:55)sany_th نوشته:  سلام نامه دوم ما اومد ولی روز مصاحبه یکشنبه هست،سفارت روز تعطیل باز یا ممکن اشتباه شده باشه؟
احتمالا اشتباه شده. فقط ببینید تو سایت سفارتی که مصاحبه خواهید داشت زمان های نعطیلی چه وقتیه. سفارت آمریکا تو آنکارا رو که می دونم یکشنبه ها تعطیله. تقویمتونو هم چک کنید حتما! گاهی وقت ها بعضی از تقویم ها هم ممکنه اشتباه باشن. از هر نظر مطمئن بشین! موفق باشین.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: payam62 ، oghs

روزهای کاری و تعطیلات آخر هفته سفاراتها بر اساس قوانین کشور محل سفارت هستش. سفارت آمریکا در ابوظبی هم جمعه‌ها آخر هفته و تعطیله. شنبه و یکشنبه بازه.
تشکر کنندگان: nina22 ، گل نهال ، payam62 ، lilac ، amir82 ، usa lover ، oghs ، ایلیا8118 ، sany_th ، mrr777
جمعه و شنبه ابوظبی تعطیله
یکشنبه ها بازه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: payam62 ، lilac ، amir82 ، oghs ، jazirehh ، ایلیا8118 ، sany_th ، roeentan ، soruosh
هفته سوم جولای ابوظبییییییییییییییییی
بلاخزه اومددددددددددددددددددددددددددددد
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
(2013-05-17 ساعت 01:41)usa lover نوشته:  هفته سوم جولای ابوظبییییییییییییییییی

مباااااااااااااارکه مهسا جان... Smile
یه نکته خیلی جالب بگم از نظم و مقررات اداری .... من مدارکم رو فرستادم ... روز 13 می رسید آنکارا و تحویل شد .... جالب اینکه الان CEAC رو چک کردم دیدم آخرین تاریخ آپدیت کیسم 14 می هست ... یعنی خدایی اش به این می گن نظم و ترتیب .. حال کردم باهاشون .
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
دوستان عزیز، من چند ماهیست که از کارم استعفا دادم و دیگه کار نمیکنم، الان که می‌خوام برم مصاحبه، آیا لازم هست فرم جدید پر کنم و توی قسمت کار و شغل فعلی‌ تصحیح کنم که دیگه شاغل نیستم و فرمو همراه دیگر مدارک پست کنم؟؟؟

قبل از قسم خوردن در حضور آفیسر آیا لزومی داره که توضیح بدم که من استعفا دادم چند ماه پیش؟

آخه یکی‌، دو ماه بعد از استعفای من هم، صاحب شرکت کلا شرکت رو تعطیل کرد و برای همیشه از ایران رفتن، باید همهٔ اینا رو توضیح بدم آیا؟؟؟

لطفا کمکم کنید، خیلی‌ گیج شدم که چه کنم Sad(((((
شماره کیس:2013AS00008xxx/کنسولگری:آنکارا/ارسال فرمهای سری اول: 20 MAY/افراد منظور در کیس :1/ تاریخ مصاحبه: 26 جون/آپدیت:26&27جون، 3جولای، 6&7&12&14 و آخریش هم 16 آگوست و کلیر :-)
تشکر کنندگان: oghs ، payam62 ، afshinghwink

خيلي مبارك باشه مهسا جان Smile
اميدوارم موفق باشين ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: payam62 ، oghs ، usa lover ، گل نهال ، nooshshahnar ، afshinghwink ، mehdi110
آیا باید مدارک رو به سفارت توی ابوظبی ۲ هفته قبل مصاحبه پست کرد ؟
تشکر کنندگان: payam62 ، oghs ، afshinghwink ، soruosh
سلام
ماهم هفته سومیم مایلید هماهنگ شیم

درپیام خصوصی بگید
تشکر کنندگان: oghs ، usa lover ، گل نهال ، afshinghwink
(2013-05-17 ساعت 07:32)amir_hma نوشته:  آیا باید مدارک رو به سفارت توی ابوظبی ۲ هفته قبل مصاحبه پست کرد ؟

نه . برای ابوظبی نیازی به ارسال مدارک ندارید . فقط اصل مدارک و ترجمه آنها رو روز مصاحبه با خودتون ببرین . موفق باشید .
بیا که فرصتِ باقی ز دست نگذاریم ، که عمرِ بی سروپا با شتاب می گذرد...
کیس :**16/ابوظبی/مصاحبه2w مارچ/3 نفر/کلیرنس 36 روزه Smile- ورود به sfo/ca:می2013
تشکر کنندگان: oghs ، amir_hma ، گل نهال ، afshinghwink ، soruosh
سلام

اگرکسی قراره ردبشه ایاهمون روزمصاحبه مشخص یشه یااینکه بهش میگن بروو کلیرنس و بعدبهش خبرمیدن ردی
تشکر کنندگان: oghs

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان