کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-05-17 ساعت 00:25)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 23:55)sany_th نوشته:  سلام نامه دوم ما اومد ولی روز مصاحبه یکشنبه هست،سفارت روز تعطیل باز یا ممکن اشتباه شده باشه؟

روزهای کاری و تعطیلات آخر هفته سفاراتها بر اساس قوانین کشور محل سفارت هستش. سفارت آمریکا در ابوظبی هم جمعه‌ها آخر هفته و تعطیله. شنبه و یکشنبه بازه.

سلام و ممنون از جوابتون،حالا با این حساب چه تاریخی رو باید برای مدیکال در نظر بگیرم که دچار مشکل نشم؟
تشکر کنندگان: oghs
(2013-05-17 ساعت 10:13)sany_th نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 23:55)sany_th نوشته:  سلام نامه دوم ما اومد ولی روز مصاحبه یکشنبه هست،سفارت روز تعطیل باز یا ممکن اشتباه شده باشه؟

روزهای کاری و تعطیلات آخر هفته سفاراتها بر اساس قوانین کشور محل سفارت هستش. سفارت آمریکا در ابوظبی هم جمعه‌ها آخر هفته و تعطیله. شنبه و یکشنبه بازه.

سلام و ممنون از جوابتون،حالا با این حساب چه تاریخی رو باید برای مدیکال در نظر بگیرم که دچار مشکل نشم؟

در مورد ابوظبی تجربه‌ای ندارم. از دیگران کمک بگیرید.
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، sany_th ، oghs ، soruosh ، payam62
(2013-05-17 ساعت 11:54)امیر مهاجر نوشته:  

سانی عزیز بهتره سفرنامه های دوستان ابوظبی رو بخونید
از آقای بیات هم تا نرفتن کمک بگیرید
موفق باشید
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: گل نهال ، امیر مهاجر ، oghs ، jazirehh ، sany_th ، soruosh
(2013-05-17 ساعت 11:54)امیر مهاجر نوشته:  

ما هم روزیکشنبه درابوظبی مصاحبه داریم مدیکالوبرای چهارشنبه گرفتیم
اینجوری خیامون هم راحت تره
درسته یه شب پول هتل زیادمیدیم ولی به استرسش نمیارزه
اومدیمویه موردی بودکه بایدبازازمایش بشید اونوقت دیرتزازچهارشنبه کمی استرس اورمیشه
روزه شک دارنگیرید
چهارشنبه بگیریدوسلام
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، oghs ، jazirehh ، sany_th ، گل نهال
(2013-05-17 ساعت 07:57)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 01:41)usa lover نوشته:  هفته سوم جولای ابوظبییییییییییییییییی
بلاخزه اومددددددددددددددددددددددددددددد
سلام
ماهم هفته سومیم مایلید هماهنگ شیم

درپیام خصوصی بگید
'negar_karimi6' شما هفته سوم ژوئن هستید و 'usa lover' جولای مصاحبه دارند .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: usa lover ، oghs ، گل نهال ، negar_karimi6 ، mehdi110 ، feri efa
دوستان من بعد از دریافت نامه دوم زمان مصاحبه رو عوض کردم که دیگه با ایمیل رسمی بهم تاریخ جدید ندادن بلکه یه ایمیل معمولی فرستادن، به نظرتون این مشکل ایجاد می کنه، چون نامه رسمی ندارم؟
آگاهی از برنده شدن: می 2012
تاریخ مصاحبه: 24جون 2013
کیس نامبر: 2013AS88xx
سفارت ایروان
وضعیت: کلیرنسSad
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: oghs ، afshinghwink ، mehdi110 ، farshadsh
(2013-05-17 ساعت 14:43)Sany58 نوشته:  دوستان من بعد از دریافت نامه دوم زمان مصاحبه رو عوض کردم که دیگه با ایمیل رسمی بهم تاریخ جدید ندادن بلکه یه ایمیل معمولی فرستادن، به نظرتون این مشکل ایجاد می کنه، چون نامه رسمی ندارم؟

منظورتون از ايميل معمولي چيه ؟
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: afshinghwink ، oghs ، efah ، mehdi110 ، farshadsh
(2013-05-14 ساعت 01:55)shiraz mamali نوشته:  من امروز از یکی از2011ایها شنیدم که ابوظبی چندتا گیت داره که فقط2تاش فارسی مصاحبه میکنن!!این درسته؟

ابوظبی چند تا گیت داره که یه سریشون مخصوص ویزاهای غیرمهاجرتی مثل ادامه تحصیل یا توریستیه و از بقیه گیت هایی هم که مخصوص ویزاهای مهاجرتیه، چند تاشون خالیه (دست کم روز مصاحبه من خالی بود) و اون دو سه تایی هم که مصاحبه می کنن همه به فارسی حرف می زنن. فقط گیت انگشت نگاری و پرداخت پوله که به انگلیسی حرف می زنن

(2013-05-11 ساعت 10:00)hosein.heidari نوشته:  سلام
بچه ها اومیدوارم حالتون خوب باشه.
سوالم اینه که من از دوم فروردین سال 92 تا الان منتظر جواب بعد از مصاحبه یا به اصطلاح ایرانی ها (اف بی چک) هستم به نظر شما چقدر دیگه زمان میبره؟؟؟؟

پیشنهاد می کنم به تاپیک "کلیرنس برندگان 2013" مراجعه کنید
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: گل نهال ، oghs ، shiraz mamali ، efah ، lonelyman ، lilac ، farshadsh ، soruosh
(2013-05-17 ساعت 14:12)efah نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 07:57)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 01:41)usa lover نوشته:  هفته سوم جولای ابوظبییییییییییییییییی
بلاخزه اومددددددددددددددددددددددددددددد
سلام
ماهم هفته سومیم مایلید هماهنگ شیم

درپیام خصوصی بگید
'negar_karimi6' شما هفته سوم ژوئن هستید و 'usa lover' جولای مصاحبه دارند .
ممنون ازاین دقت نظرتون وشرمنده ازبی دقتی من
تشکر کنندگان: mehdi110 ، efah ، oghs ، lonelyman ، farshadsh ، soruosh ، feri efa
دوستان عزیز، من یه سوال دارم، من کجا و چه جوری زبان مصاحبه‌رو بدونم چیه یعنی‌ به چه زبانی هست که بخوام انتخاب کنم. مرسی‌
کیس نامبر: 2013AS000098xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: مادرید • کارنت: 10می • تاریخ مصاحبه : 9 جولای • مقصد: San Diego Wink
تشکر کنندگان: naarestan ، oghs ، گل نهال ، lonelyman ، farshadsh
(2013-05-18 ساعت 00:06)Ladan-m نوشته:  دوستان عزیز، من یه سوال دارم، من کجا و چه جوری زبان مصاحبه‌رو بدونم چیه یعنی‌ به چه زبانی هست که بخوام انتخاب کنم. مرسی‌

تو ابوظبی، ایروان و آنکارا به زبان فارسی و در سفارت مشخص میکنید.
تو ایروان بدون پرسش از ما مصاحبه رو فارسی انجام دادند
سایر کشورها به غیر موارد فوق انگلیسی
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات

اگر روز یکشنبه در ابوظبی مصاحبه دارید مدیکالتون رو روز پنجشنبه انجام بدید و شنبه هم جواب مدیکال حاضر میشه... موفق باشید.
تشکر کنندگان: گل نهال ، roeentan ، oghs ، farshadsh ، soruosh ، امیر مهاجر
هورااااااااااااااااااااااا
نامه دوم ما هم اومد
هفته دوم جولای
ایروان
خدایا شکرت
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
برای من هم ایمیل نامه دوم اومده. اما سایت جواب نمیده میگه بعدا چک کنید. Sad
2013AS00091XX - کنسولگری: آنکارا.. تغییر به ایروان - 3 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 24 جولای با ایمیل
کارنتی: 10 می
مصاحبه: اول جولای
کلیر: 17 سپتامبر.. ولی.. ویزا تمام شد!
تشکر کنندگان: shaso ، گل نهال ، lonelyman ، oghs ، farshadsh ، soruosh ، امیر مهاجر ، payam62
(2013-05-18 ساعت 00:59)babash نوشته:  برای من هم ایمیل نامه دوم اومده. اما سایت جواب نمیده میگه بعدا چک کنید. Sad

احتمالا ایروانید، سایت نیم ساعته مشکل دار شده
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: babash ، lonelyman ، oghs ، farshadsh ، soruosh ، امیر مهاجر ، payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان