کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
سلام دوستان، كسي ميدونه كه اگه من ويزام رو سپتامبر ٢٠١٣ بگيرم، تا ٦ ماه وقت دارم، ميتونم مارچ ٢٠١٤ برم آمريكا؟ چون من لاتاري ٢٠١٣ قبول شدم. بعد از ٢٠١٣ وارد خاك آمريكا بشم.
تشکر کنندگان:
(2013-05-19 ساعت 19:31)Rira2013 نوشته:  از دوستای عزیز مهاجرسرایی, کسی نیست جواب بده؟ کسی می تونه فرم contact information را واسم بفرسته؟ممنون می شم.

از اینجا
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: parastoo500 ، roeentan ، امیر مهاجر ، Rira2013 ، farshadsh ، amir82
(2013-05-19 ساعت 21:50)ll_mehdi_ll نوشته:  سلام دوستان، كسي ميدونه كه اگه من ويزام رو سپتامبر ٢٠١٣ بگيرم، تا ٦ ماه وقت دارم، ميتونم مارچ ٢٠١٤ برم آمريكا؟ چون من لاتاري ٢٠١٣ قبول شدم. بعد از ٢٠١٣ وارد خاك آمريكا بشم.

تا تاريخي كه روي وايزاتونه ميتونيد بريد
اگه ارمنستان مصاحبه داشتيد از تاريخي كه ويزا ميخوره روي پاستون تا ٦ ماه بعد ميتونيد بريد،مثلاً اگه آگوست ويزا بگيريد تا فوريه مهلت داريد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: parastoo500 ، naarestan ، امیر مهاجر ، ll_mehdi_ll ، farshadsh ، jazirehh
(2013-05-19 ساعت 21:51)shimoda نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 19:31)Rira2013 نوشته:  از دوستای عزیز مهاجرسرایی, کسی نیست جواب بده؟ کسی می تونه فرم contact information را واسم بفرسته؟ممنون می شم.

از اینجا

مرسی دوست عزیز مهاجر سرایی که لینک فرم را واسم گذاشتی. هر چند باز هم error می ده و از لینک نمی تونم استفاده کنم.

CaseNumber: 2013AS00007XXX
رویت قبولی: 3 May
ارسال مدارک: 25 May
زمان مصاحبه: نیمه ی اول jun
سفارت: آنکارا
نتیجه: PINK
مقصد: TX, USA

پرواز را بخاطر بسپار

تشکر کنندگان:
(2013-05-19 ساعت 23:34)Rira2013 نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 21:51)shimoda نوشته:  

از اینجا

مرسی دوست عزیز مهاجر سرایی که لینک فرم را واسم گذاشتی. هر چند باز هم error می ده و از لینک نمی تونم استفاده کنم.
لطفا ایمیلتون رو بدین با پیام خصوصی که واستون ایمیل کنم یا اینکه اگه از طریق سایت میشه بگین چطوری تا آپلود کنم واستون
تشکر کنندگان: گل نهال ، Rira2013 ، farshadsh
(2013-05-19 ساعت 23:34)Rira2013 نوشته:  مرسی دوست عزیز مهاجر سرایی که لینک فرم را واسم گذاشتی. هر چند باز هم error می ده و از لینک نمی تونم استفاده کنم.
خطا نمیده و لینکش درسته. در عین حال می تونین از این پست هم استفاده کنید.
تشکر کنندگان: lilac ، roeentan ، nina22 ، امیر مهاجر ، Given ، گل نهال ، Rira2013 ، farshadsh ، itsmasoud ، shani89 ، payam62 ، soruosh ، mlo ، parastoo500
(2013-05-18 ساعت 10:33)hutsa83 نوشته:  سلام دوستان
من از كارنتي هاي جديد هستم. ماه قبل هم ايميل زدم و هم تلفني صحبت كردم كه مي خوام سفارتم آنكارا باشه و به ايروان منتقل نشه. اونها هم گفتن كه باشه طبق خواسته شما آنكارا هست.اما الان كه نامه دومم آمده سفارت را زده ايروان.
چه كار ميشه كرد؟
الان ميشه دوباره اقدام كنم به ايميل و تلفن؟ دير نيست؟ پرونده هاي گم و گور نميشه؟

بهتره كه همون ايروان رو بريد تركيه خيلي اذيت ميكنه مخصوصا دكتر اونگان عزيز
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان: گل نهال ، usa lover ، farshadsh ، jazirehh ، afshinghwink ، shani89 ، soruosh
(2013-05-20 ساعت 00:43)Saeedv13 نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 23:34)Rira2013 نوشته:  مرسی دوست عزیز مهاجر سرایی که لینک فرم را واسم گذاشتی. هر چند باز هم error می ده و از لینک نمی تونم استفاده کنم.
خطا نمیده و لینکش درسته. در عین حال می تونین از این پست هم استفاده کنید.

ممنون از پاسختون. فرم را دریافت کردم. فقط سوالم اینه که همین یک صفحه ست؟ آخه من شنیده بودم که 2 صفحه هستش. و اینکه تو لینک صفحه هیچ لوگو یا نشونه ای از سفارت امریکا نداره. فرم PDF اصلی هم همین شکلیه یا چون به WORD منتقل شده این طوریه؟ من فرم را همین شکلی که هست پر کنم و بفرستم اشکالی داره؟

پرواز را بخاطر بسپار

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، گل نهال ، shani89
(2013-05-20 ساعت 02:44)Rira2013 نوشته:  ..فرم را دریافت کردم. فقط سوالم اینه که همین یک صفحه ست؟ آخه من شنیده بودم که 2 صفحه هستش. و اینکه تو لینک صفحه هیچ لوگو یا نشونه ای از سفارت آمریکا نداره. فرم PDF اصلی هم همین شکلیه یا چون به WORD منتقل شده این طوریه؟ من فرم را همین شکلی که هست پر کنم و بفرستم اشکالی داره؟
نه اون فرم دو صفحه ای مربوط به سال های قبل بود که لیست مسافرت ها رو هم داشت. از سال پیش فرم تماس آنکارا تک صفحه ای شده. من فایل مربوطه رو به این پستم ضمیمه می کنم. شاید دانلودش براتون آسون تر باشه. خودتون با فایل Word که دانلود کردین مقایسه اش کنین. فرم مربوطه در انتهای این فایل هست. بقیه موارد رو هم دقیق بخونین که خیلی مهم هستند و در مراحل بعدی تمام کار ما و آماده سازی مدارک بر اساس این فایل هست. شما فایل Word رو پر کنید و پرینت بگیرین و همراه مدارک بفرستید.

فایل‌های پیوست
.pdf   PACKET_DIVERSITY VISA INSTRUCTIONS_docx GSS.pdf (اندازه 206.24 KB / تعداد دانلود: 287)
تشکر کنندگان: farshadsh ، itsmasoud ، Rira2013 ، lilac ، امیر مهاجر ، Given ، payam62 ، soruosh
(2013-05-20 ساعت 03:02)Saeedv13 نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 02:44)Rira2013 نوشته:  ..فرم را دریافت کردم. فقط سوالم اینه که همین یک صفحه ست؟ آخه من شنیده بودم که 2 صفحه هستش. و اینکه تو لینک صفحه هیچ لوگو یا نشونه ای از سفارت آمریکا نداره. فرم PDF اصلی هم همین شکلیه یا چون به WORD منتقل شده این طوریه؟ من فرم را همین شکلی که هست پر کنم و بفرستم اشکالی داره؟
نه اون فرم دو صفحه ای مربوط به سال های قبل بود که لیست مسافرت ها رو هم داشت. از سال پیش فرم تماس آنکارا تک صفحه ای شده. من فایل مربوطه رو به این پستم ضمیمه می کنم. شاید دانلودش براتون آسون تر باشه. خودتون با فایل Word که دانلود کردین مقایسه اش کنین. فرم مربوطه در انتهای این فایل هست. بقیه موارد رو هم دقیق بخونین که خیلی مهم هستند و در مراحل بعدی تمام کار ما و آماده سازی مدارک بر اساس این فایل هست. شما فایل Word رو پر کنید و پرینت بگیرین و همراه مدارک بفرستید.

یک دنیا ممنون عمو سعید. فایل را دریافت کردم. فقط یک سوال دیگه هم دارم که نمی دونم اینجا می تونم بپرسم یا نه. فرم 230 اپدیت شده را هم می خوام با مدارک بفرستم. در مورد سوال 34 از 2 تا درالترجمه هم سوال کردم ولی جواب مطمئنی بهم ندادند. تو این سوال در مورد خدمت سربازی همسرم , منظور از Branch, Rank/ position و Millitary Speciality/ Occupation چیه؟ .و چی باید بنویسم؟ همسرم سرباز صفر وظیفه در پلیس قضایی ( در حال حاضر وجود نداره) با رسته ی نظامی در تهران بوده. ممنون می شم جوابما بدید.

پرواز را بخاطر بسپار

تشکر کنندگان: payam62
دوستان نظرتون چیه برای دکتر کریستین، یه کپی رنگی از کارت واکسیناسیون بگیرم ببرم ؟
ظاهراً کپی ها رو از بچه ها قبول می کنه ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، payam62 ، soruosh ، mehdi110
(2013-05-20 ساعت 09:32)Rira2013 نوشته:  

یک دنیا ممنون عمو سعید. فایل را دریافت کردم. فقط یک سوال دیگه هم دارم که نمی دونم اینجا می تونم بپرسم یا نه. فرم 230 اپدیت شده را هم می خوام با مدارک بفرستم. در مورد سوال 34 از 2 تا درالترجمه هم سوال کردم ولی جواب مطمئنی بهم ندادند. تو این سوال در مورد خدمت سربازی همسرم , منظور از Branch, Rank/ position و Millitary Speciality/ Occupation چیه؟ .و چی باید بنویسم؟ همسرم سرباز صفر وظیفه در پلیس قضایی ( در حال حاضر وجود نداره) با رسته ی نظامی در تهران بوده. ممنون می شم جوابما بدید.

دوستان عزیز. امکان داره راهنماییم کنید برای پر کردن این سوال( سوال 34)Sad. اگه احیانا الان فرم اپدیت شده را نتونستم بفرستم می تونم روز مصاحبه ببرم؟

پرواز را بخاطر بسپار

تشکر کنندگان: payam62 ، soruosh
سلام دوستان.مصاحبه ما هفته سوم ژوئن هست و توی سایت سیسready رو هموم اوایل که نامه مصاحبه مون اومد دیدیم.اما یک هفته است که وقتی به ادرس سیس میرم این پیام رو میده

Application Error

An unexpected error has occurred while processing your previous request. The error has been reported to the site
administrator; no further action is required
کسی میدونه دلیلش چیه و تا حالا مورد دیگه ای هم وجود داشته.ممنون از همه مهربونیهاتون

رشته ای بر گردنم افکنده دوست
می کشد هر جا که خاطرخواه اوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، mehdi110
(2013-05-20 ساعت 09:32)Rira2013 نوشته:  یک دنیا ممنون عمو سعید. فایل را دریافت کردم. فقط یک سوال دیگه هم دارم که نمی دونم اینجا می تونم بپرسم یا نه. فرم 230 اپدیت شده را هم می خوام با مدارک بفرستم. در مورد سوال 34 از 2 تا درالترجمه هم سوال کردم ولی جواب مطمئنی بهم ندادند. تو این سوال در مورد خدمت سربازی همسرم , منظور از Branch, Rank/ position و Millitary Speciality/ Occupation چیه؟ .و چی باید بنویسم؟ همسرم سرباز صفر وظیفه در پلیس قضایی ( در حال حاضر وجود نداره) با رسته ی نظامی در تهران بوده. ممنون می شم جوابما بدید.
Rira2013
خودتم خوب میدونی که جای این سئوال اینجا نیست. بهتر بود که کارت پایان همسر رو میدادین دارالترجمه و بعد با اطمینان از روی اون فرم رو پر می کردی. من سربازی نرفتم و موقع خودم اون قسمت رو خالی گذاشتم. با این وجود برات سرچ کردم تو اینترنت. اینم نتیجه اش:
Military branch (also service branch or armed service) is according to common standard the subdivision of the national armed forces of a sovereign nation or state. In classical NATO terminology the three basic military branches are army, air force and navy.
Branch همون تقسیم بندی کلی نیروهای مسلح هست. یعنی نیروی زمینی، هوایی یا دریایی.
منبع
Military ranks are a system of hierarchical relationships in armed forces,[1] police,[2] intelligence agencies or other institutions organized along military lines.
Rank یا Position همون درجه است. سرباز صفر میشه Private. ولی فکر کنم چیزی معادل پلیس قضایی ندارند. اگر تحت الفظی به انگلیسی ترجمه اش کنی میشه: Judicial Police که معلوم نیست درست باشه.
منبع
منبع
Millitary Speciality/ Occupation هم تخصص طرف هست. مثلاً رسته توپخانه، مهندسی، مخابرات و ...
بنابراین به نظر من برای Branch باید بنویسین Police، برای Rank باید بنویسین Private، برای Speciality هم Judicial Police. این نظر من هست و ممکنه درست نباشه.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، گل نهال ، lilac ، nina22 ، farshadsh ، amir82 ، usa lover ، payam62 ، roeentan

سلام
اين فرم كانتك اينفرميشن براي تمام متقاضيان هستش چه آنكارا و چه ايروان فرقي نميكنه؟
من مصاحبم ايروانه ولي تا حالا چيزي در مورد اين فرم نشنيده بودم.ميشه بيشتر راهنمايي كنيد؟
كيس نامبر 91XX , مصاحبه 1 July ايروان , كلير بعد از 39 روز Big Grin
تشکر کنندگان: soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان