کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-05-20 ساعت 23:30)nyayesh نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 17:26)deineath نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 17:17)nyayesh نوشته:  [quote='nyayesh' pid='341309' dateline='1369033854']
سلام دوستان.مصاحبه ما هفته سوم ژوئن هست و توی سایت سیسready رو هموم اوایل که نامه مصاحبه مون اومد دیدیم.اما یک هفته است که وقتی به ادرس سیس میرم این پیام رو میده

Application Error

An unexpected error has occurred while processing your previous request. The error has been reported to the site
administrator; no further action is required
کسی میدونه دلیلش چیه و تا حالا مورد دیگه ای هم وجود داشته.ممنون از همه مهربونیهاتون
دوستان لطفا جوابمو بدید

سایت گاهی با مشکل مواجه میشه . بعدا امتحان کنید

فکر می کنید چرا این پیامو میده یک هفته است.امروز مدارک ما رسیده انکارا به نظرتون ایمیل بزنم سفارت هم از رسیدن مدارک مطمئن بشمو هم مشکلو مطرح کنم؟

سلام
در سايت سيس كيس نامبر را چجوري بايد وارد كرد .من بدون صفر هم وارد ميكنم اماميگه چنين كيس نامبري معتبر نيست
كيس نامبر 91XX , مصاحبه 1 July ايروان , كلير بعد از 39 روز Big Grin
تشکر کنندگان:
من این سری کارنت شدم وکیسم ۹۰۵۰ هست...و مصاحبه ام سفارت انکاراست...ولی هنوز نامه دوممنیومده..چی کار کنم؟؟؟نگرانم! :/
تشکر کنندگان: ali.agha
(2012-06-23 ساعت 22:58)سمانه777 نوشته:  سلام من نظری دارم که البته نمیدونم بر خلاف قوانین هست یا نه جایی قانونشو ندیدم به نظر من اگر دوستانی که در ی شهر هستن بتونن دور هم جمع بشن خیلی خوب میشه به این دلایل:
1. اگر از نظر زبان انگلیسی در یک سطح باشن با هم ی معلم خصوصی میگیرن و هزینه هاشون کاهش پیدا میکنه
2. در صورتی که کسی زودتر مراحلشو طی کنه از تجربیاتش بیشتر استفاده میشه
3. اگر قصد رفتن به ی ایالت یکسان داشته باشن میتونن با هم خونه اجاره کنند و باز هم هزینه ها کاهش پیدا میکنه
4.بعد از رفتن دوستای خوبی توی ایالت های مختلف داری

خوبه ولی یکم دور از ذهن؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-21 ساعت 09:04)hutsa83 نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 17:17)nyayesh نوشته:  [quote='nyayesh' pid='341309' dateline='1369033854']
سلام دوستان.مصاحبه ما هفته سوم ژوئن هست و توی سایت سیسready رو هموم اوایل که نامه مصاحبه مون اومد دیدیم.اما یک هفته است که وقتی به ادرس سیس میرم این پیام رو میده

Application Error

An unexpected error has occurred while processing your previous request. The error has been reported to the site
کسی میدونه دلیلش چیه و تا حالا مورد دیگه ای هم وجود داشته.ممنون از همه مهربونیهاتون
دوستان لطفا جوابمو بدید

فکر می کنید چرا این پیامو میده یک هفته است.امروز مدارک ما رسیده انکارا به نظرتون ایمیل بزنم سفارت هم از رسیدن مدارک مطمئن بشمو هم مشکلو مطرح کنم؟

سلام
در سايت سيس كيس نامبر را چجوري بايد وارد كرد .من بدون صفر هم وارد ميكنم اماميگه چنين كيس نامبري معتبر نيست

سلام میگن باید کیس نامبر رو بدون صفرهای وسطش وارد کنیم.

رشته ای بر گردنم افکنده دوست
می کشد هر جا که خاطرخواه اوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh
(2013-05-21 ساعت 09:33)yalda25 نوشته:  من این سری کارنت شدم وکیسم ۹۰۵۰ هست...و مصاحبه ام سفارت انکاراست...ولی هنوز نامه دوممنیومده..چی کار کنم؟؟؟نگرانم! :/
انکارا واسه کسی هنوز نیومده نگران نباشTongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: ali.agha ، mehdi110 ، گل نهال ، farshadsh ، payam62 ، soruosh ، roeentan ، yalda25
متشکر از همه دوستان عزیز که راهنمائی کردید مرا
من رفتم انستیتو پاستور واکسن هایم رو زدم البته مننژیت رو گفتند که اینجا نداریم باید بروی هلال احمر
حالا یه سوال اگه یادتون باشه پارسال که اسممون در آمد فرم پر کردیم به همراه عکس 5*5 پست کردیم kcc
یه سوال دارم من عکسی که الان واسه مصاحبه باید با خودمون ببریم باید از همون عکس باشه یا اینکه باید عکس جدید باشه؟
در ضمن واسه مدیکال هم باید عکس 3*4 ببریم ؟ اون چی باید مثل کدوم عکس باشه؟
تشکر کنندگان: گل نهال ، nina22 ، farshadsh ، payam62 ، mehdi110
(2013-05-21 ساعت 11:54)mona_gh نوشته:  متشکر از همه دوستان عزیز که راهنمائی کردید مرا
من رفتم انستیتو پاستور واکسن هایم رو زدم البته مننژیت رو گفتند که اینجا نداریم باید بروی هلال احمر
حالا یه سوال اگه یادتون باشه پارسال که اسممون در آمد فرم پر کردیم به همراه عکس 5*5 پست کردیم kcc
یه سوال دارم من عکسی که الان واسه مصاحبه باید با خودمون ببریم باید از همون عکس باشه یا اینکه باید عکس جدید باشه؟
در ضمن واسه مدیکال هم باید عکس 3*4 ببریم ؟ اون چی باید مثل کدوم عکس باشه؟
بهتره عکستون مربوط به ۶ماه اخیر باشه.مثلا باید رنگ موهاتون تو عکس با الان یکی باشه و تغییری نداشته باشین.واسه مدیکال هم برای انکارا میدونم که باید ۵*۵ باشه مثل همون عکس سفارت.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، گل نهال ، lilac
(2013-05-21 ساعت 11:04)nyayesh نوشته:  

Application Error

دوستان لطفا جوابمو بدید

سلام

كسي دقيقا نميدونه بايد اين كيس نامبر چطوري وارد بشه؟نمونه برامون بذارين لطفا" مدير سايت.
تشکر کنندگان:
(2013-05-21 ساعت 12:26)hutsa83 نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 17:26)deineath نوشته:  سایت گاهی با مشکل مواجه میشه . بعدا امتحان کنید

سلام

كسي دقيقا نميدونه بايد اين كيس نامبر چطوري وارد بشه؟نمونه برامون بذارين لطفا" مدير سايت.

مثلا اگه شماره کیس نامبر شما اینه 2013AS00001234 باید اینطوری واردکنید 2013AS1234
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، farshadsh ، payam62 ، soruosh ، گل نهال ، lilac
(2013-05-21 ساعت 12:29)nina22 نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 12:26)hutsa83 نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 23:30)nyayesh نوشته:  فکر می کنید چرا این پیامو میده یک هفته است.امروز مدارک ما رسیده انکارا به نظرتون ایمیل بزنم سفارت هم از رسیدن مدارک مطمئن بشمو هم مشکلو مطرح کنم؟

سلام

مثلا اگه شماره کیس نامبر شما اینه 2013AS00001234 باید اینطوری واردکنید 2013AS1234
با اين روش هم وارد كردم پاسخ زير را ميده.
Your search did not return any data.
تشکر کنندگان:
(2013-05-21 ساعت 13:37)hutsa83 نوشته:  با اين روش هم وارد كردم پاسخ زير را ميده.
Your search did not return any data.

دوست عزیز مشکل شما اینه که امضای کاملی نداری.
مثلا اگر در امضای شما نوشته شده بود که سفارت محل مصاحبه شما ایروان هستش دوستان بلافاصله به شما پاسخ میدادند که این سایت برای کسانی که مصاحبه‌شون ایروانه کاربردی نداره و اطلاعات پرونده‌شون اونجا نیست.
لطفا برای کمک بهتر به خودتون امضاتون رو کاملتر کنید.
حدود شماره کیس. تاریخ رويت قبولی. تاریخ و نخوه ارسال مدارک. سفارت محل مصاحبه. حدود تاریخ مصاحبه (مثلا هفته اول جون) و تعداد افراد کیس.
مثلا کسانی که میگن چرا نامه دوم برای ما نیومده و امضاشون کامل نیست نمیشه بهشون جواب درستی داد. مثلا ممکنه تاریخ ارسال مدارکشون خیلی دیر باشه. اونوقت معلوم میشه که با اینکه کارنت شدند ولی هنوز پرونده‌شون از کی سی سی به سفارت نرفته احتمالا.
خلاصه موارد بسیاری پیش میاد که اطلاعات امضا میتونه باعث بشه راهنمایی دقیق و مناسبی بگیرید.
(2013-05-21 ساعت 10:53)آیدا اس نوشته:  
(2012-06-23 ساعت 22:58)سمانه777 نوشته:  سلام من نظری دارم که البته نمیدونم بر خلاف قوانین هست یا نه جایی قانونشو ندیدم به نظر من اگر دوستانی که در ی شهر هستن بتونن دور هم جمع بشن خیلی خوب میشه به این دلایل:
1. اگر از نظر زبان انگلیسی در یک سطح باشن با هم ی معلم خصوصی میگیرن و هزینه هاشون کاهش پیدا میکنه
3. اگر قصد رفتن به ی ایالت یکسان داشته باشن میتونن با هم خونه اجاره کنند و باز هم هزینه ها کاهش پیدا میکنه

این پیغام من مال اوایل سال گذشته هست و باید بگم دوستان این دور بودن از ذهن رو رفع کردن و با هم خیلی روابط خوبی رو برقرار کردن . حتی خارج از سایت اما این نکته رو نباید فراموش کنید که افراد سودجو همه جا در کمین هستن و نباید به راحتی بهشون اعتماد کرد
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، گل نهال ، meisam_sms ، farshadsh ، nina22 ، lilac ، hamedhamed ، jazirehh
درود بر دوستان منتظر آنکارایی
توی نامه ای که از سفارت آنکاره ایمیل شده صفحه آخرش contact infomation sheet داره؛ اطلاعاتش باید پر بشه؟ اطلاعات ایران باشه آمریکا ؟یا نصف بالاش ایران پایینش امریکا
ممنون از بچه های همیشه در صحنه
کیس نامبر .....2013AS78
تاریخ مصاحبه :13 jun
کنسولگری آنکارا
مقصد :
آمریکا
اما اصلا حس سفر نیست که نیست!!!
تشکر کنندگان: ali.agha ، jazirehh
(2013-05-21 ساعت 15:54)meisam_sms نوشته:  درود بر دوستان منتظر آنکارایی
توی نامه ای که از سفارت آنکاره ایمیل شده صفحه آخرش contact infomation sheet داره؛ اطلاعاتش باید پر بشه؟ اطلاعات ایران باشه آمریکا ؟یا نصف بالاش ایران پایینش آمریکا
ممنون از بچه های همیشه در صحنه
بله باید پر کنید.قسمت بالا مشخصات خودتون و قسمت U.S. Mailing Address مربوط به شخصی که گرین کارت شما براش پست میشه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، meisam_sms ، lilac ، ali.agha ، farshadsh ، amir82 ، soruosh
(2013-05-21 ساعت 15:35)سمانه777 نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 10:53)آیدا اس نوشته:  

این پیغام من مال اوایل سال گذشته هست و باید بگم دوستان این دور بودن از ذهن رو رفع کردن و با هم خیلی روابط خوبی رو برقرار کردن . حتی خارج از سایت اما این نکته رو نباید فراموش کنید که افراد سودجو همه جا در کمین هستن و نباید به راحتی بهشون اعتماد کرد
این بر مگرده به روابط اجتماعی خودت . محیط مجازی جای خوبی برای این کار نیست .
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان