کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-05-25 ساعت 09:17)babash نوشته:  سلام. هفته اول جولای ایروان. کسی نیست؟
زمینی میخوایم بریم. دو نفر و نصفی.

ما هم هفته اول جولاي زميني ميريم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، payam62 ، Hedieh20 ، farshadsh ، پدی ، mehdi110
سلام كسي هفته اول جون آنكارا هست
کیس نامبر: 2013AS…81xx، دیدن قبولی: 6 می 2012،کنسولگری: آنکارا، افراد کیس: 2، ارسال فرمها: 30می 2012، مصاحبه: 4جون2013، کلیرنس: صورتي، كلير: 20 آگوست، ورود به آمریکا: اواخر آبان، گرین کارت: -
تشکر کنندگان: farshadsh ، jazirehh
(2013-05-25 ساعت 13:00)dali نوشته:  سلام كسي هفته اول جون آنكارا هست
آره بابا همه بر و بچ هستن .. نمونه اش خودم ؟ قضیه چیه ؟ همسفر ؟
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، farshadsh ، roeentan ، jazirehh
(2013-05-25 ساعت 11:24)mona_gh نوشته:  دوستان عزیز می خواهم یه ایمیل بزنم به دکتر در ارمنستان برای نوبت میشه کمکم کنید چه متنی باید بزنم؟

Dear Dr. Ordyan

I received an email from U.S. Embassy Consular in Yerevan for my exact visa appointment date and it will be highly appreciated if you make an appointment for all my medical tests around June ...... before my interview on June ..... for US diversity immigration visa medical examinations.

Look forward to receive your kind reply.

Yours sincerely,
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، soruosh ، nooshshahnar ، mehdi110 ، Betti
(2013-05-25 ساعت 14:24)jazirehh نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 11:24)mona_gh نوشته:  دوستان عزیز می خواهم یه ایمیل بزنم به دکتر در ارمنستان برای نوبت میشه کمکم کنید چه متنی باید بزنم؟

Dear Dr. Ordyan

I received an email from U.S. Embassy Consular in Yerevan for my exact visa appointment date and it will be highly appreciated if you make an appointment for all my medical tests around June ...... before my interview on June ..... for US diversity immigration visa medical examinations.

Yours sincerely,

واقعا ممنون هستم نوید عزیز از راهنمائی شما
راستی شما با تور می خواهید بروید؟ من دنبال تور می گردم ولی چقدر قیمتهای بالا رفته
تشکر کنندگان: گل نهال
(2013-05-25 ساعت 14:25)n51 نوشته:  سلام دوستان ، برای شوهرم و دخترم چه مدارکی را باید بعنوان همراه باید برای قبل از مصاحبه آماده کنم و پست کنم.
تبریک بابت قبولی .دوست عزیز شما باید وقت بذارید و تایپیک های مختلف رو مطالعه بفرمایید.مثل کاری که ما 1سال انجام دادیم.Wink
شما فعلا فرم های مربوطه رو ارسال کنید.واسه مصاحبه خیلی زوده ولی خوب باید تمامی مدارک اعم از مدرک تحصیلی و ازدواج و مدارک فردی مثل شناسنامه کارت ملی پایان خدمت یا معافی و تمکن مالی و در صورت امکان مدارک اسپانسر رو آماده کنید به همراه کارت واکسن بین المللی.
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، ابی هانی ، lonelyman
(2013-05-25 ساعت 14:44)mona_gh نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 14:24)jazirehh نوشته:  

Dear Dr. Ordyan

Yours sincerely,

واقعا ممنون هستم نوید عزیز از راهنمائی شما
راستی شما با تور می خواهید بروید؟ من دنبال تور می گردم ولی چقدر قیمتهای بالا رفته

نه ...
من با تور نمیرم، خیلی گرون میشه و به درد ما که میخوایم برای مصاحبه بریم نمیخوره ! طبیعتا خونه خوب اگر پیدا کنیم، با قیمت مناسب ، بهترین حالته ... البته بلیط هواپیما هم که خودتون باید بگیرین ... اگر اطلاعات بیشتری خواستین، پیام خصوصی بدین، من در خدمت شما هستم.
موفق باشین
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: ابی هانی ، farshadsh ، mehdi110
دوستان سوالی داشتم که برای خودم نیست دوستم مسافرته و نمیدونه چیکارکنه برای فرستادن فرمها به انکارا ودچارمشکل شده بهم زنگ زده که ازبچه های مهاجرسراکمک بگیرم

درباره فرم تماس ) contact ( که بایدبرای انکارابفرسته نوشته جای خالی نزارید و یکیش درباره آدرس کسی توامریکاست سوال کرده میگه من که کسی روندارم اونجاچه کنم؟ یعنی نه دوستی نه اشنایی نداره توامریکا این قسمتهاروچی بنویسه توفرم تماس
لطفا زودجواب بدید
اگرموردمشابهی هست که رفته مصاحبه راهنماییمون کنه
تشکر کنندگان: lonelyman
(2013-05-25 ساعت 07:47)negar_karimi6 نوشته:  هفته سوم جون کسی نبودددددددددددددددددددددد؟ یعنی کسی جزمامصاحبه نداره ؟ کاش همسفرپیداکنیم

نگار جان امضات رو كامل كن اگر صلاح ميدوني Tongue

(2013-05-25 ساعت 21:26)negar_karimi6 نوشته:  دوستان سوالی داشتم که برای خودم نیست دوستم مسافرته و نمیدونه چیکارکنه برای فرستادن فرمها به انکارا ودچارمشکل شده بهم زنگ زده که ازبچه های مهاجرسراکمک بگیرم

درباره فرم تماس ) contact ( که بایدبرای انکارابفرسته نوشته جای خالی نزارید و یکیش درباره آدرس کسی توآمریکاست سوال کرده میگه من که کسی روندارم اونجاچه کنم؟ یعنی نه دوستی نه اشنایی نداره توآمریکا این قسمتهاروچی بنویسه توفرم تماس
لطفا زودجواب بدید
اگرموردمشابهی هست که رفته مصاحبه راهنماییمون کنه

نگار جان تا جايي كه من ميدونم يكي آدرس براي ارسال گرين كارته كه بايد باشه.
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، farshadsh ، گل نهال ، payam62
(2013-05-25 ساعت 16:51)shiraz mamali نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 14:25)n51 نوشته:  سلام دوستان ، برای شوهرم و دخترم چه مدارکی را باید بعنوان همراه باید برای قبل از مصاحبه آماده کنم و پست کنم.
تبریک بابت قبولی .دوست عزیز شما باید وقت بذارید و تایپیک های مختلف رو مطالعه بفرمایید.مثل کاری که ما 1سال انجام دادیم.Wink
شما فعلا فرم های مربوطه رو ارسال کنید.واسه مصاحبه خیلی زوده ولی خوب باید تمامی مدارک اعم از مدرک تحصیلی و ازدواج و مدارک فردی مثل شناسنامه کارت ملی پایان خدمت یا معافی و تمکن مالی و در صورت امکان مدارک اسپانسر رو آماده کنید به همراه کارت واکسن بین المللی.

مرسی دوست عزیز،کافیه کمی دقت کنی که ببینی من 2013 ای هستم که دیر از خواب بیدار شدم و تازه مدارک فرستادم وماه فوریه من کارنت شدم نمیدونم کی دعوت به مصاحبه میشم برا همینم عجله دارم و نمی تونم همه تاپیکها را بخونم
Cool
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، farshadsh
(2013-05-25 ساعت 22:52)n51 نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 16:51)shiraz mamali نوشته:  

مرسی دوست عزیز،کافیه کمی دقت کنی که ببینی من 2013 ای هستم که دیر از خواب بیدار شدم و تازه مدارک فرستادم وماه فوریه من کارنت شدم نمیدونم کی دعوت به مصاحبه میشم برا همینم عجله دارم و نمی تونم همه تاپیکها را بخونم
Cool
آخه اینقدر سوال شما آماتور گونه بود که من زحمت این رو ندادم به خودم که امضاتون رو نگاه بندازم.Big GrinBig GrinWink
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، feri efa
تو امضای من روی کلمه "آنکارا" که به آبی نوشته کلیک کن. یک صفحه ای باز میشه که باید روی کامپیوترت ذخیره اش کنی. در حقیقت فایل راهنمای سفارت حاوی مدارک مورد نیاز برای مصاحبه هست. تو امضام لینک "سفرنامه اول" رو هم کلیک کنی می تونی مدارک ارسالی من رو به سفارت ببینی. البته ممکنه مدارک مورد نیاز شما با مواردی که ما بردیم تفاوت هایی داشته باشه.
(2013-05-26 ساعت 00:21)Saeedv13 نوشته:  
تو امضای من روی کلمه "آنکارا" که به آبی نوشته کلیک کن. یک صفحه ای باز میشه که باید روی کامپیوترت ذخیره اش کنی. در حقیقت فایل راهنمای سفارت حاوی مدارک مورد نیاز برای مصاحبه هست. تو امضام لینک "سفرنامه اول" رو هم کلیک کنی می تونی مدارک ارسالی من رو به سفارت ببینی. البته ممکنه مدارک مورد نیاز شما با مواردی که ما بردیم تفاوت هایی داشته باشه.

عمو سعید متشکرم
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh
دوست عزيز n51 لطفاً از دكمه تبريك و تشكر براي تشكر كردن استفاده كنيد و پست تشكر نگذاريد
ممنون
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
دوستان من دوباره سوال دارم
1- از محل کار فقط یک نامه اشتغال به کار نیاز داریم؟
2- فیش حقوقی هم می خواهد که ترجمه کنیم؟
3- برای رفتن به مصاحبه فرم خاصی هم داریم که باید پر کنیم ؟ یا اینکه فقط ترجمه مدارکمان می باشد؟
تشکر کنندگان: shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان