کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-05-23 ساعت 14:23)mhe7857 نوشته:  دست و جیغ هورررررررررررررررررا
ما همین الان از سفارت اومدیم و ویزای یک ضرب گرفتیم.امیدوارم این لحظه ی زیبا برای همتون به زودیه زود اتفاق بیافته عالی بود.سفرنامه رو هم براتون حتما مینویسم

تبببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببریک دوست عزیز
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، mhe7857 ، HAMID1371 ، mehdi110 ، negar_karimi6 ، jazirehh ، soroshnia
(2013-05-23 ساعت 13:28)farshadsh نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 11:39)گل نهال نوشته:  من همیشه فکر میکردم هفته های خاصی واسه مصاحبه آنکارا، ایروان، ابوظبی تعیین میشه
مثلا همه ایروانیها هفته دوم هستند
یا آنکارایی ها همه هفته سوم هستند و ابوظبی همه هفته چهارم
ولی الان میبینم که آنکارا هفته اول و سوم و چهارم داره
ایروان هم هفته اول و دوم
ابوظبی هفته سوم و چهارم
عجب کشف الشهودی کردم من!!!

گل نهال جان ما هم هفته ی دوم هستیم ابوظبی
البته من خودم تو فرم ها که فرستادیم ابوظبی رو انتخاب کرده بودم
با آرزوی 1 ضرب برای هممون
سلام
کسی هفته دوم جون مصاحبه داره که باهم ماشین بگیریم برای ابوظبی؟ مناسب تر در میاد
در صورت مثبت بودن در پیام خصوصی روز مصاحبتون را بگید که در صورت یکی بودن با هم اقدام کنیم
راستی ما 2 نفربزرگسال هستیم
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان: mehdi110 ، negar_karimi6 ، jazirehh ، farshadsh
خداییش دبی خیلی از آنکارا بهتره.حیف که شوکلا تو مایه های اونگانه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mehdi110 ، parastoo500 ، گل نهال ، hamedhamed ، jazirehh ، farshadsh
دوستان کسی هفته سوم جون مصاحبه داره ؟ برای هماهنگی برای رفتن به ابوظبی
مادونفربزرگسالیم
تشکر کنندگان: گل نهال ، soruosh ، farshadsh
من 2013ای هستم با کیس نامبر 4xxx که تازه متوجه شدم که جز برندگانم و در فوریه کارنت شدم 9 می مدارکم ارسال شد و 16 می به kcc رسید . نگرانم که اگه برم مصاحبه (که هنوز تاریخش را ندارم ) کلیرنس بخورم و دوباره از قافله جا بمونم . چطور میشه ویزا یکضرب گرفت؟ من فرهنگی هستم.دوستان با سابقه لطفا راهنمایی کنید؟
(2013-05-23 ساعت 21:46)n51 نوشته:  من 2013ای هستم با کیس نامبر 4xxx که تازه متوجه شدم که جز برندگانم و در فوریه کارنت شدم 9 می مدارکم ارسال شد و 16 می به kcc رسید . نگرانم که اگه برم مصاحبه (که هنوز تاریخش را ندارم ) کلیرنس بخورم و دوباره از قافله جا بمونم . چطور میشه ویزا یکضرب گرفت؟ من فرهنگی هستم.دوستان با سابقه لطفا راهنمایی کنید؟

نگذراندن خدمت سربازی + نداشتن کار دولتی + سن کمتر و نداشتن مدرک فوق لیسانس یا بالاتر احتمال یکضرب رو بالا میبره. ولی هیچ چیز قطعی نیست.
(2013-05-23 ساعت 21:46)n51 نوشته:  من 2013ای هستم با کیس نامبر 4xxx که تازه متوجه شدم که جز برندگانم و در فوریه کارنت شدم 9 می مدارکم ارسال شد و 16 می به kcc رسید . نگرانم که اگه برم مصاحبه (که هنوز تاریخش را ندارم ) کلیرنس بخورم و دوباره از قافله جا بمونم . چطور میشه ویزا یکضرب گرفت؟ من فرهنگی هستم.دوستان با سابقه لطفا راهنمایی کنید؟
شما نگران نباشید هستن کسانیکه شرایط شما رو دارن
اگر فهمیدین که چه جوری میشه یک ضرب گرفت لطفا به ما هم بگین
چون از دست ما وشما خارجه در صورتی که سر/بازی رفتین و کار دو/لتی هم که دارین کلیرنس شاملتون خواهد شد ولی از قافله جا نمی مونید مثل همه کلیر خواهید شد
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
سلام دوستان عزیز,

من اعتبار پاسم تا 26 فوریه ی 2014 هستش . تا 2 هفته ی دیگه هم مصاحبه دارم . به گفته ی امیر مهاجر عزیز , با توجه به داشتن مدرک دکترا ی خودم و همسرم و شغل دولتی ام , ما هم جز کسایی می شیم که تو صف انتظار کلیرنس باید بمونیم. با این اوصاف فکر می کنید اعتبار پاسپورت مشکلی واسم ایجاد نمی کنه؟( چون تو سایت خوندم پاسپورت باید حداقل 8 ماه از زمان ویزا اعتبار داشته باشه) بنظرتون می تونم در مدت انتظار واسه کلیرنس پاسپورتم را تمدید کنم ؟

CaseNumber: 2013AS00007XXX
رویت قبولی: 3 May
ارسال مدارک: 25 May
زمان مصاحبه: نیمه ی اول jun
سفارت: آنکارا
نتیجه: PINK
مقصد: TX, USA

پرواز را بخاطر بسپار

تشکر کنندگان: sadeghi897 ، گل نهال ، shiraz mamali ، usa lover ، mehdi110 ، farshadsh
عمو سعید
هتلهای دبی از شبی 120 درهم سروع میشه به بالا که هتلهای خیلی معمولی هستن
یعنی با شرایطی که شما فرمودین 50 دلار با نرخ آزاد تقریبا شبی 160 هزار تومان میشه در حالی که دبی هتل با مشخصات شما تقریبا زیر 200 درهم پیدا نمیشه یعنی شبی 200هزار تومان!!
من به هر دو جا رفتم قطعا هزینه های دبی بیشتر میشه .مهمترین دلیلش هم توریستی بودن دبی هست که هزینه هاش رو بالا میبره وگرنه نرخ ارز درهم و لیر تقریبا یکی هست
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
(2013-05-23 ساعت 19:31)پدی نوشته:  خداییش دبی خیلی از آنکارا بهتره.حیف که شوکلا تو مایه های اونگانه

ولی‌ خداییش مرد می‌خوای (منظورم همون شیر زن!) دکتر کریستین تو ایروان!!!
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، usa lover ، roeentan ، nooshshahnar ، lonelyman ، mehdi110 ، jazirehh ، Hedieh20 ، soruosh ، پدی
(2013-05-24 ساعت 00:30)ابی هانی نوشته:  عمو سعید
هتلهای دبی از شبی 120 درهم سروع میشه به بالا که هتلهای خیلی معمولی هستن
یعنی با شرایطی که شما فرمودین 50 دلار با نرخ آزاد تقریبا شبی 160 هزار تومان میشه در حالی که دبی هتل با مشخصات شما تقریبا زیر 200 درهم پیدا نمیشه یعنی شبی 200هزار تومان!!
من به هر دو جا رفتم قطعا هزینه های دبی بیشتر میشه .مهمترین دلیلش هم توریستی بودن دبی هست که هزینه هاش رو بالا میبره وگرنه نرخ ارز درهم و لیر تقریبا یکی هست

فقط میخواستم یه چیزی رو اضافه کنم.
«هتل صدف» در دیره، الان اتاق یک‌تخته‌اش رو کرده ۱۷۵درهم! من تاحالا پایین‌تر از این ندیدم توی بوکینگ.کام! اگر یک نفره دارید میرید و ۳ستاره بودن هتل براتون اهمیتی نداره، میتونید از این فرصت استفاده کنید دوستان. بقیه هتل‌هایی که من چک کردم، طبق گفته‌ی ایشون، همگی خیلی کمِ کم، دیگه ۲۰۰درهم بودند.
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، kouroshd
سلام دوستان عزیز,

کسی اگر کسی جواب سوال منا می دونه ممنون می شم جواب بده. بنظرتون می شه در زمانی که منتظر کلیرنس هستیم پاسپورتمونا بدلیل کمی اعتبارش عوض کنیم یا نه؟

case Number: 2013AS00007XXX
رویت قبولی: 3 MAY
کارنت شدن: 13 APRIL
منتظر برای مصاحبه , آنکارا

پرواز را بخاطر بسپار

تشکر کنندگان: shiraz mamali ، lonelyman ، mehdi110
(2013-05-24 ساعت 12:58)Rira2013 نوشته:  سلام دوستان عزیز,

کسی اگر کسی جواب سوال منا می دونه ممنون می شم جواب بده. بنظرتون می شه در زمانی که منتظر کلیرنس هستیم پاسپورتمونا بدلیل کمی اعتبارش عوض کنیم یا نه؟

فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، lonelyman ، mehdi110
(2013-05-24 ساعت 13:35)shiraz mamali نوشته:  
(2013-05-24 ساعت 12:58)Rira2013 نوشته:  سلام دوستان عزیز,

فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه

مرسی که جواب دادید . مورد اینچنینی را قبلا باهاش مواجه شدید؟ چون امیدوارم یکضرب بگیرم ولی اگه نشد باید احتمالا اقدام کنم. راستی منم مقصدم تگزاسه.

پرواز را بخاطر بسپار

تشکر کنندگان: گل نهال ، lonelyman ، mehdi110
(2013-05-23 ساعت 23:44)Rira2013 نوشته:  سلام دوستان عزیز,

من اعتبار پاسم تا 26 فوریه ی 2014 هستش . تا 2 هفته ی دیگه هم مصاحبه دارم . به گفته ی امیر مهاجر عزیز , با توجه به داشتن مدرک دکترا ی خودم و همسرم و شغل دولتی ام , ما هم جز کسایی می شیم که تو صف انتظار کلیرنس باید بمونیم. با این اوصاف فکر می کنید اعتبار پاسپورت مشکلی واسم ایجاد نمی کنه؟( چون تو سایت خوندم پاسپورت باید حداقل 8 ماه از زمان ویزا اعتبار داشته باشه) بنظرتون می تونم در مدت انتظار واسه کلیرنس پاسپورتم را تمدید کنم ؟
ما هم همین تصمیم رو داریم چون نهایتا 10-15 روز پاسپورت به دستتون میرسه
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: گل نهال ، Rira2013 ، lonelyman ، ابی هانی ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان