کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-06-14 ساعت 10:17)amiz.abdollah نوشته:  بچه های لژ نشین یه امار بگیریم ببینیم چند نفر تقاضا دادن مصاحبه ارمنستان بیوفته؟؟

من
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: payam62 ، amiz.abdollah ، گل نهال ، farshadsh ، tajhizgaran
(2013-06-14 ساعت 10:17)amiz.abdollah نوشته:  بچه های لژ نشین یه امار بگیریم ببینیم چند نفر تقاضا دادن مصاحبه ارمنستان بیوفته؟؟

من ترجیح می دهم ابوظبی باشهCool
کیس **101/3 نفر/ابوظبی/مصاحبه 12 اگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، amiz.abdollah
طبق نتيجه گيري مهسا كه تا حالا درست بوده، ٣٠٠تاي اول آنكارا، ٣٠٠ تاي دوم ابوظبي،٣٠٠تاي سوم ايروان
اين واسه كساييه كه سفارت آنكارا انتخاب كردن
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: farshadsh ، amiz.abdollah ، rezagh ، ali.agha ، payam62 ، usa lover ، Hedieh20
فکر کنم این در صورتی هست که متقاضی در خواستی مبنی بر تغییر سفارت نداده باشه

(2013-06-14 ساعت 14:58)گل نهال نوشته:  طبق نتيجه گيري مهسا كه تا حالا درست بوده، ٣٠٠تاي اول آنكارا، ٣٠٠ تاي دوم ابوظبي،٣٠٠تاي سوم ايروان
اين واسه كساييه كه سفارت آنكارا انتخاب كردن
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، usa lover
با kcc تماس داشتم و زمان و سفارت رو بهم گفت
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: payam62 ، Chosey ، Hedieh20

من‏ ‏هم‏ ‏
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، Hedieh20 ، amiz.abdollah
چرا همه خوابین نامه دوما اومد من هفته سوم اگوست آنکارا افتادم......شما چطور؟
تشکر کنندگان: nina22 ، rezagh ، itsmasoud ، payam62 ، Chosey ، usa lover ، Hedieh20 ، گل نهال ، elmira_fa ، amir82
(2013-06-15 ساعت 00:59)n51 نوشته:  چرا همه خوابین نامه دوما اومد من هفته سوم اگوست آنکارا افتادم......شما چطور؟

جدی می گید ... الان اومد؟؟؟

بسیار تبریک می گمBig Grin
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: payam62 ، n51 ، usa lover ، Hedieh20 ، amir82
نه عزیزم خودمم تازه از خواب غفلت بیدار شده بودمTongue
تشکر کنندگان: payam62 ، rezagh
بالاخره نامه های دوم آخرین سری هم داره میاد، هوررررررررررررراااااااااا
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: rezagh ، itsmasoud ، n51 ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، amir82
ای داد ای بیداد.... پاشید نامه دوم داره میاد
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: n51 ، payam62 ، Hedieh20 ، roeentan ، spd-r ، r_ent ، nooshshahnar ، amir82
مال من هم اومـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: usa lover ، payam62 ، Hedieh20 ، n51 ، Saeedv13 ، roeentan ، spd-r ، r_ent ، nooshshahnar ، amir82 ، rezagh
(2013-06-15 ساعت 01:27)rezagh نوشته:  ای داد ای بیداد.... پاشید نامه دوم داره میاد

چطور تونستن بخوابن من توش موندم ،من تقریبا هر روز با وصف اینکه 7/5 باید سرکار باشم تا دیر وقت به این صفحه سر میزنم !!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: usa lover ، payam62 ، Hedieh20 ، گل نهال ، r_ent ، elmira_fa ، rezagh
(2013-06-15 ساعت 01:36)Chosey نوشته:  مال من هم اومـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کجا؟؟؟ می خوایم خبر بدیم ها حیاتی زود بگو
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: payam62 ، Hedieh20 ، n51 ، گل نهال ، r_ent ، elmira_fa ، rezagh
سلااااااااااااااااااااام بچه ها، منتظر شدم با اومدن نامه اولم بیام اولین پستم و تو این تاپیک بذارم.
امروز 25 خرداد 92، ساعت 1:15 شب نامه بنده آمده و ایمیل هم آمده.
هفته اول AUGUST
YEREVAN
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

رضاق خیلی ممنونم ازت از خواب بیدارم کردی و این خبر و به من دادی.Big GrinSmile
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان