کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
منم هفته اول آگوست، ایروان
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
دوستا ی عزیزم
به همتون تبریک می گم
شاد باشید برای همیشه...
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
نامه من هم اومد هفته اول آگست ایروان

خیلی خوشحال شدم و به بقیه بچه ها هم تبریک می گم

هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااا
یوهوووووووووووو...دوستای خوبم منم نامه دومم اومد ایروان هفته اول اگوست..بچه ها به همه تبریک میگم...شاد باشید..به امید ویزای یک ضرب واسه همه..Smile عجب اول هفته ای هستا خواب از سرمان پرید...
کیس نامبر: 2013AS0000105xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مصاحبه:7 آگوست • کلیرنس • 31 آگوست کلیر • مقصد: Houston •
هفته سوم اگوست آنکارا نبووووووووووووود؟(همسفر)
خدارو شکر نامه دوم منم اومد .

به افتخار همتون هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
(2013-06-15 ساعت 08:44)amiz.abdollah نوشته:  تا این ساعت:

هفته اول آگست:

خودم، chosey, sayeh20, betti,.... ایروان

spd-r ابوظبی

هفته سوم آگست:

n51, mamalino10,.... آنکارا
elmira_fa ایروان

ای وای من اشتباه کردم منم هفته اول اگوستم..اینقدر ذوق کردم تاریخ شمسی رو گفتم... ببخشید..از همه عذر خواهی می کنم...
کیس نامبر: 2013AS0000105xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مصاحبه:7 آگوست • کلیرنس • 31 آگوست کلیر • مقصد: Houston •
تبریک به دوستان گلم
ماه تولد من بهترین زمان هست برای مصاحبه
هوای خوب: بالای 50 درجه!!!!!!!!!!!!!!
موقعیت روزانه مناسب: بلندترین روزهای سال!!!!!!!!!!!!!!

و اینکه در کل جهان فصل گلابیه!
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
هوووووووورررررررررا منم هفته سوم اگوست ابوظبی وای خدارو شکر خیلی دلم می خواست ابو ظبی بشه هوووووووووووووورررررررررراااااااااااBig Grin
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
مال منم اومــــــــــــــــــــــــد ولی از همتون دیرتره!!!!
هفته چهارم آگوست آنکارا
نبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود؟؟؟؟؟

مال ماها که انقدر دیره ممکنه ویزا یک ضرب بدن؟
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
از الان میتونیم دکتر رزرو کنیم و تو csc ثبت نام کنیم یا زوده؟
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

تشکر کنندگان: tajhizgaran ، amiz.abdollah ، elmira_fa ، payam62 ، fereshtehind ، amir82 ، farshadsh
تا این ساعت:

هفته اول آگست:

خودم، chosey, sayeh20, betti,elmira_fa.... ایروان

spd-r ابوظبی

هفته سوم آگست:

mahsa3017،....... ابوظبی

هفته چهارم آگست:

،marsha ، .... آنکارا
نامه دوم من هم اومد
هفته اول اگوست-ابوظبی
خیلی خوشحالم
به همه دوستان خوب هم تبریک می گویم.
موفق باشید
کیس **101/3 نفر/ابوظبی/مصاحبه 12 اگوست
تشکر کنندگان: elmira_fa ، مانيسا ، payam62 ، shaso ، tajhizgaran ، گل نهال ، Hedieh20 ، Saeedv13 ، amir82 ، farshadsh ، rezagh
(2013-06-15 ساعت 11:45)marsha نوشته:  از الان میتونیم دکتر رزرو کنیم و تو csc ثبت نام کنیم یا زوده؟

برای آنکارا ، دکتر اونگان، سایت برای 1 ماه آینده وقت میده . یعنی اگه الان رزوز کنین ، 1 ماه دیگه میرین مدیکال و بعدش باید 1 ماه هم صبر کنین تا مصاحبتون بشه. پس بهتره صبر کنین تا وقتی که تقریباً 1 ماه به مصاحبه مونده واسه تعیین وقت مدیکال اقدام کنین. یعنی هفته ی آخر جولای اقدام کنین.

(2013-06-15 ساعت 12:09)amiz.abdollah نوشته:  تا این ساعت:
هفته اول آگست:
خودم، chosey, sayeh20, betti,elmira_fa.... ایروان
spd-r ابوظبی
هفته سوم آگست:
mahsa3017،....... ابوظبی
هفته چهارم آگست:
،marsha ، .... آنکارا

آقا شما الان در نقش وزارت ک ش و ر هستین ؟؟Big Grin
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
ببخشید یه سوال دیگه:

برای مصاحبه باید مثل فرم 230 و ... فرمی پر کنیم؟ آخه تو نامه دوم حرفی از فرم اینترویو نشده ولی من تو مهاجرسرا میدیدم که راجب فرم و .. سوال میکردن!!!!

حس میکنم از امروز که نامه دومو گرفتم تا مصاحبه کلی کار ریخته رو سرم Sad

تشکر کنندگان: tajhizgaran ، shaso ، amiz.abdollah ، مانيسا ، farshadsh ، amir82 ، n51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان