کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
سلام
من هفته آینده مصاحبه دارم و چندتا سئوال برام پیش آمده:
- آیا برای کسی تا حالا از سفارت قبل از رفتن نامه ای آمده که شما باید با این مدارک تشریف بیارین؟این برام خیلی مهمه چون من نامه کسی را دیدم که البته کیس لاتاری نبود اما شک کردم که آیا باید ما هم چنین نامه ای داشته باشیم یا نه؟
- توي فرمها كه سال قبل پر كرديم و فرستاديم ، قسمتي كه مربوط به سوابق كاري هست در صورتی که محل کار عوض نشده باشه نياز هست كه با تاريخ جديد پر کنیم و تاریخ پر کردن فرم ها رو هم دوباره جدید بزنیم یا نه؟
- هر مدرکی را که می خواهیم آفیسر مطالعه کنه باید بدیم به باجه ای که مدارک تحویل میگرند یا می تونیم خودمون بعدش به افیسر نشون بدیم( غیر از مدارک اصلی خواسته شده)
-عزیزی از آمریکا به من گفته که نرخ این تمکن باید برای هر نفر 35 هزار دلار در هر حساب باشه در حالی که حساب هر دوی ما روی هم این مقدار میشه.
خواهش می کنم به تک تک سوالام جواب بدین .
كيس نامبر 91XX , مصاحبه 1 July ايروان , كلير بعد از 39 روز Big Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، amiz.abdollah ، farshadsh ، oghs ، tajhizgaran
لطفا زود بهم کمک کنید. دارم از سر درد میمیرمممممممم... پس فردا هم وقت دکتر دارم توی آنکارا. اگه الان بخوام مسکن بخورم آیا توی جواب آزمایشم مشکلی پیش میاد؟؟؟

چون شنیدم یکی از آزمایشها مربوط به اعتیاد هستش. تو رو خدا زود بگید سرم داره منفجر میشه از درددددذ :-(
شماره کیس:2013AS00008xxx/کنسولگری:آنکارا/ارسال فرمهای سری اول: 20 MAY/افراد منظور در کیس :1/ تاریخ مصاحبه: 26 جون/آپدیت:26&27جون، 3جولای، 6&7&12&14 و آخریش هم 16 آگوست و کلیر :-)
تشکر کنندگان: jazirehh ، payam62 ، farshadsh ، oghs ، tajhizgaran
(2013-06-22 ساعت 16:41)rose_2000 نوشته:  لطفا زود بهم کمک کنید. دارم از سر درد میمیرمممممممم... پس فردا هم وقت دکتر دارم توی آنکارا. اگه الان بخوام مسکن بخورم آیا توی جواب آزمایشم مشکلی پیش میاد؟؟؟

چون شنیدم یکی از آزمایشها مربوط به اعتیاد هستش. تو رو خدا زود بگید سرم داره منفجر میشه از درددددذ :-(

آخه مسکن که ربطی به مدیکال نداره ! تازه مصاحبه هم پس فرداست ! نگران نباش ... بخور با خیال راحت ... اما اگه الکی نگرانی، به خودت فکر و خیال الکی نده ! برو استراحت کن Big Grin
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: گل نهال ، rose_2000 ، farshadsh ، oghs ، tajhizgaran ، negar_karimi6 ، Hedieh20
(2013-06-22 ساعت 01:24)mehdi110 نوشته:  
(2013-06-22 ساعت 01:15)گل نهال نوشته:  
(2013-06-22 ساعت 01:14)shiraz mamali نوشته:  سلام دوستان.یه سؤال آماتور گونه دارم.لطفا نخندین.من چن روز دیگه مصاحبه دارم ولی‌ الان که مدرک تحصیلیمو نگاه کردم متوجه شدم که نامه رشتمو اشتباه توی فرمها ثبت کردم.مثلا باید میزدم الکتریسیتی زدم الکترونیک.توی ترجمهٔ دارالترجمه اینجوری زده. باید فرمو آپدیت کنم ببرم یا اینکه قبلش هم میل بزنم بگم بهشون؟شاید مشکله خاصی‌ نباشه ولی‌ من حساس شدم.همیاری کنید،

اگه خواستيد، فرم اصلاح شده را با خودتون ببريد كافيه
اره هميني كه گل نهال جون گفتند، نبريد هم مهم نيست به نظرم چون خودشون ميدونند اين اشكالات ترجمه اي رو، و از خودتون مي پرسن كه چي خوندين و يه چيزايي مينويسه.
نه دوست عزیز اصلا ریسک نکنید حتما فرم را آپدیت کنید و با خودتون ببرین. و قبا از قسم خوردن بگید که براتون اصلاحش کنند.چرا می خواهید کار خودتونو سخت کنید و به خاطر یک اشتباه ساده که وقت کمی هم میگیره اصلاح شدنش، کلیرنس بخورید. برید به امید خدا یکضرب بگیرید!

(2013-06-22 ساعت 16:54)jazirehh نوشته:  
(2013-06-22 ساعت 16:41)rose_2000 نوشته:  لطفا زود بهم کمک کنید. دارم از سر درد میمیرمممممممم... پس فردا هم وقت دکتر دارم توی آنکارا. اگه الان بخوام مسکن بخورم آیا توی جواب آزمایشم مشکلی پیش میاد؟؟؟

آخه مسکن که ربطی به مدیکال نداره ! تازه مصاحبه هم پس فرداست ! نگران نباش ... بخور با خیال راحت ... اما اگه الکی نگرانی، به خودت فکر و خیال الکی نده ! برو استراحت کن Big Grin
دوست عزیزم وقتی که آزمایش وسط روز می گیرند (نه ناشتا) مشکلی نیست مگر اینکه مسکن کدئین دار بخورین(احتمالا) و برای سردرد هم بهترین چیز آب زیاد هستش و رفتن به یک فضای آرام و تنفس های عمیق. یه چیزی مثل مدیتیشن Tongue
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: rose_2000 ، tajhizgaran ، negar_karimi6
(2013-06-22 ساعت 16:54)jazirehh نوشته:  

آخه شنیدم آزمایش اعتیاد هم جز آزمایشا هست. میترسم به خاطر یه قرص مسکن جواب آزمایشم اشتباه بشه
شماره کیس:2013AS00008xxx/کنسولگری:آنکارا/ارسال فرمهای سری اول: 20 MAY/افراد منظور در کیس :1/ تاریخ مصاحبه: 26 جون/آپدیت:26&27جون، 3جولای، 6&7&12&14 و آخریش هم 16 آگوست و کلیر :-)
تشکر کنندگان: tajhizgaran

با سلام.تمام داروهاى  ضد  التهـاب غير استروئيدى  مثل ايبوپروفن و... رو ميتونى استفاده كنى.. آسپىرين هـم ميتونى به شرطى كه سرماخوردگى ويروسى نداشته باشى 
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: rose_2000 ، farshadsh ، tajhizgaran ، negar_karimi6
(2013-06-22 ساعت 17:07)mehrdad pharm نوشته:  

با سلام.تمام داروهاى  ضد  التهـاب غير استروئيدى  مثل ايبوپروفن و... رو ميتونى استفاده كنى.. آسپىرين هـم ميتونى به شرطى كه سرماخوردگى ويروسى نداشته باشى 

ممنونم. یعنی الان آسیفن میتونم بخورم؟؟
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، negar_karimi6

بهترین روش اینه که یه چیزی مثل دستمال کاغذی یا گوش پاک کن بکنی‌ توی دماغت و تحریکش کنی‌ که عطسه بکنی‌ .چند بار اینکارو بکن سه سوته خوب میشی‌.
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: rose_2000 ، majorsoly ، tajhizgaran ، negar_karimi6
(2013-06-22 ساعت 17:37)shiraz mamali نوشته:  

بهترین روش اینه که یه چیزی مثل دستمال کاغذی یا گوش پاک کن بکنی‌ توی دماغت و تحریکش کنی‌ که عطسه بکنی‌ .چند بار اینکارو بکن سه سوته خوب میشی‌.

کاشکی اینجوری میشد . سردردای من خیلی خفنههههههههههه آخه :-(
حالا راه حل شما رو هم امتحان میکنم دوست عزیز
تشکر کنندگان: nimo80 ، tajhizgaran ، negar_karimi6
(2013-06-22 ساعت 15:04)hutsa83 نوشته:  سلام
- آیا برای کسی تا حالا از سفارت قبل از رفتن نامه ای آمده که شما باید با این مدارک تشریف بیارین؟این برام خیلی مهمه چون من نامه کسی را دیدم که البته کیس لاتاری نبود اما شک کردم که آیا باید ما هم چنین نامه ای داشته باشیم یا نه؟
- توي فرمها كه سال قبل پر كرديم و فرستاديم ، قسمتي كه مربوط به سوابق كاري هست در صورتی که محل کار عوض نشده باشه نياز هست كه با تاريخ جديد پر کنیم و تاریخ پر کردن فرم ها رو هم دوباره جدید بزنیم یا نه؟
- هر مدرکی را که می خواهیم آفیسر مطالعه کنه باید بدیم به باجه ای که مدارک تحویل میگرند یا می تونیم خودمون بعدش به افیسر نشون بدیم( غیر از مدارک اصلی خواسته شده)
-عزیزی از آمریکا به من گفته که نرخ این تمکن باید برای هر نفر 35 هزار دلار در هر حساب باشه در حالی که حساب هر دوی ما روی هم این مقدار میشه.
سلام دوست عزیز؛
-برای ما هم نامه دوم دو بار آمد. دفعه اول یک هفته بعد از کارنت شدن. دفعه دوم درست حدودا یک هفته قبل از مصاحبه و مدارکی که باید ببریم را تاکید کرده بود. که لبته چیزهایی که خواسته بود را من فرستاده بودم و بیشتر تاکیدش برای "سی اس سی" بود ولی چیزهای دیگه را هم0 به طور ناقص) گفته بود و زمان مصاحبه ام از 8 به 8:40 تبدیل شده بود که من پرینت قرار مصاحبه ام را اشتباهی همون ساعت 8 برده بودم و اصلا مهم نبود چون روزش فرق نکرده بود.
-پرینت محل کار اگر تغییر نکرده که اهمیتی نداره و همونه دیگه پس احتیاجی به تغییر نیست. فقط چیزهایی را که تغییر کرده اصلاح کنید. مثلا اگر کارتون مجوز داره و تاریخ انقضای مجوز نسبت به اون موقع تغییر کرده مثلا تمدید شده بد نیست اصلاح کنید. البته گیر به این جزییات نمی دن ولی من خودم چون به همه این جور جزییات اهمیت دادم دارم میگم.
-اون مدارکی را که غیر از مدارک خواسته شده است پیش خودتون باشه و اگر فکر می کنید لازمه و براتون امتیاز میاره نشون بدین. چیزهایی مثل برفرض سابقه درخشان هنری ادبی یا اینطور چیزها... وگرنه اضافه بر خواسته آفیسر چیزی را تا حد امکان ندین.
- حساب بانکی من و همسرم هم 30 و 25 و 51 میلیون تومن بود. یعنی از سه بانک مختلف در یک روز گواهی موجودی حساب گرفتیم. من به بانک خودم که ملت بود سه روز قبلش پول ریختم و گفتم که صوری هستش و فرداش بر می دارم و بردم شعبه ارزی و انگلیسیشو گرفتم با مهر بانک همسرم هم حسابش با شریکش بود و چون برنده اصلی کیس اونه 25 و 51 به اسم اون بود.روز مصاحبه آفیسر (با وجود اینکه با مدارکمون اصل ترجمه های بانک رو فرستاده بودم) دوباره کپی از حساب ها را خواست. که خوشبختانه من درست لحظه قبل از ارسال به آنکارا ازشون کپی گرفته بودم Wink
- دیگه... امیدوارم جوابتو گرفته باشی و موفق باشید.
2013
همه اینایی که پست میکنیم رو باید با اصل مدارک روز مصاحبه ببریم؟

کارت واکسن چی پس؟ اون به سفارت ربطی نداره؟ برای اونگان ببریم کافیه؟
[/quote]
بله دوست عزیز برای روز مصاحبه؛
همه این ها رو یک کپی از ترجمه ها بگیرین، (خیلی ها گفته بودن کپی برابر اصل ترجمه ها رو از دارالترجمه بگیرین که اگه پست گم کرد -که به نظرم بعیده- به جاش کپی برابر اصل ترجمه مدارک را داشته باشید .ما هم گرفتیم ولی اصلا نیازی نشد)
-اصل همه مدارکی که قبلا ارسال کرده بودی
-پرینت سی اس سی
-نامه دوم سفارت( که قرار مصاحبه تونو نشون میده)
-پول برای هر نفر دقیقا 330 دلار
-مدارک پزشکی ای که دکتر بهتون میده ( یک پاکت کرم رنگ) همون جا منشی دکتر بهتون میگه سی دی را و برگه ای را که روی پاکت هست را نبرید مصاحبه و به آمریکا باید ببرید.
-2 قطعه عکس 5 در 5 برای هر نفر پشت نویسی شده. نام /نام فامیل/تاریخ تولد/شماره کیس
-و مدارکی که یادتون رفته بود ارسال کنید.

در ضمن کارت واکسن همونطور که گفتین به دکتر مربوط میشه!

-
2013
تشکر کنندگان: nimo80 ، tajhizgaran ، marsha
(2013-06-21 ساعت 22:59)uvthk نوشته:  با سلام به جناب آقای فضلی عزیز

کیس نامبر: 90xx زمان: هفته دوم جولای تعداد افراد کیس: 3 نفر محل ذمصاحبه؟ آنکارا
با توجه به نزدیک بودن زمان مصاحبه ما از شما خواهش میکنم راهنمایی بفرمایین ما تصمیم داریم برای مدیکال به جای آنکارا به استانبول بریم آیا میشه این کار را کرد؟ آیا باید وقت قبلی گرفت؟ و از چه طریقی میشه وقت گرفت؟
دوست عزیز من از بیمارستان آمریکایی استانبول این آدرس را دارم امیدوارم به دردتون بخوره خودم ازش خبری ندارم ولی دوستان تو آدرس های ضروری گذاشته بودند.
http://americanhospitalistanbul.com استانبول / ترکیه من تو سفرنامه ها خوندم که بعضی ها این کار رو کردن. تا نظر بقیه چی باشهCool
2013
تشکر کنندگان: nimo80 ، tajhizgaran
(2013-06-22 ساعت 17:52)rose_2000 نوشته:  
(2013-06-22 ساعت 17:37)shiraz mamali نوشته:  

کاشکی اینجوری میشد . سردردای من خیلی خفنههههههههههه آخه :-(
حالا راه حل شما رو هم امتحان میکنم دوست عزیز

دوستم نمی دونم دارم جواب این سوالتو دیر می دم یا نه . سر دردت خوب شده یا نه ؟! ولی فقط مسکن های کدئین دار تو آزمایش علائم اعتیاد نشون می ده ، اینطور که من شنیدم مثلا ژلوفن اشکالی نداره .
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، rose_2000
(2013-06-22 ساعت 07:59)Betti نوشته:  من داشتم ترجمه هامو نیگا می کردم دیدم که شغله منوو تو سند ازدواج نوشته خانه دار، این در حالیه که من اون موقع شاغل بودم و سند ازدواجم الکی پر شده بود. حالا چیکار کنم؟ تو فرمایی که دادم من تو اون تاریخ شاغل بودم؟
دوستم اصلا سند ازدواج را برای تعیین شغل استفاده نمی کنند و به منظور مشخص کردن وضعیت تاهل هستش. نگران نباشید.
2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، honey rahmati ، Betti ، tajhizgaran
(2013-06-22 ساعت 15:04)hutsa83 نوشته:  سلام

نمی دونم سفارت شما کجاست ما که ابوظبی بودیم فقط نامه دوم اومد و نامه ای نیومد که چه مدارکی باید ببریم
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: tajhizgaran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان