کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-06-19 ساعت 01:06)marsha نوشته:  چند تا عکس باید بگیرم برای مصاحبه? باید 5*5 باشه? باید پست کنم یا با خودم ببرم?
دو عکس برای هر نفر...
بله باید 5x5 باشه...
برای آنکارا باید همراه مابقی مدارک قبل از مصاحبه پست کنین

موفق باشین
تشکر کنندگان: shaso ، گل نهال ، rezagh ، payam62 ، ابی هانی ، DIVE ، marsha ، jazirehh ، farshadsh ، proje ، Hedieh20 ، lilac ، mehrdad pharm
سلام دوستان درباره سفرم به ابوظبی مختصری نوشتم به تاپیک سفربه امارات سری بزنیدفکرکنم صفحه 99 باشه
میدونم اگربگم خونسردباشید استرس نداشته باشیدبی خیال باشید بیخوده پس نمیگم
فق این حرفموبه یادداشته باشید که مدارک کامل ازبردن مدارک اضافی وتحویل اونهابپرهیزید دوتاعکس پشت نویسی شده قدموجدید نداره
و اگردونفریدتوحرف هم نپریدحتی اگربه زورهم شده خودتوکنترل کن که هروقت سوالی ازت شد جواب بدی
کاری خارج ازعرف و قانونشون انجام ندید مثل مائه احمق که مصاحبه گرروعصبانی کردیم شانس اوردیم بعدازاتمام مصاحبه بودو برگه روبهمون داده بود
کارمون که تموم شد سه تاپاسپورت ملیکابه ماداد که بدیم و برگه بگیریم که برندویزابگیرن متاسفانه ماهم برای خودشیرینی که نه برای اینکه کارمردم راه بیفته اینکارروکردیم که ملیکانخوادظهرتواون گرمابازبرگرده به ابوظبی
که مصاحبه گرکه خانمی بودباعصبانیت گفت چرامسئولیت قبول کردید که پاسپورت دوستاتونوبگیرید و بیارید اینجا
خلاصه خیلی مظلومانه و پشیمون ازکاری که کردم بایه عذرخواهی جمعش کردم
خلاصه ازاین لطفهادرحق کسی نمیخوادکنید چون چیزی عایدتون نمیشه
(2013-06-19 ساعت 00:09)payam62 نوشته:  
(2013-06-18 ساعت 17:25)Chosey نوشته:  هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر زیـــــــــــــــــــــــــــــل
ما داریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم میـــــــــــــــــــــــایـــــــــــــــــــــــــــــــم

آقا طرف صبح یه قولی دادی ، مدارکشم موجوده . یه بلیط هم واسه من بگیر تا بیام ببینم آیا به قولت عمل میکنی یا نه Big Grin

من به قولم عمل میکنم
شما هم حالشو داری بیا بریم ولی بیلیتشو خودت بخر WinkCool
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: گل نهال ، nimo80 ، negar_karimi6 ، farshadsh ، proje ، elmira_fa ، Hedieh20
ملتی که دارن میان ایروان خوش به حالتون ...
هوا عالی Smile همه چی خوب ...

دمپائی و مایو و حوله برای پارک آبی فراموشتون نشه فقط Big Grin
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: farshadsh ، proje ، Betti ، Chosey ، گل نهال ، کاوه شیز ، elmira_fa ، Hedieh20 ، soruosh ، negar_karimi6 ، 5ina
(2013-06-18 ساعت 11:04)mehdi110 نوشته:  سلام بچه ها
ما شكر خدا يكضرب گرفتيم ويزامونو امروز. از تمامي بچه هايي كه به يادمون بودند و نبودند ممنونم.

[عکس: congratulations-2271.gif]

[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

میشه لطف کنید به من واضح بگید 15 روز قبل از مصاحبه دقیقا چه مدارکی رو باید به آنکارا پست کنم و با چه پستی؟ ( کپی و اصل بودنش رو هم بگید) یه دنیا ممنون میشم
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: n51
(2013-06-21 ساعت 01:00)marsha نوشته:  میشه لطف کنید به من واضح بگید 15 روز قبل از مصاحبه دقیقا چه مدارکی رو باید به آنکارا پست کنم و با چه پستی؟ ( کپی و اصل بودنش رو هم بگید) یه دنیا ممنون میشم
به امضاي saeedv13 يا bayat_r نگاه كنيد و چك ليست مدارك آنكارا رو مشاهده كنيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: marsha ، afshinghwink ، negar_karimi6 ، n51 ، lilac
(2013-06-21 ساعت 01:04)گل نهال نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 01:00)marsha نوشته:  میشه لطف کنید به من واضح بگید 15 روز قبل از مصاحبه دقیقا چه مدارکی رو باید به آنکارا پست کنم و با چه پستی؟ ( کپی و اصل بودنش رو هم بگید) یه دنیا ممنون میشم

یه سوال دیگه ..وقتی میگن کپی از فلان مدرک منظور کپی برابر اصل هست که دفترخونه ها میدن یا یه کپی معمولی که خودمون با دستگاه فتوکپی میگیریم؟؟؟

چک لیستو نگاه کردم ولی مدارک روز مصاحبه رو نوشته بود. من مدارکی رو می خوام بدونم که 15 روز قبل باید پست کنیم!
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: soruosh ، n51
با سلام
ببخشید دوستان بار دوم که می ریم برای گرفتن ویزا بجز اون برگه کلیرنس و پاسها لازم چیز دیگری با خودمون ببریم سفارت ابوذبی
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
(2013-06-21 ساعت 01:14)marsha نوشته:  

یه سوال دیگه ..وقتی میگن کپی از فلان مدرک منظور کپی برابر اصل هست که دفترخونه ها میدن یا یه کپی معمولی که خودمون با دستگاه فتوکپی میگیریم؟؟؟

چک لیستو نگاه کردم ولی مدارک روز مصاحبه رو نوشته بود. من مدارکی رو می خوام بدونم که 15 روز قبل باید پست کنیم!
تو امضاي عمو سعيد مداركي كه بايد پست كنيد هست
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: n51 ، mehrdad pharm
(2013-06-21 ساعت 21:03)گل نهال نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 01:14)marsha نوشته:  

تو امضاي عمو سعيد مداركي كه بايد پست كنيد هست

ماکه ابوظبی بودیم کپی ازمدارکی که بادستگاه بریم بگیریم نیازی نبود همون ترجمه کهرکردید شامل کپی هم هست که خوددارلترجمه ضمیمه کرده همنی کافی بوده
انکارارونمیدونم
تشکر کنندگان: n51 ، mehrdad pharm ، babak_1363
با سلام به جناب آقای فضلی عزیز

کیس نامبر: 90xx زمان: هفته دوم جولای تعداد افراد کیس: 3 نفر محل ذمصاحبه؟ آنکارا
با توجه به نزدیک بودن زمان مصاحبه ما از شما خواهش میکنم راهنمایی بفرمایین ما تصمیم داریم برای مدیکال به جای آنکارا به استانبول بریم آیا میشه این کار را کرد؟ آیا باید وقت قبلی گرفت؟ و از چه طریقی میشه وقت گرفت؟
سلام
راستی یه چیزی یادم اومد بدردکسانی میخوره که قراره برندمصاحبه
منوهمسرم که برای مصاحبه رفتیم برای ورودبه سالن افسراومدگفت برگه interview
همونی که تونامه دوم اومده منظورشه که تاریخ مصاحبه روداده
خلاصه نزدیک بودالکی الکی بهمون بندکنه که چرایکیتون برگه دارید هرچی گفتیم بابا پدرت خوب مادرت خوب برنده اصلی همسرمه گفت هرکی بایدبرگه داشته باشه تا بالاخره یه افسردیگه اومد باهم پچ پ چ کردنورامون دادن
اینوگفتم که برای مصاحبه به تعداد افرادبرگه مصاحبه تونوببرید کارازمحکم کاری عیب نمیکنه
الکی یه چیزروگیرمیدن اول صبحی بهمت میریزن
تشکر کنندگان: گل نهال ، Hedieh20 ، n51 ، mehrdad pharm ، elmira_fa
سلام دوستان.یه سؤال آماتور گونه دارم.لطفا نخندین.من چن روز دیگه مصاحبه دارم ولی‌ الان که مدرک تحصیلیمو نگاه کردم متوجه شدم که نامه رشتمو اشتباه توی فرمها ثبت کردم.مثلا باید میزدم الکتریسیتی زدم الکترونیک.توی ترجمهٔ دارالترجمه اینجوری زده. باید فرمو آپدیت کنم ببرم یا اینکه قبلش هم میل بزنم بگم بهشون؟شاید مشکله خاصی‌ نباشه ولی‌ من حساس شدم.همیاری کنید،
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، negar_karimi6 ، n51
(2013-06-22 ساعت 01:14)shiraz mamali نوشته:  سلام دوستان.یه سؤال آماتور گونه دارم.لطفا نخندین.من چن روز دیگه مصاحبه دارم ولی‌ الان که مدرک تحصیلیمو نگاه کردم متوجه شدم که نامه رشتمو اشتباه توی فرمها ثبت کردم.مثلا باید میزدم الکتریسیتی زدم الکترونیک.توی ترجمهٔ دارالترجمه اینجوری زده. باید فرمو آپدیت کنم ببرم یا اینکه قبلش هم میل بزنم بگم بهشون؟شاید مشکله خاصی‌ نباشه ولی‌ من حساس شدم.همیاری کنید،

اگه خواستيد، فرم اصلاح شده را با خودتون ببريد كافيه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان