کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
سلام بر دوستان عزیز
من دیر متوجه قبول شدن در لاتاری 2013 شدم و الان حدود یک هفته هست که فرمها رو ایمیل کردم و امروز یه نامه برام آمده با این مضموم که شما در لیست بررسی ما قرار دارید.
متن ارسالی از کی سی سی: Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
خواستم بدونم که آیا ما با توجه به نزدیک بودن پایان زمان , میتونیم ویزا رو بگیریم و از دوستان با تجربه تر می خوام که بگن که ما چه چیزها و مدارکی رو آماده کنیم که اگر وقت مصاحبه نزدیک بود آماده باشیم.
با تشکر از لطف دوستان

کیس نامبر : 2013AS000037xx هست.
Case No: 2013AS37xx
مصاحبه: آنكارا
زمان مصاحبه 03 September
دريافت برگه صورتي براي يكي از نفرات
كليرنس روز 18Sep
visa Status: بدون ويزا (به دليل تمام شدن ويزا).
توضيح كامل پرداخت 165$ و روند دريافت گرين كارت پس از پرداخت
دريافت سوشيال سكيوريتي و گواهينامه رانندگي
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، elmira_fa ، SHABAH51 ، oghs ، farshadsh ، tajhizgaran ، ashakibafar
(2013-06-27 ساعت 21:03)ashkanelecomp نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
من دیر متوجه قبول شدن در لاتاری 2013 شدم و الان حدود یک هفته هست که فرمها رو ایمیل کردم و امروز یه نامه برام آمده با این مضموم که شما در لیست بررسی ما قرار دارید.
متن ارسالی از کی سی سی: Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
خواستم بدونم که آیا ما با توجه به نزدیک بودن پایان زمان , میتونیم ویزا رو بگیریم و از دوستان با تجربه تر می خوام که بگن که ما چه چیزها و مدارکی رو آماده کنیم که اگر وقت مصاحبه نزدیک بود آماده باشیم.
با تشکر از لطف دوستان

کیس نامبر : 2013AS000037xx هست.
دوست عزيز شما واكسن هاتون رو بزنيد و مداركتون رو ترجمه كنيد و منتظر ايميل تعيين زمان مصاحبه باشيد.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، SHABAH51 ، oghs ، DIVE ، farshadsh ، ashkanelecomp ، tajhizgaran ، amiz.abdollah
(2013-06-28 ساعت 01:58)marsha نوشته:  اگه یکی به من واضح بگه جریان این 165$ چیه واقعا ممنون میشم

شما بايد بعد از گرفتن ويزا به ازاي هر نفر ١٦٥ د ل ا ر بابت هزينه ي گ ر ي ن كارت واريز كنيد
بهتر است واريز قبل از ورود به ا م ر ي كا باشد البته بودنند دوستاني كه بعد از ورود واريز كردند اين كار ممكنه در صدور كارت تاخير ايجاد كند.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehrdad pharm ، marsha ، farshadsh ، oghs ، elmira_fa ، tajhizgaran
پول باید به کجا واریز بشه؟ از چه طریق؟

اینم میشه بگید که c/o name تو فرم ترکیه یعنی چی عایا؟

برای csc پول لازم نیست؟
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: oghs ، tajhizgaran
(2013-06-28 ساعت 02:05)marsha نوشته:  پول باید به
کجا واریز بشه؟ از چه طریق؟

اینم میشه بگید که c/o name تو فرم ترکیه یعنی چی عایا؟
از طريق سايت انلاين بايد واريز كنيد
اسم كسي كه تو ادرس امريكا نوشتيد.
نه
تشکر کنندگان: marsha ، farshadsh ، oghs ، tajhizgaran
آخ جــــــون عضو فعال شدم خخخخخ

برای c/o منظورتون اونیه که تو فرم 230 تو قسمت آدرس امریکا نوشتیم؟
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: spd-r ، farshadsh ، mohssen ، oghs ، tajhizgaran
سلام

در مورد اسپانسر باید برگه اسپانسر اصل باشه و باید برگه مالیاتی رو هم ببرم و کارت شناسایی از اسپانسر ؟ دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم راهنمایی کنن
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: oghs ، tajhizgaran
(2013-06-28 ساعت 19:13)DIVE نوشته:  سلام

در مورد اسپانسر باید برگه اسپانسر اصل باشه و باید برگه مالیاتی رو هم ببرم و کارت شناسایی از اسپانسر ؟ دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم راهنمایی کنن

سلام. من هم دقیقا همین سوال رو دارم. فرم های W-2 وaffidavite I-134 رو فرستاده بودیم الان یه ایمیل از سفارت اومده که توش 1040 و کپی پاسپورت اسپانسر رو هم خواستن!
تشکر کنندگان: oghs ، DIVE ، tajhizgaran
(2013-06-28 ساعت 21:35)hosa نوشته:  
(2013-06-28 ساعت 19:13)DIVE نوشته:  سلام

سلام. من هم دقیقا همین سوال رو دارم. فرم های W-2 وaffidavite I-134 رو فرستاده بودیم الان یه ایمیل از سفارت اومده که توش 1040 و کپی پاسپورت اسپانسر رو هم خواستن!

دوستان,
اصل برگه فرم دو صفحه ای i-34که برای اسپانسر فرستادید و با امضاء ایشون و اگر متاهل هستند امضاء همسرشون.
اصل برگه 1040(US INVIDUAL INCOME TAX RETURN) هم برای خودشون و همسرشون
اصل برگه مالیاتی W2 (FEDERAL TAX RETURN) W2 هم برای خودشون و همسرشون
کپی پاسپورت یا گرین کارت یا سیتیزن شیپ هم برای خودشون و همسرشون
در نظر داشته باشید موقع فرستادن این مدارک به سفارت حتما" برای هر یک از همراهانتون یک کپی از "همه" موارد بالا بزارید. به اسپانسرتون هم بگید میتونند تمام مدارک (1040,W2,کپی پاس) مستقیما" به سفارت با ذکر شماره کیستون بفرستند.( بعضیها اینجوری راحتترند)
موفق باشید
2013AS00005xxx •
تشکر کنندگان: farshadsh ، DIVE ، tajhizgaran ، oghs
سلام
من هم دیر متوجه شدم یعنی 20 اردیبهشت1392و2خرداد مدارک اولیه رو پست کردم حالا منتظرم که وقت مصاحبه بدن بهم.لطفا راهنمائی کنین.الان کاری هست که انجام بدم؟
**2013AS19 رویت قبولی: 7 می 2013ارسال مدارک23 می ،دریافت نامه دوم 2 july ؛،مصاحبه هفته اول سپتامبر آنکارا صورتی ,1نفر کلیر بعد از 13 روز،به ما که رسید ویزا تموم شد.
تشکر کنندگان: گل نهال ، shaso ، tajhizgaran
(2013-06-29 ساعت 23:35)abshar_wf نوشته:  سلام
من هم دیر متوجه شدم یعنی 20 اردیبهشت1392و2خرداد مدارک اولیه رو پست کردم حالا منتظرم که وقت مصاحبه بدن بهم.لطفا راهنمائی کنین.الان کاری هست که انجام بدم؟

1- واکسیناسیون در انستیتو پاستور تجریش
2- ترجمه مدارک
3- مرتب به صفحه قبولی مراجعه کنین تا نامه ی دوم ( وقت مصاحبه ) را ببینین

راستی 2013 هستین یا 2014 ؟
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، shaso ، tajhizgaran
ممنون از پاسختون
گفتم که دیر متوجه شدم 2013 هستم اول خرداد مدارک رو پست کردم هرروز هم2 بار ایمیلم رو نگاه میکنم صفحه لاتاری رو هم نگاه میکنم.واکسیناسیون تجریش وقت گرفتن لازم داره؟چون من تهران نیستم سفارت قبولش میکنه؟
**2013AS19 رویت قبولی: 7 می 2013ارسال مدارک23 می ،دریافت نامه دوم 2 july ؛،مصاحبه هفته اول سپتامبر آنکارا صورتی ,1نفر کلیر بعد از 13 روز،به ما که رسید ویزا تموم شد.
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-06-30 ساعت 13:08)abshar_wf نوشته:  ممنون از پاسختون
گفتم که دیر متوجه شدم 2013 هستم اول خرداد مدارک رو پست کردم هرروز هم2 بار ایمیلم رو نگاه میکنم صفحه لاتاری رو هم نگاه میکنم.واکسیناسیون تجریش وقت گرفتن لازم داره؟چون من تهران نیستم سفارت قبولش میکنه؟
سلام.لازم نيست وقت بگيرين.از ٩صبح بازه.فقط تيتر انتي بادي ها حداكثر يك هفته طول ميكشه كه مد نظر داشته باشين.اگرهم مسائل مالي براتون مهم نيست كارت بين المللي رو بگيريد بقيش رو انكارا اگه لازم بشه دكتر ميزنه.توي شهرستانها هم مراكز هلال احمر انجام ميدن .پست واكسيناسيون رو بخونيد اطلاعات خوبي بهتون ميده و خيلي كمك ميكنه...
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: zavosh ، tajhizgaran ، گل نهال
(2013-06-29 ساعت 23:56)payam62 نوشته:  

2- ترجمه مدارک

دوست عزيز ميشه بگيد كه براي آگاهي از زمان مصاحبه بعد از فرستادن فرمهاي اوليه كه جوابش اين بود:
The information you provided will be included in your case file for review حالا بايد به ايميل سر بزنم يا به صفحه خاصي بايد سر بزنم اگه جاي خاصي هست لطف كنيد لينك مربوطه رو براي من هم بزاريد تو سايت ممنونم!!!!!!
Case No: 2013AS37xx
مصاحبه: آنكارا
زمان مصاحبه 03 September
دريافت برگه صورتي براي يكي از نفرات
كليرنس روز 18Sep
visa Status: بدون ويزا (به دليل تمام شدن ويزا).
توضيح كامل پرداخت 165$ و روند دريافت گرين كارت پس از پرداخت
دريافت سوشيال سكيوريتي و گواهينامه رانندگي
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، n51
(2013-06-30 ساعت 13:54)ashkanelecomp نوشته:  
(2013-06-29 ساعت 23:56)payam62 نوشته:  

2- ترجمه مدارک

دوست عزيز ميشه بگيد كه براي آگاهي از زمان مصاحبه بعد از فرستادن فرمهاي اوليه كه جوابش اين بود:
The information you provided will be included in your case file for review حالا بايد به ايميل سر بزنم يا به صفحه خاصي بايد سر بزنم اگه جاي خاصي هست لطف كنيد لينك مربوطه رو براي من هم بزاريد تو سايت ممنونم!!!!!!

ایمیل معمولا چند روز قبل از مصاحبه براتون میاد و برای دیدن وقت مصاحبه باید به همون صفحه قبولی مراجعه کنید(Selectee)
هر روز چک کنید تا صفحه قبولی به صفحه وقت مصاحبه تغییر کند.
موفق باشید.
2013AS00005xxx •
تشکر کنندگان: ashkanelecomp ، farshadsh ، tajhizgaran ، n51 ، honey rahmati

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان