کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-07-01 ساعت 00:26)abshar_wf نوشته:  [

تيتر انتي بادي ها حداكثر يك هفته طول ميكشه یعنی چی؟یعنی زمان خاصی باید برم پاستور؟دلار گرونه و حتما باید برم پاستور.1ماه میشه که مدارک رو پست کردم اما هنوز خبری نیست استرس دارم ceacرو هم زدم هیچی در نیومد قوربونت برم همه رو جواب بده

سلام.نه هر وقت بريد ميشه.روزي كه رفتيد حدود ٢ساعت زمان ميبره تا خانم دكتر طاهرنژاد كار هاتونو انجام بده.اگه كارت واكسن بچگي تونو دارين با خودتون ببرين.تيتر rubella و هپاتيتو همه ازمايشگاه هاي خصوصي انجام ميدن ولي خيلي گرونتره.از روزي كه مراجعه ميكنين همون روز كارت زرد رو ميده بهتون واسه تتيتر انتي بادي ابله مرغان و هپاتيت اگه نزده باشين و mmr خون ميگيره ازتون ,كه بين ٥تا٧روز نتيجه اش اماده ميشه.روزهاي شنبه و ٣شنبه جواب رو ميدن.
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: گل نهال ، Sonaen60 ، farshadsh ، tajhizgaran
2 تا سوال دارم
اول اینکه برای مصاحبه و دکتر چند تا عکس باید داشته باشیم و چند در چند؟ فردا می خوام بدم چاپ کنه.
دوم اینکه من به هر کی گفتم لاتاری برنده شدم میگه دیگه غصه چی رو میخوری اونجا بهتون کار و خونه می دن!!!!!!!!!! این تا چه حد صحت داره؟؟
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh
(2013-07-02 ساعت 01:12)marsha نوشته:  2 تا سوال دارم
اول اینکه برای مصاحبه و دکتر چند تا عکس باید داشته باشیم و چند در چند؟ فردا می خوام بدم چاپ کنه.
دوم اینکه من به هر کی گفتم لاتاری برنده شدم میگه دیگه غصه چی رو میخوری اونجا بهتون کار و خونه می دن!!!!!!!!!! این تا چه حد صحت داره؟؟
1-آنکارا عکس نمیخواد . تو مطب ازتون عکس میندازن ار طریق وب کم
2- این گفته ی هر کی ها صحت ندارد.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: nina22 ، gitialyari ، گل نهال ، farshadsh ، tajhizgaran ، marsha ، shaso ، Chosey
(2013-07-02 ساعت 11:24)payam62 نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 01:12)marsha نوشته:  2 تا سوال دارم
1-آنکارا عکس نمیخواد . تو مطب ازتون عکس میندازن ار طریق وب کم
2- این گفته ی هر کی ها صحت ندارد.
برای دکتر ۲تا عکس میخواد اگه نداشتید خودشون عکس میگیرن ولی نمیدونم هزینه ای داره یا نه.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، marsha
(2013-07-01 ساعت 13:19)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 10:51)honey rahmati نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 01:27)hosa نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 00:31)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-06-30 ساعت 22:23)hosa نوشته:  سلام. خیلی ممنون از راهنماییهاتون. میشه لطفا بگید که اگر اسپانسر بخواد مدارک رو به سفارت ایمیل بکنه به چه آدرس ایمیلی باید بفرسته و با چه عنوانی باید ایمیل رو بفرسته؟ خیلی ممنون از توجهتون.

اگرمیتونید مانده حساب مالیتونوبرای یه روزهم که شده بالاببرید تانیازی به اسپانسرنداشته باشید
من تمام مدارکشوجمع کردم ولی ناگهان بانظردوستان خوب اینجامنصرف شدم و چقدرهم خوشحالم که تونستم مانده حساب جورکنم که دیگه فکرم درگیرمدارک اسپانسرنشه
و مصاحبه هم رفتم و مشکلی هم نبود
چون میدونم چه استرسی داره مدارک اسپانسرجمع کردن
چرامیگم اسپانسراستفاده نکنید چون اگرمدارکش ناقص باشه یامثلا حساب مالیش درآمریکاکافی نباشه به اونم یه کلیرنس میخوره دیگه چه شیرتوشیری بشه
ازماگفتن
تو حساب یکیشون 15,000,000 و تو حساب یکی دیگشون تقریبا تزدیک 40,000,000 تومان پول هست + سند ملک کافی هست؟

هر چی حساب بیشتر باشه بهتره اگه شده قرض بگیرید سعی کنید به 100 جمعشو برسونید برای 2 نفر. در ضمن نزدیک مصاحبه یعنی 1 ماهه قبلش پرینت بگیرید . بانک پاسارگاد حساب باز کنید 1 ساعته پرینت میده می تونید 60 تا به اسم برنده بگیرید حساب رو ببندید به حساب اون یکی دیگه بریزید 40 تا بگیرید 55 تا برای دو نفرکمه . یا با همین پول 55 تا برای یکی و 45 تا برای یکی دیکه بگیرید

بانک اقتصادنوین هم یه ساعته داد
ماامروزگذاشتیم بعداز24 ساعت رفتیم درخواست مانده حساب و بعداز24 ساعت درش اوردیم چون بانکیه گفت همون لحظه درنیاریدچون بایدبه بانک مرکزی برسه درخواست مانده حسابوتااوناچک کنن ممکنه یه روزی طول بکشه واگرزودترحسابتونوخالی کنید موقع چک کردن اوناحساب خالیه
دوست من بازهم تاکیدمیکنم مانده حساب بگیرید قیداسپانسرروبزنید
حتی دولت آمریکاممکنه اونجایه سری مزایاروبه مهاجرین بده واگراسپانسرداشته باشیدمیگه اون تامینتون میکنه
چراادم روزه شک داربگیره
میدونم کارخیلیییییییییییییی سختیه مانده حساب ازاینواون جورکردن ولی ازیه نفر50 تومن بگیرید به مبلغ خودتون اضافه اش کنید تابیشتربشه بعددرخواست مانده حساب کنید
بعدازمصاحبه یه دعابرای اموات من میکنید که اسپانسرنگرفتید

دوست عزيز ميشه بگيد كه آيا اطلاعي هم داريد كه اگه ما گواهي بانك با اين مقدار پول رو براي اونها ببريم آيا اين پول در امريكا براش ماليات محاسبه ميشه يا نه؟؟؟
چون اونها فكر ميكنن كه شما ميخواهيد با خودتون اين مقدار پول رو به امريكا ببريد و اونجا براش ماليات در نظر بگيرن آيا اطلاعاتي راجب اين موضوع كسي داره يا نه؟؟؟؟؟؟
ممنونم
case no. 2013AS000037xx
Case No: 2013AS37xx
مصاحبه: آنكارا
زمان مصاحبه 03 September
دريافت برگه صورتي براي يكي از نفرات
كليرنس روز 18Sep
visa Status: بدون ويزا (به دليل تمام شدن ويزا).
توضيح كامل پرداخت 165$ و روند دريافت گرين كارت پس از پرداخت
دريافت سوشيال سكيوريتي و گواهينامه رانندگي
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh
(2013-07-02 ساعت 15:54)ashkanelecomp نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 13:19)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 10:51)honey rahmati نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 01:27)hosa نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 00:31)negar_karimi6 نوشته:  اگرمیتونید مانده حساب مالیتونوبرای یه روزهم که شده بالاببرید تانیازی به اسپانسرنداشته باشید
من تمام مدارکشوجمع کردم ولی ناگهان بانظردوستان خوب اینجامنصرف شدم و چقدرهم خوشحالم که تونستم مانده حساب جورکنم که دیگه فکرم درگیرمدارک اسپانسرنشه
و مصاحبه هم رفتم و مشکلی هم نبود
چون میدونم چه استرسی داره مدارک اسپانسرجمع کردن
چرامیگم اسپانسراستفاده نکنید چون اگرمدارکش ناقص باشه یامثلا حساب مالیش درآمریکاکافی نباشه به اونم یه کلیرنس میخوره دیگه چه شیرتوشیری بشه
ازماگفتن
تو حساب یکیشون 15,000,000 و تو حساب یکی دیگشون تقریبا تزدیک 40,000,000 تومان پول هست + سند ملک کافی هست؟

هر چی حساب بیشتر باشه بهتره اگه شده قرض بگیرید سعی کنید به 100 جمعشو برسونید برای 2 نفر. در ضمن نزدیک مصاحبه یعنی 1 ماهه قبلش پرینت بگیرید . بانک پاسارگاد حساب باز کنید 1 ساعته پرینت میده می تونید 60 تا به اسم برنده بگیرید حساب رو ببندید به حساب اون یکی دیگه بریزید 40 تا بگیرید 55 تا برای دو نفرکمه . یا با همین پول 55 تا برای یکی و 45 تا برای یکی دیکه بگیرید

بانک اقتصادنوین هم یه ساعته داد
ماامروزگذاشتیم بعداز24 ساعت رفتیم درخواست مانده حساب و بعداز24 ساعت درش اوردیم چون بانکیه گفت همون لحظه درنیاریدچون بایدبه بانک مرکزی برسه درخواست مانده حسابوتااوناچک کنن ممکنه یه روزی طول بکشه واگرزودترحسابتونوخالی کنید موقع چک کردن اوناحساب خالیه
دوست من بازهم تاکیدمیکنم مانده حساب بگیرید قیداسپانسرروبزنید
حتی دولت آمریکاممکنه اونجایه سری مزایاروبه مهاجرین بده واگراسپانسرداشته باشیدمیگه اون تامینتون میکنه
چراادم روزه شک داربگیره
میدونم کارخیلیییییییییییییی سختیه مانده حساب ازاینواون جورکردن ولی ازیه نفر50 تومن بگیرید به مبلغ خودتون اضافه اش کنید تابیشتربشه بعددرخواست مانده حساب کنید
بعدازمصاحبه یه دعابرای اموات من میکنید که اسپانسرنگرفتید

دوست عزيز ميشه بگيد كه آيا اطلاعي هم داريد كه اگه ما گواهي بانك با اين مقدار پول رو براي اونها ببريم آيا اين پول در امريكا براش ماليات محاسبه ميشه يا نه؟؟؟
چون اونها فكر ميكنن كه شما ميخواهيد با خودتون اين مقدار پول رو به امريكا ببريد و اونجا براش ماليات در نظر بگيرن آيا اطلاعاتي راجب اين موضوع كسي داره يا نه؟؟؟؟؟؟
ممنونم
case no. 2013AS000037xx

دوست عزیزتااونجایی که من اطلاع دارم این مانده حساب فقط برای اینه که اونابدونن شمادستتون به دهنتون میرسه و سرباردولت امریکانخواهیدبود همین و بس
وهیچ ربطی به بردنشون به امریکاو مالیات نداره باخیال راحت بریدومانده حساب بگیردیدتاازشراسپانسرخلاص بشید هم خودتونوخوشحال میکنید که به کسی تکیه نکردید هم اون اسپانسرروکه استرس شمارونداشته باشه
اگردوستان غیرازاین نظری دارن بگند
تشکر کنندگان: 5ina ، tajhizgaran ، honey rahmati ، farshadsh
سلام
امروز نامه دوم برای مادر من اومد. اسم پدرم هم داخل نامه بود اما اسم برادرم را حذف کرده بودند و وقت مصاحبه بهش ندادن با اینکه توی نامه اول اسمش بود!! برادرم موقعی که مادرم فرم لاتاری را پر میکرد زیر 21 بود و زمان اعلام نتیجه کمی از 21 سالش گذشته بود. من قبلا از سفارت آنکارا راجع به این مسئله سوال کرده بودم که گفته بودند موردی نداره و شامل حالش میشه! الان باید چی کار کرد؟ هفته ی دیگه وقت مصاحبشونه و همه چی آماده بود که هر سه نفر برن... راهی وجود داره؟هنوز میشه امیدوار بود؟ممنون میشم هر چه سریعتر منو راهنمایی کنید...واقعا گیج شدم...
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، farshadsh
فرم اطلاعات تماس رو فقط برای شخص برنده باید پر کنم؟ اگه نه برای نی نی 1 سالم شماره تلفنو N/A بذارم؟!!!
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran
کیس نامبرو بالای فرم اطلاعات تماس بنویسم؟

تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran
(2013-07-03 ساعت 00:21)prstou نوشته:  سلام
امروز نامه دوم برای مادر من اومد. اسم پدرم هم داخل نامه بود اما اسم برادرم را حذف کرده بودند و وقت مصاحبه بهش ندادن با اینکه توی نامه اول اسمش بود!! برادرم موقعی که مادرم فرم لاتاری را پر میکرد زیر 21 بود و زمان اعلام نتیجه کمی از 21 سالش گذشته بود. من قبلا از سفارت آنکارا راجع به این مسئله سوال کرده بودم که گفته بودند موردی نداره و شامل حالش میشه! الان باید چی کار کرد؟ هفته ی دیگه وقت مصاحبشونه و همه چی آماده بود که هر سه نفر برن... راهی وجود داره؟هنوز میشه امیدوار بود؟ممنون میشم هر چه سریعتر منو راهنمایی کنید...واقعا گیج شدم...

دوست خوبم
من در چند سفرنامه خوندم که آفیسر نامه دومو ملاک قرار داده بود اما باز تحقیق کنید امیدوارم راهی پیدا بشه
موفق باشید
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، shaso
(2013-07-03 ساعت 07:56)farshadsh نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 00:21)prstou نوشته:  سلام

دوست خوبم
من در چند سفرنامه خوندم که آفیسر نامه دومو ملاک قرار داده بود اما باز تحقیق کنید امیدوارم راهی پیدا بشه
موفق باشید

از نامه اول پرینت داری ؟ حتما با خودشان ببرند ؟ از یکی از کیس ها پرینت نامه اول رو خواسته بودن که نداشتن و برای همین با مشکل مواجه شدن . سفارتشون ابوظبی بود . حتما پرینت نامه اول رو ببرید شاید درست بشه
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: shaso ، farshadsh
(2013-07-03 ساعت 14:50)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان
من از کجا میتونم بفهمم مدارکی که پست کردم به سفارت آنکارا رسیده؟ باید ایمیل بزنم؟
کسی متنشو داره؟

بهترین راه تائید شرکت پستی هست که رسید ازش دارید.اگر آنها گفتند تحویل شده یعنی شده.
من واقعا" نگران این همه ایمیلی هستم که هر روز فقط بچه های اینجا میفرستند بعد هم منتظر پاسخ آنها هستند.
بنظر من فقط باید برای شرایط خاص به سفارت ایمیل زد.دقت کنیم که آنها همه ما را به یک چشم میبینند. ایرانی
2013AS00005xxx •
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، mehrdad pharm ، Saeedv13 ، Chosey ، amiz.abdollah
سلام دوستان.یک سوال مهم داشتم.من میخوام یکی از حسابام رو حدود 80تا پر کنم تا موجودی بگیرم.میخوام بدونم توی مصاحبه میپرسن این پول رو از کحا آوردم؟
با سپاس
****case number :2013AS***2
تشکر کنندگان: farshadsh
(2013-07-03 ساعت 23:43)pooyani نوشته:  سلام دوستان.یک سوال مهم داشتم.من میخوام یکی از حسابام رو حدود 80تا پر کنم تا موجودی بگیرم.میخوام بدونم توی مصاحبه میپرسن این پول رو از کحا آوردم؟
با سپاس

اگه پسر مجرد و بیکار و سن پایین هستین میپرسن ولی اگر پدریا مادر تون خدایی نکرده در قید حیات نیستن میتونین بگین بهم ارث رسیده و اگر در قید حیات هستن بگین پدرم زمینی داشت بین بچه هاش تقسیم کرد من سهممو فروختم ولی بوده که سوال هم نکردن
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: pooyani ، گل نهال ، farshadsh ، Hedieh20 ، diamondmili
سلام دوستان من حدود دو هفته هست كه فرمها رو تكميل كردم و فرستادم و اونها برام فرداش اين ايميل رو جواب دادن:
The information you provided will be included in your case file for review.
خواستم بدونم كه الان بايد نامه دوم رو بزنم يا نه؟؟ چون الان دقيقاً 17 روز گذشته از ارسال نامه ارسال فرم ها.
كيس نامبر: 2013AS000037xx
Case No: 2013AS37xx
مصاحبه: آنكارا
زمان مصاحبه 03 September
دريافت برگه صورتي براي يكي از نفرات
كليرنس روز 18Sep
visa Status: بدون ويزا (به دليل تمام شدن ويزا).
توضيح كامل پرداخت 165$ و روند دريافت گرين كارت پس از پرداخت
دريافت سوشيال سكيوريتي و گواهينامه رانندگي
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان