کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
سلام دوستان
من با کیس نامبر ***2 برای نوامبر کرنت شدم، ولی مدارک فرمها را اول جولای فرستاده بودم که 5 روز بعد هم دریافت شده بود.و دو جا را برای مصاحبه اعلام کرده بودم.ابوظبی و انکارا. کسی میتونه حدس بزنه حدودا کی ممکنه نامه دومم بیاد و حدود تاریخ مصاحبه کی میشه؟
تشکر کنندگان:
مگه ميشه دو جا رو براي مصاحبه انتخاب كرد؟ من تا حالا نشنيده بودم Cool
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
شماره کیس:2013AS00000xxx
تاریخ رویت قبولی:12 May
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول:19 May
کارنت شدن کیس: October
مصاحبه: W4 - November
تشکر کنندگان: r_ent ، Ali DV-2013 ، afs
من اینطور که با خوندن پستهای دوستان متوجه شدم کلا در اکتبر مصاحبه در آنکارا نداریم و با یک ماه شیفت به منی که کارنتی نوامبر هستم احتمالا نیمه دوم دسامبر وقت مصاحبه باشه ! بازم خوبه تا ببینیم چی میشه!!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: elham63
(2012-09-22 ساعت 00:05)IN.USA@2013 نوشته:  من اینطور که با خوندن پستهای دوستان متوجه شدم کلا در اکتبر مصاحبه در آنکارا نداریم و با یک ماه شیفت به منی که کارنتی نوامبر هستم احتمالا نیمه دوم دسامبر وقت مصاحبه باشه ! بازم خوبه تا ببینیم چی میشه!!

سلام ببخشید که دارم همچین سوالی می پرسم ولی من تازه عضو این سایت شدم و یه زره همچین کم اطلاع هستم می شه بهم بگین از کجا می فهمید که کارنت شده کیستون؟
ممنون میشم اگه یه راهنمایی بکنید
تشکر کنندگان:
(2012-09-21 ساعت 18:21)peralans نوشته:  من فرم آپدیت شدم رو درست فردای اعلام کارنتی های سری اول با ایمیل فرستادم.. تلفنی هم با kcc چک کردم و پرسیدم که دیر نشده آیا و گفت نه بفرستین و منتظر باشین

پس در واقع شما 14 آگوست فرماتونو ایمیل کردید که قاعدتا باید هنوز در حال بررسی مدارک باشند.(مثل ما) خداکنه با کیسهای بالای 1000 تاریخ مصاحبه ماروهم اعلام کنند.
کیس: 2013AS4##
اتعداد: 2 نفر
ارسال مدارک: 15 جولای
کارنتی: آگوست
سفارت : آنکارا
نامه دوم: 20 نوامبر
مصاحبه: 23 ژانویه
آخرین آپدیت CEAC : می 21
تشکر کنندگان:
(2012-09-22 ساعت 00:43)elham63 نوشته:  
(2012-09-22 ساعت 00:05)IN.USA@2013 نوشته:  من اینطور که با خوندن پستهای دوستان متوجه شدم کلا در اکتبر مصاحبه در آنکارا نداریم و با یک ماه شیفت به منی که کارنتی نوامبر هستم احتمالا نیمه دوم دسامبر وقت مصاحبه باشه ! بازم خوبه تا ببینیم چی میشه!!

سلام ببخشید که دارم همچین سوالی می پرسم ولی من تازه عضو این سایت شدم و یه زره همچین کم اطلاع هستم می شه بهم بگین از کجا می فهمید که کارنت شده کیستون؟
ممنون میشم اگه یه راهنمایی بکنید

سلام، تا کنون برای برنامه 2013 تا شماره کیس نامبر 2350 کارنت شده اند. اگر کیس نامبر شما توی این باره هستش باید منتظر نامه دوم که مشخص کننده تاریخ مصاحبتون هستش باشید.
تشکر کنندگان: sayeh_m
(2012-09-20 ساعت 08:41)amirazimi نوشته:  دوستان عزیز نامه دوم من اومد شکر خدا Smile... فکر کنم برای همه همین روزا مشخص بشه. به امید خوشحالی همتون

lfhv;
مبارک باشهههههههههههههه
فقط یادت نره بقیه رو هم در جریان کارات بزاری تا استفاده کنند همه
به امید پیروزی بچه های 2013
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: rose_2000 ، sayeh_m ، honestly2002 ، pooya.n ، ابی هانی
تو رو خدا یکی به من کمک کنه:
من ۱۷ جون مدارکمو از طریق پست دی اچ ال فرستادم هرچی به امریکا ایمیل زدم کسی جواب منو نداد یا اتو ریپلای بود. الان بیشتر از سه ماه که فرستادم مدارکم رو و پست دی اچ ال هم می گه پی گیری بسته ات دیگه امکان پذیر نیستش چون فقط تا سه ماه میشه پی گیری کرد.به نظرتون چی کار کنم من؟ ریسک نکنم و دوباره بفرستم مدارکم رو یا نه؟ این درسته که تا ۳۰ سپتامبر بیشتر وقت نداریم که مدارکمون به دستشون برسه؟ امروز فردا هم که شنبه یکشنبه هست و همه جا تعطیله که بتونم زنگ بزنم بهشون.حالم بده. تو رو خدا یکی یه راهنمایی به من بکنه.
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-09-22 ساعت 11:02)elham63 نوشته:  تو رو خدا یکی به من کمک کنه:
من ۱۷ جون مدارکمو از طریق پست دی اچ ال فرستادم هرچی به آمریکا ایمیل زدم کسی جواب منو نداد یا اتو ریپلای بود. الان بیشتر از سه ماه که فرستادم مدارکم رو و پست دی اچ ال هم می گه پی گیری بسته ات دیگه امکان پذیر نیستش چون فقط تا سه ماه میشه پی گیری کرد.به نظرتون چی کار کنم من؟ ریسک نکنم و دوباره بفرستم مدارکم رو یا نه؟ این درسته که تا ۳۰ سپتامبر بیشتر وقت نداریم که مدارکمون به دستشون برسه؟ امروز فردا هم که شنبه یکشنبه هست و همه جا تعطیله که بتونم زنگ بزنم بهشون.حالم بده. تو رو خدا یکی یه راهنمایی به من بکنه.
منظور سپتامبر 2013 است انهم به این معنی که برندگان 2013 تا سپتامبر همان سال کارهاشون پیگیری میشه مثل بچه های 2012 که تا الان هم کاراشون در جریانه پس نگران نباشید .البته این سو تفاهم پیش نیاد که دوستان تا سپتامبر 2013 مدارکشونو نفرستن عیب نداره مدارک هرچی زودتر ارسال بشه روند پیگیری کارها سریعتر میشه .نمونش دوستانی که کارنت شدند اما مدارکشونو دیر فرستادند و هنوز نامه مصاحبشون نیامده .اما شما که مدارکتونو فرستادین نگران نباشید من هم تقریبا دو ماه از زمان فرستادن مدارکم طول کشید تا جواب دادند که پرونده ام وارد پروسه شده.
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، pooya.n ، sayeh_m ، roeentan
(2012-09-22 ساعت 11:12)m@ry@m75 نوشته:  
من ۱۷ جون مدارکمو از طریق پست دی اچ ال فرستادم هرچی به آمریکا ایمیل زدم کسی جواب منو نداد یا اتو ریپلای بود. الان بیشتر از سه ماه که فرستادم مدارکم رو و پست دی اچ ال هم می گه پی گیری بسته ات دیگه امکان پذیر نیستش چون فقط تا سه ماه میشه پی گیری کرد.به نظرتون چی کار کنم من؟ ریسک نکنم و دوباره بفرستم مدارکم رو یا نه؟ این درسته که تا ۳۰ سپتامبر بیشتر وقت نداریم که مدارکمون به دستشون برسه؟ امروز فردا هم که شنبه یکشنبه هست و همه جا تعطیله که بتونم زنگ بزنم بهشون.حالم بده. تو رو خدا یکی یه راهنمایی به من بکنه.
منظور سپتامبر 2013 است انهم به این معنی که برندگان 2013 تا سپتامبر همان سال کارهاشون پیگیری میشه مثل بچه های 2012 که تا الان هم کاراشون در جریانه پس نگران نباشید .البته این سو تفاهم پیش نیاد که دوستان تا سپتامبر 2013 مدارکشونو نفرستن عیب نداره مدارک هرچی زودتر ارسال بشه روند پیگیری کارها سریعتر میشه .نمونش دوستانی که کارنت شدند اما مدارکشونو دیر فرستادند و هنوز نامه مصاحبشون نیامده .اما شما که مدارکتونو فرستادین نگران نباشید من هم تقریبا دو ماه از زمان فرستادن مدارکم طول کشید تا جواب دادند که پرونده ام وارد پروسه شده.

وااای دستتون درد نکنه نمی دونید چقدر خوشحالم کردید.حالا من بعد از شنبه یکشنبه باهاشون تماس می گیرم که مطئن شم خیالم راحت شه.بازم ممنونم خیلی زیاد.
تشکر کنندگان: pooya.n ، m@ry@m75 ، r_ent

سلام
نگران نباشین
خیلی سریع با KCC تماس بگیرین
تلفنی حتما بهتون جواب میدن. یه مقدار باید پیگیر باشین. اگر قرار بر ارسال مجدد فرمها شد توصیه میکنم حتما با ایمیل ارسال کنید، چون هم سریعتر ارسال میشه و هم سریعتر جواب میدن. پس اولین کار تماس تلفنی برای روز دوشنبه.
تشکر کنندگان: elham63 ، sayeh_m ، achi686 ، roeentan
(2012-09-22 ساعت 11:20)pooya.n نوشته:  

سلام
نگران نباشین
تلفنی حتما بهتون جواب میدن. یه مقدار باید پیگیر باشین. اگر قرار بر ارسال مجدد فرمها شد توصیه میکنم حتما با ایمیل ارسال کنید، چون هم سریعتر ارسال میشه و هم سریعتر جواب میدن. پس اولین کار تماس تلفنی برای روز دوشنبه.
ممنون که جواب سوالمو دادید. ولی الان که یکی از دوستان پاسخ دادن که منظور ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۳ هستش نه ۲۰۱۲ .ول اینجوری که شما می گید مثل اینکه تا همون ۳۰سپتامبر ۲۰۱۲ وقت داریم؟
تشکر کنندگان: pooya.n ، roeentan
(2012-09-22 ساعت 11:24)elham63 نوشته:  
(2012-09-22 ساعت 11:20)pooya.n نوشته:  

سلام
نگران نباشین
ممنون که جواب سوالمو دادید. ولی الان که یکی از دوستان پاسخ دادن که منظور ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۳ هستش نه ۲۰۱۲ .ول اینجوری که شما می گید مثل اینکه تا همون ۳۰سپتامبر ۲۰۱۲ وقت داریم؟

نه
مریم عزیز پاسخشون کاملا درسته
ولی هر چه سریعتر اقدام کنید بهتره
ببینید بچه هایی که تو نیمه ی اول می ارسال مدارک کردن همون موقع پاسخ گرفتن که مدارکشون رسیده یا نه.
اما مثلا خود من که اوایل جون ارسال کردم مدارکم رو کلی طول کشید تا بهم جواب بدن مدارکم رسیده یا نه.
در همه ی موارد همینجوریه. هر چه سریعتر اقدام کنید بیشتر به نفعتونه. چون این پروسه به حد کافی خودش سوهان اعصاب هست...
تشکر کنندگان: elham63 ، sayeh_m ، m@ry@m75 ، Ali DV-2013 ، roeentan
رفقایی که وقتشون از آنکارا مشخص شده میتونن بگن اوایل نوامبر هستند یا اواخرش؟
تشکر کنندگان: pooya.n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان