کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-20 ساعت 20:46)sayeh_m نوشته:  یه ایمیل خیلی کوتاهه که فقط هم اسم و فامیل رو توش نوشته بعد هم گفته برین همون جایی که برنده شدین رو لاگین کنید که همین الان هم آپدیت شده ولی فعلا باز نمیشه

https://www.dvlottery.state.gov/
سایت مشکل نداره
کیس نامبر: 2013AS00001XXX
رویت قبولی: 2012 May
سفارت: بمبئی
ارسال فرم های سری اول: May 2012 با DHL
کارنتی :2012 Aug 14
تاريخ مصاحبه: 2012 2 Oct
تاریخ کلیرنس: 2013 Mar 20
ورود به آمريکا: 2013 19 Apr

تشکر کنندگان: achi686
دوستان نامه مصاحبه اومد Smile من که اکتبری هستم در نوامبر وقت مصاحبه داده
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sayeh_m ، ali234 ، ASALI ، ehsan_ati ، amir82 ، achi686 ، r_ent ، rezagh ، aziking ، rouzbehdarvishi ، homayoon13 ، amirhr123 ، parsush
ما هم اوایل آبان هستیم.

همونطور که گفتم یک ماه و نیم فاصله بین نامه و اینترویو رو رعایت کردند.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، amir82 ، achi686 ، r_ent ، Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، rouzbehdarvishi ، homayoon13 ، Given
مصاحبهٔ ما هم اوخر نوامبر هست
شماره کیس: **2013AS00009، تاریخ رویت قبولی:MAY 1، کنسولگری:ankara، ارسال فرمهای سری اول:15may، کارنت شدن کیس:15 Augest، مصاحبه:-، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-، جمع تقریبی هزینه ها : 7500 DHL
تشکر کنندگان: saljoogh ، ehsan_ati ، amir82 ، achi686 ، r_ent ، rezagh ، Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، rouzbehdarvishi ، homayoon13
کسی‌ از دوستان که محل مصاحبشون سفارت ابو ظبی هست، نامهٔ دوم رو گرفته؟ اینطور که معلومه از بچه‌های آنکارا شروع کردن ... البته دیشب که برای اروپا بود مثل اینکه
تشکر کنندگان:
آقا ما با این کیس نامبر کی کارنت میشیم؟
کمک کمک من نیازمند یکم وقت هستم برای جور کردن پول برای حسابم
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: 3pideh
سلام به همه دوستان منتظر و تبریک به مناسبت فرارسیدن انتظار برای تاریخ مصاحبه و امید به قبولی یه ضرب همه منتظران
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: r_ent ، sayeh_m ، aziking ، Ali DV-2013 ، achi686 ، rouzbehdarvishi ، homayoon13
ضمن تبریک به دوستانیکه تاریخ مصاحبشونو دریافت کردن
میخواستم بدونم ایا تاریخ همه مصاحبه ها از نوامبر شروع شده یعنی اکتبر مصاحبه ای نداریم؟
کیس نامبر:2013as6200 کنسولگری:ایروان مقصد:لس آنجلس(ولی)
تشکر کنندگان:
(2012-09-20 ساعت 20:05)elham63 نوشته:  دوستان عزیز سلام من تازه عضو این سایت شدم و اینجور که مشخصه خیلی واسه خودم سرخوش بودم تا حالا.تازه فهمیدم وقتی که سری اول مدارکم رو که با دی اچ ال پست کردم باید یک تاییدیه می گرفتم از سفارت که من همچین چیزی دریافت نکردم.میشه بهم بگین که درست فهمیدم یا نه؟ اگه اینطوری هستش می شه لطفا کمکم کنید.
واقعااااا مممنون میشم از لطفتون

تبریک میگم، خوش اومدینSmile
نگران نباشین، هیچ لزومی نداره تاییدیه بگیرین، اگه با پست معتبر فرستادین و مطمئنین رسیده نگران نباشین، اما اگه دوس دارین میتونین واسه دل خودتون ایمیل بزنین کی سی سی بپرسین. فرمت نامه اش هم تو تاپیک مربوطه هست.
در ضمن حتما تاپیکهای مختلف اینجا رو بخونین کلی اطلاعات کسب میکنین و در ضمن باعث میشه سوال تکراری نپرسینSmile
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: saeed2568 ، ASALI ، sayeh_m ، Ali DV-2013 ، ابی هانی
(2012-09-20 ساعت 23:43)r_ent نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 20:05)elham63 نوشته:  دوستان عزیز سلام من تازه عضو این سایت شدم و اینجور که مشخصه خیلی واسه خودم سرخوش بودم تا حالا.تازه فهمیدم وقتی که سری اول مدارکم رو که با دی اچ ال پست کردم باید یک تاییدیه می گرفتم از سفارت که من همچین چیزی دریافت نکردم.میشه بهم بگین که درست فهمیدم یا نه؟ اگه اینطوری هستش می شه لطفا کمکم کنید.

نگران نباشین، هیچ لزومی نداره تاییدیه بگیرین، اگه با پست معتبر فرستادین و مطمئنین رسیده نگران نباشین، اما اگه دوس دارین میتونین واسه دل خودتون ایمیل بزنین کی سی سی بپرسین. فرمت نامه اش هم تو تاپیک مربوطه هست.
در ضمن حتما تاپیکهای مختلف اینجا رو بخونین کلی اطلاعات کسب میکنین و در ضمن باعث میشه سوال تکراری نپرسینSmile
اصلا با این وضعیتی که سرشون شلوغه بعید میدونم بتونین تاییدیه بگیرین !
تشکر کنندگان: r_ent ، sayeh_m
(2012-09-20 ساعت 23:42)dana نوشته:  ضمن تبریک به دوستانیکه تاریخ مصاحبشونو دریافت کردن
میخواستم بدونم ایا تاریخ همه مصاحبه ها از نوامبر شروع شده یعنی اکتبر مصاحبه ای نداریم؟

یکی از دوستای من (که اینجا عضو نیست) با کیس نامبر 500 مصاحبش 24 اکتبر شده ...
64##/ افراد کیس:1 نفر/ مصاحبه: 10 آپریل-ایروان/کلیرنس بعد از 50 روز/ ایالت انتخابی: ویرجینیا

ناراحت نباشید من سفارشی معمولی کردم 3 هفته بعد زنگ زدم kcc گفت 5 هفته بعد زنگ بزن چون از زمانی که برسه دست kcc تا وارد کامپیوتر بشه 5 هفته طول می کشه 5 هفته بعد زنگ زدم گفت رسیده

ناراحت نباشید من سفارشی معمولی کردم 3 هفته بعد زنگ زدم kcc گفت 5 هفته بعد زنگ بزن چون از زمانی که برسه دست kcc تا وارد کامپیوتر بشه 5 هفته طول می کشه 5 هفته بعد زنگ زدم گفت رسیده
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: ابی هانی
از سری دومی ها کسی نامه دوم نگرفته؟؟؟/
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-09-21 ساعت 11:47)mitme نوشته:  از سری دومی ها کسی نامه دوم نگرفته؟؟؟/

من سری اولم اما هنوز نگرفتم
فکر کنم سه رقمی ها گرفتن فقط

راستییییییی از مهناز.ام چه خبر؟
1 رقمی بود!! تو هواپیمایی بود، چی شد؟ کجاس؟
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: afs ، achi686
همچنان باید منتظر بود..................
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان