کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-28 ساعت 16:12)arta_namazi2000 نوشته:  چرا بعضی ها دو دفعه، یک بار با پست و بار دیگه با ایمیل مدارکشان را به kcc ارسال کردند؟
آیا همه باید اینکار را انجام بدهند؟

سلام
ببینید دوست عزیز
دوستان ما بعضی هاشون بخاطر محکم کاری اینکار رو کردن یا اینکه نتونستن ارسال پستی خودشون رو Track کنن. به همین دیلیل دوباره با ایمیل ارسال کردن.
خود من چون یکی از فرمهام (230) ایراد داشت ارسال مجددش رو با ایمیل انجام دادم در حالی که مدارک رو همون اول با پست فرستادم.
ولی توصیه میکنم در صورتی که مدارکتون رو ارسال نکردین حتمن با ایمیل ارسال کنین که هم سریعتر برسه و هم سریعتر جواب رسیدنش رو از KCC دریافت کنین.
تشکر کنندگان: r_ent ، afs ، sayeh_m ، arta_namazi2000 ، rezagh
(2012-09-28 ساعت 16:37)pooya.n نوشته:  
(2012-09-28 ساعت 16:12)arta_namazi2000 نوشته:  چرا بعضی ها دو دفعه، یک بار با پست و بار دیگه با ایمیل مدارکشان را به kcc ارسال کردند؟

سلام
ببینید دوست عزیز
دوستان ما بعضی هاشون بخاطر محکم کاری اینکار رو کردن یا اینکه نتونستن ارسال پستی خودشون رو Track کنن. به همین دیلیل دوباره با ایمیل ارسال کردن.
خود من چون یکی از فرمهام (230) ایراد داشت ارسال مجددش رو با ایمیل انجام دادم در حالی که مدارک رو همون اول با پست فرستادم.
ولی توصیه میکنم در صورتی که مدارکتون رو ارسال نکردین حتمن با ایمیل ارسال کنین که هم سریعتر برسه و هم سریعتر جواب رسیدنش رو از KCC دریافت کنین.

فقط 1 نکته:
اگر تغییری تو فرمهاتون ندارین و همه چیز درسته، 2بار نفرستین چون من شنیدم اثر منفی داره
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: pooya.n ، mhz_ir ، alirezass ، Saeedv13 ، rezagh
دوستان امروز با سفارت امریکا تو ارمنستان تلفنی صحبت کردم. هیج مشکلی در به تعویق انداختن وقت مصاحبه وجود ندارداگر خواستید یه ایمیل میزنید و وقتتون رو عقب میندازین. البته الان من وقتی رو مشخص نکردم. بهم گفتن هر وقت اماده بودی و خاستی ایمیل بزن و وقت مجدد هماهنگ کن. فقط کل کار باید تا اخر سپتامبر 2013 انجام بشه که واسه من خیلی هم زیاده... خلاصه اینکه اگر زمان مصاحبه براتون مشکل ایجاد میکنه نگران نباشید
کیس : 2013ASXXX
تعداد : 3
کنسولگری: آنکارا یهو شد ایروان
نامه دوم: 26 sep
مصاحبه: oct16 عقب انداختیم 31 Jan
کلیر 12 مارچ
دریافت ویزا: 5 اپریل
مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: mhz_ir ، Szsanazsz ، نازنین 932 ، pooya.n ، Saeedv13 ، mrr777 ، Given ، rezagh ، Emma_a432
(2012-09-28 ساعت 19:27)ash نوشته:  دوستان امروز با سفارت آمریکا تو ارمنستان تلفنی صحبت کردم. هیج مشکلی در به تعویق انداختن وقت مصاحبه وجود ندارداگر خواستید یه ایمیل میزنید و وقتتون رو عقب میندازین. البته الان من وقتی رو مشخص نکردم. بهم گفتن هر وقت اماده بودی و خاستی ایمیل بزن و وقت مجدد هماهنگ کن. فقط کل کار باید تا اخر سپتامبر 2013 انجام بشه که واسه من خیلی هم زیاده... خلاصه اینکه اگر زمان مصاحبه براتون مشکل ایجاد میکنه نگران نباشید

کاش زمان مصاحبه شما رو میدادن من - خسته شدیم بابا
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان:
سلام...
بچه ها تا کیس نامبر چند وقت مصاحبه گرفتن؟!!!چرا هیچ خبری نیست؟!!
راستی کسی میدونه اگه من بخوام مصاحبه ام رو 3 ماه دیگه عقب بندازم باید به کجا ایمیل بزنم...!!؟؟
C/N:000016XX

EMPTY HANDS AND BIG WISHES
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، pooya.n
(2012-09-28 ساعت 20:28)MURIS نوشته:  سلام...
راستی کسی میدونه اگه من بخوام مصاحبه ام رو 3 ماه دیگه عقب بندازم باید به کجا ایمیل بزنم...!!؟؟

دوست عزيز مال ما كه ##20 و هنوز كشششششششك
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: MURIS
(2012-09-28 ساعت 20:34)SOROUSHSOFT نوشته:  

منم ###2 و فلن که منتظرم - شاید این هفته بیاید شاید
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: pooya.n ، MURIS ، مانترا
می خواهم امشب از ماه قول بگیرم که هر وقت دلم برایت تنگ شد
در دایره حضورش تو را به من نشان دهد
می خواهم امشب با رازقی ها عهد ببندم
هر وقت دلم هوای تو را کرد
عطر حضور مهربان تو را با من هم قسمت کنند
می خواهم امشب با دریای خاطره ها قرار بگذارم
که هروقت امواج پر تلاطم یادها
خواستند قایق احساس مرا بشکنند
دست امید و آرزوی تو مرا نجات دهد
می خواهم امشب با تمام قلب هایی که
احساس مرا می فهمند و می شنوند
پیمان ببندم که هر وقت صدای قلب بی قرار مرا هم شنیدند
عشقم را سوار بر ضربانهای بی تابی به تو برسانند....
تشکر کنندگان: pooya.n ، Saeedv13 ، bayat_r ، pr.kia ، roeentan ، m2013 ، amirhr123
(2012-09-28 ساعت 20:34)SOROUSHSOFT نوشته:  

برای منم با کیس نامبر 16xx هنوز خبری نشده! Sad واقعا چکار دارن میکنن؟ مثلا قرار بود اکتبر بریم مصاحبه!! سالهای پیشم اینجوری بوده؟
تشکر کنندگان: pooya.n ، MURIS
خسته ام،خسته از انتظار...

از انتظار برای شکوفه دادن درخت سیب خانه ی مادربزرگ

از انتظار برای شکوفا شدن باغچه ی کوچک قلبم

سالها منتظر ماندم،منتظر رسیدن بهار...اما پاییز باغچه ی کوچک قلبم

و آن درخت سیب را رها نکرد.

حال که به گذشته می اندیشم میبینم آنقدر به فکر امدن بهار بودم

که پاییز را از یاد بردم ،زیبایی هایش را

دیگر نمی خواهم منتظر بهار باشم،می خواهم عاشق باشم،عاشق پاییز

عاشق شاخه های خشک و بی برگ،عاشق رگبارهای پاییزی

قدم زدن زیر باران و صدای خش خش برگها

پاییز به خاطر من ماند ،من هم به خاطر او می مانم...
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، pooya.n ، Saeedv13 ، MARYAM2 ، roeentan
(2012-09-28 ساعت 16:37)pooya.n نوشته:  

سلام
ببینید دوست عزیز

مرسی از توضیح کاملتان دوست عزیز
من وقتی مدارکمو پست کردم یک ماه بعدش زنگ زدم گفتند که دریافت کردیم.
فکر میکنم اگه مدارکم ناقص بود بهم می گفتند همون موقع یا بهم ایمیل می زدند......برای همین هم من دیگه ارسال مجدد نکردم .
تشکر کنندگان: pooya.n ، r_ent
منم 1800 ام اما هنوز وقتی مشخص نشده!
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: fire dragon
کیس نامبر من **12 ولی هیچ خبری نیست رو این اصل نگران شدم به kcc ایمیل زدم که مدارکم رسیده یا نه حتی به اون هم جواب نمیدن فکر کنم چون قراره برندگان مرحله دوم را چند روز دیگه اعلام کنند سرشان حسابی شلوغه
نظرتون چیه ؟ به نظر شما اونهاییکه تا یک اکتبر مدارکشون به kcc نرسیده باشه اسمشون خط میخوره؟ و برندگان مرحله دوم جایگزین اونها میشند؟
خواهش می کنم کسانی که اطلاعات موثق دارند جواب بدند
تشکر کنندگان: r_ent
(2012-09-28 ساعت 21:52)tabim4 نوشته:  کیس نامبر من **12 ولی هیچ خبری نیست رو این اصل نگران شدم به kcc ایمیل زدم که مدارکم رسیده یا نه حتی به اون هم جواب نمیدن فکر کنم چون قراره برندگان مرحله دوم را چند روز دیگه اعلام کنند سرشان حسابی شلوغه
نظرتون چیه ؟ به نظر شما اونهاییکه تا یک اکتبر مدارکشون به kcc نرسیده باشه اسمشون خط میخوره؟ و برندگان مرحله دوم جایگزین اونها میشند؟

نه اصلا ربطی به ارسال نکردن پرونده ها نباید داشته باشه
نگران نباشین به زودی و تا آخر هفته دیگه واسه سری اولی ها تاریخ مصاحبه ها معلوم میشه Smile
مگر اینکه کسی مدارکشو دیر فرستاده باشه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، roeentan ، rezagh ، amirhr123
(2012-09-28 ساعت 21:52)tabim4 نوشته:  کیس نامبر من **12 ولی هیچ خبری نیست رو این اصل نگران شدم به kcc ایمیل زدم که مدارکم رسیده یا نه حتی به اون هم جواب نمیدن فکر کنم چون قراره برندگان مرحله دوم را چند روز دیگه اعلام کنند سرشان حسابی شلوغه

خیر دوست عزیز تا سپتامبر سال بعد هم وقت برای ارسال مدارک دارید
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: r_ent ، Saeedv13 ، Emma_a432

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان