کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
[quote='taha_jam_co' pid='185469' dateline='1340463941']
بچه ها اگه موافق باشید بیایید در مورد همکاری و کار تو انجا با هم تصمیم بگیریم کسی هست که قصد داشته باشه انجا مثلا یه فست فود یا یه کاری بکنه که سرمایه گذاری باشه اگه کسی هست از بین شما ها پیغام بده چه خوبه که چنتااز بچه ها جمع شیم تا انجا هوای همو داشته باشیم و احتمال موفقیتمون بیشتر باشه
من که همه چیزو از الان فروختم نشستم تو خونه و دارم زبان میخونم و یه سری کارای دیگه که متناسب شغل فعلیمه تمرین میکنم ولی دوست دارم با چنتا از بچه ها بتونیم یه کارو کاسبی خوبی انجا داشته باشیم
[/quote
موافقم
اما ما ایرونیها رو طوری بار آوردن که از شریک میترسیم ، در حالی که همه اقوام قوی در تاریخ ، ققط با اتحاد و یکدلی پیشرفت کردن ، اگه با هم باشیم هر جای دنیا ، ما هم میتونیم یک ملت قوی و با نفوذ بشیم خیلی بزرگ ، فقط باید آدمهای خودمون رو درست پیدا کنیم ، چون خیلی ها هم فقط ادا در میارن اما مغزشون مشکل داره . به امید روزی که بتونیم اونور دنیا هم اتحاد ایرانی رو نشون بدیم
تشکر کنندگان: roeentan ، achi686 ، m2013 ، Emma_a432
(2012-09-28 ساعت 20:34)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-09-28 ساعت 20:28)MURIS نوشته:  سلام...
بچه ها تا کیس نامبر چند وقت مصاحبه گرفتن؟!!!چرا هیچ خبری نیست؟!!
راستی کسی میدونه اگه من بخوام مصاحبه ام رو 3 ماه دیگه عقب بندازم باید به کجا ایمیل بزنم...!!؟؟

دوست عزيز مال ما كه ##20 و هنوز كشششششششك

من هم زیر 1900 هستم ولی هیچ خبری نیست ، لطفا اولین کسی که خبر گرفت بقیه رو خبر کنه ولی یهکی از بچه های سایت برا برام پیام زده دو روز دیگه مصاحبه داره کپی پیامش اینجاست خودتون ببینین

steve
عضو[/align]
Big Grin
به: mehdididam salam be shoma dooste aziz
tabrik migam behetoon
mosahbeye man 2 rooz dgas
shom akodom ialat mikhayd berid age CA mirid baham ashna beshim
ba tashakor
be omide didar

--------------------------------------------------------------------------------
تشکر کنندگان: r_ent
(2012-09-28 ساعت 20:47)mazy نوشته:  
(2012-09-28 ساعت 20:34)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-09-28 ساعت 20:28)MURIS نوشته:  سلام...
بچه ها تا کیس نامبر چند وقت مصاحبه گرفتن؟!!!چرا هیچ خبری نیست؟!!
راستی کسی میدونه اگه من بخوام مصاحبه ام رو 3 ماه دیگه عقب بندازم باید به کجا ایمیل بزنم...!!؟؟

دوست عزيز مال ما كه ##20 و هنوز كشششششششك

برای منم با کیس نامبر 16xx هنوز خبری نشده! Sad واقعا چکار دارن میکنن؟ مثلا قرار بود اکتبر بریم مصاحبه!! سالهای پیشم اینجوری بوده؟

آقا عجله نکن برای منم که 15xx است دیروز نامه دوم اومد ایشالا دو سه روز دیگه میاد
تشکر کنندگان: r_ent ، MURIS ، mazy ، achi686 ، hassan1358arab ، amirhr123
(2012-09-28 ساعت 20:45)سارا2013 نوشته:  می خواهم امشب از ماه قول بگیرم که هر وقت دلم برایت تنگ شد
در دایره حضورش تو را به من نشان دهد
می خواهم امشب با رازقی ها عهد ببندم
هر وقت دلم هوای تو را کرد
عطر حضور مهربان تو را با من هم قسمت کنند
می خواهم امشب با دریای خاطره ها قرار بگذارم
که هروقت امواج پر تلاطم یادها
خواستند قایق احساس مرا بشکنند
دست امید و آرزوی تو مرا نجات دهد
می خواهم امشب با تمام قلب هایی که
احساس مرا می فهمند و می شنوند
پیمان ببندم که هر وقت صدای قلب بی قرار مرا هم شنیدند
عشقم را سوار بر ضربانهای بی تابی به تو برسانند....

درد انتظار سخته اما نباید سخت گرفت ، احساسات هم خیلی خوبه اما نباید حساس بود ، برای حس خوبت تبریک میگم

(2012-09-28 ساعت 20:49)سارا2013 نوشته:  خسته ام،خسته از انتظار...

از انتظار برای شکوفه دادن درخت سیب خانه ی مادربزرگ

از انتظار برای شکوفا شدن باغچه ی کوچک قلبم

سالها منتظر ماندم،منتظر رسیدن بهار...اما پاییز باغچه ی کوچک قلبم

و آن درخت سیب را رها نکرد.

حال که به گذشته می اندیشم میبینم آنقدر به فکر امدن بهار بودم

که پاییز را از یاد بردم ،زیبایی هایش را

دیگر نمی خواهم منتظر بهار باشم،می خواهم عاشق باشم،عاشق پاییز

عاشق شاخه های خشک و بی برگ،عاشق رگبارهای پاییزی

قدم زدن زیر باران و صدای خش خش برگها

پاییز به خاطر من ماند ،من هم به خاطر او می مانم...

اشکال نداره فقط لطفا" وقتی برف گرفت برو یک جای گرم حیفه آدمهای احساساتی اذیت بشن Rolleyes شوخی کردم متنت قشنگ بود و حست
تشکر کنندگان: سارا2013
(2012-09-28 ساعت 16:12)arta_namazi2000 نوشته:  چرا بعضی ها دو دفعه، یک بار با پست و بار دیگه با ایمیل مدارکشان را به kcc ارسال کردند؟
آیا همه باید اینکار را انجام بدهند؟
(2012-09-28 ساعت 16:37)pooya.n نوشته:  سلام
ببینید دوست عزیز
دوستان ما بعضی هاشون بخاطر محکم کاری اینکار رو کردن یا اینکه نتونستن ارسال پستی خودشون رو Track کنن. به همین دیلیل دوباره با ایمیل ارسال کردن.
خود من چون یکی از فرمهام (230) ایراد داشت ارسال مجددش رو با ایمیل انجام دادم در حالی که مدارک رو همون اول با پست فرستادم.
ولی توصیه میکنم در صورتی که مدارکتون رو ارسال نکردین حتمن با ایمیل ارسال کنین که هم سریعتر برسه و هم سریعتر جواب رسیدنش رو از KCC دریافت کنین.
پویا و آرتای عزیز
امکان ارسال مجدد فرم ها وقتی فراهمه که اشکالات زیادی در فرم های ارسالی وجود داشته باشه. عزیزانِ من: کسی برای یکی دو اشتباه جزیی یا محکم کاری یا عدم امکان ردیابی توسط سرویس پستی فرم ها رو دوباره ارسال نمی کنه. من خودم دوبار فرستادم. بار اول فرم هارو بدون امضاء فرستاده بودیم. بعد از ایمیل به KCC و کسب تکلیف دوباره فرم های امضاء شده رو فرستادم. اگر یکی دو اشکال جزیی در فرم هاتون هست از ارسال مجدد صرفنظر کنید. روز مصاحبه قبل از قسم خوردن به شما فرصت تصییحِ این اشکالات جزیی را خواهند داد. موفق باشید عزیزان.
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، Ali DV-2013 ، aziking ، roeentan ، ابی هانی ، rezagh
(2012-09-28 ساعت 23:34)ppp نوشته:  سلام به دوستان مهاجرسرا
من با کیس نامبر زیر 800 هنوز نامه دوم را دریافت نکردهام
تاریخ ارسال فرم هام 20 جون بوده و تاییده توسط ک سی سی 22 جون بوده است
آیا از بین دوستان کسی با شرایط من هستش
با راهنماییتون خوشحالم میکنین
Thanks

کشور انتخابیتون برای مصاحبه کجا بود؟ میتونید با کی سی سی تماس بگیرید یا میل بزنید تا از تاخیر مطلع شید.البته مهمتر از همه اینکه سایت DV lottery رو چک کردید؟ یا منتظرید اونها نامه ای براتون بفرستن؟!
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: pooya.n ، roeentan ، barmak
(2012-09-28 ساعت 23:34)ppp نوشته:  سلام به دوستان مهاجرسرا
من با کیس نامبر زیر 800 هنوز نامه دوم را دریافت نکردهام
تاریخ ارسال فرم هام 20 جون بوده و تاییده توسط ک سی سی 22 جون بوده است
آیا از بین دوستان کسی با شرایط من هستش
با راهنماییتون خوشحالم میکنین
Thanks

بله من کسیو میشناسم که کیس نامبرش زیر 200 هستش و نامه اولشون هم 22 جون ارسال شده و هنوز نامه دوم رو دریافت نکردن. وپس از پیگیری KCC گفته داریم روش کار میکنیم.
پیروز باشید
تشکر کنندگان: pooya.n ، roeentan ، amirhr123
دوستان عزیز یه سوالی برام پیش اومد اگه یه موقعیت برای ازدواج پیش اومده باشه و نهایتا 15 روز دیگه به مصاحبه مونده باشه چیکار باید کرد؟ لطفا هرکس میدونه جواب بده چون خیلی حیاتی و یکی از دوستان از من پرسید و من هیچ اطلاعی ندارم و پزززززز دادم دوستای مهارجرسرام بهم جواب میدت.
تشکر کنندگان: pooya.n ، roeentan ، rira1982
(2012-09-29 ساعت 09:00)سارا2013 نوشته:  دوستان عزیز یه سوالی برام پیش اومد اگه یه موقعیت برای ازدواج پیش اومده باشه و نهایتا 15 روز دیگه به مصاحبه مونده باشه چیکار باید کرد؟ لطفا هرکس میدونه جواب بده چون خیلی حیاتی و یکی از دوستان از من پرسید و من هیچ اطلاعی ندارم و پزززززز دادم دوستای مهارجرسرام بهم جواب میدت.
یه تلفن به kcc بزن و شرایطتتو اعلام کن ،اگه قبول کردن مدارکتونو بفرست و تاریخ مصاحبه رو هم باید عقب بندازی و کلی گرفتاری داره ولی غیر ممکن نیست
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: pooya.n ، roeentan
سلام ............

دلار 2850

پايان خبر ..............
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: amir82 ، roeentan ، lilistar ، ASALI ، achi686 ، mooj ، SOROUSHSOFT ، majid.s ، rezagh
بیشترین چیزی که اینروزا باید نگرانش بود همین قیمت دلاره...
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، ASALI ، achi686 ، asal1907
سلام بچه ها
من کیسم 6000 هست
کسی اطلاع داره حدودی کی کارنت میشه یا اصلا نمیشه؟
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان:
(2012-09-29 ساعت 19:32)taha_jam_co نوشته:  سلام بچه ها
من کیسم 6000 هست
کسی اطلاع داره حدودی کی کارنت میشه یا اصلا نمیشه؟

سلام دوست عزيز به اميد خدا قطعا قبل عيد، بهمن ماه فكر كنم اگر با لين روال جلو برن يا شايد هم به اميد خدا زودتر
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: lilistar ، nimo80
(2012-09-29 ساعت 09:00)سارا2013 نوشته:  دوستان عزیز یه سوالی برام پیش اومد اگه یه موقعیت برای ازدواج پیش اومده باشه و نهایتا 15 روز دیگه به مصاحبه مونده باشه چیکار باید کرد؟ لطفا هرکس میدونه جواب بده چون خیلی حیاتی و یکی از دوستان از من پرسید و من هیچ اطلاعی ندارم و پزززززز دادم دوستای مهارجرسرام بهم جواب میدت.

با توجه به زمالن خیلی کم به نظرم فقط باعث میشه کیس پیچیده شه . شما خیلی راحت میتونید بعد از ورود به امریکا از طریق کیس نامزدی شخص مقابل رو به امریکا بیارید.

توجه داشته باشید که وقتی از امریکا اقدام میکنید کیس نامزدی زودتر از کیس ازدواج جواب میده/
تشکر کنندگان:
فکر میکنم یکی از اولین جاهایی که بسته میشه فرودگاههای مسافر بری و خطوط هواپیمایی باشند....
اینجور مواقع دیگه راههای مختلف خروج مطرح میشه که ریسک و هزینه بسیار بالایی برای خروج داره...تازه اینم باید در نظر بگیریم که پولتون رو هم بخوایید با خودتون ببرید که ریسک رو بالاتر هم میبره....
من هم از چند نفر معافیت سربازی رو که پرسیدم، میگفتن اولا معمولا خطوط مسافربری تعطیل میشه و معمولا معافین محترم پاسپورتشون بی اعتبار شده و خروج به صورت قانونی براشون مقدور نخواهد بود....من که دارم به راههای جایگزین مدتی هست فکر میکنم......
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، 3rip ، rezagh ، asal1907 ، amirhr123 ، aziking

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان