کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
بچه ها خدارو شکر
واسه من دوباره نامه اومد و زد همون موقع تو ایروان مصاحبه داریم ...نگران نباشید هیچ تغییری تو مصاحبه ها نشده
2013xxx11xx
3 نفر
ایروان
هفته دوم اکتبرWink
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، mdna ، Szsanazsz ، ehsan_ati ، el333 ، amir82 ، MARYAM2 ، ensan ، nagoo ، afs ، saljoogh ، Debian ، afshin4749 ، مهتاب - 2251 ، barmak ، amirhr123 ، r_ent ، daria ، mani.iht ، achi686 ، amir_cool_2001 ، rezagh
(2012-10-03 ساعت 14:45)mag2013 نوشته:  بچه ها خدارو شکر
واسه من دوباره نامه اومد و زد همون موقع تو ایروان مصاحبه داریم ...نگران نباشید هیچ تغییری تو مصاحبه ها نشده
خوب خدا رو شکر. Wink واسه من که هنوز درست نشده. Sad
تشکر کنندگان: shima1364 ، barmak
(2012-10-03 ساعت 14:24)Szsanazsz نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 14:10)bayat_r نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 14:01)Szsanazsz نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 12:51)bayat_r نوشته:  ...........سفرهایی که رفته ایم توی دریافت ویزا تاثیر گذاره؟
من احتمالاً باید ماموریت برم تایلند. با این کشور ظاهراً مشکل دارند؟ بروم یا نروم؟

با سلام
!!!!!!!!!!!!!!
is this a real question vaghean
؟؟؟
آقاي بيات
.........احترام مجدد

..........مثل لبنان و سوریه و اینها که به خاطر مسایل دیگه Big Grin مشکل داره

.........من ميگم ما يك تعداد آدم بوديم كه داشتيم در جريان زندگي،زندگي(؟) ميكرديم.....بعد اين اتفاق خجسته افتاد.....ما همون آدما هستيم هنوز....سفر رفتيم، كار كرديم، درس خونديم ...آدم بوديم خب...خب اين افسر اونجا يعني نميفهمه اينو؟Big Grin
یه تعداد آدم داشتن زندگی می کردند، زندگی؟ صحیحش اینه: ببخشید یه تعداد آدم داشتند زیست می کردند و اونا گفتند خوب بیایید چند تا شون رو انتخاب کنیم تا از این به بعد زندگی کنند. خوب برای این انتخاب یک سری شرط دارند که ما باید با اون شرایط سازگار باشیم تا اونا بپسندن.....
شما برای ازدواج هم باید شرایط اون شخص مقابل رو داشته باشید...نمی تونید بگید من داشتم زندگی می کردم تو اومدی انتخاب کردی..اگر سواد ندارم، زیبایی ندارم، قدو بالا ندارم مشکل من نیست .....
ساناز من شما رو نمی گم ها شما که انشالله همه اینا رو داری....کلاً میگم Big Grin Big Grin

در ضمن یه نگاه به رویاهات بنداز .ببین توی یک زندگی اینا باید رویا باشه یا واقعیت؟

من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، el333 ، Saeedv13 ، r_ent ، daria ، sayeh_m ، roeentan ، achi686 ، amir_cool_2001 ، rezagh ، aziking ، مانترا

مال من هم چنان نامه اوله ...
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: ehsan_ati
(2012-10-03 ساعت 15:13)alirezass نوشته:  باسلام
با این وضع دلار آیا امکان دارد ما پول سفارت رو با واحد پول ترکیه بدییم بعد چقدر هست این مبلغ سفارت به واحد پول ترکیه؟

سئوالت رو یکجا فقط بپرس لطفاً
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، saljoogh
(2012-10-03 ساعت 14:59)ehsan_ati نوشته:  

لطفا" حتما" به سفارت ایمیل بزن ، و بخواه که روز مصاحبتو کانفرم کنن
2013xxx11xx
3 نفر
ایروان
هفته دوم اکتبرWink
تشکر کنندگان:
(2012-10-03 ساعت 15:12)bayat_r نوشته:  در ضمن یه نگاه به رویاهات بنداز .ببین توی یک زندگی اینا باید رویا باشه یا واقعیت؟

...
Sad
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: bayat_r ، r_ent
(2012-10-03 ساعت 15:38)mag2013 نوشته:  

مرسی.شما ايميل زدي که درست شد؟
تشکر کنندگان: saljoogh ، barmak
(2012-10-03 ساعت 15:41)ehsan_ati نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 15:38)mag2013 نوشته:  

مرسی.شما ايميل زدي که درست شد؟

بله،ازشون خواستم وقت مصاحبمو کانفرم کنن...اونام سریع جواب دادن و همون وقت قبلیو اعلام کردن.
2013xxx11xx
3 نفر
ایروان
هفته دوم اکتبرWink
تشکر کنندگان: مهتاب - 2251 ، ehsan_ati ، Emma_a432
(2012-10-03 ساعت 15:13)alirezass نوشته:  باسلام
با این وضع دلار آیا امکان دارد ما پول سفارت رو با واحد پول ترکیه بدییم بعد چقدر هست این مبلغ سفارت به واحد پول ترکیه؟

سلام دوست خوبم ،

خیر شما پراسس فی رو باید به دلار بدین و فقط یو پی اس رو میتونید به لیر پرداخت بفرمایید . موفق باشید .

(2012-10-02 ساعت 21:05)mehdididam نوشته:  یک پیشنهاد
من میگم یک وکیل که انگلیسی بدونه از بین خودمون انتخاب کنیم ( مثلا" مدیران محترم مهاجر سرا ) که با کی سی سی تماس بگیره و از طرف همه و خیلی محترمانه اوضاع اقتصادی رو شرح بده و ببینه آیا اونها میتونن یه تمهیداتی برای برند ه های ایرانی که با مشکل تورم فوق بالای ارز روبرو هستن بیاندیشند یا نه ؟؟ هر کی موافقه اوکی بده که در صورت زیاد بودن تقاضا شاید یک اتفاقی بیافته البته فقط یک پیشنهاده

دوست خوبم سلام ،

از حضور شما بسیار عذر خواهی میکنم ، اما ظاهراً شما هنوز متوجه نشدین که توی چه دنیایی زندگی میکنید !!!! این حرفها چیه که میزنید ؟ مگه مشکل ما به اونا ارتباطی داره ؟ و یا اینکه چون لاتاری برنده شدیم برامون فرش قرمز پهن میکنن ؟ !!!! و یا تصور میکنید که پروسه لاتاری شخصیه و شما برای مدیریت یه فروشگاه درخواست میدین ؟ که بخاطر حفظ مشتری و سیاست رقابت اونو کمش کنن ؟ !!! این قضیه کاملاً برعکسه !!! شما باید از اونا ممنون باشید که این اجازه رو دادن که توی کشورشون اقامت دائم داشته باشید . وگرنه ورود به آمریکا خیلی خیلی سخت تر و غیر ممکن تر از این حرفاست . عزیزم ، پشت این قضیه صدتا سناتور و نماینده و آدم چیده شده . تصمیم به تغییرات کار مال یه نفر که نیست !!! مگه کی سی سی مستقل از دولت فدراله ؟ نه عزیزم ، اونا فقط مجری هستن همین !! . .... . در ضمن اینا از آدمای خودشون انقدر کار میکشن تا ازکار میافتن و بعدش هم میزنن میندازنش بیرون و میگن که قابل استفاده نیستی !!! . موفق باشید .
بیات جان
من نمیخوام نظر قطعی بدم اما منم شنیدم رو قضیه ی مدیکالت تاثیر میذاره اما به ویزات ربطی نداره ایشالا
اگه میتونی و مهم نیست و به کسی و جایی برنمیخوره، کار از محکم کاری عیب نمیکنه، نرو
وگرنه برو و فکرشم نکن و خیالت راحت باشه Smile
در هر صورت ویزاتو میگیری
فقط استرسشو نداشته باش Smile
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، rezagh ، bayat_r ، Emma_a432
دوستان یه سوال دارم.سرچ کردم جایی پیدا نکردم مطرح شده باشه.
اگر FBI CHECK بخوریم،برای اینکه بفهیمیم کی کلیر میشه هر روز باید سایت سفارت رو چک کنیم؟
بعد اینکه از وقتی توسایت کلیر شدن مشخص میشه تا اکسپایرش چند روز وقت میدن؟(چون باید برای خروج از دانشگاه نامه بگیرم و...)
تشکر کنندگان:
(2012-10-03 ساعت 23:09)mhz_ir نوشته:  دوستان یه سوال دارم.سرچ کردم جایی پیدا نکردم مطرح شده باشه.
اگر FBI CHECK بخوریم،برای اینکه بفهیمیم کی کلیر میشه هر روز باید سایت سفارت رو چک کنیم؟
بعد اینکه از وقتی توسایت کلیر شدن مشخص میشه تا اکسپایرش چند روز وقت میدن؟(چون باید برای خروج از دانشگاه نامه بگیرم و...)

روایت شده (از بچه های 2012) که بعد از مصاحبه آفیسر به شما می گه مثلا دو هفته یا یک ماه دیگه سایت رو چک کنید برای خیلی ها هم بعد از اون زمان کلیرنس اومده اما بعضی وقتها خیلی بیشتر هم طول کشیده که تا الان من ندیدم کسی فرمولی براش پیدا کرده باشه
//(---------------------------------------) دوستان تصحیح کردند
ولی اگر بیشتر از 6 ماه از زمان مدیکالتون گذشته باشه بازهم باید آزمایشهای پزشک سفارت و تکرار کنی
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، mhz_ir ، rezagh ، roeentan ، bayat_r ، مانترا
(2012-10-03 ساعت 23:41)shimoda نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 23:09)mhz_ir نوشته:  دوستان یه سوال دارم.سرچ کردم جایی پیدا نکردم مطرح شده باشه.

روایت شده (از بچه های 2012) که بعد از مصاحبه آفیسر به شما می گه مثلا دو هفته یا یک ماه دیگه سایت رو چک کنید برای خیلی ها هم بعد از اون زمان کلیرنس اومده اما بعضی وقتها خیلی بیشتر هم طول کشیده که تا الان من ندیدم کسی فرمولی براش پیدا کرده باشه
اما بعد از کلیر شدن شما تا قبل از 30 سپتامبر 2013 فرصت داری که پاست رو تحویل داده باشی و ویزا خورده پس گرفته باشی
ولی اگر بیشتر از 6 ماه از زمان مدیکالتون گذشته باشه بازهم باید آزمایشهای پزشک سفارت و تکرار کنی

سوالم همین جاست که گفتید"بعد از کلیر شدن شما تا قبل از 30 سپتامبر 2013 فرصت داری که پاست رو تحویل داده باشی و ویزا خورده پس گرفته باشی"
پس تکلیف اون تاریخ اکسپایر بعد از کلیر شدن میزن چی میشه؟
یعنی شما میگید چون امسال کیسا پایین اند میتونند بدون در نظر گرفتن اون اکسپایر برای کلیرنس(بالفرض که قبل از 6ماه اتمام مدیکال باشه ) میتونن تا 30 سپتامبر 2013 برای گرفتن ویزا برن؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستانSmile
شما وقتی می خواین ببینین کلیر شدین یا نه تو همون صفحه که کلیر شدین یه تاریخ هم زده که تا اون تاریخ باید حتما به سفارت مراجعه کنین و بعد اون تاریخ اگه برین ویزا بی ویزا.
نمی تونین تا 30 سپتامبر صبر کنین.
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: mhz_ir ، shimoda ، rezagh ، pooya.n ، shima1364 ، mgolchin13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان