کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-03 ساعت 23:53)mooj نوشته:  سلام دوستانSmile
شما وقتی می خواین ببینین کلیر شدین یا نه تو همون صفحه که کلیر شدین یه تاریخ هم زده که تا اون تاریخ باید حتما به سفارت مراجعه کنین و بعد اون تاریخ اگه برین ویزا بی ویزا.
نمی تونین تا 30 سپتامبر صبر کنین.

ممنون از اینکه تصحیح کردید
الان صفحه ی کلیرنس رو چک کردم برای اولین بار (Admin Process Expires On) رو دیدم حق با ایشون هست
یه تاریخ اکسپایر هست
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: mooj ، mhz_ir ، pooya.n
(2012-10-03 ساعت 23:58)shimoda نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 23:53)mooj نوشته:  سلام دوستانSmile
شما وقتی می خواین ببینین کلیر شدین یا نه تو همون صفحه که کلیر شدین یه تاریخ هم زده که تا اون تاریخ باید حتما به سفارت مراجعه کنین و بعد اون تاریخ اگه برین ویزا بی ویزا.
نمی تونین تا 30 سپتامبر صبر کنین.

ممنون از اینکه تصحیح کردید
الان صفحه ی کلیرنس رو چک کردم برای اولین بار (Admin Process Expires On) رو دیدم حق با ایشون هست
یه تاریخ اکسپایر هست

اتفاقا من همین امروز با یکی از اقوامم که نماینده ماهان در آنکاراست صحبت میکردم .
میگفت چن روز پیش خانمی اومده بود و می خواست تاریخ بلیطشو تغییر بده و چه گریه ای تو دفترشون راه انداخته بود!!!
حالا چرا؟ ایشون باید تا 24 سپتامبر برای ویزاش مراجعه می کرده به سفارت و به حساب ایران خودمون گذاشته 27 سپتامبر رفته و.....Sad
باید هر موردی رو هر چند کوچیک جدی بگیریم و از اطلاع رسانی غافل نشیم .
ممنونم.
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: shimoda ، pooya.n ، Szsanazsz ، kasrafo ، bayat_r ، rezagh ، mrbonbon ، Ali DV-2013
سلام بچه ها
اگر موفق شدیم و رفتیم آمریکا آیا برای گرفتن (ری انتری پرمیت دو ساله) باید زمان خاصی رو منتظر شیم یا میتونیم بعد از گرفتن گرین گارت یک ماه بعدش اقدام کنیم و برگردیم ایران
ممنون میشم اگر کسی جواب این سوال من رو بدهد مرسی
تشکر کنندگان: ali234 ، pooya.n
(2012-10-04 ساعت 03:20)Old_Spider نوشته:  سلام بچه ها
اگر موفق شدیم و رفتیم آمریکا آیا برای گرفتن (ری انتری پرمیت دو ساله) باید زمان خاصی رو منتظر شیم یا میتونیم بعد از گرفتن گرین گارت یک ماه بعدش اقدام کنیم و برگردیم ایران
ممنون میشم اگر کسی جواب این سوال من رو بدهد مرسی

تایپیک پاس سفید را مطالعه فرمایید
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

تشکر کنندگان: ali234 ، pooya.n
(2012-07-25 ساعت 18:35)mrr777 نوشته:  چندتایی کتاب به زبان انگلیسی گذاشتم برای دوستانی که می خوان روزهای انتظار رو با یادگیری کوتاهتر کنند.
امیدوارم به دردتون بخوره.
اگه خوب بود بگین تا بقیشو هم بذارم.
لینک کتابها
مرسی‌ خیلی‌ خوبن
شماره کیس: **2013AS000015
تاریخ رویت قبولی:1 MAY
کنسولگری:KUALA LUMPUR MALAYSIA
ارسال فرمهای سری اول:10MAY DHL
تعداد نفرات: خود خودم Big Grin
کارنت شدن کیس:13AUG
مصاحبه:هفته سومoct
دریافت کلیرنس: نداشتم
دریافت ویزا:یک ضرب Big Grin
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
مقصد : LAX
تشکر کنندگان: shima1364 ، Emma_a432 ، pooya.n
[quote='steve' pid='221470' dateline='1349334576']
[quote='mrr777' pid='194964' dateline='1343225150']
چندتایی کتاب به زبان انگلیسی گذاشتم برای دوستانی که می خوان روزهای انتظار رو با یادگیری کوتاهتر کنند.
لینک کتابها

تشکر... البته اگه بینشون کتاب درباره زندگی در آمریکا یا تاریخ آمریکا هم باشه عالی میشه Smile
تشکر کنندگان: alirezass ، pooya.n
تقدیم به منتظران:
[عکس: 176pxfvjbf8g85dhhkqo.jpg]
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: mazy ، alirezass ، shima1364 ، m@ry@m75 ، Emma_a432 ، pooya.n ، rezagh ، mooj ، مانترا ، Saeedv13 ، r_ent ، ensan
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم بعد از اینکه گرین کارت رو تو امریکا گرفتیم باید یه مدتی تو امریکا بمونیم؟اگه باید بمونیم چند ماه در سال؟
مثلا اگه بعد از گرفتن گرین کارت یه چند ماهی یا چند سالی بمونیم امریکا بعد بیاییم ایران و نتونیم تا 1 کی 2 سال یا حتی چند سال نتونیم بریم امریکا گرین کارتمون باطل میشه؟یا هر وقت دلمون خواست میتونیم بریم امریکا بیایم؟
اصلا امکان داره گرین کارت باطل بشه؟
تشکر کنندگان: pooya.n
دوستان بعد از کارنت شدن معمولا چند وقت بعدش ایمیل می آد؟
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
(2012-10-04 ساعت 12:04)mazy نوشته:  [quote='steve' pid='221470' dateline='1349334576']
[quote='mrr777' pid='194964' dateline='1343225150']
چندتایی کتاب به زبان انگلیسی گذاشتم برای دوستانی که می خوان روزهای انتظار رو با یادگیری کوتاهتر کنند.
لینک کتابها

تشکر... البته اگه بینشون کتاب درباره زندگی در آمریکا یا تاریخ آمریکا هم باشه عالی میشه Smile

سلام
آقا این لینک رو چطور باید دانلود کنیم؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
براي کتاب‌هاي زبان و فايل‌هاي صوتي اون ميتونيد از
http://englishtips.org/
هم استفاده کنيد. فقط اول ثبت نام کنيد بعد ميتونيد کتاب‌هاي مختلف موجود در بازار رو با فايل‌هاي صوتي دانلود کنيد.
تشکر کنندگان: tatoole ، pooya.n ، مانترا ، Saeedv13 ، r_ent
(2012-10-02 ساعت 01:27)amirhr123 نوشته:  
(2012-09-28 ساعت 23:34)ppp نوشته:  سلام به دوستان مهاجرسرا
من با کیس نامبر زیر 800 هنوز نامه دوم را دریافت نکردهام
تاریخ ارسال فرم هام 20 جون بوده و تاییده توسط ک سی سی 22 جون بوده است
آیا از بین دوستان کسی با شرایط من هستش
با راهنماییتون خوشحالم میکنین
Thanks
دوست عزیز شرایط من وشما یکسانه من **11 هستم ومدارک 23جون فرستادم لطفا اگر خبری شد به من پیغام بده باتشکر
منم 1400 هستم حدودا به منم بگید اگه خبری شد...Shy(25 جون فرستادم 27 به تایید ارامکس رسیده!)
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
احتمالا تا آخر سال میلادی حدس می زنم تا شماره 10000 کارنت بشند.
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
من 2013 قبول شدم ، 2014 ثبت نام بکنم یا نه؟

(2012-10-04 ساعت 12:37)gulu نوشته:  
(2012-10-04 ساعت 12:28)m@ry@m75 نوشته:  
(2012-10-04 ساعت 11:49)tenesi نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 22:56)ehsan99 نوشته:  بچه ها 2014 هم شرکت ميکنين?
من الان KCC تماس گرفتم و گفت به پرونده 2013 هيچ ربطی نداره و ميشه شرکت کرد
سلام دوستان
من برنده 2012 بودم . اما قبل از مصاحبه برای 2013 هم ثبت نام کرده بودم که اگر به هر دلیلی موفق به اخذ ویزا نشدم ، شانس مجدد داشته باشم.
.......
به نظرم برای شکر این نعمتی که خدا نصیبمون کرده ماهم بیایم شانس برنده شدن را به دیگران هم بدیم ............
خداي نكرده به هر دليلي جواب كليرنسش تا 30 سپتامبر نيومد چي ؟‌!
چند وقتیه این بحث داره همه جا میشه و من می خواستم نظر خودم رو بگمفقط تو رو خدا به هیچ کس برنخوره مخصوصاً گولوی عزیز:
یه روز من جمعه صبح نون نداشتیم رفتم همه نانواییا بسته بودند اما یدونه نونوایی بربری دم خونمون باز بود من رفتم اونجا که یه دونه نون بگیرم دم در با یه آقای خیلی باکلاس با هم رسیدیم و من به رسم ادب گفتم شما اول بفرمایید. وقتی رفتیم تو دیدیم که فقط 6 تا نون داره، خوشحال. اما اون آقا باکلاسه قبلی من گفت من 6 تاش رو می خوام. و به شاطر گفتم من یه دونه می خوام، نداری؟ گفت اگر این آقا 5 تا برداره می تونی یه دونه شما برداری...
درکمال ناباوری اون آقا گفت من هر 6 تا رو می خوام...شاطر هم که انگار یارو رو میشناخت گفت شما 3 نفر آدم هستید، 3 تا هم کافیتونه حالا فردا بیا بقیه اش رو بگیر...
و اون آقا درکمال ناباوری*2 گفت: اگر اومدیم و فردا صبح به هر دلیل شما نپختید چی؟

دوستان، عزیزان، گولوی عزیز تو که خودت شرایط کلیر شدن رو تجربه کردی، تو که خودت حکمت و مهربونی و لطف خدا رو از نزدیک با پوست و گوشتت حس کردی... مگه چند درصد 2012 ایها ویزا نگرفتن که ما هم بخوایم نگیریم؟ ما که اگه خدا بخواد 99.99% رفتنی هستیم حالا اگر 2013 ویزا بگیریم و در سال 2014 هم قبول بشیم چی؟ رومون میشه تو روی منتظران و قبول نشده ها نگاه کنیم چون ما حق اونا رو ازشون گرفتیم.... بیایم و این بار فرا زمینی فکر کنیم و به نفع پشت در مهاجرت مونده ها بریم کنار....
ما آزموده ایم در این راه بخت خویش
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
dostan mazerat ke fingilish minevisam,akhe font farsi nadaram.mikhastam bedonam aya mishe kasi ke vase 2013esmesh dar omade ,dobare sabte nam kone?(vase ehtiyat age rad shodim)mamnon misham aeg eela resani konid
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان