کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-05 ساعت 19:26)Hadi_20 نوشته:  
(2012-10-05 ساعت 14:06)Hadi_20 نوشته:  دوستان من یه سوالی ذهنم رو بد مشغول کرده است.
من برای لاتاری dv2014 شرکت کرده ام و دانشجو هستم و این ترم آخرین ترم من می باشد و بعد اونم می خوام یه راست برم سربازی حالا اگه زد و من از لاتاری قبول شدم چی میشه؟میشه از کشور خارج شد برای مصاحبه؟من خودم یه راهی پیدا کردم و اونم اینکه کنکور ارشد شرکت کنم تا اگه بخوام برم بشه معافیت تحصیلی بگیریم.آیا این راه امکان پذیره؟
سوال دیگه ای هم که دارم اونم اینکه برای مصاحبه چه مدارکی رو باید برد؟آیا مدرک دیپلم رو باید اصلش رو برد؟من که نمی تونم مدرک دیپلم بگیرم.دوستان همچین تجربه ای دارن خواهشا به ماها هم کمک کنن.

بابا خواهشا یکیم جواب مارو بدهSad

اینجا رو بخون دوست من. اگر جوابت رو تو تاپیک پیدا نکردی همونجا سؤالتو مطرح کن.
تشکر کنندگان: mhz_ir ، sayeh_m ، Szsanazsz ، r_ent ، Ali DV-2013
(2012-10-05 ساعت 14:06)Hadi_20 نوشته:  دوستان من یه سوالی ذهنم رو بد مشغول کرده است.
من برای لاتاری dv2014 شرکت کرده ام و دانشجو هستم و این ترم آخرین ترم من می باشد و بعد اونم می خوام یه راست برم سربازی حالا اگه زد و من از لاتاری قبول شدم چی میشه؟میشه از کشور خارج شد برای مصاحبه؟من خودم یه راهی پیدا کردم و اونم اینکه کنکور ارشد شرکت کنم تا اگه بخوام برم بشه معافیت تحصیلی بگیریم.آیا این راه امکان پذیره؟
سوال دیگه ای هم که دارم اونم اینکه برای مصاحبه چه مدارکی رو باید برد؟آیا مدرک دیپلم رو باید اصلش رو برد؟من که نمی تونم مدرک دیپلم بگیرم.دوستان همچین تجربه ای دارن خواهشا به ماها هم کمک کنن.

سلام.اول از همه ورودتون به انجمن رو از طرف مهاجرسرا تبریک میگم.
بعد از اون عزیز دل کمی صبر...Smile
اگر برنده بشید و در حین خدمت باشید(سرباز باشید نمی تونید اجازه خروج بگیرید).ولی اگر دانشجو باشید یا هنوز خدمت نرفته باشید(فعلا تا 45 روز قبل از خدمت اجازه خروج میدن البته با داشتن برگ سبز)
اگر ارشد هم قبول بشید معافیت تحصیلی دارید و میتونید با گذاشتن وثیقه) که مقادیرش رو تو پست مشکل سربازی مطرح شده) میتونید خارج بشید.
اصل دیپلم باشه کافیه.اصل دیپلم تو دبیرستانتون هست میتونید الان که دانشجو هستید یه گواهی اشتغال به تحصیل ببرید (یا همون کارت دانشجویی هم کفایت می کنه) و اصلشو بگیرید.
تشکر کنندگان: manila ، Hadi_20 ، امیر مهاجر ، r_ent ، ASALI
(2012-10-05 ساعت 19:55)mhz_ir نوشته:  

سلام.اول از همه ورودتون به انجمن رو از طرف مهاجرسرا تبریک میگم.
اگر برنده بشید و در حین خدمت باشید(سرباز باشید نمی تونید اجازه خروج بگیرید).ولی اگر دانشجو باشید یا هنوز خدمت نرفته باشید(فعلا تا 45 روز قبل از خدمت اجازه خروج میدن البته با داشتن برگ سبز)
اگر ارشد هم قبول بشید معافیت تحصیلی دارید و میتونید با گذاشتن وثیقه) که مقادیرش رو تو پست مشکل سربازی مطرح شده) میتونید خارج بشید.
اصل دیپلم باشه کافیه.اصل دیپلم تو دبیرستانتون هست میتونید الان که دانشجو هستید یه گواهی اشتغال به تحصیل ببرید (یا همون کارت دانشجویی هم کفایت می کنه) و اصلشو بگیرید.

سلام خیلی ممنون از تبریکتون.Shy
چشم حتما دوست عزیزTongue
در مورد مدرک تحصیلی من خیلی نگرانم.مگر موقع مصاحبه تو سفارت اصل مدرک دیپلمو می خوان؟مگه نباید ترجمه بشه تو دارترجمه و بعد ترجمه شو برد برای مصاحبه؟حال اگه مدرسه نده میشه مثلا چند روز امانت گرفت برای ترجمه بعد بهشون برگردوند و حتی یه کپی هم ازش گرفت برای بردن به سفارت؟خواهشا اونایی که تو این زمینه تجربه دارن راهنمایی کنندShy
اصلا اطلاعاتی در این زمینه ندارمSad
تشکر کنندگان:
(2012-10-04 ساعت 16:23)raham نوشته:  سلام دوستان گلم
روز اول اکتبر ابوظبی بودیم و کارت قرمز گرفتم . جای شما خالی دیروز هم رفتم پاسهامونو گرفتم که منور شده به یکفروند ویزا
آفیسر گفت اولین ویزای لاتاری 2013 هستی تو ابوظبی .
هنوز به ایران نرسیدم ولی شنبه میام و حتما توضیح میدم
اینجا تو این هتل آشغال که بعدا براتون توضیح میدم اینترنت نداره و الان کافی نتم .
...... تا شنبه بدرود . به امید یه ضرب همتون ...........

سلام ، تبریک می گم و امیدوارم همیشه موفق باشید.
[/quote]

تبریک میگم دوست عزیز. به قولی دست راستت روی سر همه منتظران!Wink
تشکر کنندگان: 3pideh ، rose_2000
(2012-10-05 ساعت 21:25)Hadi_20 نوشته:  سلام.اول از همه ورودتون به انجمن رو از طرف مهاجرسرا تبریک میگم.

سلام خیلی ممنون از تبریکتون.Shy
چشم حتما دوست عزیزTongue
در مورد مدرک تحصیلی من خیلی نگرانم.مگر موقع مصاحبه تو سفارت اصل مدرک دیپلمو می خوان؟مگه نباید ترجمه بشه تو دارترجمه و بعد ترجمه شو برد برای مصاحبه؟حال اگه مدرسه نده میشه مثلا چند روز امانت گرفت برای ترجمه بعد بهشون برگردوند و حتی یه کپی هم ازش گرفت برای بردن به سفارت؟خواهشا اونایی که تو این زمینه تجربه دارن راهنمایی کنندShy
اصلا اطلاعاتی در این زمینه ندارمSad
[/quote]

شما اول برو مدرسه دیپلمتو بگیر.بله باید اصل مدرک رو هم با ترجمش ببرید.
تشکر کنندگان: Hadi_20
(2012-10-05 ساعت 22:10)ordibehesht600 نوشته:  
(2012-10-04 ساعت 16:23)raham نوشته:  سلام دوستان گلم
روز اول اکتبر ابوظبی بودیم و کارت قرمز گرفتم . جای شما خالی دیروز هم رفتم پاسهامونو گرفتم که منور شده به یکفروند ویزا
آفیسر گفت اولین ویزای لاتاری 2013 هستی تو ابوظبی .
هنوز به ایران نرسیدم ولی شنبه میام و حتما توضیح میدم
اینجا تو این هتل آشغال که بعدا براتون توضیح میدم اینترنت نداره و الان کافی نتم .
...... تا شنبه بدرود . به امید یه ضرب همتون ...........

سلام ، تبریک می گم و امیدوارم همیشه موفق باشید.

تبریک میگم دوست عزیز. به قولی دست راستت روی سر همه منتظران!Wink
[/quote]
چرا کارت قرمز ؟؟؟سفید =ویزای یکضرب آبی =کلیرینس قرمز =ریجکت
تا حالا که من اینجوری متوجه شدم مگه رنگ کارتها تو کنسولگریها فرق داره با هم؟؟؟
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: r_ent ، 3pideh
سلام دوستان. خواهر من برنده شده و کیس نامبرش هم **AS29 هستش. برای سفارت آنکارا. من براش ایمیل زدم به کی سی سی و امروز جواب دادن که :
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of November. Please refer to the visa bulletin at http://www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
ولی واقعا نمی دونیم که کارنت شدن یعنی چه و الان ما باید چه کنیم. چه مدارکی رو حاضر کنیم و چه مراحلی در انتظار ما هست. از اونجا که ما اطلاعات زیادی نداریم، خیلی خیلی محبت می کنید اگر یک نفر از دوستان مارو در این رابطه راهنمایی کنه. به لیست اشاره شده در مورد آنکارا هم سر زدیم، گویا هنوز نوبت مصاحبه اش نشده. لطفا با اطلاعات خودتون ما رو راهنمایی کنید. ممنون.
تشکر کنندگان: r_ent
(2012-10-06 ساعت 00:15)mona97 نوشته:  سلام دوستان. خواهر من برنده شده و کیس نامبرش هم **AS29 هستش. برای سفارت آنکارا. من براش ایمیل زدم به کی سی سی و امروز جواب دادن که :
...
ولی واقعا نمی دونیم که کارنت شدن یعنی چه و الان ما باید چه کنیم. چه مدارکی رو حاضر کنیم و چه مراحلی در انتظار ما هست. از اونجا که ما اطلاعات زیادی نداریم، خیلی خیلی محبت می کنید اگر یک نفر از دوستان مارو در این رابطه راهنمایی کنه. به لیست اشاره شده در مورد آنکارا هم سر زدیم، گویا هنوز نوبت مصاحبه اش نشده. لطفا با اطلاعات خودتون ما رو راهنمایی کنید. ممنون.

عزیزم اول از همه باید بدونی اگه میخوای موفق باشی باید این فروم رو با دقت بخونی (مخصوصا تاپبک های مرتبط با مشکلاتتون رو).
کارنت شدن یعنی اینکه پرونده شما در جریان هستش و به عبارت ساده یعنی اینکه به زودی تاریخ مصاحبتون معلوم میشه و باید واسش آماده باشینSmile
برای هر سفارتب فرق میکنه اما برای آنکارا اینطوریه که باید 1 سری مدارکی رو که اعلام کرده تا 15 روز قبل از مصاحبتون بفرستین سفارت. همه توضیحات تو این فروم هست.
موفق باشین
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، roeentan
(2012-10-06 ساعت 00:15)mona97 نوشته:  سلام دوستان. خواهر من برنده شده و کیس نامبرش هم **AS29 هستش. برای سفارت آنکارا. من براش ایمیل زدم به کی سی سی و امروز جواب دادن که :
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of November. Please refer to the visa bulletin at http://www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

سلام با عرض تبریک.کارنت شدن به این معنی می باشد که به طور مثال اگر تا شماره 3000 کارنت شده باشد ، کیس نامبر خواهر شما جز این شماره می باشد و باید منتظر اعلام تاریخ مصاحبه باشند.البته اعلام زمان مصاحبه برای ایشان بستگی به تاریخ ارسال مدارک دارد.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، صوفیا صوری ، roeentan
(2012-10-06 ساعت 00:15)mona97 نوشته:  سلام دوستان. خواهر من برنده شده و کیس نامبرش هم **AS29 هستش.

شما فرم های سری اول یعنی ds-122 , 230 رو فرستادید؟
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان:
بچه ها دعام کنین ..مصاحبه ما نزدیکه ....... .... .... .......... ..
2013xxx11xx
3 نفر
ایروان
هفته دوم اکتبرWink
(2012-10-06 ساعت 11:22)mag2013 نوشته:  بچه ها دعام کنین ..مصاحبه ما نزدیکه ....... .... .... .......... ..

اللهم ارزق ویزا ل"مج 2013"، سهلً فی مرت الاول.....
ببخشید عربا "گ" ندارنBig Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-10-06 ساعت 11:22)mag2013 نوشته:  بچه ها دعام کنین ..مصاحبه ما نزدیکه ....... .... .... .......... ..

منتظر برگشتتون از ایروان با سه تا ویزای تپل! هستیمWink واست آرزوی موفقیت می کنم، البته به شرط اینکه قول بدی واسمون یه سفرنامه پر و پیمون بنویسی ?
کیس نامبر: 2013AS00002XXX، کنسولگری : ابوظبی ، تاریخ مصاحبه: 31 ژانویه. دریافت ویزا : سوم فوریه
سفرنامه

به امید موفقیت شما و همه بچه های مهاجر سرا.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Ali DV-2013 ، roeentan ، hamedhamed
(2012-10-06 ساعت 01:30)shimoda نوشته:  
(2012-10-06 ساعت 00:15)mona97 نوشته:  سلام دوستان. خواهر من برنده شده و کیس نامبرش هم **AS29 هستش.

شما فرم های سری اول یعنی ds-122 , 230 رو فرستادید؟

شیمودای عزیز فرم های این دوستمون به دست KCC رسیده و دارن بررسی میکنن و بهشون گفتن صفحه ویزا بولتین رو 15 هر ماه چک کنن طبق جوابی که بهشون دادن عرض کردم یعنی ایشون باید مطابق کیس نامبرشون ببینن که کی کارنت میشن
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، byousefi_p ، Ali DV-2013 ، roeentan ، hamedhamed

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان