کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
من مدارک مرحله اولمو دیروز با ایمیل فرستادم و تمروز این جواب رو بهم دادن. میشه بگین دقیقن چی میگه؟ آیا مدارکم پذبرفته شده؟

Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
CA/VO/KCC
Williamsburg, KY
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

Privacy/PII
This email is UNCLASSIFIED.
تشکر کنندگان:
كيس نامبر عزيزاني كه امروز يعني چهارشنبه ٩١/٨/١٧ در انكارا مصاحبه دارند
براشون ارزوي سفري خوش و ويزاي يك ضرب داريم و منتظر سفرنامه هاي پربارشون هستيم

2013AS188
2013AS320
2013AS45
2013AS450
2013AS577
2013AS687
2013AS760
2013AS878
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
من اوایل اکتبر فهمیدم که برنده شدم. کیس نامبر من سه رقمی (1XX) است. فرمهای مرحله اول را سریعاً و با دقت تهیه و با آرامکس به KCC ارسال کردم و در تاریخ 12 اکتبر طبق اعلام آرامکس به مقصد رسید. یکهفته بعد ایمیل زدم KCC که ببینم مدارک را دریافت کردن یا نه که 6 روز بعدش جواب دادن که چون سرشون خیلی شلوغه 6 تا 8 هفته از تاریخ ارسال مدارک طول میکشه که تازه ببینن نامه بدستشان رسیده یا نه ! به نظر شما با اینکه سه رقمی هستم و کارنت هم شدم حالا اگه بگیم اواسط نوامبر مدارک من را بررسی کنند فکر میکنید تاریخ مصاحبه را برای چه وقتی اعلام میکنن؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-07 ساعت 10:10)ramin2019 نوشته:  من اوایل اکتبر فهمیدم که برنده شدم. کیس نامبر من سه رقمی (1XX) است. فرمهای مرحله اول را سریعاً و با دقت تهیه و با آرامکس به KCC ارسال کردم و در تاریخ 12 اکتبر طبق اعلام آرامکس به مقصد رسید. یکهفته بعد ایمیل زدم KCC که ببینم مدارک را دریافت کردن یا نه که 6 روز بعدش جواب دادن که چون سرشون خیلی شلوغه 6 تا 8 هفته از تاریخ ارسال مدارک طول میکشه که تازه ببینن نامه بدستشان رسیده یا نه ! به نظر شما با اینکه سه رقمی هستم و کارنت هم شدم حالا اگه بگیم اواسط نوامبر مدارک من را بررسی کنند فکر میکنید تاریخ مصاحبه را برای چه وقتی اعلام میکنن؟

با توجه به اینکه مدارکت رو دیر فرستادی فکر نمیکنم که زودتر از ژانویه بری برای مصاحبه... ولی دیر تر هم نمیشه نگران نباش
کیس نامبر :***2013AS
کنسولگری : آنکارا
مقصد : سن فرانسیسکو , کالیفرنیا
مصاحبه: هفته سوم نوامبر , نتیجه : ویزای یک ضربBig Grin
ورود به امریکا : 4 روز بعد از مصاحبه !!
تشکر کنندگان: soooli55 ، studpk
(2012-11-07 ساعت 04:08)hgbeigi نوشته:  من مدارک مرحله اولمو دیروز با ایمیل فرستادم و تمروز این جواب رو بهم دادن. میشه بگین دقیقن چی میگه؟ آیا مدارکم پذبرفته شده؟

این تأیید دریافت مدارکته. اتوماتیک هم نیست. یک فرد اینو برات فرستاده. مدارکت وارد پرونده‌ات میشه.
بعد از یه مدت بررسی میکنند و وقتی کارنت شدی خودشون میفرستند سفارت مربوطه.
(2012-11-07 ساعت 12:51)soroush253 نوشته:  [quote='ramin2019' pid='233797' dateline='1352266849']
من اوایل اکتبر فهمیدم که برنده شدم. کیس نامبر من سه رقمی (1XX) است. فرمهای مرحله اول را سریعاً و با دقت تهیه و با آرامکس به KCC ارسال کردم و در تاریخ 12 اکتبر طبق اعلام آرامکس به مقصد رسید. یکهفته بعد ایمیل زدم KCC که ببینم مدارک را دریافت کردن یا نه که 6 روز بعدش جواب دادن که چون سرشون خیلی شلوغه 6 تا 8 هفته از تاریخ ارسال مدارک طول میکشه که تازه ببینن نامه بدستشان رسیده یا نه ! به نظر شما با اینکه سه رقمی هستم و کارنت هم شدم حالا اگه بگیم اواسط نوامبر مدارک من را بررسی کنند فکر میکنید تاریخ مصاحبه را برای چه وقتی اعلام میکنن؟
با سلام
دوست عزیز ضمن عرض تبریک به شما جهت قبولیتون به نظرم با توجه به اینکه مدارکتون رو اکتبر فرستادین و الان تا آخر دسامبر زمان مصاحبه ها اعلام شده زمان مصاحبتون فبریه یا می می باشد . موفق باشید.
کیس: 2013AS4##
اتعداد: 2 نفر
ارسال مدارک: 15 جولای
کارنتی: آگوست
سفارت : آنکارا
نامه دوم: 20 نوامبر
مصاحبه: 23 ژانویه
آخرین آپدیت CEAC : می 21
تشکر کنندگان:
آقای افشین ضمن تبریک به شما یه چند تا سوال داشتم...ویزای همه اعتبار داره یامثلا ماها که آخر هستیم واسه مصاحبه هم اعتبار داره یا نهایتا همه 30 سپتامبر باطله؟؟؟یعنی ورودمون باید قبل از 30 سپتامبر باشه؟؟؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان:
(2012-11-08 ساعت 00:03)گل نهال نوشته:  آقای افشین ضمن تبریک به شما یه چند تا سوال داشتم...ویزای همه اعتبار داره یامثلا ماها که آخر هستیم واسه مصاحبه هم اعتبار داره یا نهایتا همه 30 سپتامبر باطله؟؟؟یعنی ورودمون باید قبل از 30 سپتامبر باشه؟؟؟

با اجازه آقا افشین، شما اگه 20 سپتامبر 2013 مدیکال بدی و 25 سپتامبر 2013بری مصاحبه و 28 سپتامبر 2013 ویزاتو بگیری (یعنی دیقه 90) تا 20 مارچ 2014 ویزای شما مهلت داره که وارد خاک امریکا شی. یعنی ویزا اعتبارش 6 ماه بعد از گرفتن تاریخ مدیکاله و وقتی شما ویزاتو گرفتی دیگه آخر سپتامبر هیچ معنی نداره و Deadline برای رفتن به امریکا نیست.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: afs ، Saeedv13 ، mehdiii ، itsmasoud ، rouzbehdarvishi ، kavirr ، studpk ، lilac ، mrr777 ، rezagh ، ابی هانی ، مانترا ، Hedieh20
(2012-06-24 ساعت 20:49)sayeh_m نوشته:  سلام بر همه ی دوستان عزیز
خب منم می خواستم تجربه خودم رو در رابطه با این قبولی بگم Smileمن چندین سال بود که همیشه به مهاجرت فکر میکردم ولی فقط و فقط در حد فکر کردن بود و هرگز هیچ اقدامی در این رابطه انجام نداده بودیم و این بار اول بود که با همسرم تصمیم گرفتیم که لاتاری ثبت نام کنیم . نمیدونم چرا ( شاید به خاطر عدم اعتماد به نفس کافی ) حتی 1 دهم درصد هم فکر نمیکردم که ما هم بتونیم قبول بشیم با اینکه چندین نفر از دوستان و اطرافیان در این سالها قبول شدن و الان هم آمریکا زندگی میکنن . حتی راستش اگر همسرم پیگیر چک کردن نمیشد شاید یادم میرفت Smile و بالاخره هم اون دوستی که برامون ثبت نام کرده بود بهمون گفت که قبول شدیم Smile
خب با تمام این ماجراها خودم اینطوری نتیجه گیری میکنم که این فقط کار همون ذهن و رویاپردازی سالها و سالهای من بوده که اینطوری نتیجه داد Smileبه هر حال هنوز هم تو شوک هستم . الان اصلا" استرس ندارم ولی به طرز وحشتناکی هیجان زده هستم Smile)
این سایت رو خیلی دوست دارم . با اینکه تازه تازه دارم بعضی چیزها رو اینجا یاد میگیرم ... گاهی از پست های بچه ها استرس هم میگیرم و خیلی وقتها هم خیلی چیزها یاد گرفتم Smile
به هر حال ببخشید که سرتون رو درد آوردم ولی امیدوارم که همه بتونیم خوشحال باشیم و از زندگی لذت ببریم ...خواهش میکنم که سعی کنیم همه با هم مهربون باشیم و در این شرایط به هم دلداری بدیم ...به امید موفقیت همه Smile
درود.موافقم.یادمون باشه که قانون جذب یه واقعیته و اساسش همینیه که شما گفتین,رویاپردازی.بقیه موارد را هم همینطوری میشه جذب کرد.پیروز باشید.
Case Number: 2013AS0000XXXX /اطلاع از قبولی 2SEP/ارسال فرمها 8SEP
تشکر کنندگان: elham63 ، sh_aytak ، hgbeigi
(2012-11-07 ساعت 13:28)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-07 ساعت 04:08)hgbeigi نوشته:  من مدارک مرحله اولمو دیروز با ایمیل فرستادم و تمروز این جواب رو بهم دادن. میشه بگین دقیقن چی میگه؟ آیا مدارکم پذبرفته شده؟

این تأیید دریافت مدارکته. اتوماتیک هم نیست. یک فرد اینو برات فرستاده. مدارکت وارد پرونده‌ات میشه.
بعد از یه مدت بررسی میکنند و وقتی کارنت شدی خودشون میفرستند سفارت مربوطه.
درود
امیر خان
من 2SEPاز قبولی ام مطلع شدم و 8SEPمدارکم را ارسال کردم,همچنین 26SEP یه نامه جهت اطلاع از دریافت مدارکم به KCCزدم که بهم جواب دادن که 6 تا 8 هفته دیگه بررسی می کنن.حالا دو تا سوال:اول اینکه با توجه به چهار رقمی بودن کیس نامبرم(3XXX)به نظرتون زمان مصاحبه من کی خواهد بود.دوم اینکه دیر ارسال کردن مدارک چه تاثیری در روند کار من می تونه بزاره.ممنون از لطفتون.
Case Number: 2013AS0000XXXX /اطلاع از قبولی 2SEP/ارسال فرمها 8SEP /جمع کل هزینه ها تا کنون 148000 تومن.
تشکر کنندگان:
(2012-11-06 ساعت 11:05)mrr777 نوشته:  كيس نامبر عزيزاني كه امروز در انكارا مصاحبه دارند:

2013AS171
2013AS294
2013AS35
2013AS445
2013AS568
2013AS684
2013AS749
2013AS863

براشون ارزوي موفقيت و ويزاي يك ضرب ميكنيم و منتظر سفرنامه هاي پربارشون هستيم

درود
براشون آرزوی پیروزی دارم.
Case Number: 2013AS0000XXXX /اطلاع از قبولی 2SEP/ارسال فرمها 8SEP /جمع کل هزینه ها تا کنون 148000 تومن.
تشکر کنندگان: byousefi_p
باسلام به دوستان میخاستم بدونم اگه کسی کارنت شده باشه ندونسته باشه ومصاحبه هم نرفته باشه میتونه درخواست مصاحبه مجدد کنه اصلا چه زمان وقت داره تا بعد از کارنت شدن پیگیری کنه؟
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
انشالا همه دوستان مهاجرسرایی موفق باشند
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان: ابی هانی
بالاخره سری چهارمی کارنتی هم اعلام شدند. تا کیس نامبر 3400 برای آسیا

(2012-11-08 ساعت 03:02)ali heydari نوشته:  باسلام به دوستان میخاستم بدونم اگه کسی کارنت شده باشه ندونسته باشه ومصاحبه هم نرفته باشه میتونه درخواست مصاحبه مجدد کنه اصلا چه زمان وقت داره تا بعد از کارنت شدن پیگیری کنه؟
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
انشالا همه دوستان مهاجرسرایی موفق باشند

دوست عزیز شما هنوز کارنت نشدی.
نگران نباش
و 15 هرماه میلادی به این آدرس سری بزن

(2012-11-08 ساعت 00:03)گل نهال نوشته:  آقای افشین ضمن تبریک به شما یه چند تا سوال داشتم...ویزای همه اعتبار داره یامثلا ماها که آخر هستیم واسه مصاحبه هم اعتبار داره یا نهایتا همه 30 سپتامبر باطله؟؟؟یعنی ورودمون باید قبل از 30 سپتامبر باشه؟؟؟

ویزای هر کسی 6 ماه پس از تست پزشکی اعتبار داره.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: studpk ، lilac ، ابی هانی ، rezagh
خب اگه آگوست برم مصاحبه و تا 30 سپتامبر کلیر نشم چی میشه؟؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: rezagh
(2012-11-08 ساعت 11:01)گل نهال نوشته:  خب اگه آگوست برم مصاحبه و تا 30 سپتامبر کلیر نشم چی میشه؟؟

گل نهال بانو، چرا نگرانی ؟! احتمال اینکه کلیر نشی عددی نزدیک به صفرِ، اصلاً نگران نباش دوست عزیز و با آرامش تمام تاپیکهارو بخون، زبان بخون، مدارکت رو آماده کن، سراغ یکی دوتا تخصص برو و هزارتا کار دیگه، سال دیگه این موقع داری چمدون هاتو میبندی Wink

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان