کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
من قبول نشدم
خب چرا دوباره پایین نوشته اکتبر 2012 چک کن..شاید سایت دیگه ای باید برای چک دوم رفت؟؟؟کسی اطلاع داره؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-26 ساعت 15:14)steve نوشته:  سلام به همگی‌ هوورااا ویزامو گرفتم

steve جان از ته دل بهت تبریک میگم
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: mitme ، ordibehesht600 ، پرستو مهاجر ، pooya.n ، 3pideh ، مانترا
(2012-11-04 ساعت 14:33)گل نهال نوشته:  سلام دوستان
من خیلی ی ی ی ی ناراحتم که روز 1نوامبر نتیجه ام رو دیدم درصورتیکه نتیجه من 1 می اومده بوده...یه چند جا دیدم که نوشته بود تا آخر سپتامبر 2012وقت بده و وقت تموم شده...بعضیجاها نوشته که تا آخر سپتامبر2013 وقته...نمیدونم چیکار کنم...درحال تکمیل مدارک هستم که این روزا بفرستم و کیس نامبرم هم 9000 هست حدودا...دیدم که چندجا نوشته تا کیس نامبر 2700 کارنت شده...یعنی من اگه مدارکمو هم فرستاده بودم هنوز کارنت نشده بود؟؟؟یعنی دیر نشده؟؟؟تورو خدا هرچه سریعتر منو از نگرانی در بیارید...ممنون

با تبریک
نهال جان مشکلی نیست با دقت فرما رو پر کن بفرست . حتما همگی موفق به گرفتن ویزا می شیم.

(2012-10-31 ساعت 09:47)aaghaafi نوشته:  
(2012-10-31 ساعت 09:08)sayeh20 نوشته:  دوستان عزیز خیلی ممنونم از محبت زیادتون و اینکه با خوشحالی من خوشحال شدید.
شماره کیس نامبر:
**2013AS000103
کنسولگری: آنکارا

آخی ... خیلی مبارک باشه ایشالاه کاراتون خوب پیش بره و ویزا رو بگیریدWinkWink البته دوست عزیز از ابتدا این رو بهتون بگم که در این راه لازمه که کمی سعه صدر داشته باشید... گودلاکTongue

مبارکه !!!
تشکر کنندگان: پرستو مهاجر
ازبیات_ر بابت اطلاع رسانی متشکریم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: bayat_r ، rezagh
خب اینم نامه ای که سفارت امروز برام فرستاده جهت یادآوری مصاحبه !

Dear, SOROUSH:

Greetings from US Embassy, Ankara

This is in regards to your immigrant visa application which is being processed at our office. We would like to inform you that your file has been prepared for your interview on:

X -NOV-2012 08:30

You may use this e-mail message in lieu of an appointment letter.

On the day of your interview, please bring the following documents to our office and hand them to the Consular Greeter in the following order:

- Passport

- Photos

- Medical report

- Diploma (original)

- Birth Certificate (Shenasname) (original)

- $330 Diversity Visa application fee per person, payable by credit card or in cash (if you prefer to pay in cash, please bring exact change).

- If there has been any change in the information provided on the DS-230 Part 1, Part 2 and DSP-122 forms please bring updated forms to your interview.

Please make sure to have all of the documents listed above in your possession on the day of your interview. Failure to submit all of the listed documents will cause delay in your interview process and in the issuance of your visa.

We would like to remind you that additional documentation, information or processing may be required for your file after the interview.

Note: You should never pay for travel arrangements (e.g., airfare, hotels) without having a visa in your possession. The U.S. Embassy accepts no responsibility if you do so. We are able to issue most visas within three-five business days of interview; however, we are unable to guarantee the issuance of a U.S. visa before a fixed travel date. You risk significant financial losses if you ignore this advice.

Please include your case number in all correspondence.

We hope this information is helpful to you.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

Case Number: 2013AS***

Name (P) : X , SOROUSH

Preference Category: DV - IRAN

Before you send an inquiry to the Immigrant Visa Unit, please consult the updated Frequently Asked Questions (FAQ) section of our site at http://turkey.usembassy.gov/faqs_iv.html
کیس نامبر :***2013AS
کنسولگری : آنکارا
مقصد : سن فرانسیسکو , کالیفرنیا
مصاحبه: هفته سوم نوامبر , نتیجه : ویزای یک ضربBig Grin
ورود به امریکا : 4 روز بعد از مصاحبه !!
كيس نامبر عزيزاني كه امروز در انكارا مصاحبه دارند:

2013AS171
2013AS294
2013AS35
2013AS445
2013AS568
2013AS684
2013AS749
2013AS863

براشون ارزوي موفقيت و ويزاي يك ضرب ميكنيم و منتظر سفرنامه هاي پربارشون هستيم
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2012-11-06 ساعت 12:47)kopenhak84 نوشته:  سلام
من شمارم ردیف 200 هستش هنوز نامه برام نیومده چیکار کنم دو سه بار براشون ایمیل فرستادم جواب میدند مدارکت مچ نیست منم اسم . فامیلی شهر تولد و انچه بلد بودم رو فرستادم البته شخص برنده رو که خانمم باشه ولی بازم جواب میدند مچ نیست و میگند با کی سی سی تماس بگیر زبانم بلد نیستم کسی میتونه راهنمائیم کنه از این انتظار نجات پیدا کنیم ایا کسی مثل من هستش ممنونم
سلام دوست عزیز
ما هم کیسمون 4xx هست و هنوز منتظریم چون مدارک رو تو جولای فرستادیم. امیدوارم تا 15th نوامبر زمان مصاحبه رو اعلام کنن. در خصوص match نبودن مدارک اطلاعی ندارم ولی به نظرم پیگیری تلفنی از همه بهتره.
موفق باشید
کیس: 2013AS4##
اتعداد: 2 نفر
ارسال مدارک: 15 جولای
کارنتی: آگوست
سفارت : آنکارا
نامه دوم: 20 نوامبر
مصاحبه: 23 ژانویه
آخرین آپدیت CEAC : می 21
تشکر کنندگان: kopenhak84
من شمارم ردیف 200 هستش هنوز نامه برام نیومده چیکار کنم دو سه بار براشون ایمیل فرستادم جواب میدند مدارکت مچ نیست منم اسم . فامیلی شهر تولد و انچه بلد بودم رو فرستادم البته شخص برنده رو که خانمم باشه ولی بازم جواب میدند مچ نیست و میگند با کی سی سی تماس بگیر زبانم بلد نیستم کسی میتونه راهنمائیم کنه از این انتظار نجات پیدا کنیم ایا کسی مثل من هستش ممنونم
دوست عزیز حتما مدارکتون را دیر ارسال کردین برای کی سی سی که هنوز بهتون وقت مصاحبه ندادند(200 هم شماره کیس نامبر شما هستش نه ردیف)..برای مکاتبه با کی سی سی هم باید ایمیل شما با یک فرمت خاص باشه تا جوابتان را بدهند..در این تاپیک >> نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت میتوانید نمونه مکاتبات دوستان را ببینید...
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، kopenhak84

بهتره جوابی که بهت دادن رو اینجا تایپ کنی تا بتونیم کمکت کنیم اما قبل از اینکه چیزی تو ایمیل بنویسی این ۳ مورد رو دقیق باید به انگلیسی بنویسی :
Name:your name
Case number: type your case number
Date of birth: MM-DD-YYYY
تشکر کنندگان:
با سلام و تبریک
یعنی غیر از interview letter این متن را براتون ایمیل کردن؟
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر)/ دیدن قبولی: 2012-05-01 / ارسال فرم‌ها: 2012-17-06 با TNT / سفارت: آنکارا / مصاحبه : اواخر ژانویه / كلير در May 8 / ایشیو: 22 MAY / دریافت ویزاها : 23 MAY
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا بهتر نیست دوستانی که در هفته های یکسان مصاحبه دارند با هماهنگی بیشتری با هم ، برای رزرو بلیط و هتل و هرچه نزدیکتر به هم ( حتی در یک پرواز و هتل ) مثلا با ساخت تاپیکی به نام همسفران یا ... نسبت به استفاده از مزایای همصحبتی و حل مشکلات جمعی و دهها فایده دیگر اقدام کنند؟
برای شروع ما هفته اول دسامبر مصاحبه داریم آیا کسی هست که بخواهد بطور مشترک و هماهنگ اقدام کنیم و حد اقل در طول سفر و اقامت بتوانیم از دانش و تجربیات یکدیگر بهره ببریم ؟ با تشکر
تشکر کنندگان: shima1364 ، itsmasoud ، mk_2002ir ، asal1907 ، studpk ، fire dragon
(2012-11-06 ساعت 19:57)mehdididam نوشته:  سلام دوستان
آیا بهتر نیست دوستانی که در هفته های یکسان مصاحبه دارند با هماهنگی بیشتری با هم ، برای رزرو بلیط و هتل و هرچه نزدیکتر به هم ( حتی در یک پرواز و هتل ) مثلا با ساخت تاپیکی به نام همسفران یا ... نسبت به استفاده از مزایای همصحبتی و حل مشکلات جمعی و دهها فایده دیگر اقدام کنند؟
برای شروع ما هفته اول دسامبر مصاحبه داریم آیا کسی هست که بخواهد بطور مشترک و هماهنگ اقدام کنیم و حد اقل در طول سفر و اقامت بتوانیم از دانش و تجربیات یکدیگر بهره ببریم ؟ با تشکر

سلام
کاملا موافقم . دوستان اگه بتونن با هم هماهنگ تر بشن مطمئنا با حداقل اشتباهات و مشکلات می تونن کاراشون راست و ریس کنن. مخصوصا بچه هایی که مثل من مجردن می تونن اکیپ بشن با هم برن، هم بیشتر خوش میگذره هم از تجربیات هم بیشتر استفاده میکنن. از الان بگم بچه هایی که کیسشون نزدیک منه رو من یکی حساب باز کنن
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: asal1907
(2012-11-06 ساعت 19:57)mehdididam نوشته:  سلام دوستان
(2012-11-06 ساعت 20:59)mohammad fazli نوشته:  سلام
کاملا موافقم . دوستان اگه بتونن با هم هماهنگ تر بشن مطمئنا با حداقل اشتباهات و مشکلات می تونن کاراشون راست و ریس کنن. مخصوصا بچه هایی که مثل من مجردن می تونن اکیپ بشن با هم برن، هم بیشتر خوش میگذره هم از تجربیات هم بیشتر استفاده میکنن. از الان بگم بچه هایی که کیسشون نزدیک منه رو من یکی حساب باز کنن
برای همچین موردی نیازی به تاپیک جدید نیست. می تونین آخرین نسخه ی جدول افشین رو دانلود کنید و از داخلش تاریخ حدودی مصاحبه های نزدیک به خودتون رو نگاه کنید. بعد هم با پیام خصوصی با هم هماهنگ شین. ببینم نمی خواین که تاریخ دقیق مصاحبه تون رو تو فروم عمومی اعلام کنید؟ دوست خوبم mehdididam هنوز امضاتو کامل نکردی برادر. اول این یکی رو انجام بده تا اگر بقیه هم علاقمند به هماهنگی با شما بودن کارشون راحت تر شه. ارادتمند.
دوستان من کیس نامبرم سه رقمیه
میشه بگید چقدر طول میکشه تا به مصاحبه دعوت بشم؟
الان 3 ماهی شده که فرمهای اولیه رو ارسال کردم و ایمیل زدم رسیده...
Sad

(2012-11-06 ساعت 11:05)mrr777 نوشته:  كيس نامبر عزيزاني كه امروز در انكارا مصاحبه دارند:

2013AS171
2013AS294
2013AS35
2013AS445
2013AS568
2013AS684
2013AS749
2013AS863

براشون ارزوي موفقيت و ويزاي يك ضرب ميكنيم و منتظر سفرنامه هاي پربارشون هستيم

این شماره هارو از کجا میشه دید؟
من میترسم جا بمونم از مصاحبه!
تشکر کنندگان:
(2012-11-07 ساعت 02:10)mek نوشته:  دوستان من کیس نامبرم سه رقمیه
میشه بگید چقدر طول میکشه تا به مصاحبه دعوت بشم؟
الان 3 ماهی شده که فرمهای اولیه رو ارسال کردم و ایمیل زدم رسیده...
Sadاین شماره هارو از کجا میشه دید؟ من میترسم جا بمونم از مصاحبه!
اگر کیس نامبرت سه رقمی هست و سه ماهه مدارک فرستادی قاعدتاً باید به محدوده ی مصاحبه نزدیک شده باشی. سایت https://www.dvlottery.state.gov رو چک کن ببین نامه ی دومت جایگزین نامه ی قبولیت شده یا نه؟ معمولاً و نه همیشه یک ایمیل هم برای متقاضی می فرستند. اون شماره ها مربوط به سفارت آنکارا هست. آدرسش: http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
لطف کن در صورت امکان امضاتو کامل کن و بیشتر و بیشتر با ما باش. هم تاپیک های مختلف رو نگاه کن هم هر سئوالی برات پیش اومد در تاپیک مربوطه بپرس تا بچه ها بهت کمک کنن. ممنون.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، sayeh_m ، ابی هانی ، ASALI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان