کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-12 ساعت 13:22)peyman1355 نوشته:  
(2012-11-12 ساعت 13:06)Niushagh نوشته:  
(2012-11-12 ساعت 12:42)peyman1355 نوشته:  
(2012-11-12 ساعت 11:13)Niushagh نوشته:  سلام اول می خوام تشکر کنم به خاطر سایت مفید تون من مطالب زیادی رو از این سایت یادگرفتم یه سوال دارم در مورد امضا کردن فرم ها می خواستم بدونم به جای بچه که زیر ۲۱ سال است مادر یا پدر و یا برنده ... کی باید امضا کنه براتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم ن
دوست گرامي اگر فرزند شما قادر به نوشتن و خواندن باشه كه خودش بايد امضا كنه، اگر مثل من بچه 5 ماهه داشته باشيد بهتره كه فرد برنده ( پدر يا مادر ) به جاي بچه فرم DS-230 رو امضا كنه ( ما دقيقا اين كار رو انجام داديم ، مشكلي هم نبوده )

درودد فراوان بابت سرعت بالا در پاسخ دادن پسرک من ۱۳ ساله هست و می دم خودش پایین فرمشو امضا کنه پاینده باشید
تندرست باشيد، اگر فرزند شما امضا دارند كه هيچ، وگرنه تا جايي كه بنده مي دونم امضاء ، نوشتن نام و نام خانوادگي با حروف لاتين و با دست خط خود فرد هست، و ظاهرا طبق يك داستان، در زمان قديم چون در ايران امضاء وجود نداشته و اروپايي ها نام و نام خانوادگي خودشون رو با حروف پيوسته لاتين و سريع مي نوشتند، ايرانيان عوام اون موقع فكر ميكردند كه اروپائيان زير مداركشون رو خط خطي مي كنند !! از اون موقع امضاء در ايران به صورت امروزي و با ترسيم خطوط منحني و غيره صورت مي گيره!!
حالا راست يا دروغ بودن اين داستان رو به گوينده اصلي واگذار ميكنمBig Grin

سلام و روز بخیر من یک سوال دیگه داشتم مربوط به ترجمه مدارک از توی سایت خوندم که مهر مترجم رسمی کافیه برای ترجمه مدارک که این خیلی خبر خوبیه ولی میشه مدارکی که قبلا ترجمه شده رو ببریم سفارت من از همه مدارک ترجمه شده را دارم ولی تاریخ ترجمه مربوط به سال های پیش است .من امروز دارم فرم هامو می فرستم برای کنتاکی سنتر همرا با ۳ قطعه عکس باز هم ممنون از سایت پر محتواتون
كيس نامبر: 2013AS6XXX - مصاحبه: می آنکارا- ويزا سبتامبر - ورود به امريكا اكتبر Smile
تشکر کنندگان: farshadsh
کمک
کمک
بچه ها من امروز رفتم بانک ملت گواهی موجودی حساب بگیرم
کل شعبه به تکاپو افتاد آخرشم نتونستن
کسی نمونه ایی از گواهی بانک ملت داره
قراره فردا دوباره برم میخوام نشونشون بدم
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: 3pideh ، bayat_r ، r_ent ، امیر مهاجر ، farshadsh
(2012-11-14 ساعت 10:17)Niushagh نوشته:  سلام و روز بخیر من یک سوال دیگه داشتم مربوط به ترجمه مدارک از توی سایت خوندم که مهر مترجم رسمی کافیه برای ترجمه مدارک که این خیلی خبر خوبیه ولی میشه مدارکی که قبلا ترجمه شده رو ببریم سفارت من از همه مدارک ترجمه شده را دارم ولی تاریخ ترجمه مربوط به سال های پیش است .من امروز دارم فرم هامو می فرستم برای کنتاکی سنتر همرا با ۳ قطعه عکس باز هم ممنون از سایت پر محتواتون

سلام علیکم روز شما هم بخیر
تاریخ ترجمه اصلاً مهم نیست. فقط برای مواردی که تغییر می کنه باید دوباره ترجمه بشه. اما مثلاً مدرک تحصیلی که تغییر نمیکنه. اما شاید بچه دار بشید یا ازدواج کنید که باید مدارک مربوطه دوباره ترجمه بشید....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: bmojtaba ، امیر مهاجر ، Niushagh ، Saeedv13 ، farshadsh
امیر جان همسر من هم که از ملت گرفت یکی دو روز سر دوندنش آخرش هم رفت یه شعبه دیگه براش یه نامه صادر کردن و فرستادنش شعبه بین الملل من الان اداره ام اگه تا شب کسی برات نمونش رو نذاشت پیغام خصوصی بذار چون ممکنه همه تاپیکا رو نتونم چک کنم تا برات به میلت که عکس ازش بفرستم (ایمیلت رو هم بذار) ولی شاید مستقیم بری شعبه بین الملل هم کارت راه بیفته! تو خیابون طالقانی تقاطع موسوی و طالقانی بود اگه اشتباه نکنم...... خبر بده
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: bayat_r ، r_ent ، fire dragon ، farshadsh
(2012-11-14 ساعت 11:13)fire dragon نوشته:  کمک
کمک

چرا تا الان نفرستادی مدارکتو واسه انکارا؟؟؟15 روز قبل مصاحبه باید اونجا باشه مدارکت...
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: r_ent ، fire dragon ، farshadsh
راستی آخر کدوم فرم رو واسه سفارت انکارا پر کنیم؟ من سرچ کردم همش به لینک میخوردم که لینکاهم دانلود نمیداد. و اینکه آیا برای هر فرد باید جدا پر بشه؟
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: r_ent ، farshadsh
(2012-11-14 ساعت 11:44)bmojtaba نوشته:  
کمک

چرا تا الان نفرستادی مدارکتو واسه انکارا؟؟؟15 روز قبل مصاحبه باید اونجا باشه مدارکت...
من ندارم ولی تا حالا چند با گرفتم. روالشم اینه که یه نامه از شعبه میگیری که مانده رو نشون میده و بهش بگو که دیگه گردش سه ماهه رو نمیخوای، بعد اون نامه رو میبری ساختمان مرکزی که توی خیابان طالقانیه، میری طبقه 10 فکر کنم که امور بین الملل، پاکت شعبه رو میدی و یه 5000 تومن یه نامه ترجمه شده از موجودی بهت میده. البته من تا حالا معادل ارزی ازشون نخواستم، نمیدونم که این کارو میکنن یا نه.
تشکر کنندگان: fire dragon ، مانترا ، farshadsh
@ فایر دراگون: رفتی شعبه ارزی؟؟؟ خیلی عجیبه ها!!! من از پارسیان گرفتم

@ میترا : من 1 صفحه ای ته فرم راهنما رو پر کردم اما کیس نامبرم رو هم بالای صفحه اش نوشتم.
1 صفحه ای رو پر کردم چون خودشون آخر راهنماشون همونو گذاشتن
حتی نوشته های بالای صفحه اش هم هست سر جاش!

مدارکمم دیروز رسیده به دستشون اگه خبری شد اعلام میکنم
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، bayat_r ، fire dragon ، afs ، mitme ، rezagh ، farshadsh
(2012-11-14 ساعت 11:26)bayat_r نوشته:  
(2012-11-14 ساعت 10:17)Niushagh نوشته:  سلام و روز بخیر من یک سوال دیگه داشتم مربوط به ترجمه مدارک از توی سایت خوندم که مهر مترجم رسمی کافیه برای ترجمه مدارک که این خیلی خبر خوبیه ولی میشه مدارکی که قبلا ترجمه شده رو ببریم سفارت من از همه مدارک ترجمه شده را دارم ولی تاریخ ترجمه مربوط به سال های پیش است .من امروز دارم فرم هامو می فرستم برای کنتاکی سنتر همرا با ۳ قطعه عکس باز هم ممنون از سایت پر محتواتون

سلام علیکم روز شما هم بخیر
تاریخ ترجمه اصلاً مهم نیست. فقط برای مواردی که تغییر می کنه باید دوباره ترجمه بشه. اما مثلاً مدرک تحصیلی که تغییر نمیکنه. اما شاید بچه دار بشید یا ازدواج کنید که باید مدارک مربوطه دوباره ترجمه بشید....

عالیه چون تغییر توت هیچی نیست راستی فرم دی اس 230 فقط قسمت دومش را بدون امضا گذاشتم قسمت اولش و امضا کردم .هم خودم هم خانوادم امیدوارم درست باشه دارم می رم با پست دی اچ ال بفرستمش به کنتاکی سنتر اگه توصیه ای دارید بهم بگید لطفا راستی من یه فرم با اکسل درست کردم برای جمع آوری اطلاعات قبل از شروع به پر کردن فرم ها که هی مجبور نشین فرما ها رو از تو پر کنید (لامسبا رو نمی شه ذخیره کرد) به آدرس ایمیلتتون براتون مفرستم به درد من که خیلی خورد باز هم ممنون
كيس نامبر: 2013AS6XXX - مصاحبه: می آنکارا- ويزا سبتامبر - ورود به امريكا اكتبر Smile
تشکر کنندگان: bayat_r ، farshadsh
(2012-11-14 ساعت 12:04)r_ent نوشته:  @ فایر دراگون: رفتی شعبه ارزی؟؟؟ خیلی عجیبه ها!!! من از پارسیان گرفتم

@ میترا : من 1 صفحه ای ته فرم راهنما رو پر کردم اما کیس نامبرم رو هم بالای صفحه اش نوشتم.
1 صفحه ای رو پر کردم چون خودشون آخر راهنماشون همونو گذاشتن
حتی نوشته های بالای صفحه اش هم هست سر جاش!

مدارکمم دیروز رسیده به دستشون اگه خبری شد اعلام میکنم
@فایر دراگون
ببین شما که پول توی حسابت داری، ببر یکی از بانکهای پارسیان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، اینها طبق گفته دوستان 10 دقیقه ای برای انجام می دن بعدش می تونی از یک شعبه دیگه حتی پول رو برداری
اسمش هم اگر اشتباه نکنم گواهی تمکن مالی بود، اسمش مهمه چون اداری های ایران اصولا ملا لغتی هستن و ممکنه نفهمن چی می خوایی ولی داشته باشن!! اسمش هم در تاپیک نداشتن اسپانسر و راه حال ها اومده. شعبه ارزی هم برو
موفق باشی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Niushagh ، fire dragon ، bayat_r
ممنون از نظرهاتون بچه ها
من چون حساب ملتم قدیمیه ترجیح میدم همون جا باشه و اینو که حسابم رو جابجا کنم تو بانکهای خصوصی رو به عنوان آخرین راه در نظر گرفتم
@ روشا: نه البته شعبه ای که من توش حساب دارم ارزی هم هست ولی چون تازه شعبه ارزی شده اینها داشتن گیج میزدن
@: bmojtaba من اوایل دسامبر مصاحبه دارم این نامه رو بگیرم می فرستم
@mitme : اگه بتونی برام بفرستی ممنون میشم فردا صبح دیگه باید این قضیه رو جمعش کنم
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
تشکر کنندگان:
کمک

من یکی از گواهی هامو از بانک ملت گرفتم (شعبه ارزی نبود). یه گواهی موجودی حساب به فارسی بهم داد که توش نوشته بود آقای فلانی درتاریخ فلان تو این بانک حساب به شماره فلان باز کردن و الان موجودیش اینقدره و گردش سه ماهه بدهکار و بستانکارش فلان قدره، و یک گردش حساب سه ماهه به انگلیسی (البته توش تمام اعداد رو فارسی نوشته بود)! بعد گواهی موجودی رو بردم ساختمان مرکزی بانک ملت، 6 تومن دادم 5 دقیقه ای ترجمش کرد، گردش حساب رو هم تبدیل به کاغذ آ5 کردم و بعنوان کاغذ یادداشت از پشتش استفاده کردم.
اگر تهران باشی که اینطوریه ولی اگر شهرستان باشی ظاهرا میفرستن تهران واسه ترجمه.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: fire dragon ، مانترا ، bayat_r ، lilistar1 ، pooya.n ، Saeedv13 ، rezagh
کمک
من گواهي اصلی که به سفارت ارائه دادم از بانک صادرات بود ولي 1 گواهی هم از بانک ملت گرفتم. اينجا برات عکسش رو ميگذارم که دانلود کنی ولی نميدونم به کارت بياد يا نه. مشکلی که هست اينه که بانک ملت (حداقل واسه من) از بانک ملت شعبه بين الملل نامه نگرفت! همين جا توي شعبه توي اصفهان مشخصات حسابم رو زد توي سيستم و اين نامه انگليسي رو پرينت گرفت. مشکلش اينه که حتي مهر انگليسي هم نداشتن و همون مهر معمولي بانک رو زدن پاي نامه!
لينک عکس نامه بانک ملت
تشکر کنندگان: fire dragon ، afs ، bayat_r
الان زنگ زدم اداره بین الملل بانک ملت
گفت بخشنامه شده تو همون شعبه ها (فقط شعبه های ارزی ) انجام میدن و دیگه نیازی نیست بیارید اینجاو هر شعبه ارزی هم برید باید انجام بده براتون
میرم ببینم چی میشه
تشکر کنندگان: afs ، bayat_r ، pooya.n ، Saeedv13 ، rezagh
ببین شما که پول توی حسابت داری، ببر یکی از بانکهای پارسیان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، اینها طبق گفته دوستان 10 دقیقه ای برای انجام می دن بعدش می تونی از یک شعبه دیگه حتی پول رو برداری
اسمش هم اگر اشتباه نکنم گواهی تمکن مالی بود، اسمش مهمه چون اداری های ایران اصولا ملا لغتی هستن و ممکنه نفهمن چی می خوایی ولی داشته باشن!! اسمش هم در تاپیک نداشتن اسپانسر و راه حال ها اومده. شعبه ارزی هم برو
موفق باشی
[/quote]

سلام دوستان
من یه پیشنهادی داشتم ،برای تمکن مالی، می تونید از همون بانکهای پارسیان یا پاسارگاد...فقط پرینت انگلیسی موجودیتون رو بگیرید و بلافاصله از یک شعبه دیگر خارجش کنید . و دوباره به یه حسابه دیگه بریزید . و نیازی هم نیست که حتما نرخ برابری با د ؟؟ ر رو توش قید کنید همون ریال کافیه . من که واسه ابوظبی بردم هیچ ایرادی نگرفتند . اینو واسه کسانی میگم که مبلغی که دارن کمه و میتونن اینکارو برای چندین حساب انجام بدند(البته مبالغ حسابهای دیگر رو یه خورده کم و زیادش کنید ) .دیگه دردسر شعبه ارزی و اینجور چیزها رو هم ندارید . واسه من که جواب داد .
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: fire dragon ، bayat_r ، مانترا ، pooya.n ، Saeedv13 ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان