کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2012-08-18 ساعت 18:54)User نوشته:  خودتون پیشنهاد بدید. مطمئنا ترتیب اثر میدن.

(2012-08-18 ساعت 02:33)sokot نوشته:  سلام به همگی میخواستم بدونم آیا برای تغییر زمان مصاحبه به دلیل پزشکی از طریق سفارت ،تاریخ جدید را خودمان پیشنهاد میکنیم یاخود سفارت یک تاریخی برامون میزنه؟
--------------------------------------------------------------------------------------------
کیس نامبر:***2013AS00003

دلیل پزشکی باید مدرکی به همراه داشته باشه؟یا فقط نوشتن اینکه مشکل پزشکی داریم کافیه ؟ بعد هم اگه موافقت بشه چقدر زودتر از زمان مصاحبه باید خبر بدیم ؟و زمان مصاحبه چقذر عقب میافته؟
تشکر کنندگان:
(2013-03-04 ساعت 16:52)Sholehkhanoom نوشته:  
(2012-08-18 ساعت 18:54)User نوشته:  خودتون پیشنهاد بدید. مطمئنا ترتیب اثر میدن.

(2012-08-18 ساعت 02:33)sokot نوشته:  سلام به همگی میخواستم بدونم آیا برای تغییر زمان مصاحبه به دلیل پزشکی از طریق سفارت ،تاریخ جدید را خودمان پیشنهاد میکنیم یاخود سفارت یک تاریخی برامون میزنه؟
--------------------------------------------------------------------------------------------
کیس نامبر:***2013AS00003

دلیل پزشکی باید مدرکی به همراه داشته باشه؟یا فقط نوشتن اینکه مشکل پزشکی داریم کافیه ؟ بعد هم اگه موافقت بشه چقدر زودتر از زمان مصاحبه باید خبر بدیم ؟و زمان مصاحبه چقذر عقب میافته؟

دوست عزیز من در این مورد اطلاعی ندارم ، فقط خواستم بگم اگه آنکارا یا ابوظبی هستین دیگه از طریق ایمیل زمان رو عوض نمیکن و فقط از طریق سایت csc باید تغییر بدید ، در این صورت نیازی به آوردن دلیل نیس ، در آخر هم نظر خودم رو میگم با توجه به اینکه تغییر زمان از طریق سیستم انجام میشه یعنی دلیل تغییر زمان مهم نیست و شما هر چند بار بخواید میتونید زمانتون رو عوض کنید ولی مدارک پزشکیتون رو ترجمه کنید و همراه داشتبه باشید احیاناً اگه تو سفارت آفیسر ازتون دلیل خواست و توضیح دادید مدارک هم باشه پیشتون و تا اونجا که میدونم تا حالا نشده این سوال رو هم بپرسن ،
ولی اگه ایروان هستید و از طریق ایمیل میخواید تغییر بدید فکر نمیکنم بازم ازتون بخوان دلیلی بیارید بگید به دلایل شخصی ،البته تمام این موارد نظر شخصی منه
تشکر کنندگان:
(2013-03-04 ساعت 16:14)mandana12 نوشته:  من بالاخره محل سفارت رو به ارمنستان تغییر دادم. زمانش بیشتر از یک ماه عقب افتاد. با همون ایمیلی که به سفارت زدم جواب گرفتم .
میشه از شما خواهش کنم بطور خلاصه توضیح دهید که :
1- آیا بعد از اینکه از سوی KCC قرار ملاقات شما برای مصاحبه در آنکارا تعیین شد این کار را کردید یا قبل از آن؟
2- آیا به هر دو سفارت تقاضای تغییر محل مصاحبه را فرستادید ؟ تقاضای خود را اول به کدوم سفارتخانه ایمیل زدید؟لطفاً آدرس دقیق ایمیل را که تقاضای اولیه خود را به آن فرستادید قید بفرمائید
3- از ابتدای ارسال درخواست تا تغییر محل مصاحبه چند روز طول کشید؟
4- ایمیل تغییر محل مصاحبه از آنکارا اومد یا از ایروان؟
اگر لطف کنید به هر یک از سوالات بالا جواب بدهید کمک بزرگی به کلیه عزیزان مهاجر سرای که خواهان تغییر محل مصاحبه هستند نموده اید و درخور تقدیر و سپاس دوستان می باشد.
تشکر کنندگان: soheila_chem
(2013-03-04 ساعت 19:03)tabim4 نوشته:  
(2013-03-04 ساعت 16:14)mandana12 نوشته:  من بالاخره محل سفارت رو به ارمنستان تغییر دادم. زمانش بیشتر از یک ماه عقب افتاد. با همون ایمیلی که به سفارت زدم جواب گرفتم .
میشه از شما خواهش کنم بطور خلاصه توضیح دهید که :
1- آیا بعد از اینکه از سوی KCC قرار ملاقات شما برای مصاحبه در آنکارا تعیین شد این کار را کردید یا قبل از آن؟
2- آیا به هر دو سفارت تقاضای تغییر محل مصاحبه را فرستادید ؟ تقاضای خود را اول به کدوم سفارتخانه ایمیل زدید؟لطفاً آدرس دقیق ایمیل را که تقاضای اولیه خود را به آن فرستادید قید بفرمائید
3- از ابتدای ارسال درخواست تا تغییر محل مصاحبه چند روز طول کشید؟
4- ایمیل تغییر محل مصاحبه از آنکارا اومد یا از ایروان؟
اگر لطف کنید به هر یک از سوالات بالا جواب بدهید کمک بزرگی به کلیه عزیزان مهاجر سرای که خواهان تغییر محل مصاحبه هستند نموده اید و درخور تقدیر و سپاس دوستان می باشد.
من هم برای تغییر محل مصاحبه درخواست دادم و از آنجایی که سفارتم آنکارا بوده از قبل و kcc هم نامه دومم رو آنکارا تعیین کرده بود به سفارت آنکارا هم ایمیل زدم اما پاسخ دادن که باید به خود kcc ایمیل بزنید و من هم همین کار رو انجام دادم و حالا منتظر جواب هستم البته اگر تماس بگیرید میگن خیلی زودتر جواب خواهند داد Smile
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Judy Abbott 13

چند روزه جواب نامه تون رو دادن دوست من؟
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: shani89

میشه یه کم راجع به مراحل کارت توضیح بدی؟منم به kcc ایمیل زدم اما بعد 4-5 روز هنوز جواب ندادن.میشه راهنماییم کنی چه جوری اقدام کنم؟
8011 /ایروان/ دو نفر/مصاحبه 3 جون/کلیر 8 اگوست/ دریافت ویزا 6 سپتامبر

تشکر کنندگان:
[/align][align=right]سلام دوستان

بالاخره کسی تونست ازطریق cscتو ابوظبی زمان مصاحبه اشو تغییربده یانه؟من ازهر سایتی وهرطریقی اقدام کردم نشد اگر شما تونستید لطفا ،لطفا من راهم راهنمایی کنید بسیارممنون میشم چون درغیراین صورت خیلی از برنامه ریزی هام بهم میخوره.
تشکر کنندگان:
من یه سوال فوری من چه جوری می تونم زمان مصاحبه امو یک روز عقب بندازم. الان انکارا هستم و دوشنبه وقت مصاحبه دارم. از سایت CSC چه جوری می تونم reschedule کنم؟ این گزینه کجاست؟
(2013-03-07 ساعت 21:17)StarIR نوشته:  من یه سوال فوری من چه جوری می تونم زمان مصاحبه امو یک روز عقب بندازم. الان انکارا هستم و دوشنبه وقت مصاحبه دارم. از سایت CSC چه جوری می تونم reschedule کنم؟ این گزینه کجاست؟

یه روز چرا آخه ؟ البته به من ربطی نداره ها ولی مراحلش رو میذارم ممکنه واسه اون روزی که میخواین نباشه
گزینه ی تعیین وقت رو بزنید , وقتی به مرحله ی ویزای مهاجرتی رسیدید گزینه لاتاری را انتخاب و سپس گزینه ی وقت ملاقات مهاجرتی تعیین شده از سوی KCC - لاتاری گوناگونی - تعیین قرار ملاقات جدید را میزنید آدرس PTT را وارد و سابمیت میکنید سپس مشخصاتتون میاد و ادامه میدید یه تقویم میاره ,زمان مصاحبه تون رو میتونید از روی تاریخهایی که قرار داره و داخل مستطیل آبی رنگ هستند انتخاب کنید بعد اوکی میکنید
صبر کنید من ببینم وقت داره ؟ صبح که واسه کیس یه نفره وقت نداش کلا
دست به اعضای خانواده نزنیدا یعنی پاکش نکنید
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، nina22 ، shani89
من نگاه کردم واسه کیس یه نفره زمانی نبود
تشکر کنندگان: nina22 ، shani89
دوستان خوبم سلام. میخام تجربه نامه نگاریم با کی سی سی برای تغییر مکان مصاحبه رو اینجا براتون بزارم شاید مفید باشه
دوستان اگه مثل من آدرستون (کشور) عوض شده حتما در نامه ای که میفرستین آدرس قبلی (همونی که در در فرم DSP 122 نوشتین) و آدرس جدید رو لحاظ کنید کامل با کد پستی
فرم DSP 122 رو آپ دیت کنید در سوال 3 آدرس جدید و در سوال 4 کنسولگری جدید رو که میخاین مصاحبه شین رو بنویسین و پیوست نامه کنید. اسم کامل و تاریخ تولد و شماره کامل کیس نامبر برنده اصلی هم در متن نامه فراموش نشه.
اگه ویزاتون رو هم پیوست کنید مدرکی هست دال بر تغییر آدرس شما.
من چند دفعه نامه زدم و چند بار تلفنی تماس گرفتم تا آخر نامه ایی شامل موارد بالا براشون فرستادم. حالا هم منتظرم جواب قطعی بدن. اگه از همون اول تمام موارد رو کامل نوشته بودم تا الان تکلیفم معلوم بود. Sad شما اشتباه منو نکنید.
موفق باشید Smile

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، nina22 ، Judy Abbott 13
(2013-03-07 ساعت 21:25)sepid_a نوشته:  
(2013-03-07 ساعت 21:17)StarIR نوشته:  من یه سوال فوری من چه جوری می تونم زمان مصاحبه امو یک روز عقب بندازم. الان انکارا هستم و دوشنبه وقت مصاحبه دارم. از سایت CSC چه جوری می تونم reschedule کنم؟ این گزینه کجاست؟

یه روز چرا آخه ؟ البته به من ربطی نداره ها ولی مراحلش رو میذارم ممکنه واسه اون روزی که میخواین نباشه
گزینه ی تعیین وقت رو بزنید , وقتی به مرحله ی ویزای مهاجرتی رسیدید گزینه لاتاری را انتخاب و سپس گزینه ی وقت ملاقات مهاجرتی تعیین شده از سوی KCC - لاتاری گوناگونی - تعیین قرار ملاقات جدید را میزنید آدرس PTT را وارد و سابمیت میکنید سپس مشخصاتتون میاد و ادامه میدید یه تقویم میاره ,زمان مصاحبه تون رو میتونید از روی تاریخهایی که قرار داره و داخل مستطیل آبی رنگ هستند انتخاب کنید بعد اوکی میکنید
صبر کنید من ببینم وقت داره ؟ صبح که واسه کیس یه نفره وقت نداش کلا
دست به اعضای خانواده نزنیدا یعنی پاکش نکنید

ما 3 نفریم چون مدیکال بچه ام همون روز مصاحبه آماده میشه و من سفارتم و نمی تونم مدیکال رو بگیرم و تحویل بدم میخوام یه روز عقب بندازم. من دیشب سایت CSC رو چک کردم و تغییر زمان مصاحبه رو که می زنم میگه زمان در حال حاضر موجود نیست!
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، shani89
تا این لحظه که چک کردم no available time بود. من یه ایمیل زدم به سفارت ولی فکر نمی کنم با ایمیل زمان مصاحبه مو یه روز عقب بندازن. اگه کسی راهی به ذهنش رسید سریع بگه. راستی اینجا با چند تا از بچه های مهاجرسرا آشنا شدم. چه بچه های خوبی هستن همشون. از خدا می خوام همگی با موفقیت کاراشون پیش بره.
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، shani89
(2013-03-08 ساعت 09:47)StarIR نوشته:  تا این لحظه که چک کردم no available time بود. من یه ایمیل زدم به سفارت ولی فکر نمی کنم با ایمیل زمان مصاحبه مو یه روز عقب بندازن. اگه کسی راهی به ذهنش رسید سریع بگه. راستی اینجا با چند تا از بچه های مهاجرسرا آشنا شدم. چه بچه های خوبی هستن همشون. از خدا می خوام همگی با موفقیت کاراشون پیش بره.
یعنی اون روز صبح آماده میشه؟ یه راه اینه از یکی از دوستان خواهش کنید واستون بگیرن بیارن یه راه هم اینه که این لیدر ها هستن پول میگیرن کار انجام میدن میتونید با اونا هماهنگ شید که بیارن دم سفارت تحویل یکی از مامورین بدن و از ایشون بگیرید ، البته قوانینش رو نمیدونم که بذارن یا نه ولی فکر میکنم مشکلی نباشه، فقط شما با دکتر هماهنگ شین که کس دیگه ای میاد جواب مدیکال و بگیره که دردسرساز نباشه ،شاید هم دکتر به رحم اومد زود آماده کرد شاید هم خودش فرستاد سفارت چه میدونم ،من میدونم که با ایمیل زمان رو تغییر نمیدن ، نگرانی نداره دوست عزیز نهایتش اینه که نقص مدرک و کلیرنس میخورید ، فقط ممکنه احتمال ویزای یه ضرب رو از دست بدید
نمیدونم دکتر اونگان چه جور آدمیه ، شما یه کاری هم میتونی بکنی باهاش صحبت کنی زود آماده کنه چون خوب وقتی وقت دکتر گرفتید نوشتید روز مصاحبه تون چه روز و چه ساعتیه دیگه، شاید همکاری کنه باهاتون،
(2013-02-25 ساعت 16:23)sahels70 نوشته:  من می خوام محل مصاحبه تغییر بدم چون تاریخ تولد رو در ثبت نام اولیه اشتباه زده بودم
بایستی برای معرفی خودم که ایمیل بزنم تاریخ تولد اشتباه رو بزنم یا درست می گن من با تاریخ تولد اشتباه می شناسن لطفا راهنماییم کنید.

سلام دوستان عزیز من می خوام محل مصاحبه ام رو از آنکارا به ارمنستان تغییر بدم
می شه یک متن خوب به من بدید که بفرستم ممنون می شم

اونا شمار و با اطلاعاتی که قبلا دادی میشناسن. اطلاعات اصلاحی رو باید در فرم ها دوباره پر کنی و اشاره کنی که کدوم قسمت ها اصلاح شده اند.

تشکر کنندگان: Judy Abbott 13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان