کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2013-03-24 ساعت 14:26)soheila_chem نوشته:  
(2013-03-23 ساعت 22:57)elima1980 نوشته:  
(2013-03-23 ساعت 14:16)soheila_chem نوشته:  
(2013-03-23 ساعت 13:49)deineath نوشته:  یکماه تا مصاحبه دارم ،
واکسن هارو نزدن ( همه جا بستس تا 5 ام ) و 20-25 روز دیگه باید برم ) ، مدارکم جز مدرک تحصیلی و مالی حاضره و باید ترجمه بشه .
باتوجه اینکه تا 16ام تهران تعطیله ، و من هفتع آخر اپریل مصاحبه دارم . پیشنهاد می کنید عقب بندازم راحت تره یا برسونم خودمو ؟

اگه فقط مشکل ترجمه داره مدارکتون، دارالترجمه دانشجو 4 روزه مدارک رو با تایید وزارت خارجه تحویل میده. تمکن مالی هم که بانک یک روزه میده از 5 فروردین هم که بانک های خصوصی بازن.
من بودم خودم رو میرسوندم Shy
مهروزارت خارجه ودادگستری نمبخواد.شما چرا کیس نامبرت EUاروپازندگی میکنی؟ازایران ثبت نام نکردی؟
دوست عزیز من کلی مطرح کردم. بستگی داره. مثلا مدارک دانشگاهی معمولا تایید میخاد! یا به فرض سند خونه! بدون تایید دادگستری سفارت به عنوان تمکن مالی قبول میکنه؟ من که فکر نمی کنم...

ممنون . من متولد ترکیه هستم از اونجا EU زده .
مشکل ازدواج هم دارم که می خوام ایمیل بدم بگم ولی نمی دونم چطوری مطرح کنم چون 1 ماه دیگه مصاحبه دارم ..
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: shani89
سلام
من هنوز كارنت نشدم اما احتمال زياد 20 فروردين كارنت خواهم شد. در نامه اول سفارت آنكارا برام انتخاب شده بود و نگرانم كه مثل خيلي از بچه ها سفارتم به ايروان تغيير پيدا كنه . به دلايلي همون آنكارا برام بهتره تا ايروان . كمكي كه ميخوام اينه كه چطور به KCC ايميل بزنم و بگم كه تو رو خدا سفارتم رو تغيير ندن . متن انگليسيش چيه؟
اگه ميشه لطفاً هر چه زودتر كمكم كنيد.
كيس نامبر 91XX , مصاحبه 1 July ايروان , كلير بعد از 39 روز Big Grin
تشکر کنندگان:
(2013-03-25 ساعت 11:48)hutsa83 نوشته:  سلام
من هنوز كارنت نشدم اما احتمال زياد 20 فروردين كارنت خواهم شد. در نامه اول سفارت آنكارا برام انتخاب شده بود و نگرانم كه مثل خيلي از بچه ها سفارتم به ايروان تغيير پيدا كنه . به دلايلي همون آنكارا برام بهتره تا ايروان . كمكي كه ميخوام اينه كه چطور به KCC ايميل بزنم و بگم كه تو رو خدا سفارتم رو تغيير ندن . متن انگليسيش چيه؟

شما ایمیل بزنید درخواست بدید فکر میکنم دوستانی بودن که قبل کارنتی محل مصاحبه رو عوض کردن ، اتفاقاً خیلی هم تاکید میکردن که قبل کارنتی محل مصاحبه رو تغییر بدین ،
تشکر کنندگان:
(2013-03-25 ساعت 12:43)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-03-25 ساعت 11:48)hutsa83 نوشته:  سلام

شما ایمیل بزنید درخواست بدید فکر میکنم دوستانی بودن که قبل کارنتی محل مصاحبه رو عوض کردن ، اتفاقاً خیلی هم تاکید میکردن که قبل کارنتی محل مصاحبه رو تغییر بدین ،
دوست عزيز ميتونيد راهنماييم كنيد كه متن انگليسيش رو چي بنويسم؟
تشکر کنندگان:
سال نوتون مبارک. من مادرم ماهه دیگه کارنت میشن و من رو حسابی که خودم مالزی هستم محل مصاحبه رو کوالالامپور زدم . می خواستم ببینم کسی می دونه سفارت کوالالامپور افیسر فارسی زبان یا مترجم داره چون من مادرم خیلی به انگلیسی مسلط نیست .خوده سفارت خیلی اطلاعات ندارن و کی سی سی هم اطلاع نداشت ولی گفتن هنوز وقت داری که عوض کنی به ابوظبی یه انکارا . در ضمن من مادرم ایران زندگی می کنن. ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی کنی
تشکر کنندگان:
(2013-03-25 ساعت 13:23)gseper نوشته:  سال نوتون مبارک. من مادرم ماهه دیگه کارنت میشن و من رو حسابی که خودم مالزی هستم محل مصاحبه رو کوالالامپور زدم . می خواستم ببینم کسی می دونه سفارت کوالالامپور افیسر فارسی زبان یا مترجم داره چون من مادرم خیلی به انگلیسی مسلط نیست .خوده سفارت خیلی اطلاعات ندارن و کی سی سی هم اطلاع نداشت ولی گفتن هنوز وقت داری که عوض کنی به ابوظبی یه انکارا . در ضمن من مادرم ایران زندگی می کنن. ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی کنی
gseper عزیز
از 2013ایها من حداقل یک نفر رو می شناسم که مالزی مصاحبه داشت ولی متاسفانه از اون تیپ کاربرایی بود که صرفاً مصرف کننده و سئوال کننده بود و بعد از گرفتن ویزا سایت رو رها کرد. بهترین کار برای شما جستجوی تاپیک سفرنامه های کشورهای غیر از ترکیه، امارات و ارمنستان است. من برای شما لینک هاشو می ذارم. باید در این تاپیک ها جستجو کنید و به طور مثال اولین کسی که در تاپیک 2012 پست گذاشته(Masoudpish) در سفارت آمریکا در مالزی مصاحبه شده.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در سایر کشورها-2013
سفرنامه و تجربه مصاحبه در سایر کشورها (به جز امارات و ترکیه)-2012
سفرنامه و تجربه مصاحبه در سایر کشورها (به جز امارات و ترکیه)-2011
سفرنامه و تجربه مصاحبه در سایر کشورها-2010
سفرنامه و تجربه مصاحبه در سایر کشورها-2009
تشکر کنندگان: ASALI ، shimoda ، usa lover ، asal1907 ، Judy Abbott 13 ، nina22 ، الهه سابق ، manila
سلام

دوستان ببينيد متن زير براي منظوري كه من دارم مناسبه. يعني كاملاً واضح مفهوم رو ميرسونه.
As you may surely know The United States does not have embassies or consulates in IRAN, therefore Iranians are interviewed in other countries. My case has been assigned to Ankara, Turkey by KCC. For some personal reasons I would not like to change my interview post to Yerevan in the Armenia. Although I have not changed my Address, I want you please not to Change my Interview post. I would appreciate your cooperation.
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13
سلام دوستان
اگر تاريخ مصاحبه در تير ماه باشه و من بخوام اونو به تاخير بندازم و مثلا در مرداد برم براي مصاحبه به نظرتون چند درصد احتمال اين هست كه كلير طولاني بشه و 30 سپتامبر بگذره و سر من بي كلاه بمونه؟
يه سئوال ديگه اين 6 ماه فرصتي كه ميگن هست تا از ايران خارج بشيم، مبناش از چه تاريخي هست؟ تاريخ مديكال يا تاريخ ويزا در پاس؟
تشکر کنندگان:
(2013-03-26 ساعت 07:46)hutsa83 نوشته:  سلام

دوستان ببينيد متن زير براي منظوري كه من دارم مناسبه. يعني كاملاً واضح مفهوم رو ميرسونه.
As you may surely know The United States does not have embassies or consulates in IRAN, therefore Iranians are interviewed in other countries. My case has been assigned to Ankara, Turkey by KCC. For some personal reasons I would not like to change my interview post to Yerevan in the Armenia. Although I have not changed my Address, I want you please not to Change my Interview post. I would appreciate your cooperation.

بله دوست عزیز نامه کاملا درسته
اول نامه این مشخصات یادتون نره
Case Number: 2013AS000xxxxx
Name: Last Name, First Name
Date of birth: mm/dd/yyyy
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
و
subject: Iranian selectee(No change of address but change of interview post)
تشکر کنندگان:
(2013-03-26 ساعت 14:31)hutsa83 نوشته:  سلام دوستان
اگر تاريخ مصاحبه در تير ماه باشه و من بخوام اونو به تاخير بندازم و مثلا در مرداد برم براي مصاحبه به نظرتون چند درصد احتمال اين هست كه كلير طولاني بشه و 30 سپتامبر بگذره و سر من بي كلاه بمونه؟
يه سئوال ديگه اين 6 ماه فرصتي كه ميگن هست تا از ايران خارج بشيم، مبناش از چه تاريخي هست؟ تاريخ مديكال يا تاريخ ويزا در پاس؟
فکر نکنم کسی بتونه بگه چند درصد ممکنه اصلا کلیر نشید
اما به نظرم به استرسش نمی ارزه
در مورد سوال دوم هم, اگر مصاحبه تون آنکارا باشه اعتبار ویزا تا 6 ماه بعد از مدیکال هست اما توی ارمنستان تا 6 ماه بعد از صدور ویزا و در مورد ابوظبی اطلاع ندارم
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، Saeedv13 ، hutsa83
تا اونجا كه من از اطلاعات اين سايت متوجه شدم براي سفارت ارمنستان نياز به عضو شدن در سايت CSC نيست.پس اگر بخواهيم تاريخ را به تعويق بندازيم بايد از چه طريق اقدام كنيم؟ آيا از دوستاني كه سفارتشون ارمنستان بوده كسي هست كه تاريخش رو جابجا كرده باشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-03-27 ساعت 11:37)hutsa83 نوشته:  تا اونجا كه من از اطلاعات اين سايت متوجه شدم براي سفارت ارمنستان نياز به عضو شدن در سايت CSC نيست.پس اگر بخواهيم تاريخ را به تعويق بندازيم بايد از چه طريق اقدام كنيم؟ آيا از دوستاني كه سفارتشون ارمنستان بوده كسي هست كه تارخش رو جابجا كرده باشه؟
بله دوست عزیز درست متوجه شدید ,شما از طریق ایمیل اقدام کنید
IVYerevan@state.gov
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، enchantress_boy ، shimoda ، rezagh ، nina22 ، shani89
برای تغییر زمان مصاحبه اقدام کردم ، اواخر آپریل مصاحبه داشتم زنگ زدم گفتم که مشکل دارم و توضیح دادم و گفتن مشکلی نیست تغییر میدیم . اطلاعات رو گرفت و مصاحبه اون روز رو کنسل کرد و خیلی شیک گفت فعلا وقت خالی نداریم و بعدا زنگ بزنید .

لطفا بی گدار به آب نزنید که مثل من استرس بی وقفه بگیرید .
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: shani89
(2013-03-27 ساعت 18:16)deineath نوشته:  برای تغییر زمان مصاحبه اقدام کردم ، اواخر آپریل مصاحبه داشتم زنگ زدم گفتم که مشکل دارم و توضیح دادم و گفتن مشکلی نیست تغییر میدیم . اطلاعات رو گرفت و مصاحبه اون روز رو کنسل کرد و خیلی شیک گفت فعلا وقت خالی نداریم و بعدا زنگ بزنید .

دوست عزیز من همین امروز از طریق سایت وقت گرفتم ,واسه اواخر می و جون هم وقت وجود داره میتونید خیلی راحت برید وقت بگیرید
تقویم می و جون کلی زمان خالی داره
تشکر کنندگان: shimoda ، Saeedv13 ، deineath ، rezagh ، nina22 ، shani89
(2013-03-27 ساعت 19:13)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-03-27 ساعت 18:16)deineath نوشته:  برای تغییر زمان مصاحبه اقدام کردم ، اواخر آپریل مصاحبه داشتم زنگ زدم گفتم که مشکل دارم و توضیح دادم و گفتن مشکلی نیست تغییر میدیم . اطلاعات رو گرفت و مصاحبه اون روز رو کنسل کرد و خیلی شیک گفت فعلا وقت خالی نداریم و بعدا زنگ بزنید .

دوست عزیز من همین امروز از طریق سایت وقت گرفتم ,واسه اواخر می و جون هم وقت وجود داره میتونید خیلی راحت برید وقت بگیرید
تقویم می و جون کلی زمان خالی داره

بله موفق شدم . اما اون روز خیلی استرس گرفتم گفتن که وقت نیست چند روز دیکه زنگ بزنید ..

سپاس
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، sadeghi897 ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان