کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2013-03-08 ساعت 12:19)sepid_a نوشته:  
(2013-03-08 ساعت 09:47)StarIR نوشته:  تا این لحظه که چک کردم no available time بود. من یه ایمیل زدم به سفارت ولی فکر نمی کنم با ایمیل زمان مصاحبه مو یه روز عقب بندازن. اگه کسی راهی به ذهنش رسید سریع بگه. راستی اینجا با چند تا از بچه های مهاجرسرا آشنا شدم. چه بچه های خوبی هستن همشون. از خدا می خوام همگی با موفقیت کاراشون پیش بره.
یعنی اون روز صبح آماده میشه؟ یه راه اینه از یکی از دوستان خواهش کنید واستون بگیرن بیارن یه راه هم اینه که این لیدر ها هستن پول میگیرن کار انجام میدن میتونید با اونا هماهنگ شید که بیارن دم سفارت تحویل یکی از مامورین بدن و از ایشون بگیرید ، البته قوانینش رو نمیدونم که بذارن یا نه ولی فکر میکنم مشکلی نباشه، فقط شما با دکتر هماهنگ شین که کس دیگه ای میاد جواب مدیکال و بگیره که دردسرساز نباشه ،شاید هم دکتر به رحم اومد زود آماده کرد شاید هم خودش فرستاد سفارت چه میدونم ،من میدونم که با ایمیل زمان رو تغییر نمیدن ، نگرانی نداره دوست عزیز نهایتش اینه که نقص مدرک و کلیرنس میخورید ، فقط ممکنه احتمال ویزای یه ضرب رو از دست بدید
نمیدونم دکتر اونگان چه جور آدمیه ، شما یه کاری هم میتونی بکنی باهاش صحبت کنی زود آماده کنه چون خوب وقتی وقت دکتر گرفتید نوشتید روز مصاحبه تون چه روز و چه ساعتیه دیگه، شاید همکاری کنه باهاتون،
من با دکتر صحبت کردم. میگه 3 روز باید از زدن آمپول بگذره و میوفته روز یکشنبه و چون یکشنبه تعطیله میوفته دوشنبه ولی گفت فکر نمی کنه برای سفارت این مشکلی به وجود بیاره. منم فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه نهایتا سفارت میگه گزارش رو بعدا بیار و کلیرنس می خورم
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، 3pideh ، shani89
سلام به همه دوستان عزیز
من اواسط اپریل وقت مصاحبه دارم تو ایروان
می خواستم زمان تاریخ مصاحبه رو دیرتر بندازم چیکار باید بکنم
اگه منو منو راهنمایی کنید خیلی ازتون ممنون میشم
ویزای یه ضرب ایروان april

تشکر کنندگان: shani89
به نظر من تغییر تاریخ و مکان مصاحبه الان یکم ریسکه
علتش هم اینه که اگه خدایی نا کرده کلر بخوری استرس سیستم زندگیت را بهم میریزه
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، shani89
(2013-03-10 ساعت 16:15)alireza222 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز
من اواسط اپریل وقت مصاحبه دارم تو ایروان
می خواستم زمان تاریخ مصاحبه رو دیرتر بندازم چیکار باید بکنم
اگه منو منو راهنمایی کنید خیلی ازتون ممنون میشم
دوست عزیز میتونی به این آدرس ایمیل بزنی و ازشون بخوای تاریختو عوض کنن ولی اگه مشکلی نداری همون روز بری بهتره هر چی دیرتر کلیر شدنو دردسر تموم شدن سپتامبر و این حرفا بیشتره,
به هر حال خودتون تصمیم بگیرید
IVYerevan@state.gov
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، nina22 ، Soap McTavish ، shani89
سلام دوستان، من یه سوال داشتم ک اگه می‌شه به من فوری جواب بدین ممنون میشم، پدرو مادر من ۱۴ مارس وقت مصاحبه دارن، به خاطر یه سری اشتباهات تو گذرنامه پدرم که تازه متوّجه شدم می‌خواستم زمان مصاحبه رو به تاخیر بندازم، آیا الان می‌تونم این کارو انجام بدم؟ سپاسگزارم
Category : F2B‎
Receipt ‎Number : WAC1790XXXXXX‎
Priority ‎Date :2016 Nov
Approve ‎Date:June 2020
Welcome Letter Date :?‎
Case number:ABD 2020.........
Interview ‎Date : Coming Soon
(2013-03-10 ساعت 19:18)natasha نوشته:  سلام دوستان، من یه سوال داشتم ک اگه می‌شه به من فوری جواب بدین ممنون میشم، پدرو مادر من ۱۴ مارس وقت مصاحبه دارن، به خاطر یه سری اشتباهات تو گذرنامه پدرم که تازه متوّجه شدم می‌خواستم زمان مصاحبه رو به تاخیر بندازم، آیا الان می‌تونم این کارو انجام بدم؟ سپاسگزارم
شما کدوم کنسولگری هستین؟
اگه آنکارا و ابوظبی هستید از طریق سایت باید اقدام کنید امیدوارم که جا باشه و بتونید عوض کنید ،میتونید ایمیل بزنید و بگید که از طریق سایت نمیشه و درخواست بدید عوض کنن ولی نمیدونم ممکنه از طریق ایمیل عوض نکنن ولی امتحانش ضرری نداره
اگه هم ایروان هستید به IVYerevan@state.gov ایمیل بزنید
تشکر کنندگان: nina22 ، Saeedv13 ، soheila_chem ، sadeghi897 ، shimoda ، shani89
(2013-03-15 ساعت 18:57)brotherhood نوشته:  سلام دوستان.

میخام بدونم که چطوری میشه وقت مصاحبه گرفت ؟ و چطوری میشه وقت مصاحبه رو عقب انداخت ؟ و نهایت چقدر فرصت داریم ؟
دوست گرامی ماشالله به این درایت و دوراندیشی شما امیدوارم برنده بشین و به جمع ما ملحق بشین در پاسخ شما عرض شود که:
انتخاب اولیه محل و زمان مصاحبه با اداره kcc می باشد و تغییر آن بوسیله سیستم csc دست شماست بعد از اعلام اسامی برندگان(سری اول ماه می سری دوم ماه سپتامبر) شما مدارکتان را به اداره kcc ارسال خواهید نمود بعد از چند ماه زمان مصاحبه برندگان اعلام خواهد شد.هر کس میتونه بعد از اعلام زمان مصاحبه توسط اداره kcc در سایت CSC ثبت نام کنه سپس زمان یا محل مصاحبه خود را تغییر بده.
بهترین محل مصاحبه از هر حیث ارمنستان - ایروان است
بهترین زمان مصاحبه از 20 مارس به بعد می باشد(بخاطر مشکلات عدیده در فصل زمستان)
بهترین زمان شروع واکسیناسیون ها بعد از برنده شده همزمان با ارسال فرمها به اداره kcc میباشد.
بهترین محل معتبر برای واکسیناسیون انستیتو پاستور شعبه انتهای خیابان دکتر شریعتی است. توصیه میشه شعبه میدان پاستور نروید چون میزان همکاری و راهنمایی آنها در مورد نیازمندیهای واکسیناسیون کشورهای محل مصاحبه و کشور مورد نظر برای اخذ ویزا خیلی ضعیف و گمراه کننده است.
زمان شروع مصاحبه برندگان 2014 طبق معمول از دسامبر 2013 شروع خواهد شد و آخر سپتامبر سال 2014 اعتبار ویزاهای صادره پایان خواهد یافت.
بنابراین سعی کنید قبل از شروع فصل تابستان سال 2014 حتماً به مصاحبه بروید. زیرا در بدترین حالت 3 ماه طول میکشد تا ویزا صادر شود.
تشکر کنندگان: 3pideh ، Judy Abbott 13 ، shani89
(2013-02-02 ساعت 23:56)enchantress_boy نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 22:53)far-dv2013 نوشته:  
(2013-02-01 ساعت 11:14)enchantress_boy نوشته:  
(2013-02-01 ساعت 09:58)far-dv2013 نوشته:  سلام دو ستان
من مقایسه ای بین مصاحبه در ابوظبی با انکارا و یا ایروان ندیده ام . آیا امکان تغییر مابین ابوظبی و انکارا وجود ندارد؟ اگر این بحث قبلاً جایی شده ، خواهش میکنم راهنمایی کنید.

در کل در نتیجه نهایی هیچ کدوم با هم فرقی ندارند و نتیجه نهایی هر 3 یکی هستش. تفاوت جزئی آنکارا با بقیه سفارتها اینه که باید 15 روز قبل مدارک به آنکارا ارسال بشه ولی بقیه این مسئله رو نمیخوان که یک مزیته برای سفارتهای ایروان و ابوظبی. تفاوت دیگه این 3 سفارت هم در تاریخ انقضا ویزا هستش که البته خیلی قابل توجه نیست.

enchantress_boy ممنونم از توجه و پاسختون.
از شما و سایر دوستان خواهش میکنم اگر امکان داره از جهت هزینه ها ، زمان کلیرنس ، احتمال یک ضرب گرفتن ویزا و ... نیز مقایسه ای انجام بدهند.
در کل هزینه ها در ارمنستان از بقیه کشورها ارزونتر هستش. مزیتی که آنکارا به ابوظبی داره اینه که سفارت در خود همون شهری هستش که شما جهت اقامت حدوداً 1هفته ای به اونجا میرید ولی برای ابوظبی شما باید یک مسافت حدود 1 ساعت و نیم رو از دبی به ابوظبی طی کنید. البته باز آنکارا اونگان داره که بیمارستان NMC دبی نداره. البته اونگان اونقدرا هم بد نیست ولی اگه از دنده چپ بلند شده باشه به شما بی جهت واکسن میزنه.
در رابطه با زمان کلیرنس به سفارت آن چنان ربطی نداره و شما از واشنگتن Background Check میشید. احتمال یک ضرب گرفتن هم به نظر من در هر سه برابره چون هر 3 از یک قانون واحد پیروی میکنن.
دوست عزیز میتونی از نظر هزینه هم یه مقایسه بکنی بینشون؟
**CN: AS2013000073
تعداد نفرات کیس:2
شهر : تبریز
رویت قبولی:Sep 1 , 2012
ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL
مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی - کلیرنس 42 روز

(2013-03-16 ساعت 12:46)yousef_eidi نوشته:  با سلام خدمت دوستان . من این ماه کارنت شدم واسه هفته دوم ماه می در ابوظبی میخواستم یه مقایسه ای از ابوظبی با بقیه سفارتا بکنین مخصوصا راجع به هزینه هاش و اینکه الان بخوام تغییر بدم چه مراحلی باید طی کنم و اینکه ایا در این صورت تاریخه من عقب میفته یا نه و اینکه ایا ریسکه اینکار؟.ممنون میشم از دوستان
سلام دوست گرامی عرض شود برای شما که تبریزی هستی بهترین گزینه ایروان و بعد از آن آنکارا می باشد اگر یه موقع ایروان را انتخاب کردید توصیه میشه موقع مسافرت به ارمنستان در آنجا به فقط به زبان فارسی صحبت کنید! ضمناً راه زمینی آن در فصل پاییز و زمستان کوهستانی و خطرناک است ایروان از لحاظ راحتی سفر در فصل تابستان و هزینه های کمتر انتخاب مناسبی است.
برای تغییر محل مصاحبه به kcc سریعاً ایمیل بزن و رونوشت آن را به سفارت ابوظبی هم بفرست مطمئن باش جواب خواهی گرفت در صورت تغییر محل مصاحبه زمان آن طبق تجربه ای که دوستان در اینمورد دارند حدود یکماه عقب خواهد افتاد بعداً میتونی دوباره زمان مصاحبه را عقب بیندازی
ضمناً به نظر من هیچ ریسکی نداره شما یه نامه مینویسی به kcc ودو یا سه هفته منتظر میشی جواب بیاد اگه بعد از 15 روز جواب نیومد دوباره ایمیل بفرست فقط این موضوع را در نظر داشته باش که 30 سپتامبر (10 مهر ماه) آخرین مهلت صدور ویزا برای برندگان 2013 میباشد. و از طرفی امکان داره بعد از مصاحبه از سه روز تا 3 ماه طول بکشه تا ویزای شما صادر شود.بنابراین به اعتقاد بنده که سلیقه و نظر شخصی من میباشد حضور در مصاحبه بعد از نیمه اول تیر ماه برای اکثریت متقاضیان منهای یک تعداد انگشت شمار که ویزای یکضرب خواهند گرفت ممکنه توام با ریسک و بدبیاری باشه.
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، yousef_eidi ، shani89
یکماه تا مصاحبه دارم ،
واکسن هارو نزدن ( همه جا بستس تا 5 ام ) و 20-25 روز دیگه باید برم ) ، مدارکم جز مدرک تحصیلی و مالی حاضره و باید ترجمه بشه .
باتوجه اینکه تا 16ام تهران تعطیله ، و من هفتع آخر اپریل مصاحبه دارم . پیشنهاد می کنید عقب بندازم راحت تره یا برسونم خودمو ؟
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان:
(2013-03-23 ساعت 13:49)deineath نوشته:  یکماه تا مصاحبه دارم ،
واکسن هارو نزدن ( همه جا بستس تا 5 ام ) و 20-25 روز دیگه باید برم ) ، مدارکم جز مدرک تحصیلی و مالی حاضره و باید ترجمه بشه .
باتوجه اینکه تا 16ام تهران تعطیله ، و من هفتع آخر اپریل مصاحبه دارم . پیشنهاد می کنید عقب بندازم راحت تره یا برسونم خودمو ؟

اگه فقط مشکل ترجمه داره مدارکتون، دارالترجمه دانشجو 4 روزه مدارک رو با تایید وزارت خارجه تحویل میده. تمکن مالی هم که بانک یک روزه میده از 5 فروردین هم که بانک های خصوصی بازن.
من بودم خودم رو میرسوندم Shy
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: deineath ، Judy Abbott 13
مگه ترجمه ها نیاز به تائیدیه دادگستری یا وزارت خارجه داره؟
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
(2013-03-23 ساعت 14:16)soheila_chem نوشته:  

اگه فقط مشکل ترجمه داره مدارکتون، دارالترجمه دانشجو 4 روزه مدارک رو با تایید وزارت خارجه تحویل میده. تمکن مالی هم که بانک یک روزه میده از 5 فروردین هم که بانک های خصوصی بازن.
مهروزارت خارجه ودادگستری نمبخواد.شما چرا کیس نامبرت EUاروپازندگی میکنی؟ازایران ثبت نام نکردی؟
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
(2013-03-23 ساعت 22:57)elima1980 نوشته:  
(2013-03-23 ساعت 14:16)soheila_chem نوشته:  

مهروزارت خارجه ودادگستری نمبخواد.شما چرا کیس نامبرت EUاروپازندگی میکنی؟ازایران ثبت نام نکردی؟
دوست عزیز من کلی مطرح کردم. بستگی داره. مثلا مدارک دانشگاهی معمولا تایید میخاد! یا به فرض سند خونه! بدون تایید دادگستری سفارت به عنوان تمکن مالی قبول میکنه؟ من که فکر نمی کنم...
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

(2013-03-24 ساعت 14:26)soheila_chem نوشته:  دوست عزیز من کلی مطرح کردم. بستگی داره. مثلا مدارک دانشگاهی معمولا تایید میخاد! یا به فرض سند خونه! بدون تایید دادگستری سفارت به عنوان تمکن مالی قبول میکنه؟ من که فکر نمی کنم...
ترجمه مدرک تحصیلی برای ارایه به سفارت تایید دادگستری نیاز نداره. فقط اگر بخواین در آمریکا ادامه تحصیل بدین و مدارک رو تحویل دانشگاه بدین به تایید دادگستری نیاز هست. ما ترجمه سند منزل و ارزشگذاریشو بدون مهر دادگستری تحویل دادیم و هیچ مشکلی پیش نیومد.
تشکر کنندگان: storagemeter ، امیر مهاجر ، nina22 ، الهه سابق ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان