کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2013-04-20 ساعت 16:11)Leila12020 نوشته:  سلام دوستان با توجه به اينكه كيس من هنوز كارنت نشده آيا:
١- ميتونم محل مصاحبه را از آنكارا به ابوظبي تغيير بدم؟
٢- براي اينكار بايد به kcc ايميل بزنم يا تلفني بگم بهتره؟
٣- لازم به ذكر دليل هست چون من بچه كوچيك دارم و توي دبي فاميل داريم ميتونه به من كمك كنه؟
٤- آيا تغيير محل مصاحبه باعث تاخير در مصاحبه ميشه؟ يا مشكلي پيش نمياد؟
ممنون ميشم اگه منو راهنمايي كنيد
1-بله.فقط سریعتر اینکارو بکن
2-ایمیل بزنی کافیه
3-بستگی به فامیلتون داره که چه فامیلی باشهBig Grin
4-خیر
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: sce ، Judy Abbott 13
دوستان من هفته اخر jun مصاحبه دارم می خواهم برتی ماه دیگه مصاحبه بشوم.
که kcc بگم یا سفارت.
لطفا راهنمایی کنید؟
سفارت ابوظبی
شماره کیس: 2013x8000|رویت قبولی: 1May|ارسال : 09JUNE By DHL |کارنت: 10 April |مصاحبه :آخر June ابوظبی |تعداد افراد:2 | به دلیل بعضی مشکلات نتوانستم بروم
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-04-20 ساعت 19:45)mamad_msp نوشته:  با سلام و خسته نباشید.
من کیس 8000 بودم کارنت شدم و نامه دوم امد ولی هیچ جای از انکارا صحبت نکرده و همش گفته بوطبی در حالی که من انکارا زده بودم و همه چیز از جمله سی اس سی هم انکارا پر کردم. دوست و راح ترم برم انکارا حالا چگونه میشه الان جابه جا کرد؟!
چرا اصلا یهو خودشون منو ابو ظبی بردن؟!
ممنون
خوب خیلی وقته هی ما میگیم منتظر بشید نامه دوم بیاد بعد cscثبت نام کنید
ایرانیها رو معمولا تو نامه اول آنکارا میزنن بعد تو نامه دوم به 3 جا ایروان ,ابوظبی و آنکارا تقسیم بندی میکنن ,
در مورد تغییر محل اینجا رو ببین
http://www.abudhabiivo.net/ivocontactus0.aspx
گزینه ی 6 روبزن درخواست بده ببین چی میگن
در این حد اطلاعات دارم نمیدونم الان که نامه ی دومتون هم اومده تاخیری در زمان مصاحبه بوجود میاد یا نه

(2013-04-20 ساعت 20:00)hassanes نوشته:  دوستان من هفته اخر jun مصاحبه دارم می خواهم برتی ماه دیگه مصاحبه بشوم.
که kcc بگم یا سفارت.
لطفا راهنمایی کنید؟
سفارت ابوظبی

دوست عزیز همون عکسی که گذاشتی گزینه 2 واسه تغییر زمان بود دیگه
اگه اون گزینه وجود داره همون گزینه رو بزنید و ادامه بدید مراحل رو
البته یکی از دوستان پیغام گذاشته بودن این گزینه برا ابوظبی وجود نداره ولی شما که داری این گزینه رو راحتر میتونی تغییر بدی
تشکر کنندگان: mamad_msp
(2013-04-20 ساعت 17:38)ابی هانی نوشته:  
(2013-04-20 ساعت 16:11)Leila12020 نوشته:  سلام دوستان با توجه به اينكه كيس من هنوز كارنت نشده آيا:
٣- لازم به ذكر دليل هست چون من بچه كوچيك دارم و توي دبي فاميل داريم ميتونه به من كمك كنه؟
2-ایمیل بزنی کافیه
4-خیر

من ايميل زدم به kcc اگه موافقت بشه يا نشه به من ايميل
ميدن يا بايد منتظر باشم موقع كارنت شدن تو نامه دوم
مكان مشخص ميشه؟
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان:
(2013-04-22 ساعت 01:04)mamad_msp نوشته:  
(2013-04-20 ساعت 20:01)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-04-20 ساعت 19:45)mamad_msp نوشته:  با سلام و خسته نباشید.
من کیس 8000 بودم کارنت شدم و نامه دوم امد ولی هیچ جای از انکارا صحبت نکرده و همش گفته بوطبی در حالی که من انکارا زده بودم و همه چیز از جمله سی اس سی هم انکارا پر کردم. دوست و راح ترم برم انکارا حالا چگونه میشه الان جابه جا کرد؟!
چرا اصلا یهو خودشون منو ابو ظبی بردن؟!
ممنون
خوب خیلی وقته هی ما میگیم منتظر بشید نامه دوم بیاد بعد cscثبت نام کنید
ایرانیها رو معمولا تو نامه اول آنکارا میزنن بعد تو نامه دوم به 3 جا ایروان ,ابوظبی و آنکارا تقسیم بندی میکنن ,
در مورد تغییر محل اینجا رو ببین
http://www.abudhabiivo.net/ivocontactus0.aspx
گزینه ی 6 روبزن درخواست بده ببین چی میگن
در این حد اطلاعات دارم نمیدونم الان که نامه ی دومتون هم اومده تاخیری در زمان مصاحبه بوجود میاد یا نه

(2013-04-20 ساعت 20:00)hassanes نوشته:  دوستان من هفته اخر jun مصاحبه دارم می خواهم برتی ماه دیگه مصاحبه بشوم.
که kcc بگم یا سفارت.
لطفا راهنمایی کنید؟
سفارت ابوظبی

البته یکی از دوستان پیغام گذاشته بودن این گزینه برا ابوظبی وجود نداره ولی شما که داری این گزینه رو راحتر میتونی تغییر بدی
ممنون از جوابتون اما من نمی خوام سی اس سی رو عوض کنم کنم می خوام مصاحبه رو بیارم انکارا. باید ابوظبی نامه بدم یا کی سی سی؟ تاخیر چجوریه؟
ممنون از لطفتون
سلام اینجا روبخون
تشکر کنندگان: mamad_msp
سلام دوسته عزیز. ممنون از لطفت تو جواب اول که دادی من همون سایتو دیدم و نوشته بود برای تغییر ... انجام دادم
برای محکم کاری به کی سی سی هم میل زدم ولی فک میکنم نیازی نبود کی سی سی کیسو رد کرده ابو ظبی . به هر حال من هر دو جا میل دادم .
اگه جواب ندادن می تلم .
با تشکر از لطفت( من پستامو پاک کردم فک کنم مفید نبودند.)
موفق باشین

تشکر کنندگان: Judy Abbott 13
(2013-04-20 ساعت 19:45)mamad_msp نوشته:  

که kcc بگم یا سفارت.
لطفا راهنمایی کنید؟
سفارت ابوظبی

من ابوظبی هستم و این گزینه نیست و ان گزینه برای انکارا بود برای یکی از دوستان داشتم ثبت نام میکردم.
می خواهم یک ماه عقب بندازم چکار بایستی کرد.
شماره کیس: 2013x8000|رویت قبولی: 1May|ارسال : 09JUNE By DHL |کارنت: 10 April |مصاحبه :آخر June ابوظبی |تعداد افراد:2 | به دلیل بعضی مشکلات نتوانستم بروم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من نامه دومم ابوظبی شده یهو می خوام انکارا تغییر بدم . ابوظبی به من گفته مشکلی نیست اما اگر انکارا قبول کنه چون می دونیم صف انتظار خیلی خیلی طولانی تری نسبت به ما داره. به نظرتون قبول می کنه؟! زمان عقب جلو شه( زمان معقولانه) مشکلی نیس.ایا خبری از صف انتظار انکارا دارین؟!
باید به این سایت زنگ میل بزنم یا انکارا هم مثل ابوظبی جای خاصی برای تغییر مکان مصاحبه داره؟!http://turkey.usembassy.gov/iranian_applicants_farsi.html
ممنون

تشکر کنندگان:
(2013-04-23 ساعت 18:20)mamad_msp نوشته:  سلام دوستان
من نامه دومم ابوظبی شده یهو می خوام انکارا تغییر بدم . ابوظبی به من گفته مشکلی نیست اما اگر انکارا قبول کنه چون می دونیم صف انتظار خیلی خیلی طولانی تری نسبت به ما داره. به نظرتون قبول می کنه؟! زمان عقب جلو شه( زمان معقولانه) مشکلی نیس.ایا خبری از صف انتظار انکارا دارین؟!
باید به این سایت زنگ میل بزنم یا انکارا هم مثل ابوظبی جای خاصی برای تغییر مکان مصاحبه داره؟!http://turkey.usembassy.gov/iranian_applicants_farsi.html
ممنون

سلام دوست عزیز سایت بله یه جای خاص برا مکاتبه داره
اینجا رو ببین

یه گزینه داره در مورد سوالات لاتاری , از آخر گزینه 3
من تا جایی که یادمه بیشتر دوستان قبل از کارنت شدن با این متن نامه موفق به تغییر مکان شدن البته نامه رو به kccزدن
سابجکت رو این نوشتن
subject: Iranian selectee(No change of address but change of interview post)

Dear Sir/Mam

As you may surely know The United States does not have embassies or consulates in IRAN therfore iranians are interviewed in other countries. My case has been assigned to Abu Dahbi,the United Arab Emirates by KCC. For some personal reasons I would like to change my interview post to Ankara in Turkey. I have not changed my Address and just want to have my Intrview post changed. I would appriciate your cooperation.
Thank you,

( Your name)

(2013-04-22 ساعت 20:59)hassanes نوشته:  

که kcc بگم یا سفارت.
لطفا راهنمایی کنید؟
سفارت ابوظبی

من ابوظبی هستم و این گزینه نیست و ان گزینه برای انکارا بود برای یکی از دوستان داشتم ثبت نام میکردم.
شما باید ایمیل بزنی و زمان درخواستیتو بنویسی ,تغییر زمان ابوظبی از طریق ایمیل امکان پذیره
تو ایمیلت حتما تاکید کن کیست لاتاریه و سایت csc تغییر زمان برا کیس لاتاری رو نداره
تشکر کنندگان: mamad_msp ، Saeedv13
(2013-04-23 ساعت 19:13)Judy Abbott 13 نوشته:  
ممنون

اینجا رو ببین

من تا جایی که یادمه بیشتر دوستان قبل از کارنت شدن با این متن نامه موفق به تغییر مکان شدن البته نامه رو به kccزدن
سابجکت رو این نوشتن

Dear Sir/Mam

As you may surely know The United States does not have embassies or consulates in IRAN therfore iranians are interviewed in other countries. My case has been assigned to Abu Dahbi,the United Arab Emirates by KCC. For some personal reasons I would like to change my interview post to Ankara in Turkey. I have not changed my Address and just want to have my Intrview post changed. I would appriciate your cooperation.
Thank you,

( Your name)

که kcc بگم یا سفارت.
لطفا راهنمایی کنید؟
سفارت ابوظبی

شما باید ایمیل بزنی و زمان درخواستیتو بنویسی ,تغییر زمان ابوظبی از طریق ایمیل امکان پذیره
تو ایمیلت حتما تاکید کن کیست لاتاریه و سایت csc تغییر زمان برا کیس لاتاری رو نداره

دوستان عزیز می شود متن را برایم بگذارید.(انگلیسی)
تشکر کنندگان:
(2013-04-23 ساعت 20:37)hassanes نوشته:  
(2013-04-23 ساعت 19:13)Judy Abbott 13 نوشته:  
ممنون

اینجا رو ببین

سابجکت رو این نوشتن

Dear Sir/Mam

Thank you,

( Your name)

که kcc بگم یا سفارت.
لطفا راهنمایی کنید؟
سفارت ابوظبی

دوستان عزیز می شود متن را برایم بگذارید.(انگلیسی)
سلام این متن نامه ای هست که دوست عزیزمون raheme با این متن زمان مصاحبه شون رو عوض کردن
شما به آدرس
AbuDhabiNIV@state.gov
ایمیل خواهید زد

Dear sir /madam,
with all due to respect, I have to inform you that I was selected for the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2013.
Our appointment at the Embassy of Abu Dhabi is on .../.../.... . I respectfully want to ask if it is possible to postpone the interview date to .../.../... for our DV lottery case.
Sincerely yours,

Applicant Name:
Case Number:
Date of Birth:
Country of Birth:
تشکر کنندگان: shimoda ، hassanes ، Saeedv13
(2013-04-21 ساعت 14:45)Leila12020 نوشته:  
(2013-04-20 ساعت 17:38)ابی هانی نوشته:  
2-ایمیل بزنی کافیه
4-خیر

من ايميل زدم به kcc اگه موافقت بشه يا نشه به من ايميل
ميدن يا بايد منتظر باشم موقع كارنت شدن تو نامه دوم
مكان مشخص ميشه؟
دوستان چرا كسي جواب منو نميدن؟
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان:
تجربه شخصی من شاید بد نباشه اینجا بگم:
در تلاش تغییر سفارت ابوظبی به انکارا هستم ولی سر انکارا اونطور که گفته خیلیییی شلوغه . و ابوظبی هم از خداشه کیساشو کم کنه گفته اگه انکارا قبول کنه من مشکلی ندارم ولی انکارا رد کرد.هر شلوغی هم کندی کار خودشو به بار می یاره و ......

تشکر کنندگان:
(2013-04-25 ساعت 18:23)mamad_msp نوشته:  تجربه شخصی من شاید بد نباشه اینجا بگم:
در تلاش تغییر سفارت ابوظبی به انکارا هستم ولی سر انکارا اونطور که گفته خیلیییی شلوغه . و ابوظبی هم از خداشه کیساشو کم کنه گفته اگه انکارا قبول کنه من مشکلی ندارم ولی انکارا رد کرد.هر شلوغی هم کندی کار خودشو به بار می یاره و ......

دوست عزیز می دونم دلایل خودتون رو برای تغییر سفارت دارید
اما تا الان ابوظبی خیلی خوب عمل کرده
خیلی بهتر از آنکارا و تا حدودی بهتر از ایروان
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، mamad_msp ، farmiz ، Saeedv13
سلام دوستان
درخواست تغییر سفازت و جواب کی سی سی در زیر امده .چگونه می توانم مطمئن بشم که محل مصاحبه را تغییر دادن؟
Dear Sir/Madam,

As you may surely know The United States does not have embassies or consulates in IRAN therfore iranians are interviewed in other countries. My case has been assigned to Ankara, Turkey by KCC. For some personal reasons I would like to change my interview post to Yerevanin the Armanestan. I have not changed my Address and just want to have my Interview post changed. I would appreciate your cooperation.

9jan 2013
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان