کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه

از دوستانی که تغییر مکان دادن میشه یه نفر یه پیغام خصوصی واسم بذاره؟
تشکر کنندگان: asal1907 ، sadeghi897 ، shani89
سلام
بچه ها لطفا دوستانی که ابوظبی مصاحبه دارن و تغییر زمان دادن بفرمایید چطوری زمانتونو عوض کردید ؟ از طریق csc و به چه صورت؟ ایمیل ؟ تلفن
میشه لطفا راهنمایی کنید؟
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها کسی بوده که محل مصاحبه خودش رو از ترکیه به ارمنستان تغییر داده باشه و اونها ترتیب اثر داده باشند؟من 1ماه قبل مثل ارسال 241 ایمیل زدم و اونها هم همون جواب رو دادن.کسی از کارنت شده ها هست که وضعیتش مشخص شده باشه ؟لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم .
تشکر کنندگان:
سلام دوباره دوستان عزیز کسی به من جوابی نداده .خواهش می کنم کسی میدونه جواب منو بدید .کسی شده خودش از طریق ایمیل محل مصاحبه را از ترکیه به ارمنستان تغییر داده باشه ؟ و kcc این کارو انجام داده باشه .یعنی نامه دوم براش اومده باشه و مصاحبه اونو ارمنستان زده با شند ؟ خواهش می کنم اگه کسی اطلاع داره جواب منو بده .من از نگرانی دارم دیونه میشم . خیلی ممنونم .
تشکر کنندگان:
(2013-04-08 ساعت 21:23)BEROLIN نوشته:  سلام دوباره دوستان عزیز کسی به من جوابی نداده .خواهش می کنم کسی میدونه جواب منو بدید .کسی شده خودش از طریق ایمیل محل مصاحبه را از ترکیه به ارمنستان تغییر داده باشه ؟ و kcc این کارو انجام داده باشه .یعنی نامه دوم براش اومده باشه و مصاحبه اونو ارمنستان زده با شند ؟ خواهش می کنم اگه کسی اطلاع داره جواب منو بده .من از نگرانی دارم دیونه میشم . خیلی ممنونم .

سلام بله دوستانی بودن که قبل کارنتی ایمیل زدن و تو نامه دوم محل مصاحبه شون عوض شده
شما هم اگه کارنت نشدی ایشالله واست عوض کنن
اگه هم کارنت نشدی بازم عوض میکنن نگران نباش
تشکر کنندگان: shimoda ، shani89
(2013-04-07 ساعت 14:29)BEROLIN نوشته:  سلام بچه ها کسی بوده که محل مصاحبه خودش رو از ترکیه به ارمنستان تغییر داده باشه و اونها ترتیب اثر داده باشند؟من 1ماه قبل مثل ارسال 241 ایمیل زدم و اونها هم همون جواب رو دادن.کسی از کارنت شده ها هست که وضعیتش مشخص شده باشه ؟لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم .
سلام
بله، توسط 2 تا نامه به kcc پیش از کارنت شدنم، آنها در نامه دوم محل مصاحبه رو ایروان درج کردند، که به عقیده من یقیناً خیلی بهتر از آنکارا و ابوظبی است.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، shani89
(2013-04-08 ساعت 21:42)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-04-08 ساعت 21:23)BEROLIN نوشته:  سلام دوباره دوستان عزیز کسی به من جوابی نداده .خواهش می کنم کسی میدونه جواب منو بدید .کسی شده خودش از طریق ایمیل محل مصاحبه را از ترکیه به ارمنستان تغییر داده باشه ؟ و kcc این کارو انجام داده باشه .یعنی نامه دوم براش اومده باشه و مصاحبه اونو ارمنستان زده با شند ؟ خواهش می کنم اگه کسی اطلاع داره جواب منو بده .من از نگرانی دارم دیونه میشم . خیلی ممنونم .

سلام بله دوستانی بودن که قبل کارنتی ایمیل زدن و تو نامه دوم محل مصاحبه شون عوض شده
سلام من تازه کارنت شدم .البته هنوز تو بولتن اعلام نشده. ولی همسرم دیروز واسه کاری رفته بود آنکارا و یکهو نظرش عوض شده که ایروان بهتره Rolleyes حالا می خوام ببینم هنوزم امکانش هست که عوض کنیم یا دردسر داره.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان:
(2013-04-11 ساعت 12:31)manila نوشته:  
(2013-04-08 ساعت 21:42)Judy Abbott 13 نوشته:  

سلام من تازه کارنت شدم .البته هنوز تو بولتن اعلام نشده. ولی همسرم دیروز واسه کاری رفته بود آنکارا و یکهو نظرش عوض شده که ایروان بهتره Rolleyes حالا می خوام ببینم هنوزم امکانش هست که عوض کنیم یا دردسر داره.
سلام ,چرا دیشب اعلام شد تا 8900
بله امکانش هست ولی فکر کنم زمان مصاحبه تون عقب میوفته ,این تاپیک رو بخونید فکر کنم دوستانی بودن که بعد از کارنتی تغییر مکان دادن ,
تشکر کنندگان: deineath ، shani89
(2012-09-26 ساعت 20:21)jahanshahloo نوشته:  دوستان زمان مصاحبه چطور باید تغییر بدیم؟؟؟یکی میگه به سفارت باید ایمیل بزنیم یکی دیگه میگه باید به kcc ایمیل بزنیم کدوم باید ایمیل بزنیم؟؟

منم احتمال قوی با توجه به اعلام شده ها تا 8900 اوایل خرداد مصاحبه دارم می خوام بندازم اوایل تیر یا اواخر تیر تو رو خدا یه راهنمایی بکنید.

(2013-03-25 ساعت 11:48)hutsa83 نوشته:  سلام
من هنوز كارنت نشدم اما احتمال زياد 20 فروردين كارنت خواهم شد. در نامه اول سفارت آنكارا برام انتخاب شده بود و نگرانم كه مثل خيلي از بچه ها سفارتم به ايروان تغيير پيدا كنه . به دلايلي همون آنكارا برام بهتره تا ايروان . كمكي كه ميخوام اينه كه چطور به KCC ايميل بزنم و بگم كه تو رو خدا سفارتم رو تغيير ندن . متن انگليسيش چيه؟
اگه ميشه لطفاً هر چه زودتر كمكم كنيد.

تا 8900 کارنت شد دوست عزیزم کارنت نشدید
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان:
(2013-03-23 ساعت 22:20)byousefi_p نوشته:  مگه ترجمه ها نیاز به تائیدیه دادگستری یا وزارت خارجه داره؟

دوست عزیز توی خیلی پست های دوستان که مطالعه کردم دیدم که بدون مهر دادگستری بردن و نیازی به مهر نبوده.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13
یک سوال خیلی فوری
من میتونم با شماره پاس خودم وقت بگیرم با اینکه برنده اصلی همسرم هست ایشون هنوز پاسشون آماده نیست میشه من بگیرم فعلا یا در مراحل بعد دائم شماره پاس همسرم رو می خواد ؟
تشکر کنندگان:
(2013-04-15 ساعت 17:20)shani89 نوشته:  یک سوال خیلی فوری
من میتونم با شماره پاس خودم وقت بگیرم با اینکه برنده اصلی همسرم هست ایشون هنوز پاسشون آماده نیست میشه من بگیرم فعلا یا در مراحل بعد دائم شماره پاس همسرم رو می خواد ؟
سلام دوست عزیز
چه وقتی ؟ وقت مصاحبه ی شما رو kcc تعیین میکنه
تا شماره کیس 8900 کارنت شدن اگه شما هم کارنت شدید باید منتظر نامه دوم باشید , تو نامه ی دوم که جایگزین نامه ی برنده شدنتون میشه ,زمان و مکان دقیق مصاحبه رو مینوسن
تشکر کنندگان: nina22
اینو بخونید بعد اگه دوست داشتین محل مصاحبتون رو عوض کنید
http://mohajersara.com/thread-5313-post-...#pid309596
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، sce ، rezagh
سلام دوستان با توجه به اينكه كيس من هنوز كارنت نشده آيا:
١- ميتونم محل مصاحبه را از آنكارا به ابوظبي تغيير بدم؟
٢- براي اينكار بايد به kcc ايميل بزنم يا تلفني بگم بهتره؟
٣- لازم به ذكر دليل هست چون من بچه كوچيك دارم و توي دبي فاميل داريم ميتونه به من كمك كنه؟
٤- آيا تغيير محل مصاحبه باعث تاخير در مصاحبه ميشه؟ يا مشكلي پيش نمياد؟
ممنون ميشم اگه منو راهنمايي كنيد
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-04-20 ساعت 16:11)Leila12020 نوشته:  سلام دوستان با توجه به اينكه كيس من هنوز كارنت نشده آيا:
١- ميتونم محل مصاحبه را از آنكارا به ابوظبي تغيير بدم؟
٢- براي اينكار بايد به kcc ايميل بزنم يا تلفني بگم بهتره؟
٣- لازم به ذكر دليل هست چون من بچه كوچيك دارم و توي دبي فاميل داريم ميتونه به من كمك كنه؟
٤- آيا تغيير محل مصاحبه باعث تاخير در مصاحبه ميشه؟ يا مشكلي پيش نمياد؟
ممنون ميشم اگه منو راهنمايي كنيد
می تونید این کار رو بکنید باید با کی سی سی هماهنگ کنید زودتر ایمیل بزنید و حالا یک تماس هم بگیرید مشکلی که پیش نمیاد
چون کارنت نشدین تاخیر در زمان مصاحبه شما اتفاق نمی افته
امکان این کار کلا وجود داره خیلی ا زبچه ها سفارت عوض کردن
مشکلی هم پیش نمیاد فقط زودتر این کار رو بکنید اگر تصمیم تان قطعی است.
اون که فامیلتون می تونه بهتون کمک کنه یانه رو هم والا ما نمی دونیم بستگی به فامیلتون داره
دی Big Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: sce ، Judy Abbott 13 ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان