کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
این سایت برای پیدا کردن تور و هتل مناسب هست
http://irantravels.ir/Package.aspx?PCID=...1%D8%A7%29
تشکر کنندگان: ASALI ، studpk ، sayeh_m ، Ali DV-2013 ، oghs
دوستان
پیرو صحبت علی آقا امروز اول وقت تلفن کردم به آژانسی که بلیط گرفته بودم . بهش گفتم بلیط من مثل اینکه تغییر کرده . تعجب کرد و گفت چک میکنم . خلاصه نیم ساعت بعد با خنده تلفن کرد که شما آنلاین تر از ما هستین Big Grin ساعت بلیط ها تغییر کرده ولی چون خودشون تغییر دادن شامل هزینه ای نمیشه و در کل برای ما هم خوب بود چون الان هر دو بعد از ظهر شده که در کل به نظرم بهتره . هتل هم نگرفتم و دست نگه داشتم ببینم چی میشه . حالا هنوز وقت هست Smile ساعت ماهان به نظرم بهتره ولی برای ما نزدیک 600 هزار تومن بیشتر میشد که ترجیح دادیم این پول رو برای یه هتل بهتر بذاریم Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mdna ، Szsanazsz ، ASALI ، SOROUSHSOFT ، Ali DV-2013 ، rezagh ، oghs
نقل قول مستقیم بدون شرح:
(2012-09-27 ساعت 01:20)azadeh212 نوشته:  نگران هتل نباشید الان همسر من تو هتل اتپ هستش فک کنم هتل جا داشته باشه نزدیک هتل اتپ هتلی هست به نام لطیف اوغلو که از اتپ هم تمیزتره وتاره همین هفته افتتاح شده 2تخت 130 لیر نزدیک سفارت هم هست موفق باشید
تشکر کنندگان: sayeh_m ، achi686 ، ASALI ، Ali DV-2013 ، armin1 ، mk_2002ir ، peyman1355 ، oghs
البته من هم فکر نکنم بیان یه پرواز دیگه برای ایران ایر تو همون روز برای ساعت صبح باز کنن...
و اون بلیط هایی رو که ساعت 6 عصر فروختن رو نمیان به ساعت 6 صبح بندازند....
بنابراین دوستانی که مثل من احتیاج دارن صبح زود اونجا باشن، نمیتونن دیگه از ایران ایر استفاده کنن....
امروز هم زنگ زدم یه آژانس تورکیش گفت، رفتش به آنکارا یه توقف تو استانبول داره ولی ساعت 8 میرسه انکارا.... و برگشتش مستقیمه قیمتش حولو حوش 430 اینا بود...به نظرم این به صرفه تر هست...
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: ASALI ، Szsanazsz ، Ali DV-2013 ، sayeh_m ، rezagh ، peyman1355 ، oghs
(2012-09-27 ساعت 16:49)sayeh_m نوشته:  دوستان
پیرو صحبت علی آقا امروز اول وقت تلفن کردم به آژانسی که بلیط گرفته بودم . بهش گفتم بلیط من مثل اینکه تغییر کرده . تعجب کرد و گفت چک میکنم . خلاصه نیم ساعت بعد با خنده تلفن کرد که شما آنلاین تر از ما هستین Big Grin ساعت بلیط ها تغییر کرده ولی چون خودشون تغییر دادن شامل هزینه ای نمیشه و در کل برای ما هم خوب بود چون الان هر دو بعد از ظهر شده که در کل به نظرم بهتره . هتل هم نگرفتم و دست نگه داشتم ببینم چی میشه . حالا هنوز وقت هست Smile ساعت ماهان به نظرم بهتره ولی برای ما نزدیک 600 هزار تومن بیشتر میشد که ترجیح دادیم این پول رو برای یه هتل بهتر بذاریم Smile

فقط شرایط من یه مقدار فرق میکنه و اون اینکه من باید صبح دوشنبه اونجا باشم نه بعدازظهر و روی دوشنبه حساب کردم. بنابر این باید ماهان بگیرم که هم مستقیم باشه و هم صبح دوشنبه اونجا باشم. به قول خارجیها No Way Out یعنی چاره ای نیست Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، ASALI ، Szsanazsz ، achi686 ، rezagh ، oghs
اتفاقا این پرواز های جدید که برای عصر گذاشتن برای خانواده ها خصوصا اونایی که بچه کوچیک دارن یک مزیت محسوب میشه.چون که شب رو استراحت میکنن وصبح بدون خستگی و بیخوابی میرن خدمت دکتر عزیز.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ASALI ، Saeedv13 ، ali234 ، studpk ، sayeh_m ، rezagh ، oghs
(2012-09-28 ساعت 13:22)mgolchin13 نوشته:  اتفاقا این پرواز های جدید که برای عصر گذاشتن برای خانواده ها خصوصا اونایی که بچه کوچیک دارن یک مزیت محسوب میشه.چون که شب رو استراحت میکنن وصبح بدون خستگی و بیخوابی میرن خدمت دکتر عزیز.

ما هم به همین دلیل خوشحال شدیم وقتی فهمیدیم عصره و خریدیم. با بچه باید یه شب استراحت کرد فرداش بریم دکتر Smile
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، mgolchin13 ، ASALI ، rezagh ، oghs
سلام منم برای اخر نوامبر مصاحبه دارم که برای 5 روز قبلش بلیط ترکیش ایر گرفتم - 504 هزار تومان از همون اژانس معروف. هتل هم یکی از هتل های زیریو میگیرم:
- هتل Etap Bulvar: قیمت 42 دلار (سینگل)
- هتل Royal: قیمت 64 دلار (سینگل)
- هتل Ankara Plaza: قیمت 70 دلار (سینگل)
- هتل Dedeman: قیمت 84 دلار (سینگل)
- هتل Hilton: قیمت 90 دلار (سینگل)
تشکر کنندگان: pooya.n ، achi686 ، sayeh_m ، ASALI ، Saeedv13 ، rezagh ، f1f ، oghs
سلام، یه سئواله، اگه بهم سریع جواب بدین ممنون میشم. اگه کسی سه شنبه مصاحبه داشته با توجه به اینکه یکشنبه تعطیله، جمعه آنکارا باشه یا شنبه که برسه کارای این دکتر اونگان رو انجام بده؟(با توجه به اینکه شنبه نیمه وقته و دو روزه فک کنم کار مدیکال انجام شه)
اگه کسی سه شنبه مصاحبه داشته یا داره کمکم کنه.
مرسی
کیس: 2013ASxxx * کنسولگری: آنکارا * تعداد افراد کیس : 3 * مصاحبه: ژانویهW2 * هزینه ها: 21ت عکس + 40ت پست + 180ت واکسن + 190ت ترجمه
تشکر کنندگان: ASALI ، oghs
(2012-09-28 ساعت 17:05)mahyar_sni نوشته:  سلام، یه سئواله، اگه بهم سریع جواب بدین ممنون میشم. اگه کسی سه شنبه مصاحبه داشته با توجه به اینکه یکشنبه تعطیله، جمعه آنکارا باشه یا شنبه که برسه کارای این دکتر اونگان رو انجام بده؟(با توجه به اینکه شنبه نیمه وقته و دو روزه فک کنم کار مدیکال انجام شه)
اگه کسی سه شنبه مصاحبه داشته یا داره کمکم کنه.
مرسی

به نظر بنده بهتر هست که جمعه اونجا باشید تا استرس نداشته و با ضریب اطمینان بیشتر به کاراتون برسید...چون بعضا من تو سفرنامه های دوستان سال قبل خوندم که صبح روز اول رفتند پیش دکتر، و دکتر برای بخشی از آزمایشات گفته بهشون که ظهر و یا بعد از ظهر بیان برای بقیه ازمایشات...اگه اینطوری باشه که باید روز اول رو کامل در نظر بگیرید و روز دوم هم که جواب آزمایش میاد.....
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: sayeh_m ، mahyar_sni ، mdna ، ASALI ، Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، aziking ، Szsanazsz ، rezagh ، oghs
دوستان براي انتخاب هتل در آنکارا با توجه به تعداد ستاره، چک کردن جاي خالي در تاريخ مورد نظر و فاصله تا سفارت از آدرس زير هم ميتونيد کمک بگيريد
http://www.booking.com/searchresults.htm...lang=en-us
تشکر کنندگان: ASALI ، aziking ، Szsanazsz ، فیروزه ایکدر ، rezagh ، peyman1355 ، Emma_a432 ، oghs
دوستان توجه داشته باشید که برای گرفتن هتل (با این اوضاع دلار) اصلا عجولانه اقدام نکنید. قیمت و فراوانی هتل بستگی به فصل مسافرتتون داره. توی تابستون از لحاظ اینکه هتل کمتر گیر میاد و قیمتها بالاست بهترین راه اینه که از طریق ایمیل یا تلفن و یا از طریق عباس* هتل رزرو کنید.
هرچه به فصل سرما نزدیک میشیم قیمت هتل ها پایین تر میاد و از نظر خالی بودن اتاق ها هتل راحت تر گیرتون میاد، و شما میتونید اول توسط ایمیل یا تلفن یه هتل ارزون رزرو کنید و بعد که رفتید آنکارا قبل از اینکه به هتل رزرو شده برید بصورت حضوری چندتا هتل رو ببینید و سر قیمت باشون چونه بزنید و اگر در نهایت هتل بهتری پیدا نکردید به هتلی که از قبل رزرو کردید مراجعه کنید.

در مورد هتل ها آنکارا بهتون بگم اگر چونه نزنید سخت در اشتباهید، من و دوستم که رفتیم آنکارا برای دریافت ویزا در ماه june بود و وقتی رسیدیم آنکارا دیدیم ای دل غافل آنکارا جشنواره خریده و اون هتل های ارزونی که میخواستیم بریم (مثل ازیلهان) به هیچ وجه بدون رزرو قبلی اتاق نمیدن. مجبور شدیم به هتل Best که دقیقا روبروی سفارت امریکاست مراجعه کنیم ، اتاق دابل رو میگفت شبی 110 دلار، و ما از اونجایی که اصفهانی هستیم با انگلیسی دست و پا شکسته همراه با لهجه اصفهانی به رسپشن گفتیم "دادا این اتاقا میخوایم بسونیم ، چند میدی؟" که همون اتاق رو شبی 90 دلار بهمون بده Big Grin
هتل خیلی خوبی بود. نکته اینکه بهتون میگم قبل از رفتن به هتلی که رزرو کردید برید به هتل های دیگه سر بزنید اینه که (در فصل سرما و ایام خلوت و کسادی بازار هتل ها) هتل ها به مهمانهای سرزده که رزرو نکردن تخفیفای زیادی میدن که به رزرو کرده ها این تخفیفو نمیدن.
جملاتی هم که به کار میبرید از قبیل این باشه که : ما همه هتل ها رو گشتیم و خیلی خسته ایم و دیگه نمیتونیم راه بریم و هتلای اطراف اصلا جالب نبودن و از چند نفر پرسیدیم و همه هتل شما رو به ما معرفی کردنو ما میخوایم از شما اتاق بگیریم و خواهش میکنم ارزونتر حساب کنید و ............

-------------
*عباس: عباس یه پسر ترکه که کارای کسایی که میرن واسه مصاحبه رو راه میندازه، از قبیل رزرو هتل ، ایاب و ذهاب از فرودگاه به هتل و بالعکس و معاینه دکتر و ....
از بچه هایی که با عباس کاراشونو انجام دادن میتونید بپرسید که چقدر فوق العاده فوق العاده پسر خوش قلبیه . اینو از این جهت میگم که من خودم کارامو به عباس نسپردم ولی توی ترکیه یه جا کارم گیر کرد و اصلا نمیدونستم چکار کنم و تنها چیزی که به ذهنم رسید این ود که شماره عباس رو دارم. زنگ زدم بهش و مشکلمو بهش گفتم و با اینکه من مشتریش نبودم 15 دقیقه با من حرف زد و راهنماییم کرد.
اصلا پیشنهاد نمیکنم برای کارای پزشکی و مصاحبه بهش پول بدید، فقط اگر حوصله دردسر پیدا کردن هتل و رفت و آمد فرودگاه-هتل و بلعکس رو ندارید بهش زنگ بزنید، اینجور که میدونم واسه اکثر بچه ها هتل سگمنت رو میگیره.
شمارشم اینه اگه اشتباه نکنم:
00905352238326

فارسی حرف میزنه. حتی اگر نمیخواید باش کار کنید، زنگ بزنید تخلیه اطلاعاتیش کنید وضعیت هزینه هتل و رفت آمد رو بپرسید ازش
(2012-09-29 ساعت 21:42)3rip نوشته:  دوستان توجه داشته باشید که برای گرفتن هتل (با این اوضاع دلار) اصلا عجولانه اقدام نکنید. قیمت و فراوانی هتل بستگی به فصل مسافرتتون داره. توی تابستون از لحاظ اینکه هتل کمتر گیر میاد و قیمتها بالاست بهترین راه اینه که از طریق ایمیل یا تلفن و یا از طریق عباس* هتل رزرو کنید.
هرچه به فصل سرما نزدیک میشیم قیمت هتل ها پایین تر میاد و از نظر خالی بودن اتاق ها هتل راحت تر گیرتون میاد، و شما میتونید اول توسط ایمیل یا تلفن یه هتل ارزون رزرو کنید و بعد که رفتید آنکارا قبل از اینکه به هتل رزرو شده برید بصورت حضوری چندتا هتل رو ببینید و سر قیمت باشون چونه بزنید و اگر در نهایت هتل بهتری پیدا نکردید به هتلی که از قبل رزرو کردید مراجعه کنید.

در مورد هتل ها آنکارا بهتون بگم اگر چونه نزنید سخت در اشتباهید، من و دوستم که رفتیم آنکارا برای دریافت ویزا در ماه june بود و وقتی رسیدیم آنکارا دیدیم ای دل غافل آنکارا جشنواره خریده و اون هتل های ارزونی که میخواستیم بریم (مثل ازیلهان) به هیچ وجه بدون رزرو قبلی اتاق نمیدن. مجبور شدیم به هتل Best که دقیقا روبروی سفارت آمریکاست مراجعه کنیم ، اتاق دابل رو میگفت شبی 110 دلار، و ما از اونجایی که اصفهانی هستیم با انگلیسی دست و پا شکسته همراه با لهجه اصفهانی به رسپشن گفتیم "دادا این اتاقا میخوایم بسونیم ، چند میدی؟" که همون اتاق رو شبی 90 دلار بهمون بده Big Grin
هتل خیلی خوبی بود. نکته اینکه بهتون میگم قبل از رفتن به هتلی که رزرو کردید برید به هتل های دیگه سر بزنید اینه که (در فصل سرما و ایام خلوت و کسادی بازار هتل ها) هتل ها به مهمانهای سرزده که رزرو نکردن تخفیفای زیادی میدن که به رزرو کرده ها این تخفیفو نمیدن.
جملاتی هم که به کار میبرید از قبیل این باشه که : ما همه هتل ها رو گشتیم و خیلی خسته ایم و دیگه نمیتونیم راه بریم و هتلای اطراف اصلا جالب نبودن و از چند نفر پرسیدیم و همه هتل شما رو به ما معرفی کردنو ما میخوایم از شما اتاق بگیریم و خواهش میکنم ارزونتر حساب کنید و ............

-------------
*عباس: عباس یه پسر ترکه که کارای کسایی که میرن واسه مصاحبه رو راه میندازه، از قبیل رزرو هتل ، ایاب و ذهاب از فرودگاه به هتل و بالعکس و معاینه دکتر و ....
از بچه هایی که با عباس کاراشونو انجام دادن میتونید بپرسید که چقدر فوق العاده فوق العاده پسر خوش قلبیه . اینو از این جهت میگم که من خودم کارامو به عباس نسپردم ولی توی ترکیه یه جا کارم گیر کرد و اصلا نمیدونستم چکار کنم و تنها چیزی که به ذهنم رسید این ود که شماره عباس رو دارم. زنگ زدم بهش و مشکلمو بهش گفتم و با اینکه من مشتریش نبودم 15 دقیقه با من حرف زد و راهنماییم کرد.
اصلا پیشنهاد نمیکنم برای کارای پزشکی و مصاحبه بهش پول بدید، فقط اگر حوصله دردسر پیدا کردن هتل و رفت و آمد فرودگاه-هتل و بلعکس رو ندارید بهش زنگ بزنید، اینجور که میدونم واسه اکثر بچه ها هتل سگمنت رو میگیره.
شمارشم اینه اگه اشتباه نکنم:
00905352238326

فارسی حرف میزنه. حتی اگر نمیخواید باش کار کنید، زنگ بزنید تخلیه اطلاعاتیش کنید وضعیت هزینه هتل و رفت آمد رو بپرسید ازش

سلام دوست عزیز
امیدوارم همیشه شاد و سرحال باشی. اون موقع که من عضو مهاجرسرا شدم ماه MAY بود و شما نگران کلیرنس بودی ؛ خوشحالم که ویزاتو گرفتم و به سلامتی ورودت رو انجام دادی.
با توجه به تجربه ارزنده ات می خواستم برای من و دوستان دیگه در مورد هتل اطلاعات بیشتری بفرمایی. با توجه به اینکه موقعیت هتل Best Western مخصوصا برای بچه دارها خوبه چون نزدیک هم دکتر و هم سفارته. سوالم اینه:

- آیا این هتل تر و تمیز هست و در فصل سرما گرمه؟
- اگه لپ تاپ ببریم اینترنت وایرلس رایگان داره؟ و اگه نبریم PC گذاشته توی لابی کار کنیم؟ (و اینکه از ایران کلا لپ تاپ ببریم یا نبریم؟)
- به هزینه اش میرزه؟

ممنون دوست عزیز
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: 3rip ، ASALI ، rezagh ، lilistar ، ali234 ، Szsanazsz ، r_ent ، امیر مهاجر ، oghs
ممنون دوست عزیز از لطفت.
درمورد هتل best نمیدونم مطمعن نیستم اینی که شما میگید همین هتل ماست یا نه. چون یادمه دوتا هتل best بود یکی هتل بست آنکارا و یکی هم همین هتل بست وسترن که شما میگید. فقط میدونم هتل ما هتلbest بود و اینکه آنکارا یا وسترنشو متاسفانه یادم نمیاد. در مورد تمیزیش بله خیلی تمیز بود و طی اون سه روزی که ما اونجا بودیم هر روز شامپو و صابون جدید می آوردن و دو بار اتاق رو تمیز تمیز کردن. ما آخر بهار رفتیم هتل بست و سیستم سرمایشیش که خیلی خوب بود, زمستونم حتما گرمایشیش باید خوب باشه. خوشبختانه رسپشنش کاملا به انگلیسی مسلطن و همه شون و حتی نظافتچیا خیلی خوش برخوردن. ما با اینکه خیلی چونه زدیم و خیلی اذیتش کردیم اصلا عصبی نشد و تمام مدت لبخند رو لبش بود. درمورد صبحانش من راضی بودم, همه چی داشت و مرتب میز صبحانه رو پر میکردن و اینطور نبود که اگر دیر بری واسه صبحانه چیزی نمونده باشه. در کل هتل چهار ستاره خوبی بود.از نظر فاصله ایم همونطور که خودتون فرمودید نزدیکترین هتل به سفارت و مطب دکتره. فقط برای اینکه این دوتا هتل بست رو باهم اشتباه نکنید از گوگل مپ اسم دقیقشو ببینید, این هتل در بلوار آتاتورک دقیقا روبروی ساختما سفارته
در مورد لپتاپ بله حتما لپتاپ ببرید, اونجا لابی هتل کامپیوتر نداره. لپتاپ ببرید هم توی اتاق و هم لابی هتل اینترنت پرسرعت با آنتن دهی خوبی داره
بچه های ایران ایری ، بلیطتتون رو تغییر دادید؟

ما ترکیش گرفتیم نفری 200 تومن گرونتر ولی خیال آدم راحتتره این ایران ایر خیلی بازی درآورد. هر چیز ارزونی بی حکمت نیست همینه دیگه.

در عوض خیالمون راحته از بابت هواپیما.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، ASALI ، sayeh_m ، raham ، SOROUSHSOFT ، kasrafo ، امیر مهاجر ، oghs

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان