کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
من که اومدم بلیط 540 ماهان بگیرم، گفتن این کلاس هم تموم شد و مجبور شدم کلاس Y بگیرم 613300 برام در اومد....ترکیش هم که یه پرواز داشت که رفتش اول میرفت استانبول و بعد انکارا و برگشت مستقیم قبلا بود 413 اما امروز اونم شده بود 800 تومن.........
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: raham ، ASALI ، Ali DV-2013 ، امیر مهاجر ، oghs
(2012-10-02 ساعت 22:54)achi686 نوشته:  من که اومدم بلیط 540 ماهان بگیرم، گفتن این کلاس هم تموم شد و مجبور شدم کلاس Y بگیرم 613300 برام در اومد....ترکیش هم که یه پرواز داشت که رفتش اول میرفت استانبول و بعد انکارا و برگشت مستقیم قبلا بود 413 اما امروز اونم شده بود 800 تومن.........

چرا اینقدر گرون شدهههههههههههههههههه البته ما به موقع و باقیمت خوبی خریدیم ولی بقیه چی؟؟؟ می خوان چی کار کنن؟؟؟ Sad
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، oghs
سلام
دوستان اونهایی که تا 2 الی 3 هفته آینده در ترکیه مصاحبه دارندآیا کسانی هستند که نامه تاریخ مصاحبه شان برداشته شده باشد و همان نامه اول قبولی دوباره جایگزین آن شده باشد؟.چون این اتفاق برای کسانی که مصاحبه شان به ارمنستان منتقل شده است اتفاق افتاده و اکثراً نامه دومشان حذف و نامه اول مجدداً گذاشته شده.؟؟؟؟
تشکر کنندگان: oghs
خیر برای من که آنکارا هستم هنوز نامه دومم تو سایت هست.....
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: ASALI ، armin1 ، mehrnoush1449 ، rezagh ، aziking ، oghs
(2012-09-28 ساعت 17:11)achi686 نوشته:  
(2012-09-28 ساعت 17:05)mahyar_sni نوشته:  سلام، یه سئواله، اگه بهم سریع جواب بدین ممنون میشم. اگه کسی سه شنبه مصاحبه داشته با توجه به اینکه یکشنبه تعطیله، جمعه آنکارا باشه یا شنبه که برسه کارای این دکتر اونگان رو انجام بده؟(با توجه به اینکه شنبه نیمه وقته و دو روزه فک کنم کار مدیکال انجام شه)
اگه کسی سه شنبه مصاحبه داشته یا داره کمکم کنه.
مرسی

به نظر بنده بهتر هست که جمعه اونجا باشید تا استرس نداشته و با ضریب اطمینان بیشتر به کاراتون برسید...چون بعضا من تو سفرنامه های دوستان سال قبل خوندم که صبح روز اول رفتند پیش دکتر، و دکتر برای بخشی از آزمایشات گفته بهشون که ظهر و یا بعد از ظهر بیان برای بقیه ازمایشات...اگه اینطوری باشه که باید روز اول رو کامل در نظر بگیرید و روز دوم هم که جواب آزمایش میاد.....
شما شنبه انکارا باشید .شنبه مدیکال را انجام بدید .دوشنبه هم جواب اماده است .یک روز کمتر هم یک روزه
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

تشکر کنندگان: ali234 ، mahyar_sni ، امیر مهاجر ، oghs
(2012-10-04 ساعت 20:31)peyman1355 نوشته:  با درود بر همه دوستان گرانقدر

از همه دوستان گرامي كه براشون امكان داره خواهش ميكنم پاسخ اين پرسش بنده رو بدهند، من بامداد روز چهارشنبه آنكارا مصاحبه دارم، با فرض اينكه اگر ويزامون رو يكضرب بگيرم، چه روز هايي رو براي پرواز رفت و برگشت بايد در نظر بگيرم؟ نظر خودم رفت روز يكشنبه است و پرواز برگشت روز يكشنبه هفته بعدش، يعني روز دوشنبه صبح براي معاينات پزشكي، سه شنبه براي دريافت جواب، 4 شنبه صبح براي مصاحبه و پنجشنبه و جمعه و شنبه براي دريافت ويزا از طريق پست براي هتل محل اقامتمون.

اساتيد گرامي چشم انتظار پاسخ شما سروران هستم

بنده هم چهارشنبه مصاحبه دارم، که روز دوشنبه میرم و فک کنم در صورتی که یک ضرب بگیریم بعد از روز جمعه( که تقریبا 3 روز بعد از مصاحبه میشه" طبق گفته خودشون که بعد از سه روز به دستتون خواهد رسید) اولین پرواز با توجه به ایرلاینتون مناسب باشه....
تشکر کنندگان: peyman1355 ، ASALI ، Ali DV-2013 ، aziking ، oghs
(2012-10-04 ساعت 20:59)achi686 نوشته:  

از همه دوستان گرامي كه براشون امكان داره خواهش ميكنم پاسخ اين پرسش بنده رو بدهند، من بامداد روز چهارشنبه آنكارا مصاحبه دارم، با فرض اينكه اگر ويزامون رو يكضرب بگيرم، چه روز هايي رو براي پرواز رفت و برگشت بايد در نظر بگيرم؟ نظر خودم رفت روز يكشنبه است و پرواز برگشت روز يكشنبه هفته بعدش، يعني روز دوشنبه صبح براي معاينات پزشكي، سه شنبه براي دريافت جواب، 4 شنبه صبح براي مصاحبه و پنجشنبه و جمعه و شنبه براي دريافت ويزا از طريق پست براي هتل محل اقامتمون.

بنده هم چهارشنبه مصاحبه دارم، که روز دوشنبه میرم و فک کنم در صورتی که یک ضرب بگیریم بعد از روز جمعه( که تقریبا 3 روز بعد از مصاحبه میشه" طبق گفته خودشون که بعد از سه روز به دستتون خواهد رسید) اولین پرواز با توجه به ایرلاینتون مناسب باشه....

يكي از دوستان مي گفت كه اگر سفارت ببينه بليط داريد و بهشون تاريخ بليط برگشت رو نشون بديد، ويزاتون رو زودتر هم براتون صادر ميكنند و به آدرس هتل مي فرستند، ميخواستم بدونم آيا كسي با همچين موردي برخورد كرده يا نه؟
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: ASALI ، oghs
(2012-10-04 ساعت 21:09)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-04 ساعت 20:59)achi686 نوشته:  

يكي از دوستان مي گفت كه اگر سفارت ببينه بليط داريد و بهشون تاريخ بليط برگشت رو نشون بديد، ويزاتون رو زودتر هم براتون صادر ميكنند و به آدرس هتل مي فرستند، ميخواستم بدونم آيا كسي با همچين موردي برخورد كرده يا نه؟

این که ویزاتون رو سریعتر بهتون بدن معمولا به سفارت مربوط نیست و به پست UPS مربوطه. در سفرنامه بچه های 2012 دو نفر که ویزاشون رو یه ضرب گرفته بودن و فرداش بلیط برگشت داشتن ، رفته بودن دفترمرکزی UPS خارج از آنکارا (ظاهرا 20 کیلومتر بیرون شهر) و از همونجا قبل ارسال به هتلشون ویزاشونو تو همون دفتر گرفته بودن. اینجوری ویزا گرفتن خیلی هیجان داره و باحاله Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: mooj ، ASALI ، achi686 ، Szsanazsz ، r_ent ، peyman1355 ، امیر مهاجر ، صوفیا صوری ، Emma_a432 ، oghs
سلام
من امروز رفتم بلیط رفت و برگشت ماهان رو برای آنکارا بگیرم میگه 613000 تومن. چه خبر شده؟
تشکر کنندگان: soroush253 ، oghs
(2012-10-06 ساعت 11:35)peyman1355 نوشته:  دوستان گرامي

بايد اول صبر كنيم تا سايت دكتر براي تعيين وقت باز بشه و بعد از گرفتن ايميل كانفرميشن از منشي دكتر براي معاينات، اون موقع بليط و هتل رو رزرو كنيم يا زودتر هم امكان داره؟ چون من هنوز نميتونم توي سايت دكتر وقت معاينه بگيرم يعني سايت تاريخ مربوطه رو هنوز باز نميكنه

با سپاس فراوان

سلام
هرچي بگذره قيمت بليط بالاتر مي ره به نظرم حتما وقت مصاحبه گيرتون مي ياد ( طبق تجربه بچه هاي سال قبل ) بهتره بليط رو رزرو كنيد. چون بليطي كه ما گرفتيم 470 تومان - تركيش - الان قيمت كردم شده 800 تومان !!!
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: peyman1355 ، aziking ، oghs
(2012-10-04 ساعت 21:09)peyman1355 نوشته:  يكي از دوستان مي گفت كه اگر سفارت ببينه بليط داريد و بهشون تاريخ بليط برگشت رو نشون بديد، ويزاتون رو زودتر هم براتون صادر ميكنند و به آدرس هتل مي فرستند، ميخواستم بدونم آيا كسي با همچين موردي برخورد كرده يا نه؟

بله اگر اینو بهشون بگید زودتر آماده میکنند و به یو پی اس میدن. ولی 100% نیست و ریسکیه. ممکنه مجبور بشید بلیط رو عقب بندازید. در کل معطی ویزا مراحل قبل از تحویل به یو پی اس هستش که مربوط به صدور ویزا است. مابقی خیلی زود و طبق روال انجام میشه.
تشکر کنندگان: peyman1355 ، صوفیا صوری ، Saeedv13 ، rezagh ، oghs
دوستان بلیط ترکیش هنوز گرون نشده . ترکیش 504 هزار تومن . ایران ایر فعلا" هیچ پروازی برای انکارا نداره . ماهان گرون شده و الان 613 هزار تومن .با این قیمتها الان ترکیش بهتره چون اگر کنسلی هم داشته باشین نفری 30 یورو هستش که تقریبا" همون قیمت ماهان در میاد Smile

پیمان جان
من فکر میکنم شما سایت رو اشتباه چک میکنید ( در مورد 440 دلار ) شما اینجا رو چک کنید سفارت آنکارا
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، امیر مهاجر ، peyman1355 ، amir82 ، mooj ، aziking ، oghs
(2012-10-06 ساعت 12:52)sayeh_m نوشته:  دوستان بلیط ترکیش هنوز گرون نشده . ترکیش 504 هزار تومن . ایران ایر فعلا" هیچ پروازی برای انکارا نداره . ماهان گرون شده و الان 613 هزار تومن .با این قیمتها الان ترکیش بهتره چون اگر کنسلی هم داشته باشین نفری 30 یورو هستش که تقریبا" همون قیمت ماهان در میاد Smile

پیمان جان
من فکر میکنم شما سایت رو اشتباه چک میکنید ( در مورد 440 دلار ) شما اینجا رو چک کنید سفارت آنکارا

مامان سايه چرا ايران اير پرواز نداره ؟ باعث تعجبه !
ولي يه سري از پروازهاي ايران اير تا جاييكه من مي دونم با تركيش انجام مي شه مثلاً توي بليط ايران اير نوشته operated by Turkish airline - از آژانس كه پرسيدم گفت به دليل اينكه تركيش مسافراش كم شدن ايران اير هواپيمايي تركيش رو اجاره مي كنه ولي با همون قيمت ايران اير و هواپيماهاي خودشو تو مسيراي ديگه به كار مي بره ازخود دفتر ايران اير با اين شماره هم مي تونيد واسه برنامه ريزيتون چك كنيد . خيلي خوب جواب ميدن :

44672200 - 021
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: mooj ، Saeedv13 ، oghs
(2012-10-06 ساعت 13:14)gulu نوشته:  
(2012-10-06 ساعت 12:52)sayeh_m نوشته:  دوستان بلیط ترکیش هنوز گرون نشده . ترکیش 504 هزار تومن . ایران ایر فعلا" هیچ پروازی برای انکارا نداره . ماهان گرون شده و الان 613 هزار تومن .با این قیمتها الان ترکیش بهتره چون اگر کنسلی هم داشته باشین نفری 30 یورو هستش که تقریبا" همون قیمت ماهان در میاد Smile

پیمان جان

مامان سايه چرا ايران اير پرواز نداره ؟ باعث تعجبه !
ولي يه سري از پروازهاي ايران اير تا جاييكه من مي دونم با تركيش انجام مي شه مثلاً توي بليط ايران اير نوشته operated by Turkish airline - از آژانس كه پرسيدم گفت به دليل اينكه تركيش مسافراش كم شدن ايران اير هواپيمايي تركيش رو اجاره مي كنه ولي با همون قيمت ايران اير و هواپيماهاي خودشو تو مسيراي ديگه به كار مي بره ازخود دفتر ايران اير با اين شماره هم مي تونيد واسه برنامه ريزيتون چك كنيد . خيلي خوب جواب ميدن :

44672200 - 021
gulu جان نمیدونم چرا ایران ایر این کارو کرد . فعلا" هیچ پروازی برای انکارا نداره .کسانی هم مثل من که قبلا" خریده بودیم رو کنسل کردن و پولش رو هم برگردوندن .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: mooj ، gulu ، oghs

پیمان جان

سايه گرامي
لينكي كه من هزينه مصاحبه رو ديدم اينجا ميگذارم، پائين صفحه سمت راست نوشه به فارسي 440 دلار
http://turkey.usembassy.gov/iranian_applicants.html
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: oghs

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان