کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-10 ساعت 19:30)Mamadreza نوشته:  با سلام بر اساتید
من اردیبهشت یک مسافرت خارجی داشتم و اون موقع 1000 دلار مسافرتی گرفتم که تو پاسپورتم مهر زدن. الان چون اعتبار پاسم تموم شده بود یک پاس جدید گرفتم که توش هیچ مهری نداره. دیروز هم بلیط سیستمی آنکارا برای 1 ماه آینده رو خریدم.
حالا میخوام بدونم با این پاسپورت جدید میتونم باز ارز مسافرتی بگیرم؟ اگه آره از کجا و چه جوری؟
با تشکر

دوست عزیز

در خصوص گرفتن ارز در یک سال به کمک کارت ملی و کد ملی شما بانک چک می کند .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: rezagh ، Saeedv13 ، Mamadreza ، fereydoooon ، usa lover ، Tomas
سلام میخواستم بدونم کسی هتل ردیسون رفته و چقدر با مطب دکتر و سفارت فاصله داره؟
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-02-10 ساعت 19:42)tajhizgaran نوشته:  
من اردیبهشت یک مسافرت خارجی داشتم و اون موقع 1000 دلار مسافرتی گرفتم که تو پاسپورتم مهر زدن. الان چون اعتبار پاسم تموم شده بود یک پاس جدید گرفتم که توش هیچ مهری نداره. دیروز هم بلیط سیستمی آنکارا برای 1 ماه آینده رو خریدم.
حالا میخوام بدونم با این پاسپورت جدید میتونم باز ارز مسافرتی بگیرم؟ اگه آره از کجا و چه جوری؟
با تشکر

دوست عزیز

سلام دوستان
من دو روزی درگیر این پروسه بودم. دوستمون درست میگن. در دیتابیس اونا فیلد کد ملی ثبت شده و می دونن شما امسال خارج شدی یا نه و اینکه ارز گرفتی یا نه. ضمنا ارز رو فقط 24 ساعت قبل پرواز میده. به وبزاهای دانشجویی ، بالای 6 ماه و مولتی نمیده ؛ خلاصه جوری سیستم طراحی شده که شما قیدش رو بزنی! Big Grin
من سفر اولم برای مصاحبه قیدش رو زدم ولی این دفعه پیگیر شدم و حواله ارز رو گرفتم. فقط هم شعبه های ارزی بانک ملت میدن. توی سایت بانک ملت بر اساس منطقه دسته بندی و لیست شده. اینم لینکش:

شعب ارزی بانک ملت

(2013-02-10 ساعت 14:42)Ali DV-2013 نوشته:  سلام دوستان
من برای مصاحبه همراه اول اعتباری بردم و مشکلی در آنکارا نداشتم. ولی این دفعه میخوام ایرانسل ببرم ؛ کسی با استفاده ایرانسل اعتباری در آنکارا مشکل نداشته که؟

دوستان کسی نظری نداره؟
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: rezagh ، Saeedv13 ، mehdiii ، shadzad ، mohajer13 ، Mamadreza ، lilac ، usa lover ، mdna ، fereydoooon ، Tomas
(2013-02-10 ساعت 20:02)Ali DV-2013 نوشته:  
با تشکر

دوست عزیز

سلام دوستان
من دو روزی درگیر این پروسه بودم. دوستمون درست میگن. در دیتابیس اونا فیلد کد ملی ثبت شده و می دونن شما امسال خارج شدی یا نه و اینکه ارز گرفتی یا نه. ضمنا ارز رو فقط 24 ساعت قبل پرواز میده. به وبزاهای دانشجویی ، بالای 6 ماه و مولتی نمیده ؛ خلاصه جوری سیستم طراحی شده که شما قیدش رو بزنی! Big Grin
من سفر اولم برای مصاحبه قیدش رو زدم ولی این دفعه پیگیر شدم و حواله ارز رو گرفتم. فقط هم شعبه های ارزی بانک ملت میدن. توی سایت بانک ملت بر اساس منطقه دسته بندی و لیست شده. اینم لینکش:

شعب ارزی بانک ملت

من برای مصاحبه همراه اول اعتباری بردم و مشکلی در آنکارا نداشتم. ولی این دفعه میخوام ایرانسل ببرم ؛ کسی با استفاده ایرانسل اعتباری در آنکارا مشکل نداشته که؟

دوستان کسی نظری نداره؟

والا تا جایی که من میدونم ایرانسل خیلی جاها رومینگ داره ,شما یه کاری بکن علی آقا ,سیم کارت اعتباری همراه اولتو بذار تو جیبت ,خیلی جا نمیگیره Big Grin بعد اونجا اگه ایرانسلت کار کرد که هیچی ,ولی اگه کار نکرد اون سیم کارت کوچولو رو در میاری و استفاده میکنی وبعدش تو سفرنامت میگی که کدوم بهتره Tongue
با تشکر

دوست عزیز

سلام دوستان

شعب ارزی بانک ملت

دوستان کسی نظری نداره؟

دوست عزیز ایرانسل خیلی گرون در میاد
هر دقیقه مکالمه 12000 تومن و اگه بهتون زنگ بزنن برای شما دقیقه ای 1000 تومن می افته
هر مسج که برنی 1000 تومن و اگه بهت مسج بزنن بی هزینه است
ضمنا اگه خواستی ببری شب قبل از سفر *111*1# رو بزن
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، گل نهال ، Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، rezagh ، fereydoooon ، AsemanAbee ، usa lover ، Gerdoo ، 3pideh ، sooso ، Tomas
(2013-02-10 ساعت 20:38)sepid_a نوشته:  
با تشکر

دوست عزیز

سلام دوستان

شعب ارزی بانک ملت

دوستان کسی نظری نداره؟

والا تا جایی که من میدونم ایرانسل خیلی جاها رومینگ داره ,شما یه کاری بکن علی آقا ,سیم کارت اعتباری همراه اولتو بذار تو جیبت ,خیلی جا نمیگیره Big Grin بعد اونجا اگه ایرانسلت کار کرد که هیچی ,ولی اگه کار نکرد اون سیم کارت کوچولو رو در میاری و استفاده میکنی وبعدش تو سفرنامت میگی که کدوم بهتره Tongue

دوست عزیز ممنون از راهنماییت ولی این سوال با این فرض مطرح شده که من دیگه اون اعتباری همراه اول رو ندارم و الان این ایرانسل دستمه. وگرنه کی از Plan B بدش میاد؟ Big Grin اونجوری بود یه رایتل هم می بردم تست می کردم! Big Grin
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: rezagh ، mino2013 ، Judy Abbott 13 ، 3pideh ، mdna ، Tomas
با تشکر

دوست عزیز

یعنی سیستم بانکی اینقدر هوشمند شده؟
با این توضیحات و محدودیت هایی که گذاشتن همون که قیدشو بزنیم بهتره.
ممنون از راهنماییتون
شماره کیس : **2013AS46 , افراد:1نفر , کنسولگری :آنکارا , مصاحبه :مارچ، ویزا: یک ضرب ، محل اقامت: MI
تشکر کنندگان: fereydoooon ، Tomas
(2013-02-10 ساعت 22:02)Mamadreza نوشته:  
با تشکر

دوست عزیز

ممنون از راهنماییتون

آره دوست عزیز ؛ اصولا فلسفه کد ملی ترکینگ هست. کد ملی یه شماره یونیک هست که می تونه به هر فیلدی از مشخصات آدم (از جمله تعداد خروج و ورود ، ازدواج و سابقه کار و ...) تخصیص پیدا کنه و قابل ردیابی بشه که اینکار رو با Excel هم میشه کرد! به همین دلیل بانکمون همون وضعیت قبلی رو داره و خیلی دلمونو خوش نکنیم هوشمند شده باشه! Big Grin
البته علت اینکه من دفعه اول نگرفتم این بود که واقعا نمی ارزید چون اختلاف کلش 120000 تومن میشد ولی الان نزدیک 480000 تومنه و خوب فکر کنم الان یه جورایی بیرزه. Smile
البته شما که اردیبهشت 1000 دلار گرفتی ، پریدی Wink
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: گل نهال ، shimoda ، lilac ، Mamadreza ، amir82 ، usa lover ، fereydoooon ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، 3pideh ، mdna ، Tomas
(2013-02-10 ساعت 19:49)samanbanafsheh نوشته:  سلام میخواستم بدونم کسی هتل ردیسون رفته و چقدر با مطب دکتر و سفارت فاصله داره؟

سلام این هتل حدود 10دقیقه با سفارت و حدودا 15 دقیقه با دکتر پیاده فاصله داره
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، rezagh ، 3pideh ، mdna ، nooshshahnar ، Tomas
(2013-02-10 ساعت 23:24)Ali DV-2013 نوشته:  
(2013-02-10 ساعت 22:02)Mamadreza نوشته:  
با تشکر

دوست عزیز

ممنون از راهنماییتون

آره دوست عزیز ؛ اصولا فلسفه کد ملی ترکینگ هست. کد ملی یه شماره یونیک هست که می تونه به هر فیلدی از مشخصات آدم (از جمله تعداد خروج و ورود ، ازدواج و سابقه کار و ...) تخصیص پیدا کنه و قابل ردیابی بشه که اینکار رو با Excel هم میشه کرد! به همین دلیل بانکمون همون وضعیت قبلی رو داره و خیلی دلمونو خوش نکنیم هوشمند شده باشه! Big Grin
البته علت اینکه من دفعه اول نگرفتم این بود که واقعا نمی ارزید چون اختلاف کلش 120000 تومن میشد ولی الان نزدیک 480000 تومنه و خوب فکر کنم الان یه جورایی بیرزه. Smile
البته شما که اردیبهشت 1000 دلار گرفتی ، پریدی Wink
راستشو بخوای اون موقع هم کلی پارتی بازی کردم تا گرفتم. چون ویزای multi یک ساله داشتم بهم نمیدادن.
ما اینقدر تو این مسیر هزینه داریم که این ارقام جایشو نمیگیره!!
با آرزوی موفقیت
شماره کیس : **2013AS46 , افراد:1نفر , کنسولگری :آنکارا , مصاحبه :مارچ، ویزا: یک ضرب ، محل اقامت: MI
تشکر کنندگان: گل نهال ، lilac ، Ali DV-2013 ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، 3pideh ، Tomas
(2013-02-10 ساعت 02:33)alirezass نوشته:  
(2013-02-10 ساعت 00:45)Rouzbeh1976 نوشته:  
(2013-02-10 ساعت 00:45)Rouzbeh1976 نوشته:  
(2013-02-10 ساعت 00:29)lingni نوشته:  
(2013-02-10 ساعت 00:18)Rouzbeh1976 نوشته:  مرسی عزیر
نه، دقیقا شد 147.5 $
راستش اصلا به اون سختی که بچه ها گفتن نبود
ط
شما آبله مرغان رو در ایران زده بودید؟
نه گرفته بودم 12 سال پیش

اقا من هم مدیکال رو دادم میشه بگید مدارکی که به شما دادن چی بود عکس رو چاپ کردن دادن ؟
مثل این که شکل پروندها عوض شده؟
من هنوز جوابم نگرفتم فردا میدتش
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-02-09 ساعت 23:39)AFSHIN-PIC نوشته:  
(2013-02-09 ساعت 22:24)Rouzbeh1976 نوشته:  سلام به همگی
من مدیکالمو امروز انجام دادم و راستش خیلی راحت بود
همه واکسن ها رو قبول کردن و شد 147.5 $ کلا

در ابتدا خوشحالم که مرحله اول را با موفقیت پشت سر گذاشتید و امیدوارم مسیر آیند هم به راحتی سپری بشه
اگه ممکنه بیشتر در مورد مدیکالتون بگید و اگه نکته خاصی انجام دادید که مشکل دوستان پیش از این را نداشتید و واکسن اضافه نخوردید را توضیح بدید مخصوصا در مورد آبله که حساسیت زیاده (چطوری برای دکتر اثبات شد ؟ و ....) Shy

راستش برای منم خیلی حساسیت ایجاد شده بود
اولا خیلی عادی و خوش بدخورد سعی کردم به انگلیسی خوش و بش کنم تا حدی که بفهمه راحت میتونم از پسش تو زبان بر بیامSmileBig Grin
و دوم این که جاشم رو صورتم نشون دادم
:2013AS3### ,دو نفر , مصاحبه: 13 Feb انکارا , , رشته: عمران و مقصد: LA
تشکر کنندگان: AFSHIN-PIC ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، lilistar ، ensan ، Gerdoo ، lilac ، Tomas
یه سوال؟ اگه یه ضرب مصاحبه قبول بشیم و کلیر نخوریم پاسپورتها رو میگیرن، آیا برگه یا رسیدی میدن که با اون بشه رفت شهرهای دیگه و دو سه روزی تا دریافت پاسپورت از PTT وقت گذروند چون باید هر جا بریم برای اقامت و خواب هتل بگیریم و بدون کارت شناسایی خوب طبیعتا نمیشه CoolWinkCool
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان: 3pideh ، nina22 ، Tomas
سلام دوستان
[/quote]

دوستان کسی نظری نداره؟
[/quote]
سلام من ايرانسل اعتباري برده بودم.آنتن ميداد ولي كسي نمي تونست با من تماس بگيره.هروقت تماس ميگرفتن بوق اشغال مي زد.ولي اس مس به من ميرسيد.زنگ هم نمي تونستم بزنم.تو فرودگاه تهران يه شعبه ديدم كه مربوط به رومينگ ايرانسل بود .به نظر يا از اسكايپ و اوو استفاده كنيد و يا تلفن هتل رو بديد.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، asal1907 ، 3pideh ، Judy Abbott 13 ، amir82 ، nina22 ، rezagh ، Saeedv13 ، lilac ، AsemanAbee ، fereydoooon ، Tomas
(2013-02-09 ساعت 23:42)sh_aytak نوشته:  
(2013-02-08 ساعت 18:33)maryami2k4 نوشته:  
(2013-02-08 ساعت 16:40)sh_aytak نوشته:  
(2013-02-08 ساعت 12:20)sepid_a نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 18:01)sh_aytak نوشته:  سلام به همگی
من مدیکالمو انجام دادم و فردا برای گرفتن جواب پسر کوچیکم باز هم باید بریم پیش اونگان و 2 شنبه هم مصاحبه داریم ولی اصلا حال و حوصله ندارم واسه مصاحبه و بقیه کارا 8 روز پیش مادر عزیزم به رحمت خدا رفت و حالا همه این برنامه ها واسم مفهومشونو از دست دادن واسه همین شوقی واسه گفتن مراحل انجام کارم نداشتم
همگی موفق باشید

دوست عزیز تسلیت میگم و امیدوارم آخرین غمتون باشه، دوست خوبم اینهمه منتظر موندین و کارها رو انجام دادین بقیه رو هم به خوبی انجام بدین و تمومش کنین ، مادرتون اینجوری بیشتر خوشحال میشه که کاراتونو انجام بدین

مرسی دوست عزیز ، ممنون از همدردیی تمامی دوستان سعی میکنم کارها رو به خوبی انجام بدم
برای تمامی دوستانم از خدا سلامتی آرزومندم

منم بهتون تسلیت میگم امیدوارم غم آخرتون باشه ... و از این به بعد همیشه شاد باشین و بد نبینین.

مرسی دوست گلم دوستانی که ندیدمتون ولی احساس میکنم خیلی وقته میشناسمتون از لطف و محبتتون واقعا ممنونم
ازخدا براتون سلامتی و موفقیت آرزو دارم
دوست عزیز بهتون تسلیت می گم ، مطمئناً غم از دست دادن مادر بسیار بزرگتر از آن است که بشود راجع به آن صحبت کرد اما مراحل زندگی تو در تو و پیچیده است و هر مرحله ای درس های بزرگی به همراه دارد که در آخر مرحله باید امتحان آن مرحله را پس دهید. شما هم حتماً وارد مرحله بزرگتری از زندگی خود شده اید و مرگ مادر هم آخرین امتحان از مرحله قبل بوده که شما با صبر و بردباری حتما سربلند از آن بیرون آمده اید. بردن لاتاری آمریکا دروازه ورود شما به مرحله جدید است ، امیدوارم که این مرحله پر اشادی و برکت الهی برای شما باشد . به خداوند توکل کنید و با خشنودی از او طلب صبر نمایید. موفق باشد.
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، fereydoooon ، Danoosh ، lilistar ، nima1348 ، nina22 ، nooshshahnar ، Tomas ، sh_aytak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان