کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان مهربان مهاجر سرا
من مصاحبه شدم و برگه صورتی گرفتم، سفرنامه رو بزودی مینویسم، از تمامی بچه ها، مدیرهای سایت کمال تشکر رو دارم
اگه این سایت نبود، کارهام به این سهولت قطعا انجام نمی شد
یک دنیا ممنون
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: sayeh_m ، گل نهال ، raam12000 ، rezagh ، mdna ، lilistar ، usa lover ، lingni ، amir82 ، sooso ، fereydoooon ، Tomas ، Saeedv13 ، afs
(2013-02-12 ساعت 15:41)saeeds61 نوشته:  دوستان مهربان مهاجر سرا
من مصاحبه شدم و برگه صورتی گرفتم، سفرنامه رو بزودی مینویسم، از تمامی بچه ها، مدیرهای سایت کمال تشکر رو دارم
یک دنیا ممنون

ايشالا كه هرچه سريعتر كلير ميشي. لطفاً خودتو به منتظرسراي افشين معرفي كن دوست عزيز
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: sayeh_m ، rezagh ، lingni ، sooso ، fereydoooon ، Tomas ، Saeedv13
بچه ها من امروز رفتم بانک ملت و حواله ارز مسافرتی ام رو گرفتم. صبح زود هم نرفتم. حدود 10:30 رفتم، قبل 12 هم کارم تموم شد. مدارک لازم عبارتند از: اصل پاسپورت + کپی صفحه اول و آخر، اصل بلیط + کپی، اصل فیش عوارض خروج + کپی
كيس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: هفته سوم فوریه
دریافت ویزا: یک ضرب
لینک سفرنامه
(2013-02-12 ساعت 15:50)victorygo نوشته:  بچه ها من امروز رفتم بانک ملت و حواله ارز مسافرتی ام رو گرفتم. صبح زود هم نرفتم. حدود 10:30 رفتم، قبل 12 هم کارم تموم شد. مدارک لازم عبارتند از: اصل پاسپورت + کپی صفحه اول و آخر، اصل بلیط + کپی، اصل فیش عوارض خروج + کپی

سلام ممکنه بگید کدام شعبه و ادرسش را بدید چون مثل اینکه خلوت تر از بقیه است؟
کیس نامبر:2013AS3XXX. تعداد:4 نفر . سفارت :انکارا . مصاحبه : 7 MAR +برگه صورتی + فرم 10 سوالی . کلیرنس :18 APR (روز انتظار42) . دریافت ویزا:MAY 8.مقصد :سیاتل سفر اول رفت :20 JUL برگشت: 12 AUG
تشکر کنندگان: fereydoooon ، Tomas
(2013-02-11 ساعت 22:18)Mahbaran نوشته:  
(2013-02-09 ساعت 23:42)sh_aytak نوشته:  
(2013-02-08 ساعت 18:33)maryami2k4 نوشته:  
(2013-02-08 ساعت 16:40)sh_aytak نوشته:  
(2013-02-08 ساعت 12:20)sepid_a نوشته:  دوست عزیز تسلیت میگم و امیدوارم آخرین غمتون باشه، دوست خوبم اینهمه منتظر موندین و کارها رو انجام دادین بقیه رو هم به خوبی انجام بدین و تمومش کنین ، مادرتون اینجوری بیشتر خوشحال میشه که کاراتونو انجام بدین

مرسی دوست عزیز ، ممنون از همدردیی تمامی دوستان سعی میکنم کارها رو به خوبی انجام بدم
برای تمامی دوستانم از خدا سلامتی آرزومندم

منم بهتون تسلیت میگم امیدوارم غم آخرتون باشه ... و از این به بعد همیشه شاد باشین و بد نبینین.

مرسی دوست گلم دوستانی که ندیدمتون ولی احساس میکنم خیلی وقته میشناسمتون از لطف و محبتتون واقعا ممنونم
ازخدا براتون سلامتی و موفقیت آرزو دارم
دوست عزیز بهتون تسلیت می گم ، مطمئناً غم از دست دادن مادر بسیار بزرگتر از آن است که بشود راجع به آن صحبت کرد اما مراحل زندگی تو در تو و پیچیده است و هر مرحله ای درس های بزرگی به همراه دارد که در آخر مرحله باید امتحان آن مرحله را پس دهید. شما هم حتماً وارد مرحله بزرگتری از زندگی خود شده اید و مرگ مادر هم آخرین امتحان از مرحله قبل بوده که شما با صبر و بردباری حتما سربلند از آن بیرون آمده اید. بردن لاتاری آمریکا دروازه ورود شما به مرحله جدید است ، امیدوارم که این مرحله پر اشادی و برکت الهی برای شما باشد . به خداوند توکل کنید و با خشنودی از او طلب صبر نمایید. موفق باشد.

دوست عزیز منم بهتون تسلیت می گم و آرزوی سلامتی و روزای خیلی بهتری رو براتون دارم..فقط به این فکر کنید اگه این اتفاق بعد از رفتن شما می افتاد خیلی خیلی تحملش براتون سخت تر بود الان اینجا در کنار دیگر عزیزانتون این غم بزرگ رو تحمل می کنید.
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، sooso ، fereydoooon ، raham ، Tomas ، sh_aytak
(2013-02-12 ساعت 16:31)mehrdad_khabiri نوشته:  
(2013-02-12 ساعت 15:50)victorygo نوشته:  بچه ها من امروز رفتم بانک ملت و حواله ارز مسافرتی ام رو گرفتم. صبح زود هم نرفتم. حدود 10:30 رفتم، قبل 12 هم کارم تموم شد. مدارک لازم عبارتند از: اصل پاسپورت + کپی صفحه اول و آخر، اصل بلیط + کپی، اصل فیش عوارض خروج + کپی

بله شعبه میرداماد، آدرسش هم: میرداماد، از ولیعصر به سمت میدون محسنی که برین، سمت چپتون قرار داره، نرسیده به میدان محسنی سر خیابان رازان شمالی
كيس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: هفته سوم فوریه
دریافت ویزا: یک ضرب
لینک سفرنامه
تشکر کنندگان: rezagh ، گل نهال ، shadzad ، lilistar ، amir82 ، zavosh ، fereydoooon ، nooshshahnar ، Tomas ، Gerdoo
دوستانی که با ارامکس مدارک به انکارا فرستادن قسمت shipment چی زده براشون؟برای من که هنوز delivered on/to نزده بعد از 4روز کاری و فقط نوشته Out for Delivery - Beyond Delivery Area.location istanbol
نگران شدم که چرا انقدر طول کشیده
در ضمن اگه کسی فرمت متنی رو که به سفارت می زنن برای رسیدن مدارک بزاره ممنون میشم.thank you all
تشکر کنندگان: rezagh ، kavirr ، Tomas
(2013-02-12 ساعت 18:21)mohammad.behrouzi نوشته:  دوستانی که با ارامکس مدارک به انکارا فرستادن قسمت shipment چی زده براشون؟برای من که هنوز delivered on/to نزده بعد از 4روز کاری و فقط نوشته Out for Delivery - Beyond Delivery Area.location istanbol
در ضمن اگه کسی فرمت متنی رو که به سفارت می زنن برای رسیدن مدارک بزاره ممنون میشم.thank you all
دوست عزيز منم با آرامكس فرستادم و يه 5 روزي طول كشيد

Case Number: 2013AS0000
Principal Applicant Name:
Date of birth: اول ماه- وسط روز- آخر سال
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، mohammad.behrouzi ، Soap McTavish ، rezagh ، nooshshahnar ، kavirr ، Tomas ، Gerdoo
(2013-02-12 ساعت 18:21)mohammad.behrouzi نوشته:  دوستانی که با ارامکس مدارک به انکارا فرستادن قسمت shipment چی زده براشون؟برای من که هنوز delivered on/to نزده بعد از 4روز کاری و فقط نوشته Out for Delivery - Beyond Delivery Area.location istanbol

انگار دفتر آرامکس توی استانبول هست و اول میره استانبول و بعد میره آنکارا، این چیزی که برای شما نوشته یعنی رفته سمت آنکارا ولی هنوز نحویل سفارت داده نشده.

(2013-02-13 ساعت 08:15)lilistar نوشته:  سلام دوستان . من يه سوالي داشتم خواهش مي كنم هر كدام از دوستان اطلاع دارند پاسخ دهند . من ميخوام مدارك را هفته ديگه براي سفارت آنكارا بفرستم و چون دو سه تا مشكل تو فرمهاي 230 داشتم ميخواستم دوباره اونارو بفرستم به نظرتون تو صفحه آخر كه تاريخ پر كردن فرم داره همون تاريخي كه سري اول براي KCC زدم و فرستادم بايد بزنم يا اينكه تاريخ روزي كه الان دارم فرمهارو مجدد براشون ميفرستم ؟
من اين سوال را در قسمت سوالات هم پرسيدم بعد فكر كردم شايد بهتر باشه اينجا بپرسم . با تشكر از دوستان عزيز

نه دیگه، وقتی فرم رو اصلاح و امضا میکنید یعنی این اطلاعات از این زمانیکه تاریخ میزنید و اصلاح میکنید معتبر هستند و شما با امضا کردن و تاریخ زدن آنها را تایید میکنید، به نظرم اگه تغییرات جزئی هست توی سفارت تغییریده، من هم چند مورد اصلاحی داشتم که تصمیم گرفتم اوی سفارت اضلاح کتم.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: asal1907 ، Tomas ، lilistar ، nina22 ، AsemanAbee ، Saeedv13 ، rezagh ، Gerdoo
دوستان کسی می دونه بهترین و ارزان ترین روش برای رفتن از فرودگاه آنکارا به هتل (نوا پالاس) چیه؟ آژانس میگه ترانسفر فرودگاهی نفری 20 دلار . ما سه نفریم می خوام ببینم می صرفه ترانسفر بگیرم یا راه بهتری هم هست

(2013-02-12 ساعت 16:46)victorygo نوشته:  

بله شعبه میرداماد، آدرسش هم: میرداماد، از ولیعصر به سمت میدون محسنی که برین، سمت چپتون قرار داره، نرسیده به میدان محسنی سر خیابان رازان شمالی
عوارض خروج رو کجا باید پرداخت کنیم؟

یک دنیا ممنون

برگه صورتی یعنی نیازی به کلیرنس نیست ویزای یه ضرب؟
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-02-13 ساعت 10:59)StarIR نوشته:  دوستان کسی می دونه بهترین و ارزان ترین روش برای رفتن از فرودگاه آنکارا به هتل (نوا پالاس) چیه؟ آژانس میگه ترانسفر فرودگاهی نفری 20 دلار . ما سه نفریم می خوام ببینم می صرفه ترانسفر بگیرم یا راه بهتری هم هست

یک دنیا ممنون

بهترین راه ترنسفر، اتوبوس اگو (Ego) خط شماره 442، کرایه نفری 5 لیر و عزیمت به میدان کیزیلای (Kizilay).
عوراض خروج از کشور در بانک ملی پرداخت میشود.
برگه صورتی یعنی کلیرینس و نیاز به بررسی بیشتر.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: alirezass ، Tomas ، asal1907 ، AsemanAbee ، rezagh ، Gerdoo ، AFSHIN-PIC
من هم دیروز رفتم ج ب بلیط و هتل رزرو کردم. ماهان سیستمی نفری 543 تومان با قابلیت تغییر زمان پرواز. هتل هم نوا پالاس گرفتم که off خورده بود اتاق سه تخته شبی 93 دلار. فقط موندم ترانسفر بگیرم یا نه چون نفری 20 دلاره ما سه نفریم میشه 60 دلار. به نظرتون می ارزه واسه رفت و برگشت از فرودگاه 60 دلار بدم؟
ضمنا هنوز وقت مدیکال نگرفتم چون تا دو روز پیش سایت اونگان تا 6 مارچ بیشتر باز نبود و من واسه 7 مارچ می خوام وقت بگیرم.
اگه دوستانی هستند که در تاریخ 7 مارچ به بعد در هتل نوا پالاس هستند خوشحال میشم به من پیغام بدن. بلکه همو در آنکارا ببینیم و از استرسمون کاسته بشه

(2013-02-13 ساعت 11:10)kavirr نوشته:  
(2013-02-13 ساعت 10:59)StarIR نوشته:  دوستان کسی می دونه بهترین و ارزان ترین روش برای رفتن از فرودگاه آنکارا به هتل (نوا پالاس) چیه؟ آژانس میگه ترانسفر فرودگاهی نفری 20 دلار . ما سه نفریم می خوام ببینم می صرفه ترانسفر بگیرم یا راه بهتری هم هست

یک دنیا ممنون

بهترین راه ترنسفر، اتوبوس اگو (Ego) خط شماره 442، کرایه نفری 5 لیر و عزیمت به میدان کیزیلای (Kizilay).
عوراض خروج از کشور در بانک ملی پرداخت میشود.
برگه صورتی یعنی کلیرینس و نیاز به بررسی بیشتر.

مرسی از راهنماییتون. یه سوال دیگه دارم. می دونید با تاکسی از فرودگاه تا هنل نو پالاس چه قدر می گیرن؟ نفر حساب مب کنن یا فرقی نداره چند نفر در تاکسی باشه؟
تشکر کنندگان: Tomas ، fereydoooon
کسی می دونه لیر چند تومانه؟ من درهم دارم . به نظرتون ببرم ترکیه تبدیل کنم بهتره یا همین ایران بفروشم و به لیر تبدیل کنم؟
تشکر کنندگان: fereydoooon
سلام کسانی که رفتند واسه مصاحبه به نظرتون همینجا لیر بخریم بهتره یا اینکه ترکیه change کنیم.کسی میدونه تبدیلش چند میشه اونجا.ممنون
تشکر کنندگان: fereydoooon ، rezagh
(2013-02-13 ساعت 12:25)sara_82 نوشته:  سلام کسانی که رفتند واسه مصاحبه به نظرتون همینجا لیر بخریم بهتره یا اینکه ترکیه change کنیم.کسی میدونه تبدیلش چند میشه اونجا.ممنون

سلام
بهتره یک مقدار کم اینجا باندازه کرایه فرودگاه تا هتل و کرایه هتل تا Doviz صرافی، لیر همراه داشته باشید و بقیه پول (اکثر پول ) را اونجا change کنید و فقط و فقط هم در صرافیهای داخل شهر اینکار رو انجام دهید و اصلا در فرودگاه اینکار رو نکنید .
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
تشکر کنندگان: fereydoooon ، kavirr ، rezagh ، AFSHIN-PIC

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان