کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام.
تو پست های قبلی هم یکی از بچه ها گفته بود که از ایران تور بگیرید.منم تاکید میکنم که حتما از ایران تور بگیرید.اینجا برای اتاق دبل کمتر از 55 (هتل سه ستاره که به نظر من دو ستاره هستند)پیدا نمی کنید.ددمان شبی 95 تا هست.هتلی که ما هستیم سگمن هست در فاصله 100 متری ددمان شبی 70 تا.موفق باشید
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: rezagh ، Saeedv13 ، amir82 ، lilistar ، گل نهال ، yasaman1111 ، mino2013
(2013-02-08 ساعت 21:28)Mamadreza نوشته:  
(2013-02-08 ساعت 13:55)saeeds61 نوشته:  بچه ها سلام من ديروز مديكالم رو انجام دادم همه چى راحت بود واكسن ها رو هم قبول ميكنن و در كل هيچ مشكلى نبود

میشه بفرمایید چقدر طول کشدید تا جوابشو بدن؟

من 5 شنبه تست دادم، جمعه نتیجه رو داد
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: lilistar ، nirvana_kobin ، rezagh
(2013-02-07 ساعت 18:01)sh_aytak نوشته:  سلام به همگی
من مدیکالمو انجام دادم و فردا برای گرفتن جواب پسر کوچیکم باز هم باید بریم پیش اونگان و 2 شنبه هم مصاحبه داریم ولی اصلا حال و حوصله ندارم واسه مصاحبه و بقیه کارا 8 روز پیش مادر عزیزم به رحمت خدا رفت و حالا همه این برنامه ها واسم مفهومشونو از دست دادن واسه همین شوقی واسه گفتن مراحل انجام کارم نداشتم
همگی موفق باشید
دوست عزيزم خيلي متاثر شدم كه اين خبر را شنيدم من را هم در غم خود شريك بدانيد . اميدوارم كاراتون به خوبي پيش بره هر چند اينجور مواقع ديگه هيچي براي آدم معني نداره ولي مطمئنم مادرتون هم از اينكه كار مهاجرت شما به خوبي پيش برود خوشحال خواهند شد . روحشان شاد .
تشکر کنندگان: ali234 ، sh_aytak ، Gerdoo ، Tomas
سلام
من میخواستم بدونم دقیقا چه واکسن های باید بزنم تو انستیتو پاستور قبل از رفتن به آنکارا؟ آیا واکسنی هست که باید قبلا زده می شده مثلا یک ماه یا شایدم بیشتر قبل از رفتن؟انستیتو پاستور که بریم خودشون میدونند چی بتید بزنیم؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2013-02-09 ساعت 09:04)younes10 نوشته:  سلام
من میخواستم بدونم دقیقا چه واکسن های باید بزنم تو انستیتو پاستور قبل از رفتن به آنکارا؟ آیا واکسنی هست که باید قبلا زده می شده مثلا یک ماه یا شایدم بیشتر قبل از رفتن؟انستیتو پاستور که بریم خودشون میدونند چی بتید بزنیم؟
با تشکر
دوست عزیز شما تاپیک مربوط به واکسیناسیون و آزمایشات پزشکی رو بخونید همه چی میاد دستتون
مثلا یه نگاهی بکنیداینجا
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، Soap McTavish ، victorygo ، rezagh ، yasaman1111 ، fereydoooon ، Tomas
دوستان عزیز
برای مصاحبه بغیر از اصل مدارک و ترجمه آنها
و یک سری کپی که همراه ترجمه ها هست
آیا کپی دیگری احتیاج است؟
با تشکر
شماره کیس: 2013AS000003xxx، تاریخ رویت قبولی: 10 may، کنسولگری: Ankara، تعداد افراد کیس: 4، ، مصاحبه:21 فوریه صورتی
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-02-08 ساعت 18:33)maryami2k4 نوشته:  
(2013-02-08 ساعت 16:40)sh_aytak نوشته:  
(2013-02-08 ساعت 12:20)sepid_a نوشته:  
(2013-02-07 ساعت 18:01)sh_aytak نوشته:  سلام به همگی
من مدیکالمو انجام دادم و فردا برای گرفتن جواب پسر کوچیکم باز هم باید بریم پیش اونگان و 2 شنبه هم مصاحبه داریم ولی اصلا حال و حوصله ندارم واسه مصاحبه و بقیه کارا 8 روز پیش مادر عزیزم به رحمت خدا رفت و حالا همه این برنامه ها واسم مفهومشونو از دست دادن واسه همین شوقی واسه گفتن مراحل انجام کارم نداشتم
همگی موفق باشید

دوست عزیز تسلیت میگم و امیدوارم آخرین غمتون باشه، دوست خوبم اینهمه منتظر موندین و کارها رو انجام دادین بقیه رو هم به خوبی انجام بدین و تمومش کنین ، مادرتون اینجوری بیشتر خوشحال میشه که کاراتونو انجام بدین

مرسی دوست عزیز ، ممنون از همدردیی تمامی دوستان سعی میکنم کارها رو به خوبی انجام بدم
برای تمامی دوستانم از خدا سلامتی آرزومندم

منم بهتون تسلیت میگم امیدوارم غم آخرتون باشه ... و از این به بعد همیشه شاد باشین و بد نبینین.
منم به نوبه ی خودم تسلیت عرض میکنم شاید صلاح این بوده
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، sh_aytak ، lilistar ، Tomas
(2013-02-09 ساعت 12:44)nima1348 نوشته:  دوستان عزیز
با تشکر

نه دوست عزیز اگه مدارک رو بر اساس pdf آنکارا تنظیم کردید و فرستادید چیز دیگه ای لازم نیس کپی کنید
تشکر کنندگان: shimoda ، nina22 ، rezagh ، Tomas
(2013-02-09 ساعت 18:14)sepid_a نوشته:  
با تشکر

نه دوست عزیز اگه مدارک رو بر اساس pdf آنکارا تنظیم کردید و فرستادید چیز دیگه ای لازم نیس کپی کنید

طبق این pdf روز مصاحبه غیر از اصل مدارک ترجمه مدارک هم نیاز هست یا همون یک سری که با پست فرستادیم کافیه؟
2013AS36XX مصاحبه 4 مارس آنکارا 2 نفر برگ صورتی مقصد واشینگتن دی سی
(2013-02-09 ساعت 18:24)شادی قاسمی نوشته:  
(2013-02-09 ساعت 18:14)sepid_a نوشته:  
با تشکر

طبق این pdf روز مصاحبه غیر از اصل مدارک ترجمه مدارک هم نیاز هست یا همون یک سری که با پست فرستادیم کافیه؟

بعضی از بچه ها یه سری ترجمه محض احتیاط با خودشون میبرن که اگه خدایی نکرده پست در ارسال مدارک کوتاهی کرده باشه دچار مشکل نشن ولی ضروری نیس ,محض احتیاط
(و اینم بگم که اجتمال نرسیدن مدارک خیلی خیلی کمه ولی شما هم میتونید محض احتیاط یه سری با خودتون ببرید)
(2013-02-08 ساعت 13:15)lingni نوشته:  
(2013-02-08 ساعت 13:03)مرغ دریایی نوشته:  سلام
من 19 فوریه مصاحبه دارم میخوام هتل ددمان و رزرو کنم که سینگلش شبی 70 دلاره اما اگه هم اتاقی داشته باشم شبی 45 واسه هر کدوممونه از 14 فوریه هم دارم میرم اگه خانومی شرایطش با جوره پیغام به هر چی زودتر .....

سلام. جسارتاً عرض می کنم. هتل نواپالاس 4 ستاره و نزدیک هتل دادمان، بهش آف خورده و single اش، شبی 44 دلاره.
البته ببخشید که مداخله کردم.

ممنون از راهنماییتون میشه بگید از کجا میتونم رزرو کنم؟
(2013-02-09 ساعت 18:49)مرغ دریایی نوشته:  
من 19 فوریه مصاحبه دارم میخوام هتل ددمان و رزرو کنم که سینگلش شبی 70 دلاره اما اگه هم اتاقی داشته باشم شبی 45 واسه هر کدوممونه از 14 فوریه هم دارم میرم اگه خانومی شرایطش با جوره پیغام به هر چی زودتر .....

سلام. جسارتاً عرض می کنم. هتل نواپالاس 4 ستاره و نزدیک هتل دادمان، بهش آف خورده و single اش، شبی 44 دلاره.

آژانس ج.ب.
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، mdna ، Tomas
سلام دوستان
من امروز بلیط چارتر ماهان برای هفته دوم مارچ برای آنکارا گرفتم (فقط رفت) 200 تومان.
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، Saeedv13 ، yasaman1111 ، mino2013 ، Tomas
سلام به همگی
من مدیکالمو امروز انجام دادم و راستش خیلی راحت بود
همه واکسن ها رو قبول کردن و شد 147.5 $ کلا
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، AFSHIN-PIC ، HRSH ، Saeedv13 ، rezagh ، fereydoooon ، usa lover ، pooyash ، Tomas
(2013-02-09 ساعت 18:53)babak7 نوشته:  
(2013-02-09 ساعت 18:49)مرغ دریایی نوشته:  

آژانس ج.ب.
من هفته دوم مارچ مصاصبه دارم. امروز آژانس ج.ب بودم. همون هتل نوا پالاس و بهم آفر دادن شبی 44 دلار. قیمتشون نسبت به سایت Booking واقعا بهتره.
بلیط چارتر رفت و برگشت به آنکارا امروز بود 480 تومن. من بلیط سیستمی ماهان گرفتم با قابلیت تغییر تاریخ برگشت 543 تومن. 63 تومن اختلاف ارزش داشت که اینکارو کردم.
شماره کیس : **2013AS46 , افراد:1نفر , کنسولگری :آنکارا , مصاحبه :مارچ، ویزا: یک ضرب ، محل اقامت: MI
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، rezagh ، fereydoooon ، mdna ، lingni ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان