کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-13 ساعت 03:33)natasha نوشته:  سلام دوستان، می‌خواستم بدونم هزینه دکتر تو آنکارا اگه هیچ واکسنی هم تزریق نکنه چقدر می‌شه؟ از والدین من نفری ۳۰۰ دلار گرفتن؟ هزینش همین می‌شه؟ سپاسگزارم
اگر هیچ واکسی نزنن کمتر از 300 دلار می شه
تا اونجا که می دونم 70 ویزیت می شه
47.5 خون می گرفتن و فیلان و بیسار
اگر آبله هم بزنه 70 اونجا می گیره
اگر ازمایش یا واکسن دیگه هم هم باشه باز می گیرن دیگه
پیش اومده اضافه هم گرفتن اما نباید بد بین باشین
موفق باشید
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: natasha ، Soap McTavish ، rouzbehdarvishi ، AsemanAbee ، گل نهال ، amir82 ، shaso
سلام دوستان
اخرین اخبار رو میخاهم بدم همین الان از مصاحبه اومدم یه ضرب نشدم ولی باز خدارو شکر صورتی گرفتم بعد هم گفت دو هفته تا 4 هفته بعد سایت رو چک کن بعد که اسم وکیس نامبرتو دیدی بیا باشیرنی ویزاتو بگیر
امروز یه اقاوخانم جون بایه دختر کوچولو یه ضرب گرفتن
یه پسر ودوتا دختر هم یه ضرب گرفتن سمیرا هم مثل من صورتی گرفت
اما یه اتفاق بدهم افتاد یه مرد وزن با دوتا دختراشون بخاطر اشتباه تو ثبت نام بجای کشور ایران کشور ترکیه رو محل اقامت نوشته بود کیس نامبرشون 2013EU بود ریجکت شدن همه حاضرین ناراحت شدن
من از خانم پرسیدم مگه تو مهاجرسرا شما از دوستان نپرسیدید؟
متاسفانه اون گفت که مهاجر سرا چی هست پس باید نتیجه گرفت که هماجر سرا یه نعمت همه قدرش رو بدونن
از همه دوستان مهاجر سرا تشکر میکنم
در ضمن بنظر من باتور sky group بیاید جاتون خالی دیشب هم جنشی تدارک دیده بودن به مناسبت 4شنبه سوری با ایرانی های مقیم ترکیه جاتون خالی بود واقعا تور خیلی به صرفه است گشت 1روزه با نهار رایگان وترانسفر فرودگاهی هم که حرف نداشت
دست اقا فرزاد درد نکنه خیلی به دوستان کمک کرد
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
(2013-03-13 ساعت 03:44)sadeghi897 نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 03:33)natasha نوشته:  سلام دوستان، می‌خواستم بدونم هزینه دکتر تو آنکارا اگه هیچ واکسنی هم تزریق نکنه چقدر می‌شه؟ از والدین من نفری ۳۰۰ دلار گرفتن؟ هزینش همین می‌شه؟ سپاسگزارم
اگر هیچ واکسی نزنن کمتر از 300 دلار می شه
تا اونجا که می دونم 70 ویزیت می شه
47.5 خون می گرفتن و فیلان و بیسار
اگر آبله هم بزنه 70 اونجا می گیره
اگر ازمایش یا واکسن دیگه هم هم باشه باز می گیرن دیگه
پیش اومده اضافه هم گرفتن اما نباید بد بین باشین
موفق باشید

مرسی‌ دوست عزیز که دیشب به من دلگرمی‌ دادی، من امروز فهمیدم که به خاطره صدای بد خط تلفن اشتباه شنیدم مقدار هزینه دکتر رو، و والدینم ۲ نفری با هم ۳۰۰ دلار پرداخت کردن، بازم ممنونم Wink
Category : F2B‎
Receipt ‎Number : WAC1790XXXXXX‎
Priority ‎Date :2016 Nov
Approve ‎Date:June 2020
Welcome Letter Date :?‎
Case number:ABD 2020.........
Interview ‎Date : Coming Soon
تشکر کنندگان: sayeh_m ، گل نهال ، usa lover ، rouzbehdarvishi
سلام دوستان
من امروز مصاحبه داشتم....خدا رو شکر یضرب گرفتم....شرایط کلی خودمو میگم تا برگردم و سفرنامه ی کاملی رو بنویسم
خانم-مجرد-لیسانس-کار خصوصی-تمکن مالی60 م -
سوال افیسر فقط راجع به کار بود و هیچ سوال دیگه ای نپرسید.شماره من 407 بود ولی تا شماره 415 رو هم برای انگشت نگاری صدا کرده بودند ولی خبری از شماره من نبود نگران شده بودم ولی در این شرایط، شما نگران نشوید. فقط در یک جمله بگم که خدا پدر و مادر بنیانگذار مهاجرسرا و مدیرانش رو بیامرزه , که اگر این سایت نبود نمیتونستم قدم ار قدم بردارم.... بزودی سفرنامه کاملی خواهم نوشت
كيس نامبر:**2013AS000049/تعداد افراد كيس: 1 نفر/تاريخ مصاحبه:هفته دوم مارچ/دريافت ويزا: بك ضرب
سلام به همه دوستان عزیز
جهت تکمیل خبرهای دوست عزیزمان آقای حیدری باید اضافه کنم، اینجانب هم امروز برای مصاحبه آنجا بودم و وقایع را از نزدیک دنبال میکردم.Tongue
کیس نامبر: 2013AS47xx ،رؤیت قبولی: 2 می ،ارسال فرم: 19 می ،سفارت: آنکارا ،تعداد: 3 ،مصاحبه: March W2 ،کلیر 16 سپتامبر ،سفرنامه
(2013-03-13 ساعت 17:16)رجبعلی نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز
جهت تکمیل خبرهای دوست عزیزمان آقای حیدری باید اضافه کنم، اینجانب هم امروز برای مصاحبه آنجا بودم و وقایع را از نزدیک دنبال میکردم.Tongue
رجبعلی جان نتیجه چی شد؟
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: amir82 ، rouzbehdarvishi ، AsemanAbee ، shaso ، ASALI ، m@ry@m75
سلام سمانه خانم
علیرغم مقاومت آفیسر بالاخره ما هم به زور برگه صورتی رو ازش گرفتیم.Sad
کیس نامبر: 2013AS47xx ،رؤیت قبولی: 2 می ،ارسال فرم: 19 می ،سفارت: آنکارا ،تعداد: 3 ،مصاحبه: March W2 ،کلیر 16 سپتامبر ،سفرنامه
(2013-03-13 ساعت 17:27)رجبعلی نوشته:  سلام سمانه خانم
افسیرم اوازه شمارو شنیده گفته بزار یه بار دیگه بیاریمش اینجا نمیشه که همش تو مهاجرسرا باشه . ایشالا به زودی شما هم ویزاتون رو میگیرید . Wink
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: رجبعلی ، sayeh_m ، گل نهال ، sadeghi897 ، amir82 ، lilac ، rezagh ، rouzbehdarvishi ، alirezass ، AsemanAbee ، shaso ، ASALI
سلام
رجبعلی عزیز
میشه خواهشا" یه سفرنامه بنویسی؟؟؟؟
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-03-13 ساعت 17:31)sayeh_m نوشته:  
سلام
رجبعلی عزیز

با عرض سلام و ادب بحضور سرکار
اطاعت امر
(2013-03-13 ساعت 17:39)رجبعلی نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 17:31)sayeh_m نوشته:  
سلام
رجبعلی عزیز

با عرض سلام و ادب بحضور سرکار
اطاعت امر
ممنون دوست عزیز Shy
راستی بیایین تاپیک کلیرنس , همه دور هم هستیم Big Grin ایشاله زود زود هم کلیر میشین Rolleyes
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
سلام دوستان
می خواستم بدونم یه هفته قبل از مصاحبه ایمیلی از طرف سفارت باید بگیریم یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2013-03-13 ساعت 23:48)soudix نوشته:  سلام دوستان
یک هفته تا یک روز قبل از مصاحبه ایمیل رو دریافت میکنید.بعضی از دوستان ایمیلی نگرفتند ولی مشکلی پیش نمیاد پس اگه ایمیلی دریافت نکردید نگران نباشید
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، گل نهال ، amir2013 ، shaso ، afs ، enchantress_boy ، soudix ، ASALI ، ani_sheiton
(2013-03-13 ساعت 23:48)soudix نوشته:  سلام دوستان
صفحه برنده شدن رو هم چک کنید
چونکه اصن واسه من ایمیل نیومد
ولی د رصفحه برنده شدن اومد نامه دومم
دی CoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: abas_kashan ، سمانه777 ، گل نهال ، amir82 ، soudix
درود بر همه دوستان
یه سوالی دارم خواهشن نخندین ها
آخه تا الان خارج نرفتم. نمی دونم چطور باید هتل رزرو کنم.
من مصاحبه آنکارا هستم.
با تور برم بهتره یا تنها؟
هتل چطور رزرو کنم؟
اگر خواستم با قطار برم هتل رو چطور رزرو کنم؟
خواهشا کمکم کنید.
مرسی از همتون
راستی مصاحبه من 9 می هست
Case Number: 2013AS000065xx
تاریخ مصاحبه: 9 می آنکارا
تعداد کیس: 1 نفر
برگه صورتی
کلیر شده در 17 سپتامبر 2013
تاریخ دریافت ویزا: هیچ وقت
تشکر کنندگان: گل نهال ، exxedus

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان