کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-05 ساعت 17:05)aaghaafi نوشته:  
(2013-03-05 ساعت 14:50)mino2013 نوشته:  درود به همه مهاجرسراییهای عزیز
ما 25march پرواز داریم.اگه کسی از دوستان تو این حدود آنکارا هست بگه تا دوست تر شیم Big Grin

من 24 مارچ از استانبول تشریفمو می آرم آنکاراTongue

کدوم هتل؟چرا از استانبول؟
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان:
(2013-03-08 ساعت 02:16)mehrdad_khabiri نوشته:  
(2013-03-06 ساعت 18:46)lilistar نوشته:  سلام به همگي
StarIR عزيز اميدوارم ويزاي يكضرب بگيريد .
بچه هايي كه الان تركيه هستند هوا چطوره ؟ هنوز سرده ؟ ما هم هفته ديگه 4شنبه پرواز داريم .

نه روز ها هوا خوبه 15 درجه است.
راستش من ديشب رسيدم.خيلي سرده.لباس گرم يادتون نره.هم روزها هم شبها باد مياد و سوز داره.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، Judy Abbott 13 ، Soap McTavish ، AFSHIN-PIC ، mirzamemar ، lilistar
درود....
من وهمسر جان هم 17 مارچ بعدازظهر ساعت 17 با ایران ایر میریم آنکارا هتل اتب بلوار ، 20 مارچ هم مصاحبه داریم، از دوستان کسی اگه این تاریخها اونجاست حاضر بگه که اونجا دلگرمی باشیم برای همدیگه.....
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
تشکر کنندگان:
دوستان میشه بگید چرا تو این سایت سفارت آنکارا جدول زمانبندی مصاحبه برای ماه آپریل اینقدر ناقصه؟!آخه من هفته اول آپریل مصاحبه دارم ولی اینجا شماره من هنوز وارد نشده!!
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
شماره کیس : 2013AS0005xxx
کنسولگری: ANK
مصاحبه : april
تشکر کنندگان: گل نهال
سلام ما 20 اسفند پرواز داریم از دوستان کسی در مورد هتل الیت میدونه و اینکه چیزی که قبل از رفتن بتونه کمکمون کنه از خانم ها کسی هست تو این تاریخ ممنون
تشکر کنندگان: mirzamemar ، AFSHIN-PIC
(2013-03-08 ساعت 19:13)yasaman1111 نوشته:  سلام ...
بچه ها مامان من main applicante و دیروز مدیکال رفته بودن...مامان من آسم داره...دکتر بهش گفته که شما یه آزمایش باید بدید که جوابش 2 ماه دیگه میاد نمیدونم الان وضعیتشون چطور میشه؟ تاثیرش تو روند ویزا چطوره؟
جوابتان را در اینجا دادم
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: amir82 ، Judy Abbott 13
(2013-03-05 ساعت 13:33)mitme نوشته:  
(2013-03-03 ساعت 18:35)my2220 نوشته:  دوستان من هتل اتاپ بلوار را براي 3 شب از سايت بوكينگ رزرو كردم. كسي اين هتل بوده ؟؟؟؟ هتل خوبي هست يا خير

ما همین هتل بودیم خوب بود راضی بودیم هم تمیز بود هم پرسنل خوبی داشت هم اینکه آب جوش مجانی بود (آخه نامردا تو استانبول واسه یه ذره آب جوش ازمون پول میگرفتن لیوانی 1لیر فکرش رو بکنTongueBig Grin)
این سایت بوکینگ نجوه پرداخت پولش چه جوریه؟visa card و اینها میخواد؟
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
تشکر کنندگان:
(2013-03-08 ساعت 17:07)mirzamemar نوشته:  دوستان میشه بگید چرا تو این سایت سفارت آنکارا جدول زمانبندی مصاحبه برای ماه آپریل اینقدر ناقصه؟!آخه من هفته اول آپریل مصاحبه دارم ولی اینجا شماره من هنوز وارد نشده!!
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

بخاطر اینه که هنوز جدول زمانبندی مصاحبه ها و مدارک از KCC به دستشون نرسیده.

دوستان من از ایران ایر بلیط ok کردم واسه اپریل میخوام زمان رفت رو عوض کنم موقع خرید گفتند نفری 200 هزار تغییر تاریخ جریمه داره راهی هست این مبلغ و چونه بزنیم کسی رو ببینیم یا راهکاره دیگه ای یا اینکه باید پرداخت کنم؟؟؟
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان:
(2013-03-08 ساعت 20:26)r91 نوشته:  
(2013-03-05 ساعت 13:33)mitme نوشته:  
(2013-03-03 ساعت 18:35)my2220 نوشته:  دوستان من هتل اتاپ بلوار را براي 3 شب از سايت بوكينگ رزرو كردم. كسي اين هتل بوده ؟؟؟؟ هتل خوبي هست يا خير

ما همین هتل بودیم خوب بود راضی بودیم هم تمیز بود هم پرسنل خوبی داشت هم اینکه آب جوش مجانی بود (آخه نامردا تو استانبول واسه یه ذره آب جوش ازمون پول میگرفتن لیوانی 1لیر فکرش رو بکنTongueBig Grin)
این سایت بوکینگ نجوه پرداخت پولش چه جوریه؟visa card و اینها میخواد؟
بله ویزا کارت میخواد!!!! بدون آن نمیتونید البته عموسعید گلمون از طریق ایمیل هتلی رزرو کردن که اطلاعاتش داخل امضاش هست
اینجا
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، AsemanAbee
سلام دوستان Smile
من آنکارا هستم و دیروز رسیدم با خانواده . یکراست با چمدانها رفتیم دکتر Big GrinBig Grin و الحمدلله همه کارها خوب پیش رفت.Big Grin
فقط یه مسئله کمی اذیتم کرد :Sad
1- قیافه گرفتن بعضی از هم کشوری ها.Cool
2- همون ((با کلاسها)) با لیدر اومده بودن و 150 -200 دلار داده اند تا کارها شون انجام بشه!!!!!!!!!!!SadSadSad

تو رو خدا اینقدر سخت نگیرید خیلی خیلی آسونتر از این حرفهاست.
اگر سوال خاصی دارید در خدمتم.Smile
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
تشکر کنندگان: amir82 ، bayat_r ، mino2013 ، elhamin ، ASALI ، AFSHIN-PIC ، alirezass ، lilistar ، lingni ، payam62
(2013-03-08 ساعت 22:18)milad_aae نوشته:  سلام دوستان Smile
من آنکارا هستم و دیروز رسیدم با خانواده . یکراست با چمدانها رفتیم دکتر Big GrinBig Grin و الحمدلله همه کارها خوب پیش رفت.Big Grin
2- همون ((با کلاسها)) با لیدر اومده بودن و 150 -200 دلار داده اند تا کارها شون انجام بشه!!!!!!!!!!!SadSadSad

میلاد عزیز سلام
منم الان آنکارا هستم و مثل شما دیروز مطب دکتر بودم و امروز جوابشو گرفتم، حدس میزنم شمارو دیدم که با چمدان اومده بودین. ولی اون مواردی رو که شما اشاره کردین متوجه نشدم.
اینکه کسی برای کسی قیافه بگیره یا کلاس بذاره رو اصلا نمی پسندم ولی اگه کسی بخواد لیدر داشته باشه بنظرم اشکالی نداره (البته من لیدر نداشتم و قبول دارم که پروسش خیلی ساده هستش)
موفق باشید.
شماره کیس : **2013AS46 , افراد:1نفر , کنسولگری :آنکارا , مصاحبه :مارچ، ویزا: یک ضرب ، محل اقامت: MI
تشکر کنندگان: bayat_r ، milad_aae ، mino2013 ، Soap McTavish ، lingni ، AFSHIN-PIC ، گل نهال ، lilistar
دوستای گلم من 11 اپریل مصاحبه دارم اگر دوستی هست که همزمان با من آنکاراست اگه دوست داشت بهم پیام بده که بتونیم به هم کمک کنیم و دلگرم شیمRolleyes
مصاحبه آنکارا. کیس نامبر 2013as0000xxxx
تشکر کنندگان:
(2013-03-08 ساعت 22:56)Mamadreza نوشته:  

میلاد عزیز سلام
منم الان آنکارا هستم و مثل شما دیروز مطب دکتر بودم و امروز جوابشو گرفتم، حدس میزنم شمارو دیدم که با چمدان اومده بودین. ولی اون مواردی رو که شما اشاره کردین متوجه نشدم.
اینکه کسی برای کسی قیافه بگیره یا کلاس بذاره رو اصلا نمی پسندم ولی اگه کسی بخواد لیدر داشته باشه بنظرم اشکالی نداره (البته من لیدر نداشتم و قبول دارم که پروسش خیلی ساده هستش)
موفق باشید.

والا من به دو سه نفر سلام کردم خیلی سرد و بی روح جواب دادن البته هر کسی نظری داره و آزاد هست که هرطوری بخواد برخورد کنه.
درمورد لیدر هم من دلم برای سبزی هاشون میسوزه البته بازهم مال خودشونه!!!

من میخوام به بقیه دوستان بگم که خیلی ساده است و اصلا استرس نداره و کار ها اتوماتیک انجام میشه.
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
تشکر کنندگان: Mamadreza ، Soap McTavish ، lingni ، AFSHIN-PIC
(2013-03-08 ساعت 17:22)KOUROSHAVIN نوشته:  
(2013-03-08 ساعت 02:47)shatsi نوشته:  درود....
من وهمسر جان هم 17 مارچ بعدازظهر ساعت 17 با ایران ایر میریم آنکارا هتل اتب بلوار ، 20 مارچ هم مصاحبه داریم، از دوستان کسی اگه این تاریخها اونجاست حاضر بگه که اونجا دلگرمی باشیم برای همدیگه.....

آقا ما هستیم دیگه...بازم چیزی کم داری دیگه؟Smile

کوروش جان عزیز شما که هستی ....ما هم تا لطف خدا و پشت گرمی شما رو داریم مشکلی نداریم ، فقط میخواستم لشکر جمع کنم ....حمله جانانه بکنیم ...
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
تشکر کنندگان: KOUROSHAVIN
(2013-03-08 ساعت 23:22)milad_aae نوشته:  
(2013-03-08 ساعت 22:56)Mamadreza نوشته:  

میلاد عزیز سلام
موفق باشید.

والا من به دو سه نفر سلام کردم خیلی سرد و بی روح جواب دادن البته هر کسی نظری داره و آزاد هست که هرطوری بخواد برخورد کنه.
درمورد لیدر هم من دلم برای سبزی هاشون میسوزه البته بازهم مال خودشونه!!!

من میخوام به بقیه دوستان بگم که خیلی ساده است و اصلا استرس نداره و کار ها اتوماتیک انجام میشه.

کاملا موافقم چون من هم کاملا متوجه شدم و خیلی هم ناراحت شدم نمی دونم چرا ایرانیها اینقدر از هم فراری هستن
تشکر کنندگان: elhamin ، Judy Abbott 13 ، Mamadreza ، lilistar ، alirezass ، KOUROSHAVIN ، milad_aae ، arezoo bj ، fereydoooon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان