کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-13 ساعت 15:28)ali heydari نوشته:  سلام دوستان
اخرین اخبار رو میخاهم بدم همین الان از مصاحبه اومدم یه ضرب نشدم ولی باز خدارو شکر صورتی گرفتم بعد هم گفت دو هفته تا 4 هفته بعد سایت رو چک کن بعد که اسم وکیس نامبرتو دیدی بیا باشیرنی ویزاتو بگیر
امروز یه اقاوخانم جون بایه دختر کوچولو یه ضرب گرفتن
یه پسر ودوتا دختر هم یه ضرب گرفتن سمیرا هم مثل من صورتی گرفت
اما یه اتفاق بدهم افتاد یه مرد وزن با دوتا دختراشون بخاطر اشتباه تو ثبت نام بجای کشور ایران کشور ترکیه رو محل اقامت نوشته بود کیس نامبرشون 2013EU بود ریجکت شدن همه حاضرین ناراحت شدن
من از خانم پرسیدم مگه تو مهاجرسرا شما از دوستان نپرسیدید؟
متاسفانه اون گفت که مهاجر سرا چی هست پس باید نتیجه گرفت که هماجر سرا یه نعمت همه قدرش رو بدونن
از همه دوستان مهاجر سرا تشکر میکنم
در ضمن بنظر من باتور sky group بیاید جاتون خالی دیشب هم جنشی تدارک دیده بودن به مناسبت 4شنبه سوری با ایرانی های مقیم ترکیه جاتون خالی بود واقعا تور خیلی به صرفه است گشت 1روزه با نهار رایگان وترانسفر فرودگاهی هم که حرف نداشت
دست اقا فرزاد درد نکنه خیلی به دوستان کمک کرد

(2013-03-15 ساعت 00:36)saragh نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 15:28)ali heydari نوشته:  سلام دوستان
اخرین اخبار رو میخاهم بدم همین الان از مصاحبه اومدم یه ضرب نشدم ولی باز خدارو شکر صورتی گرفتم بعد هم گفت دو هفته تا 4 هفته بعد سایت رو چک کن بعد که اسم وکیس نامبرتو دیدی بیا باشیرنی ویزاتو بگیر
امروز یه اقاوخانم جون بایه دختر کوچولو یه ضرب گرفتن
یه پسر ودوتا دختر هم یه ضرب گرفتن سمیرا هم مثل من صورتی گرفت
اما یه اتفاق بدهم افتاد یه مرد وزن با دوتا دختراشون بخاطر اشتباه تو ثبت نام بجای کشور ایران کشور ترکیه رو محل اقامت نوشته بود کیس نامبرشون 2013EU بود ریجکت شدن همه حاضرین ناراحت شدن
من از خانم پرسیدم مگه تو مهاجرسرا شما از دوستان نپرسیدید؟
متاسفانه اون گفت که مهاجر سرا چی هست پس باید نتیجه گرفت که هماجر سرا یه نعمت همه قدرش رو بدونن
از همه دوستان مهاجر سرا تشکر میکنم
در ضمن بنظر من باتور sky group بیاید جاتون خالی دیشب هم جنشی تدارک دیده بودن به مناسبت 4شنبه سوری با ایرانی های مقیم ترکیه جاتون خالی بود واقعا تور خیلی به صرفه است گشت 1روزه با نهار رایگان وترانسفر فرودگاهی هم که حرف نداشت
دست اقا فرزاد درد نکنه خیلی به دوستان کمک کرد

سلام خواهر منم برنده شده ،الان تاریخِ مصاحبش اومده ،من چون هند زندگی‌ می‌کردم ،از همون جا ثبت نامش کردم و آدرس هند و اون اول دادم ،ولی‌ الان چون آدرس عوض کردم داخل فرم‌ها ،توی پروفیل هم عوضش کرده ،این داستان خانومو آقا هم که رجکت شدن مربوط به همین می‌شه ،یه لحظه ترسیدام ؟؟؟؟
تشکر کنندگان: ASALI ، Niushagh
سلام خواهر منم برنده شده ،الان تاریخِ مصاحبش اومده ،من چون هند زندگی‌ می‌کردم ،از همون جا ثبت نامش کردم و آدرس هند و اون اول دادم ،ولی‌ الان چون آدرس عوض کردم داخل فرم‌ها ،توی پروفیل هم عوضش کرده ،این داستان خانومو آقا هم که رجکت شدن مربوط به همین می‌شه ،یه لحظه ترسیدام ؟؟؟؟
[/quote]
سلام
تا حالا خواهرتون هند بوده؟شما کیس نامبرتون با 2013AS شروع شده حتما.درسته؟؟نمی خوام بترسونمت ولی یخورده کیس شما مورد داره. اگر خواهرتون تا حالا هند اومده باشه میشه یجوری ماس مالی کرد ولی اگر تا حالا هند نیومده باشه SadSad مدیران محترم اگر اطلاعاتی دارند یا راهنمایی میتوانند بکنند لطفا پاسخ دهند
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان:
(2013-03-15 ساعت 09:49)mohammad fazli نوشته:  سلام خواهر منم برنده شده ،الان تاریخِ مصاحبش اومده ،من چون هند زندگی‌ می‌کردم ،از همون جا ثبت نامش کردم و آدرس هند و اون اول دادم ،ولی‌ الان چون آدرس عوض کردم داخل فرم‌ها ،توی پروفیل هم عوضش کرده ،این داستان خانومو آقا هم که رجکت شدن مربوط به همین می‌شه ،یه لحظه ترسیدام ؟؟؟؟
سلام
تا حالا خواهرتون هند بوده؟شما کیس نامبرتون با 2013AS شروع شده حتما.درسته؟؟نمی خوام بترسونمت ولی یخورده کیس شما مورد داره. اگر خواهرتون تا حالا هند اومده باشه میشه یجوری ماس مالی کرد ولی اگر تا حالا هند نیومده باشه SadSad مدیران محترم اگر اطلاعاتی دارند یا راهنمایی میتوانند بکنند لطفا پاسخ دهند

[/quote]
اون مهم نيست كه از كجا ثبت نام كردن و يا چه ادرسي براي خونه شون دادن ، مهم اينه كه محل زندگي و اقامت خواهرشون رو چطوري تيك زدن . ايا براي ايشون هم هند رو انتخاب كردين و يا ايران ؟؟؟ منظورم ثبت نام اوليه لاتاري هست .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، ASALI ، Soap McTavish ، Saeedv13
(2013-03-15 ساعت 11:13)sayeh_m نوشته:  
(2013-03-15 ساعت 09:49)mohammad fazli نوشته:  سلام خواهر منم برنده شده ،الان تاریخِ مصاحبش اومده ،من چون هند زندگی‌ می‌کردم ،از همون جا ثبت نامش کردم و آدرس هند و اون اول دادم ،ولی‌ الان چون آدرس عوض کردم داخل فرم‌ها ،توی پروفیل هم عوضش کرده ،این داستان خانومو آقا هم که رجکت شدن مربوط به همین می‌شه ،یه لحظه ترسیدام ؟؟؟؟
سلام
اون مهم نيست كه از كجا ثبت نام كردن و يا چه ادرسي براي خونه شون دادن ، مهم اينه كه محل زندگي و اقامت خواهرشون رو چطوري تيك زدن . ايا براي ايشون هم هند رو انتخاب كردين و يا ايران ؟؟؟ منظورم ثبت نام اوليه لاتاري هست .
[/quote]
مامان درست میگه و دقیقا محل اقامت مهمه ....من شنیدم یک خانواده 4 نفره که متاسفانه محل اقامتشون رو اشتباهی ترکیه زدن ...رد شدنSad..جالبه کیس نامیرشون ASنداشته ولی بازم متوجه تفاوت کیسشون با بقیه نشدن تا هنگام مصاحبه .... اینجاست که بازم باید بگم مهاجرسرا برای مهاجرین خیلی خیلی مفیده .
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: sayeh_m ، گل نهال ، Soap McTavish ، Saeedv13 ، bayat_r ، Niushagh
دوستان عزیزی که مثل ما در تعطیلات عید به آنکارا میرید
نقشه ی توریستی ترکیه را در اینجا میتونید ببینید
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Soap McTavish ، shatsi ، گل نهال ، ASALI ، Saeedv13 ، mirzamemar ، AsemanAbee ، amir82
(2013-03-15 ساعت 13:23)ASALI نوشته:  
(2013-03-15 ساعت 11:13)sayeh_m نوشته:  
سلام
مامان درست میگه و دقیقا محل اقامت مهمه ....من شنیدم یک خانواده 4 نفره که متاسفانه محل اقامتشون رو اشتباهی ترکیه زدن ...رد شدنSad..جالبه کیس نامیرشون ASنداشته ولی بازم متوجه تفاوت کیسشون با بقیه نشدن تا هنگام مصاحبه .... اینجاست که بازم باید بگم مهاجرسرا برای مهاجرین خیلی خیلی مفیده .
[/quote]

از مامان سایه و عسلی ممنونم. امیدوارم دوست عزیزمون به مشکل بر نخورن.واقعا یجوری تو این سایت بهم وابسته شدیم که خبرهای بد دوستان باعث ناراحتی و مشکلات آنها باعث استرس ما میشه. اینجا قانون یکی برای همه و همه برای یکی کاملا صادقه
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، ASALI ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، bayat_r ، Niushagh
(2013-03-15 ساعت 00:03)ali heydari نوشته:  
(2013-03-14 ساعت 15:43)Arash R نوشته:  سلام دوباره دوستان عزیز
مصاحبه من 9 می آنکارا هست که میشه 5 شنبه
با توجه با اینکه 3 روز بعد مصاحبه هم باید منتظر باشیم و شنبه و یک شنبه تعطیل هست.
به نظر شما من بلیط برگشت رو واسه چه تاریخی بگیرم؟
ممنون از لطفتون

(2013-03-14 ساعت 12:57)sina99 نوشته:  با سلام
امروز رفتم آژانس قیمت بلیط و هتل آنکارا گرفتم برای 19 فروردین که به شرح زیر بود:
ایران ایر 684 هزار تومن + 200هزار تومن جریمه به تاخیر انداختن پرواز
هتل هم از 31دلار(دنیز هتل) به بالااااااااااا...
میخاستم ببینم قیمتا همینه یا ارزونتر هم پیدا میشه(مخصوصا هتل)؟

سلام دوست عزیز
وقت بخیر
هتل دنیز رو شما از کدوم آژانس رزرو کردین؟
من ارزون ترین هتلی که پیدا کردم هتل gold بود که شبی 41 دلار هست.
می دونین هتل دنیز چقدر با سفارت فاصله داره؟
ممنون میشم کمک کنین.
سلام دوست عزیز من تا دیشب هتل گلد بودم
در رابطه با هتل گلد باید بگم هتل کوچک وتمیز با مدیریت خوب
نزدیکترین هتل 3 ستاره به سفارت هتل گلد من که خیلی راضی بودم
در ضمن بنظر من شما از ازانس هایی که جز sky group هستن باتور بیاید ترانسفر فرودگاهی +یه روز گشت رایگان بازار و قلعه و مسجد بایرام+ناهار رایگان هم میده
ضمنا لیدر فارسی زبون وایرانی که خداییش واس اولین بار من هم چین توری دیدم
واسه سوالات ومصاحبه هم کمکتون میکنه ازنظر قیمت هم خیلی به صرفه هستش

سلام
ميشه بكين از كدوم آزانس گرفتين كه طرف اسكاي گروپ باشه؟ ضمنا شما تنها بودين يا با خانواده ؟اكه نميخوايد تبليغ بشه لطفا با پيغام خصوصي جواب بدين ممنونم.همون ايران اسكاي گروپ؟
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
تشکر کنندگان:
(2012-08-17 ساعت 11:53)پروا نوشته:  سلام . با توجه به كساني كه سالهاي قبل رفتن تركيه ، حدودا چند روز بايد اونجا باشيم ، بر فرض اينكه كليرنس نخوريم و ويزامونو همون روزا بهمون بدن.
ممنون ميشم پاسخ بديد.
يك سوال ديگه اينكه قرار مصاحبه به صورت رندوم هست ، يا به ترتيب شماره هست و يا هر روز به گروه خاصي تعلق ميگره؟

سلام دوست من

من یه تجربه ای داشتم نمی دونم به درد شما بخوره یا نه

شما می تونید از این راهنما های تور کمک بگیرید

من این کار رو کردم و در مقابل پرداخت بیست و پنج دلار آقایی ترک صبح دنبالم اومدن و تمام مراحل کار رو پا به پای من بودند و از اونجایی که کار مندان مدیکال اینگلیسیشون به خوبی ترکی ماست بودن ایشون بسیار راه گشا بود
با اینکه زمان پزشکی ما 10:50 بود ...ما 8 اونجا بودیم و کل کارامون...معاینه و واکسن...و همه اینا تا 11 تموم شد...فرداشم همون آقا زحمت کشید و نتایج رو برامون آورد هتل و داد دستمون و تازه 25 دلارش رو دریافت کرد

امیدوارم این توضیح براتون مفید باشه
موفق باشید

با توجه با اینکه 3 روز بعد مصاحبه هم باید منتظر باشیم و شنبه و یک شنبه تعطیل هست.
ممنون از لطفتون

امروز رفتم آژانس قیمت بلیط و هتل آنکارا گرفتم برای 19 فروردین که به شرح زیر بود:

سلام دوست عزیز
وقت بخیر
ممنون میشم کمک کنین.

سلام عزیز من الان سورملی پنج ستاره رو دارم می دم شبی 50 دلار

تا سفارت نیم ساعت پیادست با اتوبوس هم میشه رفت

اونطور که شنیدم هتل های این ذور ور خیلی با هم فرق ندارند
اکنون من : بلاخره گرفتم!!! Cool
تشکر کنندگان:
سلام
امروز کارهای مربوط به پزشکی را انجام دادیم . وقتی دکتر پرسید میزان تحصیلاتت چیه تا اومدم جواب بدم گفت مهندسی من هم گفتم آره در حالی که تازه دارم فوق دیپلم می گیرم ( نا پیوسته ) . آیا این موضوع مشکلی ایجاد می کند ؟
تشکر کنندگان:
(2013-03-16 ساعت 00:39)genius_m9 نوشته:  سلام
امروز کارهای مربوط به پزشکی را انجام دادیم . وقتی دکتر پرسید میزان تحصیلاتت چیه تا اومدم جواب بدم گفت مهندسی من هم گفتم آره در حالی که تازه دارم فوق دیپلم می گیرم ( نا پیوسته ) . آیا این موضوع مشکلی ایجاد می کند ؟

نه ،اصلا مهم نيست ،نگران نباشيد....
Case N : 2013AS4$$$ / مصاحبه آنكارا-Feb /نتيجه برگه صورتى /كليرنس ٤٩ روز/مقصد California/دريافت ويزا W-3 April /به اميد موفقيت همه ى مهاجر هاى مهاجر سرايى Wink
تشکر کنندگان: گل نهال ، nina22 ، shaso ، Niushagh ، genius_m9
(2013-03-15 ساعت 23:59)Sh_Mohajer نوشته:  
(2012-08-17 ساعت 11:53)پروا نوشته:  سلام . با توجه به كساني كه سالهاي قبل رفتن تركيه ، حدودا چند روز بايد اونجا باشيم ، بر فرض اينكه كليرنس نخوريم و ويزامونو همون روزا بهمون بدن.
ممنون ميشم پاسخ بديد.
يك سوال ديگه اينكه قرار مصاحبه به صورت رندوم هست ، يا به ترتيب شماره هست و يا هر روز به گروه خاصي تعلق ميگره؟
سلام دوست من
من یه تجربه ای داشتم نمی دونم به درد شما بخوره یا نه
شما می تونید از این راهنما های تور کمک بگیرید
من این کار رو کردم و در مقابل پرداخت بیست و پنج دلار آقایی ترک صبح دنبالم اومدن و تمام مراحل کار رو پا به پای من بودند و از اونجایی که کار مندان مدیکال اینگلیسیشون به خوبی ترکی ماست بودن ایشون بسیار راه گشا بود
با اینکه زمان پزشکی ما 10:50 بود ...ما 8 اونجا بودیم و کل کارامون...معاینه و واکسن...و همه اینا تا 11 تموم شد...فرداشم همون آقا زحمت کشید و نتایج رو برامون آورد هتل و داد دستمون و تازه 25 دلارش رو دریافت کرد

امیدوارم این توضیح براتون مفید باشه
موفق باشید

ممنون از لطفتون

[quote='sina99' pid='292695' dateline='1363249623']
با سلام

سلام دوست عزیز
وقت بخیر
ممنون میشم کمک کنین.
[/quote
سلام عزیز من الان سورملی پنج ستاره رو دارم می دم شبی 50 دلار
تا سفارت نیم ساعت پیادست با اتوبوس هم میشه رفت
اونطور که شنیدم هتل های این ذور ور خیلی با هم فرق ندارند
سلام ميشه بكين اين قيمت رو چه جوري پيدا كنيم؟خود شما؟ءء

دوستاني كه 4شنبه مصاحب دارن وبچه هم دارند وجمعه بايد اونجا باشند بهترين پيشنهاد پروازتون چيه؟ميشه همون جمعه اونجا باشيم؟پروازا چيه؟
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
سایت زیر برای مسافرت با قطاربین شهری در ترکیه میباشد که خانم روبینا معرفی کرده اند
برای سفر به قونیه به این سایت سر بزنید
http://www.seat61.com/Turkey2.htm
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bayat_r ، mitme ، mirzamemar ، amir82 ، AFSHIN-PIC ، Soap McTavish
دوستان همسرم هفته گذشته برای دریافت ویزاها (بعد از کلیرنس) رفته بود آنکارا. محل اقامتش Deep Hostel بود که خیلی راضی بود. از هر لحاظ محیط خوب و مناسبی داشته. هر کدوم از دوستان سوالی داشتند من در خدمتم جهت ارائه اطلاعات لازم. ایشون 4 شب رو 90 لیر گرفته بودن. البته اتاقشون 6 تخته بوده و اون موقع بیشتر جاها یا پر بوده و یا رزرو. ولی قیمت های دیگه تو سایتشون هست و میتونین تخفیف هم بگیرین. مثلا اتاق دو تخته در بست گمونم شبی 45 لیره بوده.....
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، afs ، kasrafo ، farmiz ، nina22 ، bayat_r ، mirzamemar ، Saeedv13 ، amir82 ، Niushagh ، saragh
ممنون از لطفتون

سلام دوست عزیز
وقت بخیر
ممنون میشم کمک کنین.
شنیدم ایران ایر تاخییر زیاد داره
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان:
(2013-03-16 ساعت 14:28)farmiz نوشته:  
ممنون از لطفتون

سلام دوست عزیز
وقت بخیر
ممنون میشم کمک کنین.
شنیدم ایران ایر تاخییر زیاد داره
ای کااش فقط تاخیر داشت.اون بالا اینقدر تو چاله هوایی افتاد و تکون خورد و صدا میداد گفتم الان تیکه تیکه میشه.ترجیحا با ماهان برید.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، farmiz ، گل نهال ، ani_sheiton

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان