کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-16 ساعت 18:20)lilistar نوشته:  salam be hamegi
bebakhshid fingilish minevisam . daram az computere hotel estefadeh mikonam ke type farsi nadareh / ma ham karaye medicalem,on ra anjam dadim va javabharo ham gereftim . kole medicale ma shod 995 dollar /
fekr konam record zadim / ba ınke carte vaccınehamon ham kamel bood . rastı man az ınja ye moshkelı peydar kardeham nemıtonam varede emaılam besham . hata az jaye dıgeh ham emtehan kardam nemısheh nemıdonam moshkelesh chıeh . mosahebehar ke aghab nayoftadeh ?
نه رکور نزدین تعدادتون زیاد بوده من مدیکال 1800 دلار هم دیدم اون موقع که اونجا بودم خوب تعداد بالا همین طور هست مشکلی نیست.
ایمیل هم بله ، یک خانمی هم من دیدم هرچه سعی کرد نتونست وارد ایمیلش بشه این مورد هم در ترکیه گاهی اتفاق می افته در مورد ایمیل یاهو
ولی چند نفر دیگه بودیم زیاد یاهور می رفتیم راهی نداره تا برگردین ایران ، یا جواب secret question یادتون باشه و بزنید و فیلان و بیسار که بهش نمی صرفه
تغییر زمان مصاحبه رو سایت لاتاری هم می تونی چک کنی البته یک راه دیگه هم هست به یک انسان معتمد در ایران بگین که ایمیلتون چک کنه ، به کسی که به حیطه خصوصی افراد احترام می زاره (فامیل یا دوست)
موفق باشی لیلی استار جان
دیCoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: kasrafo ، nina22 ، shaso ، farmiz ، Saeedv13 ، ASALI ، Danoosh ، sayeh_m ، bayat_r ، گل نهال ، Soap McTavish ، mosi77 ، lilistar
(2013-03-17 ساعت 13:09)lilistar نوشته:  salam dostan
man belakhare tonestam emailamo check konam . tarıkh hamone . rastı ye soal dashtam lazem nıst ke az ın emaıl print begirim na. hamon printe name dovom ke tarikhe mosahebaro moshkhas kardeh bood kafifieh dıge ?
اگه منظورتون ايميلي هست كه قبل از مصاحبه مياد.نه لازم نيست پرينت بگيريد.ما گرفتيم ولي اصلا لازم نبود.اين ايميل فقط براي اينه كه بدونين چه مداركي با خودتون به سفارت ببرين.موفق باشيدSmile
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: lilistar
man belakhare tonestam emailamo check konam . tarıkh hamone . rastı ye soal dashtam lazem nıst ke az ın emaıl print begirim na. hamon printe name dovom ke tarikhe mosahebaro moshkhas kardeh bood kafifieh dıge ?
تاریخ و زمان که عوض نشده ، نیازی نیست
خیلی خوشحالم که مشکلت حل شد
دیCoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: lilistar ، farmiz
(2013-03-15 ساعت 16:24)mohammad fazli نوشته:  
(2013-03-15 ساعت 13:23)ASALI نوشته:  
(2013-03-15 ساعت 11:13)sayeh_m نوشته:  
(2013-03-15 ساعت 09:49)mohammad fazli نوشته:  سلام خواهر منم برنده شده ،الان تاریخِ مصاحبش اومده ،من چون هند زندگی‌ می‌کردم ،از همون جا ثبت نامش کردم و آدرس هند و اون اول دادم ،ولی‌ الان چون آدرس عوض کردم داخل فرم‌ها ،توی پروفیل هم عوضش کرده ،این داستان خانومو آقا هم که رجکت شدن مربوط به همین می‌شه ،یه لحظه ترسیدام ؟؟؟؟
سلام
تا حالا خواهرتون هند بوده؟شما کیس نامبرتون با 2013AS شروع شده حتما.درسته؟؟نمی خوام بترسونمت ولی یخورده کیس شما مورد داره. اگر خواهرتون تا حالا هند اومده باشه میشه یجوری ماس مالی کرد ولی اگر تا حالا هند نیومده باشه SadSad مدیران محترم اگر اطلاعاتی دارند یا راهنمایی میتوانند بکنند لطفا پاسخ دهند
اون مهم نيست كه از كجا ثبت نام كردن و يا چه ادرسي براي خونه شون دادن ، مهم اينه كه محل زندگي و اقامت خواهرشون رو چطوري تيك زدن . ايا براي ايشون هم هند رو انتخاب كردين و يا ايران ؟؟؟ منظورم ثبت نام اوليه لاتاري هست .
مامان درست میگه و دقیقا محل اقامت مهمه ....من شنیدم یک خانواده 4 نفره که متاسفانه محل اقامتشون رو اشتباهی ترکیه زدن ...رد شدنSad..جالبه کیس نامیرشون ASنداشته ولی بازم متوجه تفاوت کیسشون با بقیه نشدن تا هنگام مصاحبه .... اینجاست که بازم باید بگم مهاجرسرا برای مهاجرین خیلی خیلی مفیده .

از مامان سایه و عسلی ممنونم. امیدوارم دوست عزیزمون به مشکل بر نخورن.واقعا یجوری تو این سایت بهم وابسته شدیم که خبرهای بد دوستان باعث ناراحتی و مشکلات آنها باعث استرس ما میشه. اینجا قانون یکی برای همه و همه برای یکی کاملا صادقه
[/quote]

مرسی‌ که جواب دادین ،بله خواهرم اومد هند ،بعد از ثبت نام در لاتاری ،...اول کیس نامبرش AS هست ،فقط آدرس پستی رو زدم هند ،در حال حاضر هم که تاریخ مصاحبه رو اعلام کردن ،همین آدرسی که ما تو فرم نوشتیم هست ،یعنی‌ ایران .ولی‌ بازم استرس داریم Sad
تشکر کنندگان: ani_sheiton
(2013-03-15 ساعت 16:24)mohammad fazli نوشته:  
(2013-03-15 ساعت 13:23)ASALI نوشته:  
(2013-03-15 ساعت 11:13)sayeh_m نوشته:  
(2013-03-15 ساعت 09:49)mohammad fazli نوشته:  سلام خواهر منم برنده شده ،الان تاریخِ مصاحبش اومده ،من چون هند زندگی‌ می‌کردم ،از همون جا ثبت نامش کردم و آدرس هند و اون اول دادم ،ولی‌ الان چون آدرس عوض کردم داخل فرم‌ها ،توی پروفیل هم عوضش کرده ،این داستان خانومو آقا هم که رجکت شدن مربوط به همین می‌شه ،یه لحظه ترسیدام ؟؟؟؟
سلام
تا حالا خواهرتون هند بوده؟شما کیس نامبرتون با 2013AS شروع شده حتما.درسته؟؟نمی خوام بترسونمت ولی یخورده کیس شما مورد داره. اگر خواهرتون تا حالا هند اومده باشه میشه یجوری ماس مالی کرد ولی اگر تا حالا هند نیومده باشه SadSad مدیران محترم اگر اطلاعاتی دارند یا راهنمایی میتوانند بکنند لطفا پاسخ دهند
اون مهم نيست كه از كجا ثبت نام كردن و يا چه ادرسي براي خونه شون دادن ، مهم اينه كه محل زندگي و اقامت خواهرشون رو چطوري تيك زدن . ايا براي ايشون هم هند رو انتخاب كردين و يا ايران ؟؟؟ منظورم ثبت نام اوليه لاتاري هست .
مامان درست میگه و دقیقا محل اقامت مهمه ....من شنیدم یک خانواده 4 نفره که متاسفانه محل اقامتشون رو اشتباهی ترکیه زدن ...رد شدنSad..جالبه کیس نامیرشون ASنداشته ولی بازم متوجه تفاوت کیسشون با بقیه نشدن تا هنگام مصاحبه .... اینجاست که بازم باید بگم مهاجرسرا برای مهاجرین خیلی خیلی مفیده .

از مامان سایه و عسلی ممنونم. امیدوارم دوست عزیزمون به مشکل بر نخورن.واقعا یجوری تو این سایت بهم وابسته شدیم که خبرهای بد دوستان باعث ناراحتی و مشکلات آنها باعث استرس ما میشه. اینجا قانون یکی برای همه و همه برای یکی کاملا صادقه
[/quote]
واقعا ازتون ممنونم ،اگه مهاجرسرا نبود من از هیچ چی‌ سر در نمیاوردم ...مرسی‌ خوبان 
تشکر کنندگان: گل نهال
سلام بچها منم کسی‌ که ثبتنام کار به جای ایران زده indiaحالا بنظرتون مام رعد میشیم یعنی‌.آخه من زنگ زدم به kccگفتن مشکلی‌ نیست درستش کردیم
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
توی نامهٔ اولم که اومد دقیقا آدرس خونمونه .ولی‌ جایی‌ که نوشته پست به این سرعت Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN .post;mumbai( که توی فرم من زدم جایی‌ که می‌خوام مصاحبه بشمو آنکارا .ولی‌ نامهٔ دومم که اومد نوشته بود ابوظبی .ولی‌ آدرسی خونمون هست اول صفحه نامهٔ اول زیر اسمم آدرسی دقیق با کود پستی .یعنی‌ کس مام رعد می‌شه تورو خدا به من بگید این قدر هزینه نکنم برم اونجا بگن رعد میشی‌
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2013-03-17 ساعت 15:19)taba60 نوشته:  توی نامهٔ اولم که اومد دقیقا آدرس خونمونه .ولی‌ جایی‌ که نوشته پست به این سرعت Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN .post;mumbai( که توی فرم من زدم جایی‌ که می‌خوام مصاحبه بشمو آنکارا .ولی‌ نامهٔ دومم که اومد نوشته بود ابوظبی .ولی‌ آدرسی خونمون هست اول صفحه نامهٔ اول زیر اسمم آدرسی دقیق با کود پستی .یعنی‌ کس مام رعد می‌شه تورو خدا به من بگید این قدر هزینه نکنم برم اونجا بگن رعد میشی‌

نه دوست عزیز، چونکه هند هم مثل ایران یه کشور آسیایی هست و مشکلی برنخواهید خورد..موفق باشید
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: shaso ، marjani ، rouzbehdarvishi
سلام دوستان من الان ترکیه هستم.. نتیجه مدیکال رو گرفتم.. فقط پاکت رو ببریم سفارت ،این cd رو نمیخواد ببریم؟
تشکر کنندگان:
(2013-03-17 ساعت 15:19)taba60 نوشته:  توی نامهٔ اولم که اومد دقیقا آدرس خونمونه .ولی‌ جایی‌ که نوشته پست به این سرعت Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN .post;mumbai ( که توی فرم من زدم جایی‌ که می‌خوام مصاحبه بشمو آنکارا .ولی‌ نامهٔ دومم که اومد نوشته بود ابوظبی .ولی‌ آدرسی خونمون هست اول صفحه نامهٔ اول زیر اسمم آدرسی دقیق با کود پستی .یعنی‌ کس مام رعد می‌شه تورو خدا به من بگید این قدر هزینه نکنم برم اونجا بگن رعد میشی‌
به نظر میرسه در ثبت کشور محل اقامت شما اشتباه شده، ولی کشور محل تولدتون درسته و از سهمیه ایران دارین استفاده میکنین. اگر این طور باشه مشکلی وجود نداره.
تشکر کنندگان: گل نهال ، rouzbehdarvishi ، HRSH ، Soap McTavish
(2013-03-17 ساعت 18:03)amir2013 نوشته:  سلام دوستان من الان ترکیه هستم.. نتیجه مدیکال رو گرفتم.. فقط پاکت رو ببریم سفارت ،این cd رو نمیخواد ببریم؟

سلام اره فقط پاکت را ببرید.اون cdو کاغذ واسه خودتون هست.
تشکر کنندگان: amir2013 ، Soap McTavish ، nina22 ، shaso
دوستان من چهارشنبه دارم میرم آنکارا ولی هنوز نامه از سفارت نیومده که مدارکم رو گرفتن خالا چیکار کنم؟
کیس : **44
تشکر کنندگان:
(2013-03-17 ساعت 20:48)KOUROSHAVIN نوشته:  

سلام دوستان
من بالاخره تونستم ایمیلمو چک کنم . تاریخ همونه . راستی یه سوال داشتم لازم نیست که از این ایمیل پرینت بگیریم نه. همون پرینت نامه دوم که تاریخه مصاحبه‌ رو مشخص کرده بود کافیه دیگه؟

ازم شاکی هستی؟کتکم نزنی لیلی جان

سلام نه لازم نیست فقط مدارکی که خواسته را همراهتون باید ببرید مدارکی که تو ایمیل بهتون گفتند.

(2013-03-17 ساعت 20:58)marj88 نوشته:  دوستان من چهارشنبه دارم میرم آنکارا ولی هنوز نامه از سفارت نیومده که مدارکم رو گرفتن خالا چیکار کنم؟
یه ایمیل شب قبل از مصاحبه بهتون میدن شما مدیکال را انجام بدین و طبق تاریخ مصاحبه برید.ایمیل هم بهتون میزنند نگران نباشید.
تشکر کنندگان: marj88 ، mirzamemar ، ani_sheiton
(2013-03-17 ساعت 18:35)amir82 نوشته:  
Foreign State Chargeability: IRAN .post;mumbai ( که توی فرم من زدم جایی‌ که می‌خوام مصاحبه بشمو آنکارا .ولی‌ نامهٔ دومم که اومد نوشته بود ابوظبی .ولی‌ آدرسی خونمون هست اول صفحه نامهٔ اول زیر اسمم آدرسی دقیق با کود پستی .یعنی‌ کس مام رعد می‌شه تورو خدا به من بگید این قدر هزینه نکنم برم اونجا بگن رعد میشی‌
به نظر میرسه در ثبت کشور محل اقامت شما اشتباه شده، ولی کشور محل تولدتون درسته و از سهمیه ایران دارین استفاده میکنین. اگر این طور باشه مشکلی وجود نداره.
یعنی‌ مشکلی‌ پیش نمیاد برامون

تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، shaso ، marjani
سلام
خانواده کوچک ما ( دو نفر و نصفی) سه شنبه 19 مارچ عازم آنکارا هستیم تا مراحل مدیکال را به انجام برسونیم و برای روز دوشنبه 25 مارچ هم وقت مصاحبه داریم. باعث افتخار خواهد بود با دوستانی که همزمانی تاریخ داریم از نزدیک آشنا شوم.
لازم می دانم از همه اعضاء، مدیران و دوستانی که اطلاعات خود را بیدریغ در اختیار گذاشتند قدردانی کنم. آنقدر اطلاعات دوستان کامل بود که هیچ گاه به خودم اجازه پاسخگوئی و توضیح اضافه ائی ندادم تا مبادا نکته ائی به اشتباه و یا به طور ناقص گذاشته باشم ولی فکر کنم لازم است این موضوع مورد عنایت همه اعضاء قرار بگیرد و قبل از سئوال خوب مطالب قبلی را مطالعه نمایند . ولی حتماً سفرنامه خودم را با برداشت هائی که از اطلاعات دوستان در سال های مختلف داشتم در اختیار دوستان قرارخواهم دارد.
بازم هم تشکر تشکر.

AOC Kermani
ورودی نیمه نوامبر 2013 ، ایرواین کالیفرنیا
تشکر کنندگان: گل نهال ، yasaman1111 ، shaso ، marjani ، mino2013

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان