کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-17 ساعت 20:58)marj88 نوشته:  دوستان من چهارشنبه دارم میرم آنکارا ولی هنوز نامه از سفارت نیومده که مدارکم رو گرفتن خالا چیکار کنم؟

مشكلي نيست
دو سه روز قبل مصاحبه براتون ايميل مياد
شما مدارك كامل همراهتون باشه
حتي اگه نگرانيد كه مداركتون نرسيده باشه همون مدارك ارسالي رو هم به همراه داشته باشيد
موفق باشيد
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان:
(2013-03-17 ساعت 20:58)marj88 نوشته:  دوستان من چهارشنبه دارم میرم آنکارا ولی هنوز نامه از سفارت نیومده که مدارکم رو گرفتن خالا چیکار کنم؟
مدارک سفارت تایید نمی کنه که رسیده
شما از طریق شماره پست فقط می تونید تایید ببنید
حالا ببنید از کدوم پست فرستادین همون جا می شه راحت متوجه شد که مدارک رسیده یانه ، عموما هم می رسه و مشکلی نیست
دی
CoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: milad_aae ، Danoosh ، shaso ، rouzbehdarvishi ، Judy Abbott 13 ، ani_sheiton
سلام به همگی
لطفا اطلاعات واهی و بی مورد ندید.

1-حتما لازم نیست نامه از سفارت برای تایید مصاحبه بیاد.(((من خودم هفته پیش مصاحبه داشتم و نامه هم نیامده بود)))))).و خدا رو شکر مراحل بخوبی طی شد.
2- CD هم که دکتر می ده رو ((((نباید ))))) باز کنید چون پلمپ هست و انشاءالله تو فرودگاه مقصد نهایی تحویل میدهید.(((((((پس مال خودمون نیست ))))))).
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
تشکر کنندگان: alirezass ، lilistar ، گل نهال ، shaso ، mirzamemar ، Judy Abbott 13 ، mino2013 ، ani_sheiton
دوستانی که می رن ptt که پاسپورتشون رو تحویل بگیرن حواستون باشه که اون پاکتی که بسته بندی شده رو یه وقت باز نکنید چون باید همونطوری وقتی وارد امریکا شدید به اداره مهاجرت تحویل بدید. اگه بازش کنید باید دوباره مدیکال چک بشید
[quote='Arash R' pid='292754' dateline='1363259631']
سلام دوباره دوستان عزیز
مصاحبه من ...می آنکارا هست که میشه 5 شنبه
با توجه با اینکه 3 روز بعد مصاحبه هم باید منتظر باشیم و شنبه و یک شنبه تعطیل هست.
به نظر شما من بلیط برگشت رو واسه چه تاریخی بگیرم؟
ممنون از لطفتون

[quote='sina99' pid='292695' dateline='1363249623']

دوستان کسی نظری نداه با توجه با تاریخ مصاحبه، راهنمایی کنه که بلیط برگشت رو برای چه تاریخی بگیرم؟
Case Number: 2013AS000065xx
تاریخ مصاحبه: 9 می آنکارا
تعداد کیس: 1 نفر
برگه صورتی
کلیر شده در 17 سپتامبر 2013
تاریخ دریافت ویزا: هیچ وقت
تشکر کنندگان: farmiz
با درود به بچه های گل مهاجرسرا....
من و همسر جان دیشب رسیدیم آنکارا و الان هم این پست رو از هتل اتپ بلوار و اینترنت خوب و بدون فیلترش ( ف*ی* ل* ت* ر )براتون می نویسم.....هوای آنکارا سرد و حدود صفر یا یک درجه سانتیگراد هست ، البته توی روز گرمتر هست ولی به هر حال بدون کاپشن و ژاکت نمیشه بیرون رفت ، دیشب دم در هتل KOUROSHAVIN رو دیدیم کلی با این مرد انرژتیک و خانواده محترمش آشنا شدیم صبح هم رفتیم دکتر اونگان که جزئیاتشو احتمالا بعدا تو خاطرات می نویسم...امروز فقط یک نکته داشت و اون سلیقه ای رفتار کردن دکتر اونگان و همسرشون بود و با اینکه حداقل خانمشون با من و خانمم خوش اخلاق و خوش برخورد بودن ولی با اجازتون از ما که تقریباً تمام پست های مدیکال رو از سال 2009 تا حالا خونده بودیم و کارت واکسیناسیون پاسترمون کامل بود بابت هزینه آزمایش خون و عکسبرداری 95 دلار و بابت معاینه ، واکسن که آبله مرغون و mmr بود 500 دلار ناقابل و در کل 595 دلار پول گرفت که اصلاً به مزاج ما خوش نیومد چون خونواده ای بودن که با حداقل اطلاعات اومده بودن و عضو مهاجرسرا هم نبودن ، خانم و آقا قبلا آبله گرفته بودن و اصلاً از ریزه کاریهایی که ما خبر داشتیم خبر نداشتن و حدود 250 دلار بابت معاینه پرداخت کردن ، الایحال با روحیه ای که KOUROSHAVIN اینجا به ما میده ما جلو میریم تاببینیم چی میشه ، ما رو دعا کنین ..... فعلاً خدا نگهدار تا بعد....
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
(2013-03-18 ساعت 22:28)Arash R نوشته:  [quote='Arash R' pid='292754' dateline='1363259631']
سلام دوباره دوستان عزیز
مصاحبه من 9 می آنکارا هست که میشه 5 شنبه
با توجه با اینکه 3 روز بعد مصاحبه هم باید منتظر باشیم و شنبه و یک شنبه تعطیل هست.
ممنون از لطفتون

دوستان کسی نظری نداه با توجه با تاریخ مصاحبه، راهنمایی کنه که بلیط برگشت رو برای چه تاریخی بگیرم؟
اگر یک ضرب می گیری پنج شنبه هفته بعدش
اگر یک ضرب نمی گیری یک شنبه خوبه دیگه یک شنبه با ماهان برگرد.
اگر هم حال و حوصله داری می تونی همون جمعه برگردی ، یعنی از انکارا بری استانبول از اونجا به تهران پرواز داره ، اتوبوس انکارا استانبول شیش ساعت هست .
ایران ایر هم پروازش اگر اشتباه نکنم همون یک شنبه و پنج شنبه هست از انکارا به تهران.
ترکیش هم احتمال داره هر روز داشته باشه باز بپرس از آژانس
برای اینکه یک ضرب بگیری شرایط زیر لازم است
1- بدون کار دولتی
2- بدون سربازی
3- بدون رشته خاص و تحصیلات بسیار بالاو حساس
هر کدام از موارد بالا ممکنه که مشکل ایجاد کنه
نکته : اگر هم مدرکی جا بزاری و موقع مصاحبه نرسه به دستت خوب اونم نقص مدرک می خوردی که اونم یک ضرب نمی شه حواست به این مطلب باشه
دی CoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: ASALI ، rouzbehdarvishi ، گل نهال ، mdna ، Soap McTavish ، Judy Abbott 13 ، Arash R ، HRSH ، bayat_r ، farmiz
(2013-03-18 ساعت 10:25)StarIR نوشته:  دوستان سلام
من دیروز از آنکارا برگشتم با کلی شادی و خوشحالی. برای همتون آرزو می کنم که با دست پر بر گردید و هر چه سریع تر ویزای خوشگل رو تو پاستون مشاهده کنید. این سفر یکی از بهترین سفرهای زندگیم بود و به قدری خوش گذشت و به قدری انرژیک بود که هنوزم ازش سرشارم. یه پیشنهادی دارم. بد نیست یه سابجکت باز کنیم به نام ویزای یه ضرب شاید تجربه دوستان به بقیه کمک کنه که بشه افراد بیشتری ویزای یه ضرب بگیرن. و یه نکته دیگه. اکثر کسایی که ریجکت شدن کسایی بودن که در فرم ثبت نام اولیه لاتاری اطلاعاتی رو غلط وارد کرده بودن. مثلا بچه داشتن ولی ننوشتن یا محل اقامت رو جای دیگه زدن. یا همسر داشتن ولی مجرد اعلا کردن. کاش بشه به کسایی که می خوان لاتاری شرکت کنن یه جوری اطلاعلات رسانی بشه که از همون ابتدا دقت بیشتری کنن. تنها قسمت ناراحت کننده سفر من ریجکت شدن تعدادی از دوستان بود که بدجوری حالم گرفته شد. هر چند مطمئنم خداوند سبحان ز حکمت ببندد دری... ز رحمت گشاید در دیگری

سلام.
از این که ویزا گرفتین بهتون تبریک میگم. ولی کاش لفظ ریجکت رو در مورد دوستانتان بکار نبرید. بهتر نیست بگید این افراد وارد مرحلۀ کلیرانس شده اند؟
متشکرم.
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، Ali.US ، farmiz
(2013-03-19 ساعت 01:20)lingni نوشته:  
من دیروز از آنکارا برگشتم با کلی شادی و خوشحالی. برای همتون آرزو می کنم که با دست پر بر گردید و هر چه سریع تر ویزای خوشگل رو تو پاستون مشاهده کنید. این سفر یکی از بهترین سفرهای زندگیم بود و به قدری خوش گذشت و به قدری انرژیک بود که هنوزم ازش سرشارم. یه پیشنهادی دارم. بد نیست یه سابجکت باز کنیم به نام ویزای یه ضرب شاید تجربه دوستان به بقیه کمک کنه که بشه افراد بیشتری ویزای یه ضرب بگیرن. و یه نکته دیگه. اکثر کسایی که ریجکت شدن کسایی بودن که در فرم ثبت نام اولیه لاتاری اطلاعاتی رو غلط وارد کرده بودن. مثلا بچه داشتن ولی ننوشتن یا محل اقامت رو جای دیگه زدن. یا همسر داشتن ولی مجرد اعلا کردن. کاش بشه به کسایی که می خوان لاتاری شرکت کنن یه جوری اطلاعلات رسانی بشه که از همون ابتدا دقت بیشتری کنن. تنها قسمت ناراحت کننده سفر من ریجکت شدن تعدادی از دوستان بود که بدجوری حالم گرفته شد. هر چند مطمئنم خداوند سبحان ز حکمت ببندد دری... ز رحمت گشاید در دیگری

سلام.
از این که ویزا گرفتین بهتون تبریک میگم. ولی کاش لفظ ریجکت رو در مورد دوستانتان بکار نبرید. بهتر نیست بگید این افراد وارد مرحلۀ کلیرانس شده اند؟
متشکرم.

ریجکت شدن درسته دیگه ...یعنی متاسفانه به دلیل داشتن مشکلی ، موفق به دریافت ویزا نشدند .کلیرنس برای کسانی است که در مصاحبه قبول شدن و قبل از دریافت ویزا نیاز به چک شدن دارند .
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
(2013-03-19 ساعت 02:10)ASALI نوشته:  
(2013-03-19 ساعت 01:20)lingni نوشته:  

سلام.
متشکرم.

ریجکت شدن درسته دیگه ...یعنی متاسفانه به دلیل داشتن مشکلی ، موفق به دریافت ویزا نشدند .کلیرنس برای کسانی است که در مصاحبه قبول شدن و قبل از دریافت ویزا نیاز به چک شدن دارند .

یعنی روزی که ایشون رفتند، تعداد زیادی ریجکت شده اند؟
تشکر کنندگان: alirezass ، ASALI
(2013-03-19 ساعت 00:19)sadeghi897 نوشته:  
(2013-03-18 ساعت 22:28)Arash R نوشته:  [quote='Arash R' pid='292754' dateline='1363259631']
سلام دوباره دوستان عزیز
مصاحبه من 9 می آنکارا هست که میشه 5 شنبه
ممنون از لطفتون

اگر یک ضرب می گیری پنج شنبه هفته بعدش
اگر یک ضرب نمی گیری یک شنبه خوبه دیگه یک شنبه با ماهان برگرد.
اگر هم حال و حوصله داری می تونی همون جمعه برگردی ، یعنی از انکارا بری استانبول از اونجا به تهران پرواز داره ، اتوبوس انکارا استانبول شیش ساعت هست .
ایران ایر هم پروازش اگر اشتباه نکنم همون یک شنبه و پنج شنبه هست از انکارا به تهران.
ترکیش هم احتمال داره هر روز داشته باشه باز بپرس از آژانس
برای اینکه یک ضرب بگیری شرایط زیر لازم است
1- بدون کار دولتی
2- بدون سربازی
3- بدون رشته خاص و تحصیلات بسیار بالاو حساس
هر کدام از موارد بالا ممکنه که مشکل ایجاد کنه
نکته : اگر هم مدرکی جا بزاری و موقع مصاحبه نرسه به دستت خوب اونم نقص مدرک می خوردی که اونم یک ضرب نمی شه حواست به این مطلب باشه
دی CoolBig Grin

واقعا دست شما درد نکنه.
خیلی خوب و کامل راهنمایی کردین
اگه یک ضرب ویزا گرفتم بعد مصاحبه فوری معلوم میشه؟
برگه آبی میدن بهم یا رنگ دیگه؟
این رنگ ها رو نمی دونم معنیش چیه واسه همین
Case Number: 2013AS000065xx
تاریخ مصاحبه: 9 می آنکارا
تعداد کیس: 1 نفر
برگه صورتی
کلیر شده در 17 سپتامبر 2013
تاریخ دریافت ویزا: هیچ وقت
تشکر کنندگان: گل نهال ، HRSH
(2013-03-19 ساعت 12:12)Arash R نوشته:  واقعا دست شما درد نکنه.
خیلی خوب و کامل راهنمایی کردین
اگه یک ضرب ویزا گرفتم بعد مصاحبه فوری معلوم میشه؟
برگه آبی میدن بهم یا رنگ دیگه؟
این رنگ ها رو نمی دونم معنیش چیه واسه همین
سلام.بله بعد از مصاحبه معلوم ميشه اگه يه ضرب بگيريد برگه سفيد و اگه كليرنس بخوريد يا نقصه مدرك برگه صورتي ميگيريد
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، Soap McTavish ، Arash R ، Judy Abbott 13
سلام به همه دوستان... ما هم امروز مصاحبه داشتیم و شکر خدا ویزا یه ضرب گرفتیم Smile
فقط هیچ برگی (برگ سفید) به ما نداد!!! چی تو اون برگ سفید نوشته شده؟به چه درد میخوره؟
ضمنا فردا سفرنامه من رو بخونید..
سلام به همه دوستان ..
میخواستم بدونم وقتی میریم ptt چی ازمون میخوان تا مدارک رو تحویل بدن ؟
تشکر کنندگان: mirzamemar ، bayat_r
سلام و تبریک سال نو به همه دوستان و همراهان
با آرزوی سلامتی و خوشحالی برای همه

اون دوستایی که امروز مصاحبه دارن و لحظه سال تحویل توی سفارت هستن خوشحال باشن چون اولین عید سال نو رو در خاک امریکا هستن و به امید خدا با گرفتن ویزای یک ضرب خوشحالی شون دو چندان شه

سااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال نو مبارررررررررررررررررررررررررررررررررررک Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان