کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-04-01 ساعت 16:45)maahtab نوشته:  بچه ها یکی به من راهنمایی می کنه که توی آنکارا کجا می شه پرینت گرفت ؟Sad چند تا از مدارک رو که برام میل شده باید پرینت بگیرم Sad
مرسی

تو خیابان Tunali Himli Jaddesi چهار راه سوم از سمت شمال به جنوب ، دست راست ( داخل کوچه ) ، یه مغازه ای هست به نام Office 1 SuperStore

طبقه ی پایینش انجام میدن
تشکر کنندگان: amir82 ، maahtab
(2013-03-29 ساعت 22:08)aaghaafi نوشته:  بچه هاااااا من ويزامو گرفتم يه ضرب فرداش هم پاسپورتم اومد خيلي همه چيز راحت بود هم مديكال و هم سفارت حتما خيلي زود براتون سفرنامه مي نويسم اميدوارم همتون مثل من خيلي راحت مراحل و پشت سر بزاريد
تبریک میگم، دو تا سوال داشتم اول اینکه پاسپورتتون رو از چه طریقی تحویل گرفتین و دیگه اینکه سفارت هیچ برگه یا رسیدی در قبال پاسپورت بهت.ن نداد؟
تشکر کنندگان: SK89 ، ساقر ، rose_2000
یه سوال دارم وقتی یه ضرب ویزا میدن چند روز طول میکشه که پاسپورت بیاد؟؟؟؟ سفارت هیچ برگه ای نباید بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-04-01 ساعت 17:44)sanaz12345 نوشته:  یه سوال دارم وقتی یه ضرب ویزا میدن چند روز طول میکشه که پاسپورت بیاد؟؟؟؟ سفارت هیچ برگه ای نباید بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱ الی ۵ روز که اگر روز ۲دوم ویزای شما تحویل پست داده بشه شما روز سوم میتونین برین از پست مرکز بگیرید.
سفارت فقط به شما یه برگه ی زرد رنگ برای تحویل پاسپورت میده.
البته اینها برای پست PTT هستش. نمیدونم شما UPS هستید یا PTT
تشکر کنندگان: amir82
(2013-04-01 ساعت 17:53)alirezadiba نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 17:44)sanaz12345 نوشته:  یه سوال دارم وقتی یه ضرب ویزا میدن چند روز طول میکشه که پاسپورت بیاد؟؟؟؟ سفارت هیچ برگه ای نباید بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱ الی ۵ روز که اگر روز ۲دوم ویزای شما تحویل پست داده بشه شما روز سوم میتونین برین از پست مرکز بگیرید.
نمیدونم کدومهست، از طریق همون csc ثبت نام کردیم در ضمن سفارت هیچ برگه ای نداده فقط گفنه زنگ میزنند که برن ویزاها رو بگیرن
تشکر کنندگان:
"پست موقت"
دوستان گلم که هیچ وقت ندیدمتون ولی از تجربه همتون نهایت استفاده رو کردم ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام....
خدا رو شکر منم امروز مصاحبه داشتم و وبقول دوستان ویزای یضرب رو زدم تو گوشش.Cool
از همگی خیلی خیلی ممنونم بابت کمک های بی دریغتون
بچه ها فقط یه سوال: من الان ceac.state.gov رو چک کردم و زده که پرونده امissued شده یعنی فردا صبح میتونم برم پست پاسپورتم رو تحویل بگیرم؟
ایشالا جزییات سفر رو وقتی برگشتم به این پست اضافه میکنم!
مخلص همتون هستم دربس...SmileSmile
شماره کیس : 2013AS0005xxx
کنسولگری: ANK
مصاحبه : april
تشکر کنندگان: amir82 ، lilac ، ali_am76 ، گل نهال ، afs ، shatsi ، lilistar ، enchantress_boy ، ASALI ، mlo ، سو سو ، soruosh ، homayoon13
(2013-04-01 ساعت 18:48)sanaz12345 نوشته:  

نمیدونم کدومهست، از طریق همون csc ثبت نام کردیم در ضمن سفارت هیچ برگه ای نداده فقط گفنه زنگ میزنند که برن ویزاها رو بگیرن

زنگ میزنن؟! :O
والا نمیدونم چی بگم. حدودا یک سال یا شایدم بیشتر هست که به کسی داخل سفارت ویزا تحویل نمیدن ( آنکارا )
الان برای شما تو سایت Csc , رفرنس کد زده؟
تشکر کنندگان:
اینکه همه چیز رو دم در سفارت میگیرن، کالسکه بچه هم جزوشه؟اونم باید بدیم به دکه دم در؟
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
تشکر کنندگان:
(2013-04-01 ساعت 19:58)alirezadiba نوشته:  

والا نمیدونم چی بگم. حدودا یک سال یا شایدم بیشتر هست که به کسی داخل سفارت ویزا تحویل نمیدن ( آنکارا )
بله، داره. ولی گفتن بین 1 یا 2 روزه دیگه ویزاتون آماده هست یا زنگ مزنیم یا ایمیل میدیم بهتون اطلاع میدیم و هیچ برگه ای هم ندادن
تشکر کنندگان: گل نهال ، Judy Abbott 13
(2013-04-01 ساعت 20:31)r91 نوشته:  اینکه همه چیز رو دم در سفارت میگیرن، کالسکه بچه هم جزوشه؟اونم باید بدیم به دکه دم در؟
نه دوست عزیز کالسکه رو میتونین داخل ببرین
کیس نامبر : 2013AS4### / سفارت : آنکارا / ساکن: San Francisco /دریافت ویزا : 9 May
تشکر کنندگان: گل نهال ، r91 ، Judy Abbott 13 ، Saeedv13 ، soruosh
(2013-04-02 ساعت 01:42)sanaz12345 نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 19:58)alirezadiba نوشته:  

بله، داره. ولی گفتن بین 1 یا 2 روزه دیگه ویزاتون آماده هست یا زنگ مزنیم یا ایمیل میدیم بهتون اطلاع میدیم و هیچ برگه ای هم ندادن

ببینید وقتی ویزای شما به دست پست PTT برسه ، از سفارت به میل شما خبر میدند و اون رفرنس کد پایینش یه بارکد ظاهر میشه. اگر آیپد داشته باشید که فقط با آیپد اون کد رو محل پستی که برای PTT ثبت نام کردید نشان بدید تا پاسپورت رو تحویل بگیرید ، اگر هم ندارید باید اون صفحه رو پرینت بگیرید و بهشون نشون بدید
تشکر کنندگان: گل نهال ، Judy Abbott 13 ، Soap McTavish ، soruosh
دوستانی که تو می مصاحبه دارن تاحالا هتل رزرو کردین؟کدوم هتل با چه شرایطی؟بلیط هواپیما چطور؟لطفاً بگید که بتونیم تبادل نظر کنیم.
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
تشکر کنندگان: edibk
(2013-04-02 ساعت 22:28)r91 نوشته:  دوستانی که تو می مصاحبه دارن تاحالا هتل رزرو کردین؟کدوم هتل با چه شرایطی؟بلیط هواپیما چطور؟لطفاً بگید که بتونیم تبادل نظر کنیم.

در مورد هواپیما که اغلب دوستان ماهان رو پیشنهاد میدن بخاطر انعطاف بیشتر در کنسلی و جریمه کمتر و کیفیت بیشتر
البته من خودم ایران ایر گرفتم چون پروازهای ماهان 5 تا 6 صبحه بنده هم کمی تنبل.
اگه مبلغ هم براتون مهم نیست پروازهای امارات و ترکیش عالی هستند از همه لحاظ.
در مورد هتل هم کلی تحقیق کردم از نظر مسافت و قیمت :رنج ارزان اتب بلوار و نوا پلاس پیشنهاد میشه
قیمتهای بالاتر :بست وسترن 2000 ،ددمان،رامادان
حالا تصمیم با شماست
آژانس ج.ب خیلی میتونه کمکتون کنه بهتره سوال کنید ببنید تور دارن یا خیر
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: گل نهال ، kasrafo ، r91 ، fereydoooon ، Judy Abbott 13 ، amir82 ، homayoon13
اینم از سفرنامه ما:

پرواز رفت ترکیش برگشت ایران ایر 1030000 تومان (ایام تعطیلات و نوع N(
هتل:ددمان بلوک آ و94 دلار رزرو با آزانس ج.ب
ترانسفر با اتوبوس اگو 442 نفری 5 لیر
( مدیکال با خانم دکتر با برخورد خوب که من و همسرم واکسن نخوردیم و جمعا نفری 147.5 دلار و دختر دو سالم 320 دلار بابت ابله مرغان و ذاتالریه(انفلوانزا نوع ب)
مصاحبه با خانم آفیسر خیلی سریع فقط در مورد کارمون که هر دو خصوصیه و خرید سربازی همسرم و کجا می خواهیم بریم سوال کرد بعد هم ایمیل فرم 9 سوالی و برگه صورتی و پرسیدم پست ویزای منو به همسرم میده یا نه که گفت با یک وکالت نامه و عقدنامه میدن همه چیز خیلی راحت و بدون استرس تموم شد و فردا هم برمیگردیم هتل خوبه.مرغ باربیکیو تو خیابون الگونلر (نزدیک هتل الیت و متروپل و لطبف اوغلو)خیلی عالیه ولی آنکارا شهر جالبی نیست به نسبت استانبول. مراکز خرید آنکامال و جبا و کناریش رو رفتیم که به ندرت میشه جنسی پیدا کرد که به نسبت قیمت ایران
بیارزه ولی آخر هفته را با اتوبوس رفتیم استانبول و خیلی خوش گذشت و از محله زیتونبورنو خرید کردیم .
سه نفر/آنکارا/اول اوریل/کلیرنس/نه سوالی/ستاره دارکلیرشدن در 26 جولای /کلیر خودم بعد از 168 روز نفس گیردر 17 سپتامبر/ ارواین کالیفرنیا/ورود 26 سبتامبر/دریافت گرین کارد 23 اکتبر
تشکر کنندگان: amir82 ، Judy Abbott 13 ، MONA FB ، r91 ، گل نهال ، rose_2000
[quote='r91' pid='300092' dateline='1364925495']
دوستانی که تو می مصاحبه دارن تاحالا هتل رزرو کردین؟کدوم هتل با چه شرایطی؟بلیط هواپیما چطور؟لطفاً بگید که بتونیم تبادل نظر کنیم.
[/quot
ما الآن در هتل tufad prestige hotel
هستیم واز این هتل به مطب دکتر و سفارت میشه پیاده رفت و برخورد کارکنان و نظافتش عالیه
و از بوکینگ وبا کمک این آژانس
هتلو گرفتیم
موفق باشید
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: amir82 ، Judy Abbott 13 ، r91 ، Saeedv13 ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان